Upload | Wsparcie | Staty | Staty 2 | FAQ | O nas | Forum | Pluginy | Banery | Szukaj | Moje konto
Ostatnio dodane
Filmy XviD / DivX
DVD-R
Filmy RMVB
Filmy x264
Filmy HD
Filmy 3D
Programy
Konsole
Gry
Muzyka
Teledyski
TV
Erotyka
Książki
Komiksy
Linux
Sport
Anime
dla Dzieci
GSM/PDA
Inne
info RSS

RSS

Programy

Azureus
BitComet
uTorrent
BitTornado

Linki

TES V Skyrim Update v1.8.151.0.7 [PL] + Dawnguard DLC [PL] [mb]
brak screena

Dodał: mikibig
Data dodania:
2012-12-16 21:56:40
Rozmiar: 837.36 MB


Komentarze: 147

Pobierz torrent

Magnet Link
TES V Skyrim Update v1.8.151.0.7 [PL] + Dawnguard DLC [PL] [mb]

wersja językowa: pełna polska wersja
światowa data premiery - sierpień 2012
data wydania w Polsce - listopad 2012
RPG akcji, FPP, TPP, fantasy,
Tryb gry: single player

Screenshots:
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=11447

---UWAGA---
Niniejszy dodatek 'Dawnguard' wraz z najnowszą aktualizacją przeznaczony jest dla Releasu PROPHET pobranego np. z tego torrenta;
*The Elder Scrolls V: Skyrim v1.4.27 (2011) [PL] [Dual Audio] [.iso] [PROPHET]*
http://torrenty.org/torrent/644523
Z innymi wydaniami (wersjami) nie był testowany.

Zaraz po wydaniu gry The Elder Scrolls V: Skyrim, przedstawiciele Bethesda Softworks zapewnili graczy, że zmieniła się w studiu polityka dotycząca rozszerzeń. Obiecano, że powstaną pełnoprawne dodatki, a nie drobne DLC w stylu legendarnej już zbroi dla konia z The Elder Scrolls IV: Oblivion. Obietnicy dotrzymano. Dawnguard to rozbudowana opowieść, wystarczająca na dłużej, niż większość gier akcji. To zarazem dodatek w starym stylu cRPG, czyli paczka pełna broni, pancerzy i innych przedmiotów, zawierająca też dwa nowe drzewka rozwoju dla bohaterów.

Obrońcy Świtu i Dzieci Nocy
Nawiązanie opowieści w The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard nie jest powiązane z główną fabułą. Wystarczy, ze nasza postać ma 10 poziom doświadczenia, by do jej uszu dotarły plotki o tym, że organizacja zwąca się Obrońcami Świtu rozpoczęła rekrutację w związku z nasilającymi się atakami wampirów. Co ciekawe, do tej ekipy da się dołączyć też na samym starcie, o ile wie się, gdzie skierować kroki z Helgen - do siedziby Obrońców Świtu jest stamtąd rzut beretem. Ja do testów wybrałem postać na 38 poziomie, z napoczętą główną fabułą, specjalizującą się w magii i cichym zabijaniu, Bretonkę ożenioną z inną Bretonką. Dziewczynę żądną władzy i potęgi, mającą domy rozrzucone po całym Skyrim i odpowiedzialną za upadek rewolty Gromowładnych.
Scenariusz The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard bardzo szybko się rozwidla, stawiając gracza przed decyzją, czy dalej polować na wampiry, czy też może skorzystać z propozycji jednego z najstarszych krwiopijców w Skyrim i wybrać nieśmiertelność.
Dwanaście misji, składających się na wątek główny The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard, oraz dodatkowe zestawy pobocznych zadań dla każdej z frakcji, to zabawa na długie godziny. Pod tym względem ekipa z Bethesda Softworks spisała się znakomicie. Jeśli idzie o owe misje poboczne, zdecydowanie ciekawiej wypada strona wampirza. Obrońcy Świtu mają prostą agendę i gros zadań sprowadza się do eliminacji takich czy innych wampirów. Czasem zostaniemy wysłani na poszukiwania kogoś lub czegoś, ale to margines.

Zwody i prastare tajemnice
Od strony fabularnej, The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard to chyba opus magnum Bethesda Softworks. Na mieszankę wybuchową składają się: pradawne tajemnice, waśń rodowa, niespodziewane zwroty akcji i - jakżeby inaczej - Starożytne Zwoje. Ze względu na wspomniane zwroty akcji nie zamierzam się rozpisywać o fabule, by nie popsuć wam zabawy. Kilka rzeczy jednak muszę zasygnalizować, bo są ważne dla świata przedstawionego i wpasowują się w zestaw rzeczy, których chciałem się dowiedzieć o Tamriel. Po pierwsze dużo dowiadujemy się o Kapłanach Ćmy, zakonie dedykowanym odczytywaniu Starożytnych Zwojów.

Nowe lochy i nowe potwory
Dwie kluczowe nowe miejscówki, dodane w The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard, to oczywiście siedziby wrogich sobie frakcji. Jeden z tych lokali możemy nawet dostać z czasem na własność - i jest to dom do kochania. W obrębie jednych murów, bez biegania po ulicach, znajdziemy aż trzy osoby, z którymi można pohandlować (kupiec, kowal, alchemik). Tę listę można poszerzyć, ale zdradzenie jak byłoby nie na miejscu... W domu znajdziemy też niemal pełen zestaw kowalki (bez dymarki) tudzież stanowiska do zaklinania i alchemii. Oprócz tego na mapie Skyrim doszło sporo nowych lochów.

Smoczy oręż i inne drobiazgi
Podobnie jak drzewko likantropa, dodatek The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard dorzuca tez kilka innych miłych dla graczy rzeczy. Wreszcie można wykonać broń ze smoczych kości, więc kto zachował sobie nieco w składziku, ma powody do mruczenia. Kolekcja pancerzy wzbogaca się o sprzęt właściwy dla dwóch frakcji. Co ciekawe podstawowe lekkie zbroje (całkiem niezłe) występują w aż trzech odmianach kolorystycznych. Pojawiły się też ciężkie wersje chitynowych pancerzy noszonych przez dzisiejszych falmerów - wyglądają dość makabrycznie. Unikatowej broni i przedmiotów jest trochę za dużo, by tu wymieniać.

Zdecydowanie, obietnice dane graczom przez ekipę z Bethesda Softworks zostały dotrzymane. Opcja grania wampirem warta jest wręcz zrobienia sobie nowej postaci i opowiedzenia zupełnie nowej historii, zwłaszcza, że w pewnym miejscu główna linia fabularna ciekawie zazębia się z głównym wątkiem. Wyssanie życia ze smoków (na odludziach, by nie przerazić ludzi swą demoniczną formą) też jest sympatyczną opcją. Jakby gracze już nie poświęcili The Elder Scrolls V: Skyrim mnóstwa swych żywotów...

Troszkę szkoda, że dwa wątki nie są zupełnie oddzielnymi opowieściami, ale to nie powód, by jakoś specjalnie narzekać na The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard. Jeśli kolejne rozszerzenie będzie przynajmniej tak samo dobre, jest na co czekać.
Jeśli idzie o polską wersję językową, to jest ona na porządnym poziomie. Opóźnienie w jej wydaniu da się jakoś wytłumaczyć gigantyczną ilością dialogów do udźwiękowienia, ale i tak pozostaje pewien niesmak, że firmy ZeniMax, Cenega i Steam nie dogadały się zawczasu i prace nie ruszyły długo przed premierą.

INSTALACJA:
1. Zainstaluj grę - wydanie PROPHET w/g opisu.
2. Wypakuj archiwum dodatku pobranego z tego torrenta.
3. Zawartość folderu 'The Elder Scrolls V - Skyrim' skopiuj do głównego katalogu z zainstalowaną grą.
4. GRAJ.

Zgłoś do moderacji pliki
Tracker


TES.V.Skyrim.Update.v1.8.151.0.7.Dawnguard.PL.7z 837.36 MB
TES.V.Skyrim.Update.v1.8.151.0.7.Dawnguard.PL.nfo 3.02 KB
torrent downloaded from torrenty.org.txt 0.04 KB

Komentarze

avatar
Dodał: alaron1
Data: 2013-01-08 09:05:26
A ja mam inny problem:

Wszystko pięknie skopiowane, wchodze w data files, zaznaczam moda, klikam ok i git. Jak wchodze drugi raz w data files, to mam odznaczony. Wie ktoś co z tym zrobić?
avatar
Dodał: alaron1
Data: 2013-01-08 09:22:41
problem fixed
Po prostu nie usunąłem z poprzedniej wersji gry pliku w appdata, który był ustawiony "tylko do odczytu", bo poprzedni launcher odmawiał współpracy i samemu było trzeba wszystko uruchamiać.
avatar
Dodał: k74p2
Data: 2013-01-08 18:09:41
Siema ,mam problem taki mały ,że jak wchodzę w launcher to jest pełna ,kinowa wersja. Klikam kinowa i mam pliki danych na szaro ,tak samo w przypadku wersji pełnej. Czy mógłbyć pomóc ?
avatar
Dodał: Untitled
Data: 2013-01-08 21:02:05
Wie ktoś, czy pójdzie mi ten Dawnguard na oryginale?
avatar
Dodał: DUDU2606
Data: 2013-01-09 11:38:42
siema mam ogólnie pytanie dotyczące samej łatki 1.8 pobrałem ja i wrzy=uciłem do polskiej wersji i mam teraz po angielsu co zribic spolszczenia od o22y nie działa czy moze spolszczenie musi byc pod odpowiednią wersje gry?
avatar
Dodał: venom33
Data: 2013-01-13 14:04:47
nie działa kiedy chcę wyjść w wersję kinową lub pełną to wyskakuje mi steam error ;/
avatar
Dodał: mikibig
Data: 2013-01-15 09:54:20
DZIAŁA!!
Cytat z opisu:

"---UWAGA---
Niniejszy dodatek 'Dawnguard' wraz z najnowszą aktualizacją przeznaczony jest dla Releasu PROPHET pobranego np. z tego torrenta;
*The Elder Scrolls V: Skyrim v1.4.27 (2011) [PL] [Dual Audio] [.iso] [PROPHET]*
torrenty*org/torrent/644523
Z innymi wydaniami (wersjami) nie był testowany."
avatar
Dodał: Kristoppo
Data: 2013-01-17 16:03:17
wszystko działa, bardzo dobry torrent !!!
avatar
Dodał: Kupciak
Data: 2013-01-18 09:41:15
a sprawdzal kto z wersja blackboxa?
avatar
Dodał: maryan
Data: 2013-01-21 02:43:22
Zarówno Skyrim.ini jaki i SkyrimPrefs.ini znajduje się w kilku miejscach na dysku! wiadomo z których korzysta gra BEZPOSREDNIO przy uruchamianiu przez SKSE ?
[...i do czego w takim razie są pozostałe w innych lokacjach ? ]
Które z głównych plików .bsa gra wraz z postępami - nadpisuje ? [ które zaznaczyć 'tylko do odczytu' ]

ps

..ostatnio zaczęło mi dokuczać CTD przy próbie wejścia do niektórych lokacji. KOGOŚ TEŻ TO SPOTKAŁO ? co może być powodem. [po prostu nie mogę 'przejść' przez bramę do miasta np.]
avatar
Dodał: skoszelow
Data: 2013-01-22 22:42:01
Wy też przy nurkowaniu macie cały zamazany ekran?Jak tak i macie rozwiązanie to proszę o odpowiedz!
avatar
Dodał: sebol87
Data: 2013-01-31 16:43:34
Macie taki problem ze skyrim sie przekształca fus ro dah na tith ro dah zewsszystkimi i mi crashuje podczas misji z dawnguardem i ide jakos lokacje to jeden mi loglo ?
avatar
Dodał: sebol87
Data: 2013-01-31 17:20:15
znaczy wywala do pulpitu jak przeszlem do jakies kopalni rob jak robie misje renderowania z obroncow Świtu
avatar
Dodał: zaba1303
Data: 2013-02-01 16:56:22
Działa ale do lokacji dostac sie nie moge (stoi jakaś nie widzialna ściana) mam skyrima pirata i to pewnie przez to
avatar
Dodał: Jacek1308
Data: 2013-02-03 10:24:12
W wersji Black-Box po skopiowaniu plików praktycznie nic się nie stało .. Nic się nie stało, czyli zadania dot. wydarzeń z dodatku nie aktywowały się ..
avatar
Dodał: robotronx
Data: 2013-02-10 03:44:24
DZIĘKI WIELKIE ZA WSTAWKE + UPDATE'Y!!!
Mam pytanie, bo nie mogę znaleśc czy juz była odp.: czy jest wersja/łatka taka od PROPHET żeby można było odpalić moda: "UI" na interfejs, a może inne mody też? pozdro i szacun!
avatar
Dodał: robotronx
Data: 2013-02-10 15:58:29
auto odp./update:
działa! jak pszczółka śmiga: w/w + NEXUS modpack!! instrukcje do modpacka znajdziecie na YT: /watch?v=xTGnQIiNVqA MIKI dzięki!!!!!!!!
avatar
Dodał: defenzor
Data: 2013-02-19 15:38:11
Witam. Mam tę wersję:

torrent/639768


gdzieś od roku i wszystko działało zawsze świetnie, mogłem grać wiele godzin dziennie(na nowym kompie). Potem zainstalowałem Dawnguard i też wszystko chodziło jak należy.

A teraz od jakiegoś czasu mam tak, że w trakcie gry wyłącza mi kompa z powodu przegrzania po góra godzinie gry, a czasem nawet po 15 minutach. Czy to wina zasilacza/wiatraka? W końcu to nowy komp i z innymi grami(np. Oblivion) nie mam tego problemu.

Czy to może być wina tej wersji, bo "przeciąża" kompa zbytnio? Jak rozwiązać ten problem? Można np. ustawić większą temp. kompa, przy której komp się wyłączy?


Mam 4GB RAM DDR3, AMD Phenom(tm) II X4 B60 Processor 3.30 GHz

Win7

Karta Graficzna +D 6850 1024MB
avatar
Dodał: barto2011
Data: 2013-03-10 19:30:45
czy bedzie dzialac z repackiem od razora?
avatar
Dodał: maryan
Data: 2013-03-28 21:44:00
@barto2011 --- czytasz opisy torentów, umiesz czytać ze zrozumieniem ?

Tak na marginesie --- ACTA podobno nie weszła :)) ale nie kijem go to ..... wujek google nas oszukuje ! -- wpisz 'Skyrim patch 1.9.29.0.8'

"Odpowiadając na zażalenie, które otrzymaliśmy w związku z US Digital Millennium Copyright Act, usunęliśmy 5 rezultat/y/ów wyszukiwania. Jeżeli sobie życzysz możesz przeczytać wspomniane zażalenie, które spowodowało usunięcie rezultatu/ów na stronie ChillingEffects*org."
avatar
Dodał: robotronx
Data: 2013-03-30 11:23:08
mikibig a kiedy 1.9.29.0.8 patch? warto czekac?
avatar
Dodał: robotronx
Data: 2013-03-30 11:23:18
mikibig a kiedy 1.9.29.0.8 patch? warto czekac?
avatar
Dodał: sucza93
Data: 2013-04-03 23:51:44
Mam pytanie działa z wersja 022y?
thx :D
avatar
Dodał: sucza93
Data: 2013-04-04 14:40:22
Wszyskto git ale po angielsku dubbing i brak napisów
avatar
Dodał: diizajn
Data: 2013-04-08 16:41:48
Nie wiedzieć dlaczego, wszystko śmiga ładnie po polsku lecz dodatek Dawnguard jest po angielsku dubbing+napisy. Jak to naprawić?
avatar
Dodał: gandalf30
Data: 2013-05-07 14:35:58
seed...
avatar
Dodał: maryan
Data: 2013-05-26 22:23:49
Update v1.9.29.0.8 [PL] /prophet/ już jest !.

Tym razem @mikibig przysnął :)))
PIERWSZA POPRZEDNIA ( strona 5 z 5 ) NASTĘPNA OSTATNIA
Max ()

Dodaj komentarz

<> tylko czysty tekst

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.