Upload | Wsparcie | Staty | Staty 2 | FAQ | O nas | Forum | Pluginy | Banery | Szukaj | Moje konto
Ostatnio dodane
Filmy XviD / DivX
DVD-R
Filmy RMVB
Filmy x264
Filmy HD
Filmy 3D
Programy
Konsole
Gry
Muzyka
Teledyski
TV
Erotyka
Książki
Komiksy
Lin/Mac
Sport
Anime
dla Dzieci
GSM/PDA
Inne
info RSS

RSS

Programy

Azureus
BitComet
uTorrent
BitTornado

Linki

brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-05-27 06:37:59
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-27 19:23:05
Rozmiar: 17.44 MB
Seedów: 43
Peerów: 9

Komentarze: 7

Pobierz torrent
Norton Utilities to program służący do optymalizacji wydajności komputera. Produkt zawiera szereg technologii i funkcji, m.in.: Disk Cleaner, Disk Bleacher, Startup Manager, System Optimizer, Registry Defragmenter, Registry Cleaner, Service Manager oraz Performance Test. Aplikacja wykrywa za pomocą jednego kliknięcia problemy, takie jak uszkodzone pliki czy błędne wpisy w rejestrze. Startup Manager umożliwia określenie, które programy mają być uruchamiane przy starcie systemu, Service Manager pozwala natomiast na ustalenie priorytetów dla poszczególnych procesów. Registry Defragmenter i Disk Cleaner to moduły mające na celu defragmentację rejestru systemowego oraz zawartości dysku twardego. Dzięki temu czas dostępu do plików i aplikacji jest krótszy. Disk Bleacher pozwala na trwałe usunięcie plików w taki sposób, aby nie można było ich już odzyskać. Performance Test to opcja, która ma na celu przeprowadzenie testów wydajności komputera. Oprócz tego w razie potrzeby można odzyskać wcześniejsze ustawienia oraz wpisy w rejestrze.


OS: Xp, Vista, 7, 8.

Screen:

http://img673.imageshack.us/img673/2372/IZXys6.jpg
 
brak screena

Dodał: gawroniasty
Data dodania:
2015-05-26 16:41:06
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-27 19:23:05
Rozmiar: 1.37 GB
Seedów: 83
Peerów: 29

Komentarze: 5

Pobierz torrent
[INFO]

Rozmiar: 1.4 GB
Format: .bin

[OPIS]

Zestaw "Niemiecki Kein Problem" obejmuje 3 kursy do nauki Niemieckiego: Poziom podstawowy, średni i zaawansowany. Łącznie do dyspozycji uczącego przygotowanych zostało ponad 9 000 ćwicze? leksykalnych i gramatycznych uszeregowanych w 42 obszernych lekcjach. Korzystając z kursu, użytkownik rozwija umiejętność rozumienia tekstów pisanych i ze słuchu, poprawnej wymowy, praktycznego zastosowania gramatyki oraz skutecznie zapamiętuje przedstawione słownictwo. Książka i kurs zawierają podręczny słowniczek złożony z wyrazów i zwrotów użytych w kursie.

[REQUIREMENTS]

Wymagania sprzętowe
Windows® XP SP2 PL/EN
Internet Explorer 7.0 lub nowszy
512 MB RAM
napęd DVD-ROM, karta dźwiękowa
272 MB wolnej przestrzeni dyskowej do instalacji.
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2015-05-26 08:27:40
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 08:31:46
Rozmiar: 70.58 MB
Seedów: 1
Peerów: 0

Komentarze: 15

Pobierz torrent
Loaris Trojan Remover jest skutecznym narzędziem do usuwania złośliwego oprogramowania ? koni trojańskich, robaków, adware i aplikacji szpiegowskich.

Loaris Trojan Remover może służyć jako uzupełnienie dla zainstalowanych już w systemie programów zabezpieczających typu zapory ogniowe czy antywirusy. Posiada cztery tryby skanowania ? standardowy, pełny, dowolny i dodatkowy skaner przeznaczony dla urządzeń podłączanych przez USB.

W programie znajdziemy też dodatkowe narzędzia do resetowania ustawień przeglądarek internetowych i elementów związanych z aktualizowaniem systemu Windows. Oprócz tego przywraca do domyślnych ustawień pliki HOSTS. Tego typu narzędzia są niezbędne, gdy złośliwe oprogramowania zainfekują i uszkodzą ważne elementy systemu Windows.

inf:
testowany tylko na x64

na prosbe dzikun0 -pisz czy działa

Producent:
Loaris
http://loaris.co/products/

Windows XP/Vista/7/8
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2015-05-25 20:28:24
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-27 19:23:35
Rozmiar: 53.65 MB
Seedów: 26
Peerów: 2

Komentarze: 6

Pobierz torrent
AdGuard usuwa reklamy, przyspiesza ładowanie stron i zmniejsza ruch.
Działa ze wszystkimi przeglądarkami: Internet Explorer (IE), Opera, Firefox, Chrome, Safari, itp.
Ad blocker usuwa reklamy wideo, banery i inne niekonwencjonalne formy reklamy, a jednocześnie blokuje spyware.
AdGuard chroni przed złośliwym oprogramowaniem i phishingiem.
Można pisać własne filtry.
Działa zaraz po instalacji, nie wymaga dodatkowej konfiguracji.

Wymagane:

Windows® XP/Vista/7/8/8.1
Internet Connection
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2015-05-25 09:42:17
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-25 10:01:21
Rozmiar: 35.54 MB
Seedów: 2
Peerów: 8

Komentarze: 16

Pobierz torrent
SUPERAntiSpyware Professional to oprogramowanie wykrywające i usuwające szpiegowskie komponenty w tym Spyware, Adware, Malware, Trojans, Dialers, Worms, KeyLoggers, HiJackers, Parasites, Rootkits.

Z poziomu czytelnego menu użytkownik uzyskuje dostęp do kilku opcji jak szybkiego, kompletnego skanowania lub analizy wybranych obszarów dysku. Nie mogło zabraknąć modułu aktualizacji baz zagrożeń. Należy jednak pamiętać o samodzielnym sprawdzaniu ich aktualności. Po wykryciu zagrożenia, oprgramowanie prezentuje listę plików wraz z ich dokładną lokalizacją.

Jako, że jest to rozszerzona wersja programu SUPERAntiSpywarem, jej głównym atutem jest ochrona w czasie rzeczywistym.


instrukcja:

1-zainstaluj
2-uruchom program i w trayu ppm na ikonce kliknij - REGISTER/ACTIVATE SUPERA..
3-OTWORZY SIE NAM OKNO PROGRAMU nic nie wpisujesz tylko klikasz - OK
4-MASZ PEŁNA WERSJE

OPCJA 2

1-zainstaluj
2-uruchom program w trayu
3-kliknij w oknie na dole w - click here to activate
4-w nastepnym oknie nic nie wpisujesz tylko klikasz - OK
5-MASZ PEŁNA WERSJE
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-05-25 02:46:32
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-27 19:24:06
Rozmiar: 39.79 MB
Seedów: 7
Peerów: 2

Komentarze: 4

Pobierz torrent
Ciekawa, mało znana alternatywa dla Photoshop'a służąca do tworzenia wielowarstwowej grafiki rastrowej.

Program wyposażony został w szereg przydatnych i najczęściej wykorzystywanych narzędzi, które ulokowane zostały w przejrzystym przyborniku. Znaleźć w nim można funkcje pozwalające rysować linie, różnego rodzaju kształty i figury, malować przy użyciu pędzla lub spreja, nanosić tekst, zarządzać kolorami oraz wykonywać wiele innych operacji. Dla amatorów fotografii cyfrowej twórca przygotował zestaw najczęściej wykorzystywanych filtrów i efektów. Z ich pomocą łatwo i szybko polepszyć można jakość zdjęć lub przygotowanych wcześniej, własnych prac. Poza wspomnianym wcześniej mechanizmem warstw oferowana jest również funkcja rozbudowanej historii wykonanych operacji. Umożliwia ona łatwe wycofywanie wprowadzonych zmian, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku pracy nad większymi i bardziej rozbudowanymi projektami.

Bogata funkcjonalność nie kończy się jednak na zestawie narzędzi opisanych powyżej. Program dodatkowo pozwala także przygotowywać wydruk wybranych grafik, projektować etykiety na płyty, tworzyć animacje na strony internetowe w formacie GIF lub AVI, przechwytywać obraz z kamer internetowych, tworzyć ikony i animowane kursory oraz wykonywać tzw. zrzuty ekranowe i screencasty. Istotną zaletą Chasys Draw IESa jest obsługa wtyczek, za pośrednictwem których można rozszerzać możliwości programu.

Chasys Draw IES oferuje wsparcie dla procesorów wielordzeniowych, a także skanerów, ekranów dotykowych i tabletów. Praca z programem nie powinna przysporzyć problemów nikomu, kto wcześniej korzystał chociażby z takich rozwiązań jak Paint.NET. Interfejs Chasys Draw IES oraz układ poszczególnych narzędzi jest niemal identyczny jak te stosowane w większości tego typu programów graficznych.

Screeny:

http://img912.image
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-05-25 01:44:39
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-27 19:24:07
Rozmiar: 37.72 MB
Seedów: 14
Peerów: 2

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Program przeznaczony do odzyskiwania skasowanych danych z systemów plików FAT12, FAT16, FAT32, exFAT, NTFS, NTFS5. R-Undelete powstał na bazie doświadczeń i możliwości programu R-Studio co czyni go produktem wysokiej jakości.

R-Undelete to prosty w obsłudze soft zintegrowany z Exploratorem Windows o zaawansowanych możliwościach odzyskiwania skasowanych danych.

R-Undelete umożliwia:

Odzyskanie skasowanych plików po opróżnieniu kosza Windows,

Odzyskanie plików uszkodzonych po ataku wirusa komputerowego lub awarii zasilania,

Odzyskanie danych z dysków z uszkodzonymi sektorami (bad sectors).

Możliwości programu:

Duża wydajność i szybkość algorytmów działania (IntelligentScan),
Odzyskiwanie skasowanych danych ze wszystkich typów nośników,
Pełna kompatybilność z wszelkimi rodzajami plików: graficznymi, tekstowymi, muzycznymi, video etc.

W przypadku uszkodzonych sektorów R-Undelete może w pierwszej kolejności skopiować partycję lub uszkodzony obszar dysku, a następnie z tak powstałego obrazu skopiować dane. Działanie takie jest zalecane w przypadku dysków z postępującym uszkodzeniem.

OS: XP, Vista, 7, 8, 10.
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2015-05-24 11:16:06
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-24 11:33:12
Rozmiar: 15.15 MB
Seedów: 1
Peerów: 3

Komentarze: 10

Pobierz torrent
Wise Care 365 to zaawansowany pakiet narzędzi przeznaczony do ochrony prywatności użytkownika i optymalizacji systemu operacyjnego. Sprawdza ono cały komputer w poszukiwaniu różnych elementów, które wymagają optymalizacji lub sprawiają potencjalne problemy z bezpieczeństwem podczas korzystania z komputera.

Wise Care 365 czyści, defragmentuje i optymalizuje rejestr systemowy, a także całkowicie usuwa prywatne dane użytkownika, aby uniemożliwić ich późniejsze odzyskanie przez inne wyspecjalizowane narzędzia. Poza tym zwiększa stabilność i przyśpiesza uruchamianie systemu operacyjnego.

Znajdziemy w nim również specjalne moduły do oczyszczania dysku twardego z nieużywanych i niepotrzebnych plików oraz z wszelkich śladów aktywności użytkownika (historia przeglądanych witryn internetowych, ostatnio otwierane dokumenty itp.). Wise Care 365 defragmentuje wszystkie utworzone partycje systemowe i zarządza pamięcią operacyjną.

Oprócz tego program został wyposażony w niezwykle przydatne narzędzie do zarządzania i kontrolowania wszystkich aplikacji i usług uruchamianych wraz z systemem operacyjnym. Każdy niepotrzebny proces możemy w prosty sposób dezaktywować, dzięki temu przyśpieszymy uruchamianie całego komputera.

inf.
Wyłączone sprawdzanie nowosci
Wyłaczone aktualizacje
Wyłączony gadget-widok z okna wyswietlany na pulpicie
Wyłączony Wise Tray -bardzo dokuczliwy
Program od razu w jezyku polskim i zarejestrowany

oczywiście mozecie powyższe ustawienia zmienić do swoich potrzebProducent
WiseCleaner.com
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-05-24 03:59:03
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-27 19:24:37
Rozmiar: 84.23 MB
Seedów: 19
Peerów: 1

Komentarze: 2

Pobierz torrent
R-Drive Image to jeden z bardziej zaawansowanych programów przeznaczonych do tworzenia kopii zapasowych, który pozwala na przygotowanie obrazów całych partycji. Obrazy takie mogą być użyte w celu szybkiego przywrócenia systemu po awarii. Stworzony obraz można zapisać na dysku twardym i nagrać stosowną płytę bootowalną.

Najważniejsze funkcje programu:

- Obsługa różnych poziomów kompresji.
- Prosty interfejs bazujący na kreatorach.
- Boot CD.
- Przywracanie indywidualnych plików i katalogów.
- Kopiowanie z dysku na dysk.
- Planowanie zadań.

Inne cechy R-Drive Image:

- program posiada bardzo łatwy w obsłudze interfejs użytkownika
- odtwarzanie partycji systemowej z obrazu może się odbywać bez konieczności uruchamiania systemu operacyjnego z innych nośników (program uruchamia specjalny bootloader umożliwiający odtworzenie danej partycji) oraz bezpośrednio z sieci (poprzez protokół CIFS)
- program umożliwia na tworzenie kopii partycji na dowolnych nośnikach (płyty DVD, zewnętrzne dyski, sieć, etc) umożliwiając bezpośrednie odtworzenie partycji np. z nośników DVD (na płytach instalowany jest specjalny program umożliwiający uruchomienie i odtworzenie ich w przypadku niemożności uruchomienia systemu operacyjnego) oraz innych urządzeń podpinanych do portu USB (dyski twarde, pendrive'y)
- za pomocą eksplorera możliwe jest przeglądnięcie zawartości utworzonych obrazów partycji i ekstrakcję dowolnego pliku
- dany obraz partycji może być zamontowany jako wirtualny dysk i przeglądany jak normalna partycja
- archiwum zawierające kopie partycji może być skompresowane (użytkownik ustala poziom kompresji), podzielone na mniejsze pliki (ustawiane przez użytkownika) oraz zabezpieczone hasłem
- obraz partycji może być odtworzony na innym dysku, a wielkość
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2015-05-23 20:12:18
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-24 10:59:46
Rozmiar: 34.55 MB
Seedów: 60
Peerów: 114

Komentarze: 16

Pobierz torrent
The Bat! to zaawansowany program pocztowy nawiązujący do tradycji najlepszych narzędzi tego typu.

Łatwość użycia i polska wersja językowa czynią z niego idealną alternatywę dla początkujących użytkowników. Mnogość zaawansowanych opcji konfiguracyjnych powoduje z kolei, że nie przypadkiem to właśnie TheBat!'a używają często ci najbardziej wymagający. Fakt, że program tego typu, nie będąc darmowy, cały czas zwiększa ilość swoich fanów jest chyba najlepszą rekomendacją. Aplikacja bogata w wiele ciekawych możliwości m. in. wtyczki antywirusowe, edytor HTML, pełna obsługa protokołu IMAP4, udoskonalenia anty-spamowe, wbudowany harmonogram i przypominacz i wiele innych.

Program faktycznie nie ma się czego wstydzić - niespotykanie bogaty zestaw definicji do filtrowania przesyłek, jeden z najbardziej imponujących systemów do obsługi szablonów i niesamowita konfigurowalność praktycznie każdego aspektu działania programu powodują, że jedynym ograniczeniem możliwości TheBat'a w zakresie poczty elektronicznej jest wyobraźnia użytkownika. Nie bez znaczenia jest także polska strona domowa programu, która demonstruje kreatywne podejście do oferowanych opcji. Wszystko to sprawa, że reszta opcji którymi pochwalić może się także konkurencja - wygodna obsługa wielu kont, ergonomiczna książka adresów, funkcje bezpieczeństwa (zabezpieczenia antywirusowe, szyfrowanie i autentykacja), opcje archiwizacyjne i współpraca z innymi narzędziami - wydaje się w przypadku TheBat!'a zbyt oczywista, żeby o niej wspominać.

inf:
JEDEN INSTALATOR NA X32 I X64

Producent:
RitLabs
http://www.ritlabs.com/en/
System operacyjny:
Windows XP / Vista / 2003 / 7 / 8
 
brak screena

Dodał: mik61
Data dodania:
2015-05-23 17:41:17
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-27 12:34:28
Rozmiar: 10.28 GB
Seedów: 4
Peerów: 1

Komentarze: 10

Pobierz torrent
Witam dołączam oryginalne Recovery Lenovo Y510p (windows 8.1) jest to obraz recovery z mojego laptopa działa tylko z kluczem zaszytym w Bios (tylko laptopty które fabrycznie posiadały recovery serii Lenovo Y510p

Seduję do 20 pełnych pobrań
 
brak screena

Dodał: qawert
Data dodania:
2015-05-23 10:55:12
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-27 19:25:08
Rozmiar: 595.47 MB
Seedów: 37
Peerów: 2

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Ultimate Boot CD v5.3.4 to zestaw około 150 całkowicie legalnych programów (rodzaj licencji każdego programu wymieniony obok nazw programów), a wszystko to na jednej bootowalnej płytce CD. Obraz ISO zawiera różnego rodzaju narzędzia diagnostyczne (dyski twarde, procesor, pamięć), naprawcze, czyszczące, odzyskujące utracone dane. Zestaw umożliwia też robienie kopii zawartości dysków twardych, łamanie haseł, odzyskiwania haseł i wiele innych (pełna lista programów poniżej).
Pobrany obraz ISO po sprawdzeniu zgodności sum kontrolnych, należy prawidłowo wypalić na płytkę CD.
Zamiast tego można też wrzucić go na pendrive jako lepsze i szybsze rozwiązanie.
[Qawert Qtrewa]

Zawartość obrazu ISO:

/BIOS
!BIOS 3.20 Freeware
BIOS 1.35.0 Freeware Website says V1.35.1, but program displays V1.35.0.
CMOSPWD 5.0 GPL
KEYDisk n/a Freeware
PC CMOS Cleaner 2.0 Freeware Included as module in Parted Magic.
Q&D Vital Data Manager 1.4f Freeware
WipeCMOS 1.2 Freeware

/CPU
CPUstress 2.5.4 Freeware
CPUburn 1.4a GPL Included in CPUstress.
CPU Burn-in 1.00 Freeware Included in CPUstress. The Linux version which is included in UBCD is at V1.00. V1.01 applies to Windows only.
CPUinfo n/a GPL Included in CPUstress.
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-05-23 02:45:17
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-27 19:25:09
Rozmiar: 43.95 MB
Seedów: 26
Peerów: 5

Komentarze: 24

Pobierz torrent
Dynamic Photo HDR to program do tworzenia zdjęć HDR. Aplikacja oferuje kompleksowy zestaw funkcji, pozwalający na wygenerowanie dobrze wyglądających efektów oraz wykonanie podstawowej obróbki graficznej. Dzięki tej drugiej możliwości, w prosty sposób dopracujemy otrzymane wyniki do postaci nadającej się do publikacji bądź druku. Dynamic Photo HDR jest jednocześnie jednym z najbardziej rozbudowanych narzędzi tego typu.

Główne cechy programu:
- tryb Pseudo HDR, pozwalający na edycję pojedynczego zdjęcia,
- kilka trybów przetwarzania,
- automatyczne dopasowywanie do siebie przesuniętych zdjęć,
- kilka predefiniowanych zestawów ustawień, pozwalających na błyskawiczne zastosowanie zmian,
- korekcja gamma,
- wbudowana prosta przeglądarka plików,
- możliwość zmiany rozmiaru zdjęć (wraz z interpolacją),
- rozmaite filtry (sepia, obraz czarno-biały, winietowanie, manga, pióro i atrament, akwarela),
- tworzenie i edytowanie zdjęć panoramicznych,
- możliwość zmiany parametrów koloru za pomocą krzywych,
- kalibracja podstawowych parametrów obrazu (nasycenie koloru, jasność, jaskrawość, wygładzanie),
- wyostrzanie zdjęć,
- możliwość dynamicznego sterowania poziomem oświetlenia zdjęcia,
- wbudowane filtry 3D,
- obsługa formatu RAW popularnych aparatów cyfrowych,
- korekcja za pomocą parametrów Kelvina,
- niwelowanie szumów i artefaktów (w tym celu wystarczy obrysować obiekt),
- wysoce konfigurowalny interfejs użytkownika (możliwość zmiany układu paneli i zapamiętania swoich preferencji).
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: ..mati..
Data dodania:
2015-05-23 00:31:15
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-27 13:15:14
Rozmiar: 43.76 MB
Seedów: 2
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
INFORMACJE:
SPĘDŹ WIĘCEJ CZASU GRAJĄC: XSplit Gamecaster eliminuje potrzebę wiedzy oraz zamartwiania sie skomplikowanymi ustawieniami streamowania online. Wejdz do gry i zacznij grać, a XSplit Gamecaster sam wykryje najlepsze ustawienia do Twojego komputera oraz sieci.

INSTALACJA:
NIE AKTUALIZUJ APLIKACJI PO INSTALACJI.
- 1. Zainstaluj XSplit Gamecaster plikiem xsplit_gc_installer.exe
- 2. Stwórz darmowe konto przez aplikacje i zaloguj sie na nie
- 3. Zamknij aplikacje i skopiuj plik Patch.exe do katalogu z gra, a nastepnie uruchom go
- 4. Jesli spodobala Ci sie aplikacja, kup ja!

JESTES ZADOWOLONY Z APLIKACJI? KUP JA U WYDAWCY!
 
brak screena

Dodał: ..mati..
Data dodania:
2015-05-23 00:29:17
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-27 13:15:39
Rozmiar: 9.87 MB
Seedów: 1
Peerów: 1

Komentarze: 7

Pobierz torrent
INFORMACJE:
Na wstepie chcialbym zaznaczyc, ze nie jest to zaden warez tylko zwykla aplikacja z podlaczonym do niej kontem premium - po wylogowaniu juz sie nie zalogujesz, wiec lepiej tego nie rób.


https://www.wtfast.com/


WTFast to usluga polegajaca na tym, ze strumien danych z twojego komputera do serwera gry (i z powrotem) jest kierowany przez prywatne lacze uslugodawcy (VPN). Pomijasz w ten sposób wszystkie przeskoki na routerach i ewentualne "wedrówki po swiecie" twoich danych z tego wynikajace. Pomaga obnizyc ping i zmniejszyc czasy reacji w grach.
INSTALACJA:
1. Zainstaluj WTFastSetup.4.0.1.459.exe z folderu Installer - NIE URUCHAMIAJ WTFAST!
2. Skopiuj AuthPatcher.exe oraz WTFast.exe do folderu z zainstalowanym WTFast
3. Uruchom AuthPatcher.exe
4. Gotowe! Uruchamiasz WTFast.exe i cieszysz sie pelna wersja.

JESTES ZADOWOLONY Z APLIKACJI? KUP JA U WYDAWCY!
 
brak screena

Dodał: ..mati..
Data dodania:
2015-05-23 00:23:12
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-27 13:16:54
Rozmiar: 48.39 MB
Seedów: 1
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
INFORMACJE:
ClashBot 6.2.7 Exclusive
Data aktualizacji: 22 MAJ 2015
Jezyk: ENG
Waga pliku: instalka 2.3 MB
Strona producenta: http://clashbot.org/

SZCZEGÓŁY:
How ClashBot Works

ClashBot uses the BlueStacks Android emulator to play Clash of Clans right from your computer. Utilizing advanced image recognition algorithms we are able to detect Clash of Clans objects and apply specific algorithms and methods to each task that needs to be completed. The end result is a beautiful Clash of Clans bot that has dozens of customization options.
What ClashBot Does For You
Easy To Use

We know Clash of Clans botting might be a first for many people which is why we made the interface extremely simple to use and configure. Not only is our help documentation extremely detailed but we also have an enourmous community of incredible individuals who are willing to help you with any problems you may have. The ClashBot community is like a second family.
No Hacks or Jailbreaks Required

ClashBot allows you to bot Clash of Clans on your computer using BlueStacks, meaning there is no reason to modify your mobile device using sketchy roots or jailbreaks. ClashBot uses this system to makes sure that you're always online and will never have to worry about being raided again!
You Choose How You Bot

Everyone has different needs and are at different stages in their Clash of Clans career. This means settings should be custom and tailored specifically to each individual user. Our features allow you to choose what troops to automatically train, what troops to automatically request and donate, what search settings to automatically search for, and what bases you wish to automatically attack and with what attack method, and much more!.
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: ..mati..
Data dodania:
2015-05-23 00:19:22
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-27 13:17:19
Rozmiar: 9.69 MB
Seedów: 2
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
OPIS:
Bandicam 2.2.0.778
Data aktualizacji: 15.05.2015
Jezyk: PL
Waga pliku: instalka 9.599 MB
Strona producenta: http://www.bandicam.com

SZCZEGÓŁY:
Bandicam to coraz popularniejsze narzedzie do tworzenia zrzutów ekranowych oraz nagrywania sekwencji wideo, bedace ciekawa alternatywa dla niedoscignionego dotad Frapsa.
Program pozwala na przechwytywanie i zapisywania na dysku komputera sekwencji wideo w maksymalnej rozdzielczosci 2560x1600 oraz wartosci FPS w zakresie 5 do 60 klatek. Przy jego uzyciu mozliwe jest tworzenie tzw. screenshotów oraz nagrywanie wideo z gier, aplikacji itp. w trybie pelnoekranowym, ale równiez dowolnym innym rozmiarze zadeklarowanym przez uzytkownika. Bandicam obsluguje biblioteki DirectX oraz OpenGL.
Cechy charakteryzujace narzedzie to niewielkie rozmiary, lekkosc i niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Ponadto jego zaleta sa stosunkowo niskie rozmiary tworzonych plików wideo, wysoka ich jakosc oraz mozliwosc nagrywania dlugich materialów wideo (ponad 24-godzinnych) i brak limitu wielkosci pliku (ponad 3,9 GB). Bandicam potrafi kontrolowac wartosci FPS (ilosc klatek na sekunde) podczas grania w gry komputerowe, a takze ladowac filmy do serwisu YouTube bez konwersji, w wysokiej jakosci wynoszacej nawet 720p lub 1080p.
W aplikacji Bandicam znajdziemy mnóstwo przydatnych funkcji, za pomoca których skonfigurujemy dzwiek i odpowiedni format wideo. Bez problemów ustawimy jakosc nagrywanego filmu, a takze jego dokladna ilosc klatek na sekunde, wartosc bitrate oraz rozdzielczosc. Program obsluguje rózne kodeki, w tym miedzy innymi XVID i MPEG.
Tworzone przy pomocy Bandicama zrzuty ekranowe zapisac mozna do plików BMP, PNG, JPG, a sekwencje wideo do MPEG-1, Xvid, MJPEG, MP2, PCM. W ustawieniach programu dostosujemy jakosc i wykorzystywane do konwersji kodeki audio/wideo oraz czy w przechwytywanych materialach widoczny ma byc kursor myszki. Zapisyw
 
brak screena

Dodał: azjatycki
Data dodania:
2015-05-22 17:09:45
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-27 19:25:09
Rozmiar: 2.07 MB
Seedów: 13
Peerów: 0

Komentarze: 5

Pobierz torrent
GiliSoft Full Disk Encryption, to narzędzie, pozwalające na zaszyfrowanie danych znajdujących się na naszym dysku twardym. Program pozwala na zabezpieczenie hasłem zarówno dysku systemowego, jak i każdej innej partycji na naszym komputerze.

Przejrzysty i zarazem intuicyjny interfejs, sprawia że obsługa programu jest bardzo prosta i nie powinni mieć z nią problemu nawet mniej zaawansowani użytkownicy. Program korzysta z algorytmu szyfrowania AES 256.

-----------

[ENG]

GiliSoft Full Disk Encryption's offers encryption of all disk partitions, including the system partition.Through password protecting a disk, disk partition or operating system launch, the program disables any unauthorized reading/writing activity on your disk or PC, restricts access and launch of specific disks and files. It provides automatic security for all information on endpoint hard drives, including user data, operating system files and temporary and erased files. For maximum data protection, multi-factor pre-boot authentication ensures user identity, while encryption prevents data loss from theft.

The value of Full Disk Encryption (FDE) technology grows with every report of a lost or stolen laptop or sensitive data record. The cost of exposing sensitive business or personal data is devastating. With so many incidents of data loss in recent years, both federal and state governments have taken action to hold companies accountable for protecting the sensitive information they handle. Laws that require disclosure of data breaches and assign liability in some cases reflect widespread concern for maintaining the highest possible protection of data.

Powerful new generation encryption software with computer boot authorization will fully protect your hard drives and flash disks, including the OS. It provides the ultimate security standard for encryption at the physical sector level. Based on the most sec
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2015-05-22 15:08:08
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-22 15:33:04
Rozmiar: 92.43 MB
Seedów: 45
Peerów: 2

Komentarze: 7

Pobierz torrent
Advanced SystemCare Pro to kompleksowe oprogramowanie do naprawiania i oczyszczania systemu operacyjnego oraz usuwania złośliwego oprogramowania z komputera. Za pomocą programu usuniemy groźne wirusy, adware oraz inne złośliwe aplikacje, naprawimy błędy w rejestrze systemowym, zoptymalizujemy połączenie internetowe oraz zapewnimy ochronę użytkownika poprzez usunięcie wszystkich śladów aktywności na komputerze.
Advanced SystemCare zawiera również narzędzia do przeprowadzania defragmentacji dysku twardego, aktualizacji systemu operacyjnego, a także usuwania zbędnych plików z nośnika danych. Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany moduł do przyśpieszania internetu. Moduł ten optymalizuje wszystkie zainstalowane przeglądarki internetowe i tym samym przyśpiesza pobieranie plików i ładowanie stron internetowych.

S.O: Windows XP | Vista | 7 | 8 | 8.1

Info: instalacja poprzez "Silent installation (ENG)"
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2015-05-22 13:03:32
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-22 14:11:48
Rozmiar: 6.95 MB
Seedów: 1
Peerów: 18

Komentarze: 4

Pobierz torrent
Pomocny program mogący stanowić dodatkową linię ochrony komputera przed dialerami, programami szpiegującymi czy trojanami. Daje możliwość przeglądania i zarządzania uruchamianymi wraz ze startem komputera programami oraz stale monitoruje czy jakaś nowa aplikacja nie chce się tam dołączyć. Dla ochrony w przeglądarce Internet Explorer istnieje lista, również monitorowana, Browser Helper Object (BHO), program umożliwia tu wykrycie zmian w stronie głównej tej przeglądarki, stronie odpowiedzialnej za szukanie informacji oraz daje możliwość przejrzenia (ta opcja istnieje także dla Netscape) i zarządzania listą "ciasteczek" (cookies). Monitorowany jest także Task Scheduler Windowsa, czyli Zaplanowane zadania aby jakaś aplikacja np. nie zaplanowała nam formatowania dysku.


WERSJA SPOLSZCZONA


strona producenta: http://www.winpatrol.com/
system operacyjny: Windows 95/98/ME/NT 4/2000/XP/2003/Vista/7/8
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2015-05-21 13:47:42
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-21 14:00:52
Rozmiar: 8.38 MB
Seedów: 1
Peerów: 1

Komentarze: 15

Pobierz torrent
Internet Download Manager obsługuje serwery proxy, FTP i HTTP. IDM bezproblemowo integruje się z Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 i wszystkie inne przeglądarki, które obsługują proces pobierania plików. Można także przeciągnąć i upuścić pliki do programu oraz skorzystać wiersza polecania do wprowadzenia adresu. Ciekawą funkcją jest możliwość ustawienia programu tak, aby wyłączył komputer po zakończeniu pobierania. Ponadto aplikacja oferuje funkcję Grabber. Działa ona w następujący sposób: użytkownik podaje adres URL witryny a następnie określa jakiego typu pliki mają być pobieranie. Dodatkowo można ustalić poziom linków.

Dodatkowe funkcję w programie to: wsparcie wielu języków, podgląd plików zip, obsługa protokołu HTTPS oraz wzmocnienie ochrony antywirusowej po zakończeniu pobierania.

INF.
odinstalować starą wersje
restart
zainstaluj nową
ZAWIRUSOWANY CZYLI PEŁNA WERSJA
готовый :)

pozdro
 
brak screena

Dodał: azjatycki
Data dodania:
2015-05-21 07:13:18
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-27 19:26:09
Rozmiar: 105.69 MB
Seedów: 37
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Multilanguage.

Comic Life to ciekawe i łatwe w obsłudze narzędzie do tworzenia obrazkowych historyjek ze zdjęć w formie komiksu. Aplikacja oferuje możliwość projektowania publikacji od podstaw, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z gotowych szablonów. Comic Life pozwala do tworzonych komiksów wstawiać różnego rodzaju chmurki tekstowe, zdjęcia i teksty. W przypadku tekstu będzie można określić typ, rozmiar oraz kolor czcionek. Gotowy projekt wyeksportujemy do pliku CBZ, JPEG, TIFF, PNG, HTML, ePUB i PDF.

-------------

[ENG]

Expand what you can do with your digital photos! With a comprehensive set of features, Comic Life 2 gives you numerous ways to explore your creativity - liven up holiday snaps, tell a story, even create how-to guides! This latest version of plasq’s award winning photo comic creation software is funner, easier and better for kids and ... big kids! Comic Life 2 adds powerful new features without losing its legendary ease of use that has made it so popular with everyone.

Key benefits of using comics in education

- A great visual Representation of Knowledge
- Presents what is essential
- Easier to remember a visual graphic containing key information
- Engaging through thinking, creating and writing.
- Perfect avenue for writing dialogue
- Incites students with low interest in writing
- Helps organization through storytelling and storyboarding
- Using visual images convey meaning to a story or topic
- Develops creative and higher level thought processes
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2015-05-20 14:56:08
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-20 15:00:26
Rozmiar: 6.86 MB
Seedów: 1
Peerów: 1

Komentarze: 6

Pobierz torrent
gBurner to program przeznaczony do nagrywania płyt CD, DVD oraz Blu-ray.

gBurner umożliwia nagranie płyty z danymi, audio, video (VCD, DVD), MixedMode oraz kopiowanie płyt, zgrywanie materiału audio oraz nagrywanie obrazów płyt bezpośrednio na nośniki typu pendrive.

Dodatkowo za pomocą gBurner'a można utworzyć obraz płyty i skonwertować obrazy płyt ISO.

inf:
Jeden plik exe dla sys x32 i x64

Systemy:
Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Windows 2008/2003/2000, Windows NT 4.0

strona:
http://www.gburner.com/
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2015-05-20 14:07:20
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-20 14:37:03
Rozmiar: 20.96 MB
Seedów: 1
Peerów: 6

Komentarze: 14

Pobierz torrent
Program pozwala na wykonywanie kopii 1:1 niezabezpieczonych płyt Blu-Ray. Można wybrać ścieżkę audio i napisy. Pozwala na skompresowanie płyt BD-50 na pojedynczy nośnik BD-25, BD-9 lub BD-5. Pozwala także na konwertowanie zawartości Blu-Ray do popularnych formatów plików video, np. MP4 lub MKV. Aplikacja może także wykonywać obrazy ISO i BD oraz przygotować pliki kompatybilne z tabletami i smartfonami.

CloneBD działa z płytami ze wszystkich regionów (A, B oraz C). Dzięki podglądowi zawartości Blu-Ray łatwo można wybrać szukany tytuł. Nie wymaga dodatkowych sterowników, posiada wbudowany parser UDF 2.50. Potrafi wykorzystać sprzętową akcelerację wielordzeniowych procesorów oraz NVIDIA CUDA.

Wymagania aplikacji to komputer klasy PC z systemem Windows XP lub nowszym. Procesor musi posiadać taktowanie minimum 2 GHz a pamięć operacyjna mieć pojemność minimum 1 GB. Do instalacji wymagane są uprawnienia administratora. Do tego oczywiście napęd Blu-Ray oraz wolna przestrzeń na pliki tymczasowe (około 50 do 100 GB). Producent zapowiada dodanie wkrótce dodanie obsługi nagrań 3D oraz wsparcie dla H.265 i HEVC.Strona producenta:
http://www.elby.ch/products/clonebd.html

Windows XP/Vista/7/8
 
brak screena

Dodał: marta$
Data dodania:
2015-05-19 20:39:45
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-27 19:27:09
Rozmiar: 70.89 MB
Seedów: 15
Peerów: 4

Komentarze: 12

Pobierz torrent
Auriculo 3D Interactive Auriculotherapy Software


Auriculo 3D Auriculotherapy - interaktywny program pokazujący punkty akupunktury umiejscowione na małżowinach usznych.Można leczyć - utratę masy ciała, ADD / ADHD, uzależnienia, zaprzestanie palenia tytoniu, zapalenie stawów, bóle pleców, bóle głowy, nadciśnienie, stany lękowe, depresja, ból, i wiele, wiele innych.
W pełni konfigurowalny: można dodawać własne punkty i tworzyć własne protokoły w celu zaspokojenia swoich potrzeb. Dodawanie notatek do każdego punktu do spersonalizowanych informacji w zasięgu ręki.

http://i57.fastpic.ru/big/2015/0502/ef/17081f52824096443168a9be3d2e55ef.jpg
http://s24.postimg.org/qbijx7tc5/scren_2.jpg

Auriculo 3D - The World's Most Powerful Auriculotherapy Software! Whether you're looking for rapid pain relief, addiction recovery, stress management or health improvement, auriculotherapy has achieved results for thousands of years-often more quickly and powerfully than any other treatment.
Also known as auriculo acupuncture, auriculotherapy focuses on correcting underlying energy imbalances to get rapid results. Properly administered, auriculotherapy often provides faster results than any other treatment.

Auriculo 3D desktop software helps you master this powerful therapy-without paging through dozens of books or consulting confusing charts. There are over 300 recognized auriculotherapy points on the ear, and thousands of combinations to treat nearly any problem imaginable. Designed for both clinical use and personal study, Auriculo 3D puts all this information at your fingertips with the click of a mouse.

Features:

Stats:
-302 points (2 new)
-180 protocols (1 new)
-30 full-color charts (15 new)

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: haito1
Data dodania:
2015-05-19 16:00:49
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 08:42:09
Rozmiar: 36.01 MB
Seedów: 11
Peerów: 1

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Action! to uniwersalny program do nagrywania sekwencji wideo z gier, pulpitu lub dowolnego fragmentu ekranu.

Program charakteryzuje się nowoczesnym interfejsem oraz bogatą funkcjonalnością. Pozwala w prosty i szybki sposób nagrywać wszystko to co znajduje się na ekranie monitora, a także stanowi idealne rozwiązanie dla graczy, którzy zamierzają nagrywać wideo ze swojej ulubionej gry. Action! umożliwia również nagrywanie obrazu wraz z dźwiękiem (przy użyciu podłączonego mikrofonu).

Znajdziemy w nim różne opcje konfiguracyjne, za pomocą których możemy ustawić rozdzielczość obrazu (480p, 720p, 1080p), ilość klatek na sekundę (FPS) oraz określić czas nagrywania. Action! przechwytuje obraz z gier i pulpitu ekranu w najwyższej jakości HD, a także bez problemów nagrywa każdy dźwięk wydobywany z komputera. W tym wypadku możemy nagrywać odtwarzaną muzykę z dowolnego odtwarzacza lub tworzyć własną narrację multimedialną.

W Action! można również włączyć specjalny tryb Perfect Video Match, przeznaczony do nagrywania filmów z internetu lub odtwarzaczy multimedialnych. Zapewnia lepszą jakość przechwytywanego obrazu. Oprócz tego aplikacja pozwala wykonywać zrzuty ekranu z gier, a także posiada funkcje do przesyłania filmów wideo na Facebook lub YouTube. W jego zasobach nie mogło zabraknąć specjalnego modułu do testowania wydajności komputera. Działa on w taki sposób, że podczas uruchomionej gry monitoruje średnią ilość klatek na sekundę (FPS), a następnie wszystkie uzyskane dane zapisuje w pliku XLS. Action! wspiera również sprzętową akcelerację wideo NVIDIA CUDA oraz technologię Intel Quick Sync Video.

Instrukcja Instalacji:

1. Install Mirillis Action!.
2. Exit the application.
3. Copy all the files from Crack folder and paste it to installation directory.[C:Program FilesMirillisAction!]
4. Run the appl
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2015-05-19 15:20:20
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-19 15:31:24
Rozmiar: 27.58 MB
Seedów: 1
Peerów: 2

Komentarze: 6

Pobierz torrent
Ashampoo WinOptimizer to oprogramowanie do kompleksowej optymalizacji i konserwacji systemu operacyjnego Windows XP/Vista/7/8/10. Umożliwia ono wykonywanie takich operacji jak oczyszczanie dysku i rejestru systemowego ze zbędnych składników, zarządzanie aktywnymi procesami i komponentami uruchamianymi wraz z systemem oraz wiele innych, równie przydatnych.


Program charakteryzuje się prostym interfejsem graficznym, który potrafi dostarczać użytkownikowi podstawowych informacji na temat działania poszczególnych narzędzi. Wszystkie one funkcjonują w postaci modułów, które znaleźć można na jednej z zakładek ulokowanych w dolnej części okna programu. Z kolei w głównym oknie programu użytkownik informowany jest o aktualnym wykorzystaniu zasobów systemowych, a także ogólnej kondycji systemu - tj. ilości zbędnych komponentów, które wpływać mogą na obniżenie wydajności komputera. Nie zabrakło również funkcji tworzenia listy ulubionych lub najczęściej wykorzystywanych modułów, kopii zapasowych oraz statystyk, prezentujących efekty działania programu.

Oferowana przez Ashampoo WinOptimizer funkcjonalność jest bogata i znacznie wykracza poza optymalizację systemu. Obejmuje ona m.in. opcje usuwania z dysków zbędnych danych, optymalizacji rejestru, usuwania informacji generowanych podczas przeglądania Internetu, defragmentacji dysków, zarządzania usługami systemowymi, procesami, komponentami uruchamianymi wraz ze startem Windowsa oraz zainstalowanym oprogramowaniem, zmiany ukrytych ustawień systemowych, modyfikowanie zawartości menu kontekstowego, a także zapisu pozycji ikon na pulpicie.

Ponadto w programie znalazły się narzędzia, służące do ogólnej analizy systemu, testowania wydajności procesora i pamięci systemowej, wykrywania błędów na dyskach i partycjach, trwałego kasowania danych, szyfrowania plików, a także ich podziału i scalania oraz odzyskiwania
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-05-19 07:20:10
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-27 19:27:39
Rozmiar: 30.53 MB
Seedów: 20
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
"Ashampoo WinOptimizer to oprogramowanie do kompleksowej optymalizacji i konserwacji systemu operacyjnego Windows XP/Vista/7/8/10. Umożliwia ono wykonywanie takich operacji jak oczyszczanie dysku i rejestru systemowego ze zbędnych składników, zarządzanie aktywnymi procesami i komponentami uruchamianymi wraz z systemem oraz wiele innych, równie przydatnych.
Program charakteryzuje się prostym interfejsem graficznym, który potrafi dostarczać użytkownikowi podstawowych informacji na temat działania poszczególnych narzędzi. Wszystkie one funkcjonują w postaci modułów, które znaleźć można na jednej z zakładek ulokowanych w dolnej części okna programu. Z kolei w głównym oknie programu użytkownik informowany jest o aktualnym wykorzystaniu zasobów systemowych, a także ogólnej kondycji systemu - tj. ilości zbędnych komponentów, które wpływać mogą na obniżenie wydajności komputera. Nie zabrakło również funkcji tworzenia listy ulubionych lub najczęściej wykorzystywanych modułów, kopii zapasowych oraz statystyk, prezentujących efekty działania programu.

Oferowana przez Ashampoo WinOptimizer funkcjonalność jest bogata i znacznie wykracza poza optymalizację systemu. Obejmuje ona m.in. opcje usuwania z dysków zbędnych danych, optymalizacji rejestru, usuwania informacji generowanych podczas przeglądania Internetu, defragmentacji dysków, zarządzania usługami systemowymi, procesami, komponentami uruchamianymi wraz ze startem Windowsa oraz zainstalowanym oprogramowaniem, zmiany ukrytych ustawień systemowych, modyfikowanie zawartości menu kontekstowego, a także zapisu pozycji ikon na pulpicie.

Ponadto w programie znalazły się narzędzia, służące do ogólnej analizy systemu, testowania wydajności procesora i pamięci systemowej, wykrywania błędów na dyskach i partycjach, trwałego kasowania danych, szyfrowania plików, a także ich podziału i scalania oraz odzyskiwania przypadkowo ut
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2015-05-18 16:58:01
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-18 17:00:34
Rozmiar: 19.84 MB
Seedów: 1
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
AIDA64 Engineer to usprawniona i zmodyfikowania wersja popularnego programu diagnostycznego, stworzonego z myślą o inżynierach i informatykach.
W porównaniu do dwóch pozostałych wersji oprogramowania, AIDA64 Engineer oferuje dostęp do większej ilości funkcji, wspomagających przy overclockingu sprzętu (podkręcanie podzespołów), wyszukiwania błędów sprzętowych, a także podczas przeprowadzania testów wydajnościowych i monitorowania komponentów zainstalowanych na komputerze.
Program AIDA64 Engineer skutecznie ocenia wydajność poszczególnych podzespołów bazowych - procesora, pamięci operacyjnej czy zamontowanych dysków twardych. AIDA64 Engineer zawiera nowoczesne narzędzia diagnostyczne oraz specjalne i unikalne tryby do przeprowadzania testów pod kątem wydajnościowym. Zawiera moduły do sprawdzania stanu matrycy CRT i LCD, a także wyróżnia się dostarczaniem szczegółowych informacji odnośnie komputera i wszystkich w nim znajdujących się elementów i komponentów.

ROZNICE:

AIDA64 Engineer
Narzędzie zapewniające informacje o systemie, diagnostykę i testy porównawcze technikom i inżynierom informatykom.

AIDA64 Extreme
Narzędzie zapewniające informacje o systemie, diagnostykę i testy porównawcze użytkownikom domowym.

AIDA64 Network Audit
Kompleksowe rozwiązanie w zakresie inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania dla przedsiębiorstw.

AIDA64 Business
Kompleksowe rozwiązanie do inwentaryzacji sieciowej i zarządzania aktywami informatycznymi dla przedsiębiorstw.inf:
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2015-05-18 11:31:09
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-18 12:03:01
Rozmiar: 11.21 MB
Seedów: 1
Peerów: 0

Komentarze: 7

Pobierz torrent
IObit Driver Booster Pro to kompleksowa wersja narzędzia do zarządzania sterownikami. Aplikacja posiada intuicyjny w obsłudze interfejs użytkownika, dzięki czemu mniej doświadczone osoby nie powinny mieć problemów w korzystaniu z tego programu.

IObit Driver Booster Pro przeznaczony jest do aktualizowania sterowników do posiadanego sprzętu. Instalowanie nowych wersji driverów korzystnie wpływa na stabilność oraz wydajność naszego komputera. Program wykonuje szybkie skanowanie systemu operacyjnego nie wpływając przy tym na zmniejszenie wydajność. Po wykryciu starych sterowników zostaniemy o tym poinformowania. IObit Driver Booster Pro działa w oparciu o bazę danych, która aktualizowana jest przez producenta programu.

IObit Driver Booster Pro oferuje również możliwość wykonania punktu przywracania systemu przed zainstalowaniem driverów.
Producent:IObit
http://www.iobit.com/driver-booster-pro.php
System operacyjny:
http://img24.otofotki.pl/obrazki/an217_2015-05-18_110521.jpg
 
PIERWSZA POPRZEDNIA ( strona 1 z 30 ) NASTĘPNA więcej z tej kategorii
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.