Upload | Wsparcie | Staty | Staty 2 | FAQ | O nas | Forum | Pluginy | Banery | Szukaj | Moje konto
Ostatnio dodane
Filmy XviD / DivX
DVD-R
Filmy RMVB
Filmy x264
Filmy HD
Filmy 3D
Programy
Konsole
Gry
Muzyka
Teledyski
TV
Erotyka
Książki
Komiksy
Lin/Mac
Sport
Anime
dla Dzieci
GSM/PDA
Inne
info RSS

RSS

Programy

Azureus
BitComet
uTorrent
BitTornado

Linki

brak screena

Dodał: dragon95
Data dodania:
2015-01-31 12:51:35
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-31 15:07:10
Rozmiar: 3.41 GB
Seedów: 2
Peerów: 137

Komentarze: 8

Pobierz torrent
Win7 posiada rozbudowany interfejs instalacyjny w którym możemy sobie sami wybrać którą wersję sys. chcemy zainstalować i w jakiej architekturze na swoim PC. Mamy do wyboru Win7 zaczynając od Startera a kończąc w Ultimate. Są do wyboru wersje 32- (x86) oraz 64-bitowe (x64). W Win7 nie trzeba podawać klucza produktu jak to dotychczas było w innych systemach.


Przy instalacji możliwość wyboru wersji x64 lub x86

- Nie potrzeba klucza
- Możliwość robienia aktualizacji
- Seed/Peery ustawione na maksa
- Moja pierwsza wstawka proszę o wyrozumiałość jeśli bd się podobać mogę więcej plików powstawiać
 
brak screena

Dodał: depesz11
Data dodania:
2015-01-31 12:44:22
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-31 14:30:21
Rozmiar: 38.62 MB
Seedów: 11
Peerów: 10

Komentarze: 0

Pobierz torrent
WinX HD Video Converter Deluxe to potężne i wielofunkcyjne narzędzie, dające użytkownikowi całkowitą kontrolę nad plikami wideo. Prosty i schludny interfejs programu, w którym dodawanie nowych plików o dowolnym rozszerzeniu możliwe jest za pomocą jednego przycisku lub metodą „przeciągnij i upuść”, skrywa w sobie całe mnóstwo możliwości. Należą do nich:

• szybka kompresja i zmiana typu pliku na najpopularniejsze obecnie formaty: .avi, .mp4, .mpeg, .wmv etc. oraz dopasowanie go do wymogów YouTube;
• wypalenie pliku wideo na nośniku DVD lub stworzenie plików w formacie .vob, odpowiednim dla DVD;
• pobranie filmiku z portalu YouTube bezpośrednio z poziomu programu;
• konwersję filmu do formatu HD (720p lub 1080p);
• dostosowanie pliku pod dedykowane rozszerzenia i rozmiary ekranu urządzeń Apple (takich jak iPad, iPod, iPhone czy AppleTV), Sony (PSP i PlayStation 3) oraz Microsoftu (Xbox, Zune i Surface);
• dopasowanie pliku do ekranu najpopularniejszych smartfonów z systemem Android, a także do urządzeń produkcji BlackBerry i Nokii ;
• ekstrakcja ścieżki dźwiękowej filmu do formatu mp3.

Przy każdej z powyższych opcji możliwe jest dokładne określenie parametrów pliku wyjściowego, takich jak jakość i głośność ścieżki audio, ilość klatek na sekundę oraz rozdzielczość i proporcje obrazu. Użytkownik może również zdecydować o zaangażowaniu poszczególnych rdzeni procesora w proces konwersji (maksymalnie ośmiu), oczyścić obraz za pomocą opcji „deinterlacing” oraz wymusić synchronizację strumieni audio i wideo. Z pomocą WinX HD Video Converter da się również przycinać oryginalny plik do pożądanej długości i rozmiarów

INSTALACJA:

1.Zainstaluj i wpisz serial
2.Ciesz się!

INFO TECHNICZNE:

SO: Windows98,NT,2000,XP,Vista, Seven [32&64 bit ]

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: pit88
Data dodania:
2015-01-31 11:33:17
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-31 15:03:38
Rozmiar: 79.79 MB
Seedów: 0
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Google Sketchup 8 Pro - Znane wszystkim cieszące się popularnością narzędzie do Projektowania w 3D. Intuicyjna i prosta obsługa jednocześnie dosyć duże możliwości, Czynią ten Program w jeden z najpopularniejszych programów służących do projektowania 3D.

W Paczce znajduję się serial
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-01-31 08:01:17
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-31 15:07:31
Rozmiar: 6.10 MB
Seedów: 39
Peerów: 4

Komentarze: 0

Pobierz torrent
"Uniwersalny program pozwalający transkodować filmy z płyt DVD i Blu-ray do formatu MKV. Aplikacja posiada też przydatne narzędzia do tworzenia kopii zapasowych całej zawartości płyt i omijania zabezpieczeń AACS, BD+. Program może również służyć jako serwer do obsługi strumieni wideo.

Proces konwersji jest niezwykle prosty i składa się z trzech kroków:

1) Wczytanie płyty - program odczytuje dane z dysków DVD i Blu-ray (także tych posiadających zabezpieczenia AACS lub BD+). Przed rozpoczęciem wczytywania informacji, możemy wybrać docelowy napęd oraz zapoznać się z podsumowaniem (nazwa urządzenia, producent, produkt, wersja, kod seryjny, typ zabezpieczenia, rozmiar zajmowany przez pliki, maksymalna prędkość odczytu, ilość warstw i inne).

2) Wybranie materiałów do konwersji - po otworzeniu zawartości płyty, wszystkie materiały multimedialne zostaną ułożone w postaci drzewiastej struktury. Użytkownik może wybrać napisy, ścieżki dźwiękowe i sceny wideo będące brane pod uwagę podczas konwersji. Dla każdego materiału dostępne są dodatkowe informacje, takie jak: rozmiar, długość, kodeki, wersja językowa.

3) Zmiana formatu - proces przetwarzania rozpoczynamy poprzez naciśnięcie przycisku "Make MKV. O postępie będziemy informowani na bieżąco przy pomocy wskaźników określających prędkość odczytu, rozmiar wynikowy czy czas pozostały do końca. Konwersja jest dosyć szybka - dla standardowego dysku DVD trwa około 10-15 minut.

MakeMKV oferuje dodatkowo kilka funkcji konfiguracyjnych, które pozwalają na dostosowanie działania mechanizmów programu do potrzeb użytkownika. W łatwy sposób zmienimy domyślny język dla materiałów audio i napisów, sposób odczytu danych, minimalną długość ścieżki, metodę usuwania zabezpieczeń (CellWalk, CellTrim), katalog danych tymczasowych czy sposób przechowywania logów. Ciekaw
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-01-31 01:56:01
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-31 15:07:31
Rozmiar: 325.86 MB
Seedów: 28
Peerów: 9

Komentarze: 1

Pobierz torrent
[Request]

"DxO FilmPack 4 Expert - Odkryj na nowo czar fotografii analogowej

Nadaj swoim cyfrowym zdjęciom jakość i klimat fotografii artystycznej dzięki DxO FilmPack - programowi do kreatywnej obróbki obrazów.

Odtwórz jakość, styl, barwy i efekt ziarna fotografii tradycyjnej. Twoje zdjęcia będą jeszcze lepsze dzięki zastosowaniu oryginalnych efektów, zarówno w fotografii kolorowej, jak i czarno-białej.

Dzięki FilmPack 4 masz dostęp do 26 narzędzi fotografii czarno-białej, 26 fotografii kolorowych w pozytywie, 12 fotografii kolorowych w negatywie, 62 stylów ziarna, 33 designerskich ustawień wstępnych, 6 narzędzi tonowania i 18 filtrów. Wszystkie narzędzia są tak skonstruowane, aby można było je łatwo dostosować do własnych potrzeb i wymagań oraz stworzyć niepowtarzalne obrazy.

Dostępne są również takie efekty i funkcje jak: tekstury, przeciek światła, ramki, winietowanie oraz przetwarzanie wsadowe.Cechy i korzyści:
- Odkryj na nowo magię czarno-białej fotografii i wejdź w królestwo kliszy fotograficznej dzięki zaawansowanym metodom kalibracyjnym DxO Labs. DxO FilmPack wiernie imituje różnorodne czarno-białe klisze, takie jak słynne Kodak® Tri-X®, Fuji® Neopan®, Polaroid® itd.
- DxO FilmPack pozwala także na oryginalne i kreatywne wizualizacje! Wypróbuj 10 wstępnych ustawień projektów kolorowych i czarno-białych dołączonych do wersji Expert. Efekty vintage, postarzanie zdjęć oraz niezwykłe odcienie nadadzą Twoim zdjęciom indywidualny charakter.
- Przy użyciu narzędzia do odszumiania DxO FilmPack usuniesz ze zdjęć cyfrowe ziarno i zastąpisz je oryginalnym ziarnem filmowym. Nadaj swoim zdjęciom głębię i teksturę, zachowując jakość i naturalny wygląd.
- FilmPack jest dostępny jako samodzielna aplikacja lub jako wtyczka do Adobe Photoshop, Elements, Lightr
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-01-30 00:11:07
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-31 15:07:31
Rozmiar: 324.12 MB
Seedów: 22
Peerów: 6

Komentarze: 4

Pobierz torrent
Pełna funkcjonalność CAD / 2D / 3D / Projektowanie złożeń | Pełne wsparcie LISP
Modelowanie bezpośrednie 3D | Pełne modelowanie i edycja ACIS | Rozpoznawanie Intencji Projektowych | Tworzenie geometrycznych wiązań 3D | Rozwiązania geometryczne wiązań 3D | Analiza kinematyczna | Zestawienia i podgląd elementów | Więzy komponentów | Modelowanie z wykorzystaniem komponentów | zhierarchizowana struktura części mechanicznych

Funkcje BIM - łącz wszystkie sekcje 2D plany oraz detale w jednen model 3D | Polibryły | Eksport do IFC
Parametryczne wiązania i wyrażenia | Przyspieszający pracę kursor Quad dla 2D i 3D
Tworzenie realistycznych renderingów | ponad 600 nowych materiałów
BRX | VBA dla BricsCAD 32-bit Windows
Arkusz Blachy - modelowanie, rozwijanie i deformowanie arkuszy blach
Praca w chmurze | Chapoo możesz zapisywać pliki na serwerze i udostępniać je znajomym
Opcjonalny moduł BricsCAD Communicator - Import i Eksport z innych systemów 3D CAD

BricsCAD® to więcej niż tylko alternatywa.
BricsCAD® odczytuje i zapisuje rysunki w formacie DWG oferując dużą kompatybilność z AutoCAD®. Dodatkowo BricsCAD® oferuje wsparcie m.in. dla takich formatów plików jak Stl, Coallada, Step, Igs, Prt, Parasolid oraz wiele innych, pozwalając na swobodną współpracę z innymi środowiskami projektowymi.

BricsCAD BIM w BricsCAD Platinum
Dzięki tej technologii możesz połączyć dokładność modelowania brył z prostotą programu do tworzenia szkiców. BricsCAD BIM łączy wszystkie sekcje 2D, plany oraz detale z modelem 3D i jest dostępny wraz z ponad 600 materiałami do pobrania. Przykładowo aby dodać okna i drzwi do rysunku, wybierz formę projektową z biblioteki lub stwórz swój własny projekt. Ustaw okna i drzwi w ścianie używając modelowania bezpośredniego i wiązań.Możesz też chować i wyświetlać ws
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-01-29 04:24:12
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-31 14:44:56
Rozmiar: 142.55 MB
Seedów: 27
Peerów: 3

Komentarze: 19

Pobierz torrent
Symantec Endpoint Protection to profesjonalne rozwiązanie zabezpieczające komputer przez rozmaitymi zagrożeniami. Docelowym odbiorcą pakietu są firmy i korporacje potrzebujące sprawnego, stabilnego narzędzia do ochrony stanowisk roboczych oraz zabezpieczania wrażliwych danych przed postronnymi osobami. Funkcjonalność wbudowana w zestaw pozwala na wydajne zarządzanie jednostkami znajdującymi się w sieci lokalnej oraz sprawowanie pieczy nad niezawodnym działaniem przepływu informacji w firmie.

Endpoint Protection opiera się na sprawdzonym oprogramowaniu firmy Symantec - mowa przede wszystkim o popularnym silniku antywirusowym i narzędziach do wykrywania spyware, adware, botów, rootkitów i innych niebezpiecznych aplikacji. Zaawansowane rozwiązania (filtry heurystyczne, integracja z przeglądarkami internetowymi i menadżerami plików) z pewnością zwiększą skuteczność ochrony. Użytkownik może także skorzystać ze zintegrowanej zapory sieciowej (firewall) o dosyć standardowej funkcjonalności. Do dyspozycji administratora dostępna jest konsola pozwalająca na zarządzanie komputerami podłączonymi do danej sieci. Duża część pracy przebiega jednak w sposób automatyczny - aktualizacje bazy sygnatur odbywają się według skonfigurowanych założeń. W prosty sposób można również ustalić harmonogram skanowania. Kolejnym ważnym fragmentem pakietu jest rozbudowany, niezwykle przydatny moduł związany z raportowaniem zagrożeń oraz analizowaniem bezpieczeństwa firmy. Pozwala na sprawne reagowanie w przypadku widocznych anomalii, na przykład zorganizowanych ataków grup przestępczych.

Info:

- Po instalacji program, jak każdy soft tego typu, wymaga konfiguracji pod konkretnego użytkownika: ustawienia skanowania, scentralizowane wyjątki, konfiguracja zapory, kontrola poczty itd. Warto się nad tym przez chwilę pochylić, żeby nie było kuku.

Screen:

htt
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-01-29 01:02:04
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-29 16:44:32
Rozmiar: 187.44 MB
Seedów: 16
Peerów: 6

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Samodzielna wersja pluginu do Adobe Photoshop. Program zawiera predefiniowane ustawienia symulujące zachowanie się klasycznych materiałów światłoczułych. Dotyczy to tak sposobu konwersji, jak i przejść tonalnych, kontrastów, a nawet ziarnistości. Każda z tych cech przypisana jest do gotowych ustawień opisanych nazwami klasycznych filmów takich producentów, jak Ilford czy Kodak.
Ważnym elementem jest to, że już gotowe presety wzorowane na klasycznych filmach można dowolnie edytować wedle własnych upodobań. Poszerza to możliwości twórcze nie pozbawiając kontroli, zarówno w trybie B&W, jak i w kolorze.

OS: windows 7. 8.

Screen:

http://img633.imageshack.us/img633/5083/xJGrvu.jpg
 
brak screena

Dodał: slodki1993
Data dodania:
2015-01-28 21:34:55
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-31 13:34:16
Rozmiar: 153.90 MB
Seedów: 16
Peerów: 8

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Celem kursu jest przekazanie jak największe ilości praktycznej wiedzy, dzięki której będziesz w stanie szybciej rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem muzyki. W kursie zostały kompleksowo omówione wszystkie funkcje, zastosowania i możliwości korektorów. Wyobraź sobie, że już nigdy nie utkniesz w poszukiwaniu rozwiązania swojego problemu, a tworzenie własnej muzyki stanie się prostsze.
Ten kurs jest dla Ciebie jeśli…

Chcesz poznać wszystkie funkcje i sekrety korekcji
Nie wiesz jak uzyskać separacje w miksie
Nie wiesz do czego służy korektor i jak go wykorzystać
Chcesz wznieść swoje produkcje na wyższy poziom
Jesteś początkujący i nie masz zielonego pojęcia od czego zacząć
Marzysz o karierze producenta muzycznego
Muzyka to Twoje hobby na które poświęcasz cały wolny czas

„Czy ten kurs jest idealnym rozwiązaniem dla mnie?”

Kurs jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych. Dopiero chcesz rozpocząć tworzenie muzyki i wydaje Ci się to czarną magią? W takim razie inwestując w ten kurs, masz okazję to zmienić. Nieważne, że nigdy wcześniej nie miałeś z tym styczności. Ważne, że chcesz rozwijać swoją pasję.

A co jeśli już poznałem podstawy, ale dalej brakuje mi wiedzy? Też będziesz zadowolony, ponieważ wszystkie funkcje są opisane bardzo szczegółowo, w zrozumiały sposób. Nawet te, o których istnieniu nie miałeś pojęcia. Przy okazji oszczędzisz swój cenny czas, który poświęciłbyś na długie poszukiwania rozwiązań.
Do kogo jest kierowany ten kurs?

Mógłbym napisać, że do każdej osoby zajmującej się produkcją muzyki, ale byłoby to zbyt ogólne. Jeśli miałbym określić dokładniej, to byłaby to grupa osób, które jeszcze nie zdołała opanować korekcji i do końca nie wie jak z niej poprawnie korzystać. Je
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-01-28 04:18:02
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-29 17:07:49
Rozmiar: 1.03 GB
Seedów: 25
Peerów: 5

Komentarze: 4

Pobierz torrent
Kompleksowy zestaw pluginów firmy NewBlue, współpracujący z programami do edycji wideo.

• Titler Pro 2.0
• 3D Explosions
• 3D Transformations
• Art Blends
• Art Effects
• ColorFast
• Film Effects
• Light Blends
• Light Effects
• Motion Blends
• Motion Effects
• Paint Blends
• Paint Effects
• Video Essentials I, II, III, IV, V, VI.

Kompatybilne oprogramowanie:

- Adobe Premiere Elements 3.0
- Adobe Premiere Pro CS4, CS5/5.5, CS6, CC
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: robertjapan73
Data dodania:
2015-01-28 01:04:14
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-31 07:01:08
Rozmiar: 1.49 GB
Seedów: 15
Peerów: 9

Komentarze: 24

Pobierz torrent
Instalacja:

1.Obraz ISO nagrywamy na płytkę programem CDBurnerxp (opcja nagraj obraz ISO) można też użyć Rufus do nagrania na pendrive.
2.2.Odpalamy instalator systemu poprzez BIOS{trzeba mieć właczone bootwanie z napedu bądz pamieci flash)
3. System nie jest aktywowany KmsPico można bez problemu znaleść na torrentach.

Jest to wersja RC nie działa formatowanie pendrivów i skojarzenia niektórych plików tekstowych lecz załątwiają to programy jak notepad i AOEMI

System został mocno skompresowany przez co instalacja z płytki może potrwać trochę dłużej niż standardowo.

System został pozbawiony programów Microsoftu:
Usunięto:
-Windows Defender
-Windows Media Player
-Internet Explorer (pamietajcie o wrzuceniu swojego browsera)
-Raportowanie błędów
-Windows SmartScreen
-Przywaracanie systemu
-Pomoc i obsługa teczniczna
-Modern UI
-Windows Search (usługi indeksowania)
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2015-01-27 14:13:26
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-31 08:25:02
Rozmiar: 8.04 MB
Seedów: ---
Peerów: ---

Komentarze: 1

Pobierz torrent
WinASO Registry Optimizer to zaawansowane narzędzie do czyszczenia i optymalizacji rejestru systemowego. Usprawnia działanie i szybkość systemu operacyjnego. Algorytm analizujący rejestr systemowy jest bardzo szybki, a jednocześnie skuteczny.
Wyniki skanowania grupowane są według 20 kategorii, spośród których użytkownik ma możliwość wyboru tych, z których poszczególne błędy mają zostać usunięte. Wśród nich są klucze DLL, błędy ActiveX, pozostałości po usuniętych aplikacjach, błędy we wpisach sterowników i inne.
Co więcej, możliwości WinASO Registry Optimizer nie kończą się na utrzymaniu rejestru w należytym stanie, ale również pulpitu, z którego możemy usunąć niedziałające skróty. Zwiększymy również prywatność czy odzyskamy skasowane dane. Narzędzie pozwala także na zarządzanie już zainstalowanym na komputerze oprogramowaniem.

S.O: Windows NT/2003/XP/Vista/7/8


https://www.virustotal.com/en/file/16fb56c5f64a9f7aabe6698d54a8db4ccaf7e81428ce20c307db147efec5fbe c/analysis/1422362251/

https://www.virustotal.com/en/file/525210a01fb1257bddc83cc4309ae69999a51514c7a520ddeb9a81403c8e16e 2/analysis/1422362401/
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-01-27 02:29:15
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-29 15:44:56
Rozmiar: 6.28 MB
Seedów: 24
Peerów: 1

Komentarze: 10

Pobierz torrent
cFosSpeed to narzędzie zawierające wysoko wyspecjalizowane sterowniki do routerów i modemów DSL. Program umożliwia rozszerzone zarządzanie ruchem, jest to bardzo przydatna funkcja dla administratorów sieci.

Dzięki tej aplikacji można uzyskać większą wydajność łącza co daje minimalne pingi dla mediów strumieniowych, komunikatorów VoIP, czy radia internetowego. Program umożliwia również dowolnie konfigurowalne klasy priorytetów.

Program przyśpiesza działanie sieci i doskonale nadaje się dla osób korzystających z gier sieciowych czy programów typu P2P.

Info:

- Zainstaluj, zamknij program.
- Skopiuj stosowny Crack do katalogu instalacyjnego.
- Zresteruj system.
- Nie aktualizuj programu.

Screen:

http://img538.imageshack.us/img538/8226/sfSB4d.jpg
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-01-27 02:13:52
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-29 16:45:30
Rozmiar: 205.12 MB
Seedów: 21
Peerów: 7

Komentarze: 1

Pobierz torrent
[Request]

- NewBlue 3D Explosions
- NewBlue 3D Transformations
- NewBlue Art Blends 2.0
- NewBlue Art Effects 2.0
- NewBlue Film Effects
- NewBlue Motion Blends 2.0
- NewBlue Motion Effects 2.0
- NewBlue Video Essentials 1.0 for Windows

virustotal: tnij*org/wpxycis


Info:

- Odłącz net.
- Zainstaluj wybrany Plugin.
- Uruchom Manage Activation, otwórz Keygen, wybierz produkt i skopiuj serial w okno aktywacji.
- Zaznacz Manually Activate i 'I already have an Activation Key..."
- Wklej Activation Code z Keygena w okno aktywacji.
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: marcinc33
Data dodania:
2015-01-26 11:40:39
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-31 15:08:56
Rozmiar: 1.80 MB
Seedów: 10
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
..::(Info)::..

DU Meter to program zliczający ruch sieciowy użytkownika. W specjalnym okienku wyświetla liczbę pobieranych oraz udostępnianych danych. Aplikacja posiada moduł raportów. Dzięki nim można zbadać ruch sieciowy w danym dniu, tygodniu czy miesiącu. Dane z raportów można eksportować do jednego z wielu formatów (HTML, Excel, Word, itp.).

Program posiada również graficzny wskaźnik ruchu, użytkownik może ustalić jakie kolory będą wskazywały dane pobierane i wysyłane. Aplikacja nadaje się do każdego rodzaju połączenia: modem, LAN, DSL, radiówka czy łącze satelitarne.

..::(Wymagania Sprzętowe)::..

Windowd 95, 98, Millenium
Windows Vista (32 bit), (64 bit)
Windows 7 (32 bit), (64 bit)

..::(Instalacja)::..

1.Pobierz
2.Rozpakuj RAR
3.Zainstaluj
4.Skopiuj cracka
5.Masz Pełną wersje programu
 
brak screena

Dodał: marcinc33
Data dodania:
2015-01-26 11:37:00
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-31 15:08:56
Rozmiar: 6.35 MB
Seedów: 18
Peerów: 1

Komentarze: 9

Pobierz torrent
UWAGA CZYTAC UWAZNIE INSTRUKCJE INSTALACJI!KLUCZ WYGENERUJE SERIAL TXT DO FOLDERU Z ZANISTALOWANYM PROGRAMMEM JAK ZAINSTALUJECIE PL WERSJE SPRAWDZALEM JEST TO PRAWDA. NOTATNIK Z KLUCZEM TAM JEST WYSTARCZY SKOPIOWAC.
DLA TYCH CO NIE WIEDZA JAK TO ZROBIC
Serial Number Name: Komputer Swiat
Serial Number Code: VJK4Q-H38HU-RKKRD-W9YST-HL3EB

..::(Opis)::..

DU Meter to program zliczający ruch sieciowy użytkownika. W specjalnym okienku wyświetla liczbę pobieranych oraz udostępnianych danych. Aplikacja posiada moduł raportów. Dzięki nim można zbadać ruch sieciowy w danym dniu, tygodniu czy miesiącu. Dane z raportów można eksportować do jednego z wielu formatów (HTML, Excel, Word, itp.).

Program posiada również graficzny wskaźnik ruchu, użytkownik może ustalić jakie kolory będą wskazywały dane pobierane i wysyłane. Aplikacja nadaje się do każdego rodzaju połączenia: modem, LAN, DSL, radiówka czy łącze satelitarne.

..::(Wymagania Sprzętowe)::..

Windowd 95, 98, Millenium
Windows Vista (32 bit), (64 bit)
Windows 7 (32 bit), (64 bit)

..::(Instalacja)::..

1.Pobierz
2.Rozpakuj RAR
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-01-26 05:53:13
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-26 06:16:00
Rozmiar: 238.30 MB
Seedów: 5
Peerów: 5

Komentarze: 11

Pobierz torrent
[Request]

"DxO Optics to zaawansowana ciemnia elektroniczna, czyli program do obróbki zdjęć zrobionych aparatem cyfrowym, który umożliwia wykonanie całego procesu, od wyboru zdjęć po zapisanie w wybranym formacie. W odróżnieniu od innych, ten program bardzo mocno bazuje na parametrach sprzętu fotograficznego i dzięki temu parametry obróbki z jego użyciem są bardzo dobrze dopasowane do zdjęć.

Dzięki rozbudowanej bibliotece modułów DxO Optics jest w stanie szybko i precyzyjnie usunąć niedoskonałości zdjęć wynikające z budowy aparatu i obiektywu. Filtry zostały przygotowane w laboratorium DxO na podstawie bardzo szczegółowej analizy efektów pracy z kombinacjami aparatów i obiektywów. Odpowiednie parametry pozwalają na redukcję zakrzywienia i rozciągnięcia obrazu będącego skutkiem używania na przykład szerokokątnego obiektywu, redukcję winiety, wyostrzenie i usunięcie aberracji chromatycznych. Te same parametry można oczywiście stosować do wielu zdjęć, dzięki czemu usunięcie zakrzywień i przebarwień z całej sesji można wykonać kilkoma kliknięciami.

Precyzyjna korekta geometrii zdjęcia pozwala na przywrócenie obiektom znajdującym się na obrzeżach zdjęcia naturalnego wyglądu. Korekta anamorficzna umożliwia nadanie obiektom prawidłowych proporcji i kształtu a korekta horyzontalna i wertykalna ułatwia nadanie zdjęciom prawidłowej perspektywy.

W pełni docenić program pozwala obróbka zdjęć w formacie RAW. DxO Optics dostarcza parametrów cyfrowej ciemni odpowiednich dla danego modelu aparatu i warunków, w jakich były robione zdjęcia. Aby zapewnić optymalne przetwarzanie, konwerter stosowany w oprogramowaniu DxO opiera się na szczegółowej kalibracji, charakterystycznej dla każdego modelu aparatu. Dzięki zaawansowanemu usuwaniu szumów, doskonałemu odwzorowaniu kolorów i oddaniu detali zdjęcia wywołane w DxO odznaczają się dosk
 
brak screena

Dodał: itwojt
Data dodania:
2015-01-26 03:00:38
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-31 15:08:56
Rozmiar: 6.83 GB
Seedów: 24
Peerów: 24

Komentarze: 20

Pobierz torrent
Windows 10 Technical Preview to najnowsza kompilacja testowa nachodzącego systemu operacyjnego Windows, udostępniona w formie obrazu ISO. Jest to spolszczona wersja systemu, dostępna zarówno w wersji 32-, jak 64-bitowej. Zintegrowana z systemem asystentka Cortana rozpoznaje polecenia wydawane tylko i wyłącznie w języku angielskim. Posiadacze poprzednich wersji testowych Windows 10 proszeni są o przeprowadzenie niestandardowej, czystej INSTALACJI systemu.

Jako że jest to wczesna i wciąż rozwijana wersja systemu Windows 10, nie zaleca się jej instalacji na komputerze w formie głównego systemu operacyjnego. Najlepszym rozwiązaniem umożliwiającym dogłębne, bezpieczne i przede wszystkim wygodne przetestowanie Windows 10 Technical Preview jest skorzystanie z dowolnego oprogramowania do wirtualizacji systemów.
Dwie najpopularniejsze i darmowe aplikacje do wirtualizacji systemów operacyjnych można pobrać bezpośrednio z naszego działu DOWNLOAD. Są to VMware Player firmy VMware oraz VirtualBox firmy Oracle. Ponadto posiadacze komputerów z Windows 8, których procesor obsługuje rozszerzenia sprzętowej wirtualizacji (VT-x lub AMD-V) i wspiera technologię translacji adresów drugiego poziomu SLAT (Extended Page Tables (Intel) lub Rapid Virtualization Indexing (AMD)), mogą skorzystać z wbudowanej w system Windows funkcji Hyper-V.
Więcej informacji pod adresem
http://www.microsoft.com/pl-pl

Zawartość katalogu
Windows10_TechnicalPreview_x32_PL-PL_9926.iso
Windows10_TechnicalPreview_x64_PL-PL_9926.iso
klucz

UWAGA !!!
AKTYWACJĘ NALEŻY DOKONAĆ ZARAZ PO INSTALACJI SYSTEMU NORMALNIE LUB PRZEZ KMSpico v 10 Final
 
brak screena

Dodał: itwojt
Data dodania:
2015-01-25 23:57:04
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-31 15:08:56
Rozmiar: 3.87 GB
Seedów: 0
Peerów: 37

Komentarze: 3

Pobierz torrent
Windows 10 Technical Preview to najnowsza kompilacja testowa nachodzącego systemu operacyjnego Windows, udostępniona w formie obrazu ISO. Jest to spolszczona wersja systemu, dostępna zarówno w wersji 32-, jak 64-bitowej. Zintegrowana z systemem asystentka Cortana rozpoznaje polecenia wydawane tylko i wyłącznie w języku angielskim. Posiadacze poprzednich wersji testowych Windows 10 proszeni są o przeprowadzenie niestandardowej, czystej INSTALACJI systemu.

Jako że jest to wczesna i wciąż rozwijana wersja systemu Windows 10, nie zaleca się jej instalacji na komputerze w formie głównego systemu operacyjnego. Najlepszym rozwiązaniem umożliwiającym dogłębne, bezpieczne i przede wszystkim wygodne przetestowanie Windows 10 Technical Preview jest skorzystanie z dowolnego oprogramowania do wirtualizacji systemów.
Dwie najpopularniejsze i darmowe aplikacje do wirtualizacji systemów operacyjnych można pobrać bezpośrednio z naszego działu DOWNLOAD. Są to VMware Player firmy VMware oraz VirtualBox firmy Oracle. Ponadto posiadacze komputerów z Windows 8, których procesor obsługuje rozszerzenia sprzętowej wirtualizacji (VT-x lub AMD-V) i wspiera technologię translacji adresów drugiego poziomu SLAT (Extended Page Tables (Intel) lub Rapid Virtualization Indexing (AMD)), mogą skorzystać z wbudowanej w system Windows funkcji Hyper-V.
 
brak screena

Dodał: itwojt
Data dodania:
2015-01-25 22:59:39
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-31 15:08:56
Rozmiar: 2.96 GB
Seedów: 0
Peerów: 37

Komentarze: 5

Pobierz torrent
Windows 10 Technical Preview to najnowsza kompilacja testowa nachodzącego systemu operacyjnego Windows, udostępniona w formie obrazu ISO. Jest to spolszczona wersja systemu, dostępna zarówno w wersji 32-, jak 64-bitowej. Zintegrowana z systemem asystentka Cortana rozpoznaje polecenia wydawane tylko i wyłącznie w języku angielskim. Posiadacze poprzednich wersji testowych Windows 10 proszeni są o przeprowadzenie niestandardowej, czystej INSTALACJI systemu.

Jako że jest to wczesna i wciąż rozwijana wersja systemu Windows 10, nie zaleca się jej instalacji na komputerze w formie głównego systemu operacyjnego. Najlepszym rozwiązaniem umożliwiającym dogłębne, bezpieczne i przede wszystkim wygodne przetestowanie Windows 10 Technical Preview jest skorzystanie z dowolnego oprogramowania do wirtualizacji systemów.
Dwie najpopularniejsze i darmowe aplikacje do wirtualizacji systemów operacyjnych można pobrać bezpośrednio z naszego działu DOWNLOAD. Są to VMware Player firmy VMware oraz VirtualBox firmy Oracle. Ponadto posiadacze komputerów z Windows 8, których procesor obsługuje rozszerzenia sprzętowej wirtualizacji (VT-x lub AMD-V) i wspiera technologię translacji adresów drugiego poziomu SLAT (Extended Page Tables (Intel) lub Rapid Virtualization Indexing (AMD)), mogą skorzystać z wbudowanej w system Windows funkcji Hyper-V.
 
brak screena

Dodał: itwojt
Data dodania:
2015-01-25 19:13:12
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-31 11:02:49
Rozmiar: 1.84 GB
Seedów: 10
Peerów: 6

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Windows Server 2008 to wydany w lutym 2008 roku serwerowy system operacyjny Microsoftu, wcześniej znany pod nazwą kodową Longhorn Server, bezpośrednio wywodzący się z tej samej linii co jego kliencki brat - Window Vista.

Wydany w 2001 roku Windows XP przełamał tradycję równoległych prac Microsoftu nad systemami klienckimi i serwerowymi, a co za tym idzie – ich spójności kodowej. Można więc powiedzieć, że pod tym względem wraz z wydaniem Windows Server 2008 nastąpił „powrót do korzeni” i ponowne połączenie obu wersji systemów. Od tej pory jądro i najwazniejsze usługi systemowe pozostają wspólne w Windows Vista i Windows Server 2008, co umożliwia między innymi równoległe prace nad poprawkami i Service Packami. Dlatego właśnie pierwsze wydanie Windows Server 2008 od razu nosiło oznaczenie Service Pack 1 (w dniu premiery systemu SP1 dla Visty był już dostępny).
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-01-25 18:25:43
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-31 15:08:56
Rozmiar: 662.83 MB
Seedów: 16
Peerów: 14

Komentarze: 7

Pobierz torrent
PowerDirector 10 program przeznaczonego do nieliniowej edycji wideo. Aplikacja potrafi zrobić użytek z pamięci operacyjnej powyżej 4 GB oferując wsparcie dla platformy 64-bitowej. Jedną z najważniejszych opcji oferowanych przez programy do tworzenia wideo jest umiejętność zarządzania zasobami systemowymi przeznaczonymi do renderowania projektów. PowerDirector 10 oferuje szereg udoskonaleń pozwalających przetwarzać dane szybciej i efektowniej niż to miało miejsce w poprzedniej generacji aplikacji. Program potrafi wykorzystać moc obliczeniową procesorów kart graficznych (Intel, AMD i NVIDIA) oraz oferuje możliwość renderowania poszczególnych elementów wideo (ścieżka audio, efekty specjalne, emitery cząsteczek itp.) na osobnych rdzeniach.

Do najciekawszych opcji oferowanych przez PowerDirector 10 zaliczyć należy możliwość wykorzystania do 100 ścieżek audio i wideo na linii czasu, funkcje polepszania jakości filmów SD (wyostrzanie obrazu, usuwanie szumów), możliwość stabilizacji obrazu i tworzenia efektów slowmotion. Gotowe projekty można renderować i wysłać bezpośrednio do serwisów społecznościowych Facebook i YouTube lub nagrać na dyski DVD, CD, Blu-ray.

Producent wyposażył dodatkowo PowerDirector 10 w kreator Magic Movie Wizard umożliwiający tworzenie ciekawych filmów wykorzystując gotowe szablony. Ponadto aplikacja sprawdzi się przy tworzeniu menu dla płyt dvd i tworzenia efektów zdjęcie w zdjęciu (picture-in-picture - PiP).

System operacyjny: Windows XP SP2/Vista/Seven (32bit / 64bit)

Instrukcja instalacji w środku.
 
brak screena

Dodał: itwojt
Data dodania:
2015-01-25 18:02:14
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-31 11:16:58
Rozmiar: 4.32 GB
Seedów: ---
Peerów: ---

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Windows Server 2008 to wydany w lutym 2008 roku serwerowy system operacyjny Microsoftu, wcześniej znany pod nazwą kodową Longhorn Server, bezpośrednio wywodzący się z tej samej linii co jego kliencki brat - Window Vista.

Wydany w 2001 roku Windows XP przełamał tradycję równoległych prac Microsoftu nad systemami klienckimi i serwerowymi, a co za tym idzie – ich spójności kodowej. Można więc powiedzieć, że pod tym względem wraz z wydaniem Windows Server 2008 nastąpił „powrót do korzeni” i ponowne połączenie obu wersji systemów. Od tej pory jądro i najwazniejsze usługi systemowe pozostają wspólne w Windows Vista i Windows Server 2008, co umożliwia między innymi równoległe prace nad poprawkami i Service Packami. Dlatego właśnie pierwsze wydanie Windows Server 2008 od razu nosiło oznaczenie Service Pack 1 (w dniu premiery systemu SP1 dla Visty był już dostępny).
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-01-25 03:35:07
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-29 15:45:27
Rozmiar: 104.22 MB
Seedów: 16
Peerów: 1

Komentarze: 3

Pobierz torrent
"Autopano Giga to rozbudowane narzędzie do tworzenia zdjęć panoramicznych. Aplikacja, jak sama nazwa wskazuje, oferuje zestaw funkcji automatyzujących proces generowania tego typu fotografii w niemal każdym aspekcie (detekcja, usuwanie duchów, korekcja kolorystyki i histogramu, przycinanie, renderowanie, zapis). Pozwala na tworzenie panoram różnego typu (sferyczne, walcowe, plenarne) składających się z dziesiątek, setek a nawet tysięcy elementów. Główną zaletą programu są zaawansowane algorytmy łączenia fotografii w integralną całość.

Autopano Giga posiada przyjazny, odświeżony interfejs użytkownika. Sprawia on, że tworzenie i edycja panoram nie powinny sprawić problemów mniej zaawansowanym użytkownikom. Odbiorca do stworzenia pierwszej panoramy może wykorzystać predefiniowane zestawy ustawień. Oczywiście mamy również możliwość manualnej edycji punktów kontrolnych oraz dostosowania parametrów zdjęcia do własnych potrzeb.

Główne funkcje programu:
- obsługa rożnych typów obiektywów,
- wczytywanie plików RAW oraz wszystkich standardowych formatów graficznych (wsparcie ponad 400 rodzajów plików wejściowych),
- możliwość tworzenia obrazów HDR,
- obsługa szablonów definiujących punkty zszycia,
- narzędzia do modyfikacji kolorystyki i ekspozycji,
- możliwość zapisywania stanu środowiska (projekty, nad którymi pracujemy; układ okien i pasków narzędziowych),
- generowanie niezależnych warstw na podstawie rozmaitych kryteriów,
- obsługa przetwarzania wsadowego za pomocą oprogramowania innych producentów (możliwość wywoływania skryptów),
- możliwość korzystania z dodatkowych wtyczek (kilka zostało dołączonych do paczki instalacyjnej),
- narzędzia do transformowania zdjęć (kadrowanie, obracanie o kąt),
- filtr Neutralhazer Light,
- eksport do formatów: HDR, EX
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-01-25 00:20:25
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-29 16:31:55
Rozmiar: 24.77 MB
Seedów: 9
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
"Tipard 3D Converter jest profesjonalnym oprogramowaniem, które składa się z trzech modułów: konwersja 3D do 2D, konwersja 2D do 3D, konwersja 3D do 3D. Dodatkowe opcje pozwalają ustawić ręcznie i zdefiniować parametry obrazu wyjściowego. Możliwe jest korzystanie z menu rozwijanego, aby wybrać preferowany format, różne ustawienia obrazu - obok siebie (pół szerokości lub całości), górnej i dolnej połowie wysokości (lub całości), w pełnym kolorze, trybie monochromatycznym lub pół kolorze.

Głębia 3D pozwala również ustawić ręcznie rozdzielczość ekranu i jego proporcje. Program umożliwia w sposób szczegółowy wybrać ścieżkę audio i napisy w zależności od rodzaju urządzenia, dla którego jest tworzony film.
Program obsługuje różne urządzenia takie jak: iPhone 5, Galaxy S4, iPad 4, iPod, etc.

Konwersja 2D do 3D:
Program obsługuje prawie każdy format wideo: MPG, MPEG, MP4, RM, RMVB, TS, MOV, WebM, wma, avi oraz wideo HD - TS, M2TS, TRP, TP.

Konwersji 3D do 3D:
Możliwa jest zmiana oryginalnego formatu 3D na inny wideo 3D. Oferuje wiele formatów 3D oraz trybów wyświetlania: Red/Cyan Anaglyph. Program pozwala na zmianę szerokości i wysokości obrazu. Z kolei przetwornik 3D umożliwia odtwarzanie filmów w różnych urządzeniach przenośnych.

Konwersja 3D do 2D:
Program umożliwia oglądanie filmów 2D zamiast 3D. Tipard 3D Converter konwertuje filmy 3D na takie formaty, które pozwalają obejrzeć filmy 2D między innymi w telefonach komórkowych lub innych przenośnych odtwarzaczach multimedialnych."

Info:

- Zainstaluj, nie uruchamiaj.
- Skopiuj zawartość folderu 'Crack' dp katalogu instalacyjnego.

Screeny:

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2015-01-24 17:06:39
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-31 15:09:38
Rozmiar: 1.35 GB
Seedów: 22
Peerów: 7

Komentarze: 17

Pobierz torrent
Jak często nie możesz rozpocząć gry lub uruchomić programu, ze względu na brak elementu systemu, czeka Cię ponowna instalacja systemu operacyjnego i wszystkich jego składników?
Oto stworzone zostało małe narzędzie, które automatyzuje proces instalacji głównych komponentów, bez których trudno wyobrazić sobie taki komputer do gier. Domyślnie wybrano komponenty, które są wymagane do instalacji.
Instalator oferuje tylko te składniki do instalacji, które są zgodne z danym systemem operacyjnym. System operacyjny jest wykrywany automatycznie i instaluje odpowiednie komponenty.Instalator zaproponuje ponowne uruchomienie systemu, jeżeli jest to niezbędne dla komponentów.
W skład zestawu wchodzi:
-DirectX (pełna wersja)
-Microsoft Visual С++ (2005-2008-2010-2012-2013 x86 i x64 + Visual Studio 2010 F# Runtime 2.0 + Visual Basic 6.0 Run-time + Visual J# 2.0 Redistributable Package)
-Microsoft Visual C++ 2005-2008-2010-2012-2013 Redistributable Package от Lisabon
-NET Framework Version 1.0 SP2 dla Windows XP
-NET Framework Version 1.1 SP1
-NET Framework Version 3.5 SP1
-NET Framework Version 3.5 (dla Windows 8 и 8.1)
-NET Framework Version 4.0 (dla Windows XP i Server 2003)
-NET Framework Version 4.6 RC
-Windows Media Video 9 VCM
-OpenAL 2.1.0
-Rapture3D 2.6.5
-NVIDIA PhysX 9.14.0702
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: luckyspunky
Data dodania:
2015-01-24 16:54:26
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-30 11:09:42
Rozmiar: 243.84 MB
Seedów: 16
Peerów: 5

Komentarze: 24

Pobierz torrent
Mozilla Firefox – otwarta przeglądarka internetowa oparta na silniku Gecko, stworzona i rozwijana przez Mozilla Corporation oraz ochotników.

Początkowo przeglądarka nosiła nazwę Phoenix. 14 kwietnia 2003 zmieniono jej nazwę na Firebird, a 9 lutego 2004 na Firefox. Twórcy przeglądarki zaznaczają, że preferowanym skrótem nazwy jest "Fx" lub "fx", jednak na świecie bardzo często używany jest skrót "FF" lub "ff".

https://www.mozilla.org/pl/firefox/desktop/
https://support.mozilla.org/pl/kb/instalacja-starszej-wersji-firefoksa
ftp://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/
 
brak screena

Dodał: luckyspunky
Data dodania:
2015-01-24 16:25:47
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-30 11:13:44
Rozmiar: 1.10 MB
Seedów: 26
Peerów: 1

Komentarze: 7

Pobierz torrent
uTorrent (µTorrent) to obok BitTorrenta i BitCometa jeden z najpopularniejszych klientów sieci BitTorrent, charakteryzujący się małymi rozmiarami, niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe oraz bogatą funkcjonalnością.

Program pozwala na pobieranie udostępnionych przez użytkowników z całego świata różnych danych (muzyki, filmów, oprogramowania itp.), rozpowszechnianych w postaci plików z rozszerzeniem .torrent. Oferuje cały zestaw ciekawych funkcji, które nie obciążają systemu, a znacząco przyczyniają się do wygody pobierania szczególnie dużych ilości danych. Wśród nich znajdziemy m.in. opcje pobierania wielu plików jednocześnie, kolejkowania zadań, nadawanie im priorytetów, a także ustalania limitów transferu i katalogowanie ściągniętych danych.

Ponadto uTorrent dostarcza wielu szczegółowych informacji o pobieranym pliku oraz generuje statystyki transferu. Dzięki nim możemy podejrzeć tzw. seedy i peery, listę trackerów i klientów oraz wykres ilustrujący transfer plików z/do naszego komputera. Dodatkowo program wyposażony został w czytnik RSS oraz przydatną funkcję wyłączania, resetowania lub hibernacji komputera po zakończeniu pobierania lub wykonaniu wszystkich zadań.

Jedną z największych zalet uTorrent poza bogatą funkcjonalnością jest minimalne zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Program potrafi zadowolić się około 6 MB pamięci RAM, co w połączeniu z funkcją harmonogramu, który umożliwia ograniczenia transferu w wybranych godzinach każdego dnia sprawia, że użytkownicy podczas jego pracy mogą komfortowo pracować z innymi aplikacjami, nawet na starszych komputerach.

http://www.utorrent.com/intl/pl/
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2015-01-24 13:02:53
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-31 15:09:46
Rozmiar: 20.26 MB
Seedów: 23
Peerów: 1

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Uninstall Tool lekki i skuteczny program do odinstalowywania różnych aplikacji z systemu operacyjnego.

Uninstall Tool całkowicie usuwa zainstalowane programy na dysku twardym, a także dokładnie wyszukuje i oczyszcza wszelkie pozostałości po odinstalowanych aplikacjach w katalogu tymczasowym oraz rejestrze systemowym. Program wyświetla szczegółową listę ze wszystkimi zainstalowanymi w systemie aplikacjami, z której możemy odczytać nazwę producenta, datę instalacji oraz dokładną wersję programu.

S.O: Windows XP/Vista/7/8/8.1 (32-bit & 64-bit)
 
brak screena

Dodał: maksiu3
Data dodania:
2015-01-24 11:14:22
Ostatnia aktualizacja:
2015-01-31 15:09:46
Rozmiar: 611.40 MB
Seedów: 7
Peerów: 4

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Firma Cloanto przygotowała nową edycję pakietu Amiga Forever. Wprowadzone usprawnienia obejmują kolejne ułatwienia w zakresie instalacji pakietu, kolejne usprawnienia dotyczące plików RP9 oraz ich edytora, nowy edytor trybów graficznych, dołączenie emulatora WinFellow, aktualizacja znajdujących się w pakiecie komponentów AROS-a. Ponadto najnowsza wersja Amiga Forever zawiera nową wersję programu Personal Paint 7.2. Pakiet jak zwykle dostępny jest w trzech odmianach: Value Edition, Plus Edition oraz Premium Edition. Zarejestrowani użytkownicy pakietu w wersji 2013 otrzymują uaktualnienie za darmo.

info zaczerpnięte od mailman z: http://www.ppa.pl/
 
PIERWSZA POPRZEDNIA ( strona 1 z 30 ) NASTĘPNA więcej z tej kategorii
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.