Upload | Wsparcie | Staty | Staty 2 | FAQ | O nas | Forum | Pluginy | Banery | Szukaj | Moje konto
Ostatnio dodane
Filmy XviD / DivX
DVD-R
Filmy RMVB
Filmy x264
Filmy HD
Filmy 3D
Programy
Konsole
Gry
Muzyka
Teledyski
TV
Erotyka
Książki
Komiksy
Lin/Mac
Sport
Anime
dla Dzieci
GSM/PDA
Inne
info RSS

RSS

Programy

Azureus
BitComet
uTorrent
BitTornado

Linki

brak screena

Dodał: lsanchez
Data dodania:
2014-10-21 21:44:14
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:56:14
Rozmiar: 6.42 MB
Seedów: 20
Peerów: 4

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Weather Watcher Live 7.2.20 | 6.21 MB

Weather Watcher Live connects you to the closest weather stations to deliver the most accurate and up-to-date weather information. Quickly access your local weather conditions, hourly forecasts, daily forecasts, severe alerts, and maps on any Windows computer.

Features:
Quick Access
Temperature Right Now
Today's Weather
Radar Map
Severe Weather Alerts
Detailed Severe Weather Info
Real Time Weather Gauges
Today's Highs & Lows
Slider
History, News & Photos
Hourly Forecast
Daily Forecast
Maps
Desktop Magnets
System Tray Icon
Tray Icon Colors
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: erektor
Data dodania:
2014-10-21 21:30:17
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:56:39
Rozmiar: 6.41 GB
Seedów: 0
Peerów: 18

Komentarze: 0

Pobierz torrent
NiKKA p r e s e n t s :

Windows.7.AIO.SP1.IE11.PL.x86.x64.Pazdziernik.2014-NiKKA
wersja x86 - 32bit i x64 - 64bit w jednym instalatorze (AIO) - 13 instalacji do wyboru

http://i59.tinypic.com/2wm0z0o.png
32bit - STARTER, HOMEBASIC, HOMEPREMIUM, PROFESSIONAL, ULTIMATE, PROFESSIONAL VL, ENTERPRISE
64bit - HOMEBASIC, HOMEPREMIUM, PROFESSIONAL, ULTIMATE, PROFESSIONAL VL, ENTERPRISE

http://i44.tinypic.com/2eapd86.png
------------------------------------------------------------------------------------------
Opis systemu:

Windows 7 to kliencki system operacyjny Microsoftu ukończony w lipcu 2009 roku, którego premierę wyznaczono na październik 2009. Historia systemu jest bogata i sięga jeszcze ery Windows XP, kiedy to zaczęły pojawiać się pierwsze wzmianki o wówczas jeszcze "następcy przyszłego systemu". Pierwotna nazwa kodowa Windows Blackcomb w trakcie prac zastępowana była wielokrotnie, między innymi przez nazwy Windows Vienna czy Windows 7. Ku zaskoczeniu i wbrew tradycji, przed rozpoczęciem programu beta Microsoft ogłosił, że aktualna nazwa kodowa - Windows 7 - stanie się nazwą rynkową finalnego produktu.

Windows 7 od początku kreowany był na system, który wymazać miał wszystkie problemy związane z debiutem Windows Vista i zatrzeć złe wrażenie, jakie pozostało wśród wielu użytkowników. W związku z tym system ten nie wnosi bardzo rewolucyjnych zmian, jest raczej poprawionym wydaniem Visty, choć od tej reguły istnieje kilka wyjątków. Należą do nich usprawniony interfejs użytkownika wraz z zupełnie nowym paskiem zadań i kilkoma dodatkowymi funkcjami Aero, biblioteki (wirtualne foldery) zmieniające nieco koncepcję przechowywania danych w fizycznej strukturze katalogów, grupy domowe znacznie ułatwiające konfigurację małych sieci domowych i wymianę danych, nowy firewall stosujący odmienne pr
 
brak screena

Dodał: Marcin.grass12
Data dodania:
2014-10-21 18:15:39
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:32:54
Rozmiar: 162.47 MB
Seedów: ---
Peerów: ---

Komentarze: 3

Pobierz torrent
Interfejs aplikacji nie zmienił się, a przynajmniej nie rewolucyjnie. Owszem, znajdziemy tu drobne zmiany zarówno kolorystyczne jak i związane z zastosowanym fontem, ale nie jest to coś, co wymagałoby poznawania pakietu zupełnie na nowo. Oprócz nieco odświeżonego interfejsu, nowa wersja wprowadzi również znacznie bardziej przydatne nowości. Pierwszą z nich jest moduł odpowiedzialny za bezpieczeństwo sieci domowej. Jego uruchomienie powoduje wykonania skanowania sieci z jakiej korzystamy, oraz umożliwia szybkie usunięcie problemów bezpieczeństwa z nią związanych. Sprawdza on m.in. podatność stosowanego rutera na różnego rodzaju ataki, jego ustawienia, a także stosowany sposób szyfrowania połączenia Wi-Fi.

W głównym oknie programu znajdziemy coś jeszcze, a mianowicie tzw. ?Smart Scan?. Jest to nowy rodzaj skanowania, który uruchamia wszystkie najważniejsze moduły po kolei, a następnie przedstawia zbiorcze wyniki w uproszczonej formie i z możliwością szybkiego rozwiązania ewentualnych problemów. Przeprowadza on szybki skan, sprawdzenie aktualności oprogramowania, skanowanie sieci domowej, a także diagnostykę stanu wydajności systemu przy pomocy modułu GrimeFighter. Pakiet ma ponadto korzystać z bezpiecznych serwerów DNS (usługa SecureDNS), które uniemożliwią dokonywanie ataków na użytkowników w przypadku przejęcia kontroli nad ruterem, a nawet systemem użytkownika. Rozbudowana została także podręczna pomoc zawarta w programie, która obecnie korzysta z połączenia internetowego, dzięki czemu zawsze otrzymamy najnowsze wskazówki i porady.

Jedną z ciekawszych funkcji, jaka zadebiutuje w nowym Avaście będzie skanowanie ruchu odbywającego się za pośrednictwem bezpiecznego protokołu HTTPS. W jaki sposób Avast będzie w stanie tego dokonać? Wykorzysta on własny, zatwierdzony certyfikat, który trafi do magazynu certyfikatów głównych systemu Windows i który jest rozpozn
 
brak screena

Dodał: bart3333
Data dodania:
2014-10-21 18:06:02
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:33:27
Rozmiar: 14.15 MB
Seedów: ---
Peerów: ---

Komentarze: 8

Pobierz torrent
DriverPack Solution to bezpłatne i proste w obsłudze oprogramowanie do wyszukiwania i aktualizowania sterowników.

Oferuje wygodny i czytelny interfejs, a także możliwość automatycznego instalowania sterowników, przeznaczonych dla różnych komponentów znajdujących się w naszym komputerze. Korzystając z programu DriverPack Solution skutecznie i szybko wyszukamy brakujące lub wadliwe sterowniki do podzespołów bazowych, takich jak: karty graficzne, karty muzyczne, karty sieciowe, modemy czy adaptery bluetooth i WiFi.

Oprócz tego, umożliwia aktualizowanie komponentów w notebookach lub innych komputerach przenośnych, a także bez problemów radzi sobie z wyszukiwaniem brakujących sterowników dla monitorów, kamer internetowych, kontrolerów USB lub innych elementów płyty głównej. Program oferuje również dostep do ukrytego trybu eksperta, za pomocą którego możemy przeglądać zainstalowane już sterowniki do urządzeń. Nie zabrakło w nim dodatkowych narzędzi do tworzenia kopii zapasowych bazy danych i systemu operacyjnego.
 
brak screena

Dodał: bart3333
Data dodania:
2014-10-21 18:03:34
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:34:32
Rozmiar: 103.70 MB
Seedów: ---
Peerów: ---

Komentarze: 7

Pobierz torrent
Trojan Killer to narzędzie anty-malware do wykrywania i usuwania złośliwego oprogramowania, wirusów, botów, aplikacji szpiegowskich, trojanów, rootkitów, a nawet keyloggerów.

Dodatkowym atutem programu jest naprawianie wszelkich zmian wprowadzone przez złośliwe oprogramowania w systemie oraz w jego rejestrze. Ponadto, usuwa wszystkie wpisy i pliki powstałe w wyniku ataku wirusa lub innego zagrożenia. Dodatkowo warto wspomnieć, że baza danych ze złośliwym oprogramowaniu jest aktualizowana na bieżąco, podczas każdego uruchomienia programu.

Program Trojan Killer pracuje natywnie w 64-bitowej wersji, dzięki temu nie obciąża pracy systemu. Posiada różne tryby skanowania, które pozwolą na wyszukanie zagrożeń w krytycznych częściach systemu lub we wszystkich lokacjach dysku twardego, a także umożliwią przeskanowanie wymiennych dysków i nośników USB.
 
brak screena

Dodał: gawroniasty
Data dodania:
2014-10-21 16:45:44
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:56:36
Rozmiar: 2.88 GB
Seedów: 12
Peerów: 40

Komentarze: 4

Pobierz torrent
[INFO]

zawartość uploadu: Setup + crack
wersje językowe: English
Pakiet językowy: German Level 1-5

[OPIS]

Rosetta Stone to program do nauki języków obcych. Nauka polega na zapamiętywaniu za pomocą dźwięków,obrazów w zgodzie z naturalnymi mechanizmami poznawania języka, zaobserwowanymi u dzieci. Sam materiał językowy skonstruowany jest w oparciu o obrazy, dźwięki i (z rzadka) materiał video. Może to stanowić duże zaskoczenie dla użytkownika, wymaga też zapomnienia o analitycznym podejściu do języka. Przykładowo, system prezentuje obraz chłopca, wypisuje i wymawia słowo "chłopiec" w docelowym języku. Wydawałoby się, że w ten sposób nie jest możliwe zaprezentowanie bardziej skomplikowanych konstrukcji językowych, ale Rosetta radzi sobie z tym w sposób iście genialny! Prezentuje obok siebie obrazy, na których uchwycone są aktywności lub cechy różniące się pojedynczymi szczegółami, oraz podpisy, np. "chłopiec jeszcze nie skoczył i nie będzie skakał" oraz "chłopiec jeszcze nie skoczył ale będzie skakał". W takim kontekście nie stanowi problemu zrozumienie podpisów pod obrazami, nawet w nieobecności jakichkolwiek tłumaczeń.
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2014-10-21 10:52:54
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:56:36
Rozmiar: 3.39 GB
Seedów: 35
Peerów: 8

Komentarze: 17

Pobierz torrent
Chińska wersja paczek sterowników i program instalacyjny, który jest w stanie automatycznie zainstalować i zaktualizować sterowniki do komputera.
Jest to stabilna wersja, mały rozmiar i chwalona w wypowiedziach ekspertów, szerszy zestaw sterowników dla starego i nowego sprzętu.
Kto jak kto, ale chińscy fachowcy są świadomi występowania różnych urządzeń w naszych komputerach.


http://www.tinypic.pl/scefw2qgr9az


O.S: Windows XP x86, Windows 7 x86-x64, Windows 8 x86-x64
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2014-10-21 04:04:47
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:56:40
Rozmiar: 12.05 MB
Seedów: 10
Peerów: 1

Komentarze: 9

Pobierz torrent
Windows 7 Manager to uniwersalne narzędzie przeznaczone do optymalizacji systemu operacyjnego Windows 7. Za pomocą tej aplikacji przyśpieszymy oraz usprawnimy działanie systemu i całego komputera. W skład programu wchodzi około 30 różnych narzędzi, które oferują między innymi możliwość wyświetlania dokładnych informacji o systemie i zainstalowanym sprzęcie. Oprócz tego wspomagają oczyszczenie całego twardego dysku oraz przyśpieszają uruchamianie i zamykanie systemu Windows.

Narzędzie Windows 7 Manager posiada też niezbędne funkcje usprawniające bezpieczeństwo w sieci i usuwające wszystkie wykryte błędy w systemie Windows. W programie dostępny jest również przydatny deinstalator, który usuwa wszelkie zainstalowane aplikacje na twardym dysku. Warto dodać, że program Windows 7 Manager potrafi dostosować ustawienia systemu do własnych wymagań. Z jego pomocą można zmienić wygląd menu startowego systemu lub zmodyfikować wygląd pulpitu i menu powiadomień. Nie zabrakło w nim też specjalnego modułu do usuwania zbędnych wpisów w rejestrze.


Producent:
Yamicsoft
http://www.yamicsoft.com
System:Windows 7
 
brak screena

Dodał: Armaros
Data dodania:
2014-10-21 01:49:44
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-21 01:58:31
Rozmiar: 547.62 KB
Seedów: 1
Peerów: 2

Komentarze: 18

Pobierz torrent
Ad Muncher 4.94 Build 34121 [ENG][Freeware ]

Po co wstawiłem coś co jest za darmo !!!
By reszta się dowiedziała że teraz soft
jest całkiem za darmo.Opis programu:


Ad Muncher to skuteczny program do blokowania reklam i innych zbędnych elementów wyświetlających się podczas przeglądania stron internetowych. Oprogramowanie współpracuje i w pełni obsługuje wszystkie najpopularniejsze przeglądarki internetowe – Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Netscape, Safari, Flock, Avant Browser, Maxthon czy Internet Explorer.
Program blokuje nie tylko reklamy, ale również pozwala użytkownikom blokować określone elementy o różnej treści znajdujących się na poszczególnych stronach internetowych. W tym między innymi likwiduje niechciane, wyskakujące okna we wszystkich przeglądarkach internetowych. Stanowi godną alternatywę dla popularnej wtyczki Adblock.
Ad Muncher usuwa też reklamy z niektórych aplikacji - Pando, SopCast, ICQ, Morpheus, Kazaa, Paltalk, iMesh, BearShare, LimeWire, Yahoo! Music Jukebox, TvAnts. Ponadto przyśpiesza ładowanie stron internetowych oraz blokuje złośliwe oprogramowania typu spyware, adware czy dialery.

Autor, Murray Hurps, zdecydował, że po otrzymaniu wsparcia finansowego od ponad 100 tysięcy osób, które zakupiły program, nadszedł czas, aby udostępnić go za darmo. Zamierza on pokrywać wszystkie koszty z własnej kieszeni, decydując się na zewnętrzną pracę i rozwijanie tego projektu w wolnym czasie. Jednocześnie zastrzega on, że nie ma zamiaru przyjmować płatności od jakichkolwiek sieci reklamowych, których elementy umieszczane na stronach byłby przez program za to ignorowane. Wszyscy użytkownicy aplikacji będą otrzymywać cykliczne, cotygodniowe aktualizacje list blokowania za darmo. Producent informuje, że w planach ma zwiększenie częstotliwości do jednego dnia, co powinno
 
brak screena

Dodał: erektor
Data dodania:
2014-10-20 22:59:51
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:56:41
Rozmiar: 3.37 GB
Seedów: 17
Peerów: 21

Komentarze: 2

Pobierz torrent
NiKKA p r e s e n t s :

Windows.7.SP1.VL.IE11.PL.x86.Pazdziernik.2014-NiKKA

http://i43.tinypic.com/2cpeqh2.png
32bit - PROFESSIONAL VL, ENTERPRISE

http://i44.tinypic.com/2eapd86.png
------------------------------------------------------------------------------------------
Opis systemu:

Windows 7 to kliencki system operacyjny Microsoftu ukończony w lipcu 2009 roku, którego premierę wyznaczono na październik 2009. Historia systemu jest bogata i sięga jeszcze ery Windows XP, kiedy to zaczęły pojawiać się pierwsze wzmianki o wówczas jeszcze "następcy przyszłego systemu". Pierwotna nazwa kodowa Windows Blackcomb w trakcie prac zastępowana była wielokrotnie, między innymi przez nazwy Windows Vienna czy Windows 7. Ku zaskoczeniu i wbrew tradycji, przed rozpoczęciem programu beta Microsoft ogłosił, że aktualna nazwa kodowa - Windows 7 - stanie się nazwą rynkową finalnego produktu.

Windows 7 od początku kreowany był na system, który wymazać miał wszystkie problemy związane z debiutem Windows Vista i zatrzeć złe wrażenie, jakie pozostało wśród wielu użytkowników. W związku z tym system ten nie wnosi bardzo rewolucyjnych zmian, jest raczej poprawionym wydaniem Visty, choć od tej reguły istnieje kilka wyjątków. Należą do nich usprawniony interfejs użytkownika wraz z zupełnie nowym paskiem zadań i kilkoma dodatkowymi funkcjami Aero, biblioteki (wirtualne foldery) zmieniające nieco koncepcję przechowywania danych w fizycznej strukturze katalogów, grupy domowe znacznie ułatwiające konfigurację małych sieci domowych i wymianę danych, nowy firewall stosujący odmienne profile sieci dla każdej podłączonej karty sieciowej oraz zmieniony tryb UAC, który teraz jest znacznie mniej natarczywy i nie generuje tylu komunikatów.

Bardzo ciekawie prezentuje się także funkcja znana jako Tryb Windows XP,
 
brak screena

Dodał: erektor
Data dodania:
2014-10-20 20:41:06
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:56:46
Rozmiar: 4.69 GB
Seedów: 19
Peerów: 50

Komentarze: 1

Pobierz torrent
NiKKA p r e s e n t s :

Windows.7.SP1.VL.IE11.PL.x64.Pazdziernik.2014-NiKKA

http://i42.tinypic.com/2i1l444.png
64bit - PROFESSIONAL VL, ENTERPRISE

http://i44.tinypic.com/2eapd86.png
------------------------------------------------------------------------------------------
Opis systemu:

Windows 7 to kliencki system operacyjny Microsoftu ukończony w lipcu 2009 roku, którego premierę wyznaczono na październik 2009. Historia systemu jest bogata i sięga jeszcze ery Windows XP, kiedy to zaczęły pojawiać się pierwsze wzmianki o wówczas jeszcze "następcy przyszłego systemu". Pierwotna nazwa kodowa Windows Blackcomb w trakcie prac zastępowana była wielokrotnie, między innymi przez nazwy Windows Vienna czy Windows 7. Ku zaskoczeniu i wbrew tradycji, przed rozpoczęciem programu beta Microsoft ogłosił, że aktualna nazwa kodowa - Windows 7 - stanie się nazwą rynkową finalnego produktu.

Windows 7 od początku kreowany był na system, który wymazać miał wszystkie problemy związane z debiutem Windows Vista i zatrzeć złe wrażenie, jakie pozostało wśród wielu użytkowników. W związku z tym system ten nie wnosi bardzo rewolucyjnych zmian, jest raczej poprawionym wydaniem Visty, choć od tej reguły istnieje kilka wyjątków. Należą do nich usprawniony interfejs użytkownika wraz z zupełnie nowym paskiem zadań i kilkoma dodatkowymi funkcjami Aero, biblioteki (wirtualne foldery) zmieniające nieco koncepcję przechowywania danych w fizycznej strukturze katalogów, grupy domowe znacznie ułatwiające konfigurację małych sieci domowych i wymianę danych, nowy firewall stosujący odmienne profile sieci dla każdej podłączonej karty sieciowej oraz zmieniony tryb UAC, który teraz jest znacznie mniej natarczywy i nie generuje tylu komunikatów.

Bardzo ciekawie prezentuje się także funkcja znana jako Tryb Windows XP,
 
brak screena

Dodał: erektor
Data dodania:
2014-10-20 18:44:12
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:56:49
Rozmiar: 3.57 GB
Seedów: 21
Peerów: 25

Komentarze: 2

Pobierz torrent
NiKKA p r e s e n t s :

Windows.7.SP1.IE11.PL.x86.Pazdziernik.2014-NiKKA

http://i40.tinypic.com/3538ebo.png
32bit - STARTER, HOMEBASIC, HOMEPREMIUM, PROFESSIONAL, ULTIMATE

http://i44.tinypic.com/2eapd86.png
------------------------------------------------------------------------------------------
Opis systemu:

Windows 7 to kliencki system operacyjny Microsoftu ukończony w lipcu 2009 roku, którego premierę wyznaczono na październik 2009. Historia systemu jest bogata i sięga jeszcze ery Windows XP, kiedy to zaczęły pojawiać się pierwsze wzmianki o wówczas jeszcze "następcy przyszłego systemu". Pierwotna nazwa kodowa Windows Blackcomb w trakcie prac zastępowana była wielokrotnie, między innymi przez nazwy Windows Vienna czy Windows 7. Ku zaskoczeniu i wbrew tradycji, przed rozpoczęciem programu beta Microsoft ogłosił, że aktualna nazwa kodowa - Windows 7 - stanie się nazwą rynkową finalnego produktu.

Windows 7 od początku kreowany był na system, który wymazać miał wszystkie problemy związane z debiutem Windows Vista i zatrzeć złe wrażenie, jakie pozostało wśród wielu użytkowników. W związku z tym system ten nie wnosi bardzo rewolucyjnych zmian, jest raczej poprawionym wydaniem Visty, choć od tej reguły istnieje kilka wyjątków. Należą do nich usprawniony interfejs użytkownika wraz z zupełnie nowym paskiem zadań i kilkoma dodatkowymi funkcjami Aero, biblioteki (wirtualne foldery) zmieniające nieco koncepcję przechowywania danych w fizycznej strukturze katalogów, grupy domowe znacznie ułatwiające konfigurację małych sieci domowych i wymianę danych, nowy firewall stosujący odmienne profile sieci dla każdej podłączonej karty sieciowej oraz zmieniony tryb UAC, który teraz jest znacznie mniej natarczywy i nie generuje tylu komunikatów.

Bardzo ciekawie prezentuje się także funkcja zna
 
brak screena

Dodał: erektor
Data dodania:
2014-10-20 18:04:06
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-20 18:35:18
Rozmiar: 4.92 GB
Seedów: 1
Peerów: 9

Komentarze: 1

Pobierz torrent
NiKKA p r e s e n t s:

Windows.7.SP1.IE11.PL.x64.Pazdziernik.2014-NiKKA

[IMG]http://i42.tinypic.com/2eyx5bp.png[/IMG]
64bit - HOMEBASIC, HOMEPREMIUM, PROFESSIONAL, ULTIMATE

[IMG]http://i44.tinypic.com/2eapd86.png[/IMG]
------------------------------------------------------------------------------------------
Opis systemu:

Windows 7 to kliencki system operacyjny Microsoftu ukończony w lipcu 2009 roku, którego premierę wyznaczono na październik 2009. Historia systemu jest bogata i sięga jeszcze ery Windows XP, kiedy to zaczęły pojawiać się pierwsze wzmianki o wówczas jeszcze "następcy przyszłego systemu". Pierwotna nazwa kodowa Windows Blackcomb w trakcie prac zastępowana była wielokrotnie, między innymi przez nazwy Windows Vienna czy Windows 7. Ku zaskoczeniu i wbrew tradycji, przed rozpoczęciem programu beta Microsoft ogłosił, że aktualna nazwa kodowa - Windows 7 - stanie się nazwą rynkową finalnego produktu.

Windows 7 od początku kreowany był na system, który wymazać miał wszystkie problemy związane z debiutem Windows Vista i zatrzeć złe wrażenie, jakie pozostało wśród wielu użytkowników. W związku z tym system ten nie wnosi bardzo rewolucyjnych zmian, jest raczej poprawionym wydaniem Visty, choć od tej reguły istnieje kilka wyjątków. Należą do nich usprawniony interfejs użytkownika wraz z zupełnie nowym paskiem zadań i kilkoma dodatkowymi funkcjami Aero, biblioteki (wirtualne foldery) zmieniające nieco koncepcję przechowywania danych w fizycznej strukturze katalogów, grupy domowe znacznie ułatwiające konfigurację małych sieci domowych i wymianę danych, nowy firewall stosujący odmienne profile sieci dla każdej podłączonej karty sieciowej oraz zmieniony tryb UAC, który teraz jest znacznie mniej natarczywy i nie generuje tylu komunikatów.

Bardzo ciekawie prezentuje się także
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2014-10-20 12:57:06
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:56:54
Rozmiar: 14.69 MB
Seedów: 16
Peerów: 2

Komentarze: 19

Pobierz torrent
IObit Driver Booster Pro to kompleksowa wersja narzędzia do zarządzania sterownikami. Aplikacja posiada intuicyjny w obsłudze interfejs użytkownika, dzięki czemu mniej doświadczone osoby nie powinny mieć problemów w korzystaniu z tego programu.

IObit Driver Booster Pro przeznaczony jest do aktualizowania sterowników do posiadanego sprzętu. Instalowanie nowych wersji driverów korzystnie wpływa na stabilność oraz wydajność naszego komputera. Program wykonuje szybkie skanowanie systemu operacyjnego nie wpływając przy tym na zmniejszenie wydajność. Po wykryciu starych sterowników zostaniemy o tym poinformowania. IObit Driver Booster Pro działa w oparciu o bazę danych, która aktualizowana jest przez producenta programu.

IObit Driver Booster Pro oferuje również możliwość wykonania punktu przywracania systemu przed zainstalowaniem driverów.


inf:
program jest zajejestrowany -2016

Producent:IObit
http://www.iobit.com/driver-booster-pro.php
System operacyjny:Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2014-10-20 12:43:33
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:56:54
Rozmiar: 32.78 MB
Seedów: 10
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Kerish Doctor – narzędzie do konserwacji systemu operacyjnego Windows. Oferuje najnowsze funkcje do zapobiegania awarii systemu i naprawiania błędów w rejestrze systemowym w czasie rzeczywistym. Interfejs programu składa się z klasycznego trybu, za pomocą którego użytkownicy mogą ręcznie dostosowywać ustawienia narzędzi i funkcji w programie lub z trybu pracującego w czasie rzeczywistym – rekomendowanego przez producenta, który przeznaczony jest dla początkujących użytkowników.
W programie znajdziemy listę komponentów, które umożliwiają wyszukiwanie i usuwanie błędów w systemie, usuwanie zduplikowanych plików, a także zwiększają wydajność systemu pod kątem gier komputerowych. Oprócz tego komponenty służą do zarządzania i kontrolowania wszystkimi aplikacjami uruchamianymi z systemem oraz zabezpieczające komputer przed różnymi niebezpieczeństwami w sieci.
Kerish Doctor oferuje też narzędzia do optymalizacji połączenia internetowego (przyśpiesza łącze internetowe), wyszukiwania i usuwania potencjalnie niebezpiecznych aplikacji znajdujących się w systemie. Poza tym monitoruje komputer i wykrywa wszystkie luki w zabezpieczeniu systemu operacyjnego.S.O: Windows XP/Vista/7/8
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2014-10-20 12:39:57
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:56:54
Rozmiar: 20.75 MB
Seedów: 5
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
WinASO Registry Optimizer to zaawansowane narzędzie do czyszczenia i optymalizacji rejestru systemowego. Usprawnia działanie i szybkość systemu operacyjnego. Algorytm analizujący rejestr systemowy jest bardzo szybki, a jednocześnie skuteczny.
Wyniki skanowania grupowane są według 20 kategorii, spośród których użytkownik ma możliwość wyboru tych, z których poszczególne błędy mają zostać usunięte. Wśród nich są klucze DLL, błędy ActiveX, pozostałości po usuniętych aplikacjach, błędy we wpisach sterowników i inne.
Co więcej, możliwości WinASO Registry Optimizer nie kończą się na utrzymaniu rejestru w należytym stanie, ale również pulpitu, z którego możemy usunąć niedziałające skróty. Zwiększymy również prywatność czy odzyskamy skasowane dane. Narzędzie pozwala także na zarządzanie już zainstalowanym na komputerze oprogramowaniem.

S.O: Windows NT/2003/XP/Vista/7/8
 
brak screena

Dodał: Distancer
Data dodania:
2014-10-19 16:50:27
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:41:21
Rozmiar: 3.58 MB
Seedów: ---
Peerów: ---

Komentarze: 0

Pobierz torrent
eBoostr to alternatywne wykorzystanie możliwości technologii Vista ReadyBoost i SuperFetch w starszych wersjach systemów firmy Microsoft.

Rozwiązanie SuperFetch (rozszerzenie technologii Prefetching znanej z Windows XP) oferuje wydajniejsze zarządzanie pamięcią zainstalowaną w komputerze. Na maszynie z większą ilością pamięci RAM (np. 2 GB) Windows Vista działa dużo lepiej od Windows XP, szczególnie po pewnym okresie użytkowania. Dzieje się tak, gdyż Vista "uczy się", jakie aplikacje i ich funkcje są najczęściej używane i optymalizuje pod tym kątem wydajność. Dla osób posiadających mniej pamięci powstała technologia Windows ReadyBoost.

Jeśli użytkownik posiada przenośną pamięć typu flash (pendrive USB lub kartę SD), może wykorzystać ją do przyspieszenia systemu. Technologia ta zapisuje dane wykorzystywane przez menadżera pamięci na pamięci przenośnej. Tak właśnie funkcjonuje eBoostr, który ponadto redukuje wykorzystanie pamięci RAM, przedłuża żywotność laptopów odłączonych od zasilania, szybciej uruchamia system i aplikacje w nim dostępne.

Wymagania: System
Windows 8 (32bit/64bit)
Windows 7 (32bit/64bit)
Windows Vista (32bit/64bit)
Windows XP (32bit/64bit)
Windows Server 2008 (32bit/64bit)
Windows Server 2003 (32bit/64bit)

Port Usb minimum 2.0
Karta Pamieci lub inna pamiec przenosna z predkoscia minimum 2,5 MB/s
Minumum 256 MB na dysku twardym

1.Zainstaluj bez ponownego uruchamiania
2.Uruchom menadzer Zadan i zamknij procesy: eBoostrCP.exe i EBstrSvc.exe
3.Uruchom patch z folderu Crack i znajdz wymaganny plik w folderze z zainstalowanym programem
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: DJADAMOS
Data dodania:
2014-10-19 13:53:45
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:52:30
Rozmiar: 5.43 GB
Seedów: 19
Peerów: 19

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Windows 8 – wersja systemu operacyjnego Microsoft Windows, produkowana przez Microsoft przeznaczona do użytku na komputerach osobistych, włączając w to domowe i firmowe komputery stacjonarne, laptopy i tablety PC. Proces rozwoju systemu rozpoczął się w 2009 roku przed premierą jego poprzednika Windows 7. Jego istnienie zostało potwierdzone na targach CES 2011, gdzie zaprezentowano wersję działającą na procesorze ARM, następnie od września 2011 do maja 2012 wydano trzy wersje rozwojowe systemu. 27 sierpnia 2012 system został uznany za ukończony i uzyskał status RTM. Oficjalna premiera systemu Windows 8 odbyła się 26 października 2012 roku w Nowym Jorku. Razem z nim Microsoft zaprezentował system Windows Phone 8, przeznaczony na telefony komórkowe.

Do tej pory Microsoft wydał następujące wersje systemu: trzy wydania rozwojowe - Developer Preview, Consumer Preview, Release Preview oraz przeznaczone dla użytkownika końcowego Windows 8, Windows 8 Pro, Windows 8 Enterprise i ich europejskie wersje N, a także okrojoną wersję Windows RT przeznaczoną na urządzenia z procesorem ARM, niedostępną w sprzedaży indywidualnej, lecz jedynie na zasadzie licencji OEM dołączonej do urządzenia.

Version: Dark V11.8 Public Beta
Creator: The Dark
Theme: Chris Cold and some Deviant Art
ISO: Windows 8.1 Update 1 AIO with ESD compression by Murphy78
ISO Modifications: Removed Win81-pkey, Added note in info folder
Tested in: Vmware Workstation 10.0.3 (with 4 GB of RAM)
Modifications: %OEM% / Custom scripts / System File mod
Architecture: 64 bit only
Activation: Built in KMS Activator
Experience Level required: High
Compression of ISO: Compressed with WinRar (RAR5)
Compression Level: Best / 1024 MB (Dictionary Size)
Size: Rougly 6.5 GB
MD5 Checksum: A25FDF7026E6BB2021A4D4D311D09D48

Creator's note:

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: DJADAMOS
Data dodania:
2014-10-19 13:16:50
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:55:04
Rozmiar: 7.93 GB
Seedów: 50
Peerów: 17

Komentarze: 19

Pobierz torrent
*******************************************************************************
Windows Black 10 Tech Preview
*******************************************************************************

-------------------------------------------------------------------------------
General Information
-------------------------------------------------------------------------------
Type.................: OS
Platform.............: 64 Bit
Image Format.........: DVD, USB
Burn Tested..........: Yes

USB Installer script on Autorun

-------------------------------------------------------------------------------
Post Information
-------------------------------------------------------------------------------
Posted by............: Kirk
Posted on............: 10/5/2014
Fills Policy.........: Ask for them nicely
Repost Policy........: Go Ahead just leave link to support
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: DJADAMOS
Data dodania:
2014-10-19 13:08:30
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:55:45
Rozmiar: 7.93 GB
Seedów: 57
Peerów: 100

Komentarze: 0

Pobierz torrent
*******************************************************************************
Windows Black 10 Tech Preview
*******************************************************************************

-------------------------------------------------------------------------------
General Information
-------------------------------------------------------------------------------
Type.................: OS
Platform.............: 64 Bit
Image Format.........: DVD, USB
Burn Tested..........: Yes

USB Installer script on Autorun

-------------------------------------------------------------------------------
Post Information
-------------------------------------------------------------------------------
Posted by............: Kirk
Posted on............: 10/5/2014
Fills Policy.........: Ask for them nicely
Repost Policy........: Go Ahead just leave link to support
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2014-10-18 13:17:43
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:56:54
Rozmiar: 35.53 MB
Seedów: 10
Peerów: 1

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Mac Blu-ray Player to jeden z pierwszych odtwarzaczy Blu-ray dla systemu Mac OS, dostępny od jakiegoś czasu również dla platformy Windows. Poza obsługą nośników Blu-ray program umożliwia również odtwarzanie filmów z płyt DVD, Video-CD, różnego rodzaju plików wideo oraz obrazów ISO, a także muzyki i zdjęć.
Program charakteryzuje się przejrzystym i intuicyjnym interfejsem graficznym oraz szybkością działania, będącą efektem wsparcia dla akceleracji sprzętowej i technologi nVidia CUDA. Pozwala on na odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości, bez utraty jakości obrazu oraz z zachowaniem wszystkich dostępnych ścieżek audio (DTS HD Master Audio, Dolby TrueHD audio itp.). Mac Blu-ray Player obsługuje również standard DTS 5.1, zapewniający wysoką jakość odtwarzanego dźwięku.

Odtwarzacz wyposażony został w większość funkcji niezbędnych do wygodnego odtwarzania filmów na komputerze. Wśród nich znajdziemy pełną obsługę menu, dostępnych na nośnikach Blu-ray, DVD czy Video-CD, możliwość odtwarzania filmów bezpośrednio z obrazów dysków ISO i strumieni udostępnianych za pośrednictwem Internetu, wyświetlania napisów, obsługę rozdziałów i wielu ścieżek audio. Użytkownik może również łatwo udostępniać informacje o oglądanych filmach na swoim profilu w serwisie Facebook i Twitter. Z poziomu programu łatwo utworzymy oraz zapiszemy na dysku zrzuty ekranowe odtwarzanego materiału wideo.

Mac Blu-ray Player obsługuje pliki multimedialne w formatach MOV, MKV, AVI, FLV, WMV, MP4, MPEG, RMVB, MP3, WMA, AAC, AC3 i wielu innych. Wygląd odtwarzacza dostosowywany może być do indywidualnych preferencji dzięki obsłudze motywów graficznych.

inf:
x64 ? jak zawsze

Producent:
Macgo, Inc
http://www.macblurayplayer.com/download.htm

System operacyjny:
Windows XP / Vista / 7 / 8
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2014-10-18 12:27:06
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:56:54
Rozmiar: 12.61 MB
Seedów: 37
Peerów: 0

Komentarze: 32

Pobierz torrent
Windows Doctor to rozbudowany program do optymalizacji i naprawy systemu operacyjnego. Składa się z 14 praktycznych narzędzi, przy użyciu których naprawimy błędy w rejestrze systemowym, oczyścimy wszelkie ślady po użytkowaniu, zapobiegniemy zagrożeniu z internetu, odzyskamy utracone pliki, oczyścimy dysk ze zbędnych plików oraz przyśpieszymy działanie systemu Windows.
W programie znajdziemy kompleksowe narzędzie System Booster, za pomocą którego przeprowadzimy dogłębną analizę odnośnie wszystkich zainstalowanych aplikacji, konfiguracji sprzętowej, a także wykryjemy różne błędy techniczne w systemie operacyjnym. System Booster przyśpiesza uruchamianie systemu oraz optymalizuje przeglądarkę internetową Internet Explorer.
Windows Doctor wykrywa i naprawia luki w zabezpieczeniach systemu operacyjnego, a także inne błędy w zainstalowanych aplikacjach. Powstrzymuje i zapobiega infekcji przez złośliwe oprogramowania, trojany lub BHO. Oprócz tego oczyszcza rejestr systemowy z nieprawidłowych wpisów, ustawień użytkownika, a także z błędów w plikach DLL, sekcji odinstalowującej oprogramowania i ActiveX.
Pozostałe zalety programu Windows Doctor:
- ochrona prywatności użytkownika, skutecznie skanuje i oczyszcza historię przeglądanych stron i uruchamianych programów na komputerze. Czyści pliki cookies i pozostałe lokacje w przeglądarkach internetowych,
- odzyskuje dane z partycji FAT16, FAT32, NTFS i NTFS5,
- oczyszcza dysk twardy ze zbędnych, nieużywanych plików,
- przeprowadza analizę dysku i generuje wszystkie najważniejsze o nim informacje ? wyświetla raport odnośnie plików multimedialnych i innych plików zalegających na nośniku danych,
- defragmentuje rejestr systemowy,
- łączy i dzieli pliki przy użyciu wbudowanego narzędzia File Splitter,
- usuwa pliki z dysku twardego, bez późniejszej możliwości ich odzyskania,
- umożl
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2014-10-17 19:20:48
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:56:55
Rozmiar: 26.35 MB
Seedów: 7
Peerów: 0

Komentarze: 8

Pobierz torrent
Najnowsza wersja popularnego programu do kompresji plików. Program ten zdobył swoją popularność za czasów gdy był jeszcze całkowicie darmowy (teraz niestety już nie jest). Umożliwia obsługę formatów: ZIP, CAB, LHA (LZH), TAR, TAR.GZ, TAR.BZ2, BH, RAR, ARJ, ARC, ACE, ZOO, GZ oraz BZIP2. Program udostępnia absolutnie wszystkie funkcje: m.in. można tworzyć samorozpakowujące się archiwa ZIP i CAB (tzw. self-extracting files), rozkodowywanie plików w 4 różnych metodach: Blowfish (128-bit), DES (64-bit), Triple DES (128-bit) i AES (128-bit), integrację z systemowym Eksploratorem, automatyczne sprawdzanie antywirusowe oddzielnym programem antywirusowym, konwertowanie pomiędzy formatami oraz zmianę tzw. skórek (skins) i wiele innych możliwości (nagrywanie płyt, wirtualne napędy...).


info.
gdyby był potrzebny serial to jest tam gdzie zainstalowaliście program

system operacyjny:
Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/2003/2008/7/8

Producent
ConeXware, Inc.
http://www.powerarchiver.com
 
brak screena

Dodał: elosidzej
Data dodania:
2014-10-17 13:04:59
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:56:55
Rozmiar: 7.24 GB
Seedów: 83
Peerów: 115

Komentarze: 15

Pobierz torrent
Informacja

Podstawa org. pl obrazy z 12 maja 2011 pobrane z MSDN.

Obrazy zbudowane całkowicie od podstaw inna metodą dzięki czemu po oczyszczeniu z pozostałościach z MSDN
i zbędnych kopiach otrzymaliśmy dość małe rozmiary obrazów.

Dodane:

Internet Explorer 11 PL w każdej edycji systemu.
Pełen pakiet Dot NetFramework oraz DirectX.Zintegrowane wszystkie poprawki łącznie z październikowymi.

Od pewnego czasu jest dostępna aktualizacja umożliwiająca usuwanie nieaktualnych aktualizacji systemu Windows

przy użyciu nowej opcji w kreatorze narzędzia Oczyszczanie dysku w systemie Windows 7 z dodatkiem SP1.

UWAGA
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: elosidzej
Data dodania:
2014-10-17 13:04:29
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:43:22
Rozmiar: 6.76 GB
Seedów: 276
Peerów: 296

Komentarze: 41

Pobierz torrent
SORKI ZA OPIS TŁUMACZONY PRZEZ GOOGLE :)

Technical Preview systemu Windows 10 x 64 x 86 Dziennik Pobierz Pełna Wersja [US] Jak już podano wcześniej, Windows 10 jest oficjalna nazwa następcy systemu Windows 8 Nikt nie wie, dlaczego Microsoft "Skip" numer 9 i numer 10 woląc najnowszego systemu operacyjnego. W systemie Windows 10, Microsoft także przywrócić niektóre z ulubionych funkcji systemu Windows 7 użytkowników, że Windows Aero i menu Start. W przypadku, wczoraj odbyło zostanie oficjalnie wydana wersja RTM systemu Windows 10 w roku 2015, podczas gdy w wersji Technical Preview wkrótce oficjalnie pobrać pod następującym adresem przez nowy program o nazwie Program Insider systemu Windows. oficjalne specyfikacje techniczne Windows 10 Podgląd nie różni się zbytnio od Windows 7 i Windows 8.1. Tylko na przypomnienie, następujące dane oficjalne, aby uruchomić system Windows 10 Podgląd techniczne: Procesor: 1 GHz (GHz) lub szybszy RAM: 1 gigabajt (GB) (32-bitowy) lub 2 GB (64-bit) wolnego miejsca na dysku: 16 GB Karta graficzna: Microsoft DirectX urządzenie 9 ze sterownikiem WDDM grafika Microsoft konto i dostęp do Internetu ! Uwaga techniczna Preview systemu Windows 10 jest wciąż w wersji BETA aka zawieszeniu. Ostateczna wersja Technical Preview systemu Windows 10 odgadnięcia wypracować w 2015 roku Dla tych z Was, którzy nigdy nie grał z systemu operacyjnego lub po prostu zrozumieć, trochę o systemie operacyjnym, Sugeruję, aby pobrać Windows 10 Technical Preview. Czytaj także: - Wyjaśnienie Podgląd wersja , RTM, Final, OEM, Original MSDN. rzeczy przed Instalacja Windows 10 Technical Preview: Ze względu na systemie Windows 10 Technical Preview jest na okresie próbnym, proponuję zainstalować poprzez oprogramowanie do wirtualizacji, takich jak VMware Player VMware Workstation Virtual Box. Jednak , jeśli chcesz zainstalować go jako podstawowego systemu operacyjnego na komputerze, nie zapomnij. 1 Data Backup moż
 
brak screena

Dodał: LUCIFUGUS VAMPIR
Data dodania:
2014-10-16 22:40:01
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:56:55
Rozmiar: 19.60 MB
Seedów: 40
Peerów: 3

Komentarze: 5

Pobierz torrent
Driver Booster to kolejne użyteczne i zarazem bezpłatne narzędzie, które udostępnione zostało przez znaną na całym świecie firmę IObit. Umożliwia ono zarządzanie sterownikami do urządzeń w systemie Windows, dbając o to, by na komputerze zainstalowane było zawsze najaktualniejsze oprogramowanie sterujące pracą różnych jego podzespołów.

+ Expanded driver database - Escalated database for more driver updates
+ Driver roll back feature - Easily restore drivers to previous version once unexpected happens
+ Faster download speed - Available for both PRO and FREE users, faster than any previous version
+ Brand-new UE & UI - Improved the GUI to be simple, concise, and easy for smoother user experience and supported font size adjusting
+ Online database update - This update method ensures drivers are always the latest
+ Smart Installation Mode - Enjoy gaming or other full screen tasks better without any interruption
+ Small size VS big space - More valuable space are saved with small program setup file and sharply reduced driver installation packages
+ Enhanced Rescue Center - Strengthen restore feature to maximumly ensure your computer's security once unexpected happens
+ Supported game components - Supported the scanning for game components for gamers and you can also set to not scan them
+ Supported unplugged devices - Supported the scanning for unplugged devices and pre-installing right drivers for easy plug and play
+ Improved feedback - Supported file attachment when submitting a feedback
+ Supported Windows 10 Preview
+ More Can Be Discovered by You
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2014-10-16 19:33:38
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:56:58
Rozmiar: 23.60 MB
Seedów: 11
Peerów: 0

Komentarze: 25

Pobierz torrent
The Bat! to zaawansowany program pocztowy nawiązujący do tradycji najlepszych narzędzi tego typu.

Łatwość użycia i polska wersja językowa czynią z niego idealną alternatywę dla początkujących użytkowników. Mnogość zaawansowanych opcji konfiguracyjnych powoduje z kolei, że nie przypadkiem to właśnie TheBat!'a używają często ci najbardziej wymagający. Fakt, że program tego typu, nie będąc darmowy, cały czas zwiększa ilość swoich fanów jest chyba najlepszą rekomendacją. Aplikacja bogata w wiele ciekawych możliwości m. in. wtyczki antywirusowe, edytor HTML, pełna obsługa protokołu IMAP4, udoskonalenia anty-spamowe, wbudowany harmonogram i przypominacz i wiele innych.

Program faktycznie nie ma się czego wstydzić - niespotykanie bogaty zestaw definicji do filtrowania przesyłek, jeden z najbardziej imponujących systemów do obsługi szablonów i niesamowita konfigurowalność praktycznie każdego aspektu działania programu powodują, że jedynym ograniczeniem możliwości TheBat'a w zakresie poczty elektronicznej jest wyobraźnia użytkownika. Nie bez znaczenia jest także polska strona domowa programu, która demonstruje kreatywne podejście do oferowanych opcji. Wszystko to sprawa, że reszta opcji którymi pochwalić może się także konkurencja - wygodna obsługa wielu kont, ergonomiczna książka adresów, funkcje bezpieczeństwa (zabezpieczenia antywirusowe, szyfrowanie i autentykacja), opcje archiwizacyjne i współpraca z innymi narzędziami - wydaje się w przypadku TheBat!'a zbyt oczywista, żeby o niej wspominać.

inf:
nie test. na x64

Producent:
RitLabs
http://www.ritlabs.com/en/
System operacyjny:
Windows XP / Vista / 2003 / 7 / 8
 
brak screena

Dodał: STYLEK
Data dodania:
2014-10-16 18:31:15
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:56:58
Rozmiar: 7.06 GB
Seedów: 17
Peerów: 13

Komentarze: 9

Pobierz torrent
Na płycie DVD Niezbędnika 5/2014 miedzy innymi:

Pełne wersje popularnych programów:

Ashampoo Media Sync 1.0.2
CoreEditor 2014 3.2.42
Farming Manager - Menadżer Farm
idoo Video Editor Pro 3
Outlook Password Recovery
Smart Data Recovery 3

TOP 50 Freeware
Dział Made in Poland, a w nim wyłącznie programy i gry stworzone w Polsce
Dział Czytelnicy polecają
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2014-10-15 17:41:13
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:56:58
Rozmiar: 30.64 MB
Seedów: 13
Peerów: 0

Komentarze: 6

Pobierz torrent
Z CD Audio Converter to kompletny zestaw multimedialny, oferujący możliwość zgrywania zawartości płyt CD/DVD, konwertowania plików audio oraz nagrywania muzyki na dowolny krążek. EZ CD Audio Converter został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić wygodę podczas wykonywania różnych operacji w programie. Dodatkowo został wyposażony w najważniejsze komponenty audio i kodeki, zapewniając najlepszą jakość brzmienia.

Program korzysta z nowoczesnych procesorów wielordzeniowych. Pozwala wykonywać do ośmiu różnych konwersji w tym samym czasie. W ten sposób, możemy szybko i bezpiecznie przetwarzać dużą ilość plików muzycznych. Obsługuje nastepujace formaty: AAC, HE AAC v1 (eAAC), HE AAC v2 (eAAC +), PCM, Audio małpy, FLAC, Apple Lossless, MP3, Vorbis, Opus, Windows Media Audio, WavPack, Musepack i wiele innych.

Najważniejsze zalety programu EZ CD Audio Converter:
- obsługa trybu audio stereo i mono, 5.1 i 7.1,
- obsługa próbkowania: 8 kHz – 192 kHz,
- korzysta z ReplayGain, która mierzy głośności dźwięku i automatycznie wyrównuje jego poziom podczas odtwarzania,
- możliwość modyfikowania metadanych w plikach audio.

Ripper Audio CD
Podstawową funkcją programu jest zgrywanie na dysk twardy płyt zawierających muzykę. Aplikacja pozwala na szybkie i dokładne kopiowanie nośników (także tych zawierających błędy i fizyczne uszkodzenia). Ważną cechą modułu jest także pobranie informacji o utworach z popularnych baz danych, takich jak MusicBrainz, FreeDB czy GD3. Użytkownik ma również możliwość ręcznego zmodyfikowania informacji o plikach. Zgrywanie płyty rozpoczyna się po naciśnięciu przycisku "Kopiuj". Wcześniej należy określić katalog wyjściowy, schemat nazwy oraz docelowy format pliku.

Konwerter plików audio
Pakiet został wyposażony w wygodne narzędzie do konwertowania danych multimedialny
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2014-10-15 17:07:27
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-22 01:56:58
Rozmiar: 14.45 MB
Seedów: 13
Peerów: 0

Komentarze: 9

Pobierz torrent
WinUtilities Professional Edition to narzędzie przeznaczone do szybkiej optymalizacji Windows oraz usuwania niepotrzebnych plików i śladów obecności w Internecie. Program pozwala na znalezienie błędnych wpisów w rejestrze systemowym, odinstalować wybraną aplikacją, czy zarządzać plikami cookies. Dzięki WinUtilities mamy możliwość łatwego dostępu do uruchamianych wraz z systemem procesów/programów oraz selektywnego wybrania tych, których używamy. Więcej, program zawiera funkcje wyszukujące duplikaty plików, naprawiające/usuwające błędne skróty, dzielące i łączące pliki, narzędzia do tworzenia kopii rejestru itd.

info:
Dodane cztery skiny ktore sa dostepne w ustawieniach

Producent:
YL Computing, Inc.
http://www.ylcomputing.com/

System operacyjny:
Windows 2000 / XP / Vista / 2003 / 7 / 8
 
PIERWSZA POPRZEDNIA ( strona 1 z 30 ) NASTĘPNA więcej z tej kategorii
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.