Upload | Wsparcie | Staty | Staty 2 | FAQ | O nas | Forum | Pluginy | Banery | Szukaj | Moje konto
Ostatnio dodane
Filmy XviD / DivX
DVD-R
Filmy RMVB
Filmy x264
Filmy HD
Filmy 3D
Programy
Konsole
Gry
Muzyka
Teledyski
TV
Erotyka
Książki
Komiksy
Lin/Mac
Sport
Anime
dla Dzieci
GSM/PDA
Inne
info RSS

RSS

Programy

Azureus
BitComet
uTorrent
BitTornado

Linki

Samotność w sieci - Janusz L. Wiśniewski [PL] [.mobi]
brak screena

Dodał: TkaczIluzji
Data dodania:
2014-01-11 17:09:41
Rozmiar: 555.81 KB


Komentarze: 4

Pobierz torrent

Magnet Link
Książka sformatowana przeze mnie, wraz ze spisem treści.

Opis książki zaczerpnięty z lubimyczytac.pl:

„Samotność w Sieci” - powieść tak współczesna, że bardziej nie można: z Internetem, pagerem, elektronicznymi biletami lotniczymi, dekodowaniem genomu i SMS-ami. A przy tym tak tradycyjna jak klasyczna historia miłosna. Powieść o miłości w Internecie. Tej ostatecznej, tej, o której się marzy, takiej, aby „się popłakać i aby dech zaparło”. Wiśniewski analitycznie i urzekająco zarazem relacjonuje tę miłość, wprowadzając na przemian nastrój nieomal uroczystej czułości, aby kilka linijek dalej zadziwić odważnym erotyzmem. „Samotność w Sieci” to także hołd składany mądrości i wiedzy. Splecione kunsztownie z wątkiem miłosnym fascynujące historie o molekułach emocji, o tym, kto tak naprawdę odkrył DNA, i o tym, co po śmierci stało się z mózgiem Einsteina. Po przeczytaniu „Samotność w Sieci”, wie się, że wirtualność Internetu to tylko umowa i że e-mail - tak naprawdę - nie musi się różnić od listu przysłanego zaprzęgiem przez posłańca.

Wiem, że w środku są drobne literówki, ale da się spokojnie czytać. Jak się komuś nie podoba to niech nie ściąga lub zrobi własny plik mobi.

Komentarze mile widziane.

Zgłoś do moderacji pliki
Tracker


Samotnosc w sieci - Janusz L. Wisniewski.mobi 555.81 KB

Komentarze

avatar
Dodał: pococi
Data: 2014-01-12 12:22:03
Cześć, jestem Ci bardzo wdzięczny za wstawki Twoich ciekawych książek na kindle. Czy mógłbyś zrobić reupload "Norman Davies - Zbiór ebooków"? Bardzo interesuje mnie ta tematyka, a torrent wygasł... Z góry dzięki!
avatar
Dodał: pococi
Data: 2014-01-12 12:39:21
Wydawało mi się, że pisałem już posta w temacie o książkach Normana Davisa te udało mi się już pobrać i jstem niezwykle szczęśliwy (będę długo seedował w koncu to tylko 8 MB, a wiedza bezcenna). Prośba Tkaczu lub/i inny urzytkownicy poseedujcie jeszcze proszę "Haruki Murakami 1Q84 3 tomy". Będę bardzo wdzęczny... a później ja będę seeedował...
avatar
Dodał: TkaczIluzji
Data: 2014-01-12 13:31:57
Pococi,
zrobię jutro torrenta, ewentualnie dziś wieczorem w zależności od tego jak będę miał czas.
Pozdrawiam.
avatar
Dodał: TkaczIluzji
Data: 2014-01-12 13:45:35
Pococi,
na stronie torrentów przed chwilką pobrałem to co potrzebujesz więc nie ma sensu tworzyć nowego torrenta. Śmiało zassysaj.
Max ()

Dodaj komentarz

<> tylko czysty tekst

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.