Upload | Wsparcie | Staty | Staty 2 | FAQ | O nas | Forum | Pluginy | Banery | Szukaj | Moje konto
Ostatnio dodane
Filmy XviD / DivX
DVD-R
Filmy RMVB
Filmy x264
Filmy HD
Filmy 3D
Programy
Konsole
Gry
Muzyka
Teledyski
TV
Erotyka
Książki
Komiksy
Lin/Mac
Sport
Anime
dla Dzieci
GSM/PDA
Inne
info RSS

RSS

Programy

Azureus
BitComet
uTorrent
BitTornado

Linki

Sławomir Nowakowski - Uroda i Zdrowie [PL] [.pdf]
brak screena

Dodał: hajdi1
Data dodania:
2009-01-16 21:49:53
Rozmiar: 3.46 MB


Komentarze: 4

Pobierz torrent

Magnet Link
Czego lekarz Ci nie POWIE i dlaczego?
DIAGNOZOWANIE ze ZMARSZCZEK METODY SAMOLECZENIA

OD WYDAWCY:
Sławomir Nowakowski jest praktykującym od lat naturopatą, który zadedykował swoje życie pomocy ludziom. Książka powstała z prozaicznej potrzeby dania pacjentowi zbioru informacji, których w żaden sposób nie można przekazać w ciągu jednej wizyty. Co więcej większość pacjentów miała trudność z zapamiętaniem wielu niezwykle ważnych zaleceń. Wiele informacji zamieszczonych w tej książce może wywołać szok. Cóż, naszym zdaniem lepiej jest przeżyć szok i wyleczyć się z niepotrzebnych chorób, niż niepotrzebnie doprowadzić się do poważnej śmiertelnej choroby. Autor odkrywa dla Was świat medycznych oszustw i kłamstw. Po przeanalizowaniu wielu sprzecznych informacji z różnych publikacji dostajecie od autora unikalny zasób wiedzy, który może Was uchronić od WYDATKÓW. Przystępny język i humor są świetnymi atutami książki.

Zgłoś do moderacji pliki
Tracker


Sławomir Nowakowski - Uroda i Zdrowie.pdf 3.46 MB

Komentarze

avatar
Dodał: wicia1071
Data: 2009-01-17 09:48:58
super wstawka.
avatar
Dodał: Amidka
Data: 2009-01-18 20:56:43
Ma ktoś może jakieś książki z ginekologii?
avatar
Dodał: Dawid1101
Data: 2009-01-21 15:13:16
Amidka, ja mam "Encyklopedię zdrowia kobiety", książka ma prawie 900 stron i jest o ginekologii i położnictwie, opisana fizjologia narządów, opis chorób, itd itp, jak jesteś zainteresowana to pisz
avatar
Dodał: drifit
Data: 2009-03-04 18:11:15
Encyklopedia zdrowia kobiety- swietna ksiazka przynajmniej tak wnioskuje po tytule. Jeżeli możęsz to ja wrzuc:) Jestem pewna że przyda się nie jednej kobiecie (Ania)
Max ()

Dodaj komentarz

<> tylko czysty tekst

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.