Upload | Wsparcie | Staty | Staty 2 | FAQ | O nas | Forum | Pluginy | Banery | Szukaj | Moje konto
Ostatnio dodane
Filmy XviD / DivX
DVD-R
Filmy RMVB
Filmy x264
Filmy HD
Filmy 3D
Programy
Konsole
Gry
Muzyka
Teledyski
TV
Erotyka
Książki
Komiksy
Lin/Mac
Sport
Anime
dla Dzieci
GSM/PDA
Inne
info RSS

RSS

Programy

Azureus
BitComet
uTorrent
BitTornado

Linki

brak screena

Dodał: marquez
Data dodania:
2015-07-29 10:02:41
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:04
Rozmiar: 33.59 MB
Seedów: 3
Peerów: 10

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Scenariusz: Le Tendre
Rysunki: Simeoni

Tłumaczenie i obróbka tekstu: EVEREST
Techniczna obróbka skanu(retusz, kolory i przycięcie): maniac64
Proof reading : Myga & BBgeld
Skan: Kiliam/CRG

Podczas, gdy w stolicach europejskich promieniuje odrodzenie, na wsiach nadal panuje obskurantyzm i barbarzyństwo... w Lombardii, buddyjski mnich Takuan w towarzystwie wenecjanina Adso i najemnika Konrada podejmuje niebezpieczną podróż, która ma go zaprowadzić na dwór króla Francji. Ścigani przez hordę fanatycznych zakonników, którzy kładą kraj "ogniem i krwią", zabierają ze sobą Rebekę, małą dziewczynkę o bardzo dziwnych zdolnościach. Aby uniknąć losu zarezerwowanego dla czarownic, Rebeka, zmuszona zostanie użyć swych nadprzyrodzonych mocy... i stać się "ostateczną bronią" przeciwko "bożym szaleńcom".
 
brak screena

Dodał: redEAZ_EAS
Data dodania:
2015-07-28 16:03:06
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:05
Rozmiar: 432.68 MB
Seedów: 31
Peerów: 12

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Trzy stulecia temu wódz Mordath zjednoczył klany trolli i poprowadził je na podbój Quin. Udało mu się zdobyć prawie cały świat, ale na jego drodze stanął tajemniczy wojownik Ayden. Zebrał on niedobitki pokonanych armii i stworzył z nich własne oddziały. W końcu, po straszliwych zmaganiach, pokonał Mordatha.
Teraz, trzysta lat później, Mordath powrócił do świata żywych, potężniejszy niż kiedykolwiek wcześniej... Znów rozpoczął podboje, a jedyną nadzieją na zakończenie jego rządów jest łuczniczka Arwyna, która poprzysięgła Mordathowi zemstę. Wyrusza na wyprawę, aby odnaleźć pięć części mitycznej strzały Aydena. Jeśli je zbierze, ten legendarny wojownik powróci, by ocalić Quin...

Seria Wyprawa należy do uniwersum CrossGen.

Scenariusz: Ron Marz
Rysunek: Greg Land
Kolor: Caesar Rodriguez
Tusz: Drew Geraci

Translacja od #19: gaawel
 
brak screena

Dodał: redEAZ_EAS
Data dodania:
2015-07-28 15:59:07
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 482.76 MB
Seedów: 25
Peerów: 6

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Avalon - świat olśniewających dokonań technologicznych, a jednocześnie średniowiecznej, feudalnej tradycji; stworzonych za pomocą inżynierii genetycznej smoków dosiadają zakuci w stal rycerze, a po morzach żeglują wielkie poduszkowce.
Avalon składa się z dwóch kontynentów-państw, rozdzielonych wielkim morzem: Królestwa Zachodu, rządzonego przez Dynastię Czapli, i Królestwa Wschodu, w którym panuje Dynastia Kruków. Te dwa rody rywalizują ze sobą od niepamiętnych czasów, choć przez ostatnie dziesięciolecia panował między nimi kruchy pokój. Co jakiś czas rozgrywane są pojedynki między członkami obu królewskich rodów. Właśnie nadszedł czas następnego. Ma w nim wystąpić po stronie Czapli młody książę Ethan, który dopiero co wyszedł z wieku chłopięcego... Ten zwyczajowy pojedynek będzie zaledwie początkiem straszliwej wojny, która ogarnie cały świat.

Seria Dziedzic należy do uniwersum CrossGen.

Scenariusz: Ron Marz
Rysunek: Jim Cheung
Kolor: Caesar Rodriguez
Tusz: Don Hilsman II
 
brak screena

Dodał: marquez
Data dodania:
2015-07-28 15:44:12
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 22.07 MB
Seedów: 7
Peerów: 3

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Scenariusz: Alejandro Jodorowsky
Rysunek: Milo Manara

Papież Innocenty VIII umiera. Nie pomagają już ani transfuzje krwi od młodzieńców, ani pite dwa razy dziennie mleko młodych matek. Wśród kandydatów do tronu Piotrowego jest młody hiszpański kardynał, którego nazwisko wkrótce stanie się sławne: Rodrigo Borgia. Jego pochodzenie nie daje mu wielkich szans na sukces, ale trawiąca go ambicja nie chce zgodzić się na porażkę. By osiągnąć swój cel, jest więc gotów na wszystko.

"Borgia" to dla Jodorowskiego gatunek nietypowy: komiks historyczny.
Jego scenariusz zawiera jednak wiele motywów, typowych dla tego twórcy: pragnienie, ambicja, władza, seks, przemoc... Nie są to również elementy obce pracom Milo Manary: wiele scen przedstawia roznegliżowane kobiety, pojedynki, toczące się głowy. Rzym tamtych czasów był bowiem miejscem najgorszych zbrodni, zaś jego tak bezpośrednie przedstawienie świadczy bez wątpienia o śmiałości autorów.
 
brak screena

Dodał: redEAZ_EAS
Data dodania:
2015-07-27 15:39:56
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 231.32 MB
Seedów: 38
Peerów: 1

Komentarze: 9

Pobierz torrent
Przygody kosmicznego detektywa, Funky’ego Kovala, uznawane są za najlepszą polską historię obrazkową. Opowieść o asie agencji Universs, który w pojedynkę walczy z potężnymi korporacjami i zagrażającymi ludzkości obcymi – w międzyczasie podbijając niewieście serca – zawładnęła wyobraźnią kilku pokoleń miłośników fantastyki.

Scenariusz: Maciej Parowski, Jacek Rodek
Rysunek: Bogusław Polch
 
brak screena

Dodał: redEAZ_EAS
Data dodania:
2015-07-26 17:35:49
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 67.75 MB
Seedów: 20
Peerów: 1

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Rodzeństwo trójki łowców nagród podróżując poprzez stary zachód wypala ścieżkę śmierci i zniszczenia. Polując przy świetle księżyca wydzierają przestępców z ich kryjówek nigdy nie okazując litości. Każdy złapany przestępca trafia do władz wykrwawiony i zmasakrowany a nagroda dla łowców jest tylko w postaci złota.
Ironowie (Irons) są najbardziej przeraźliwymi łowcami nagród i zabójcami na zachodzie. Strach przed nimi nie jest oparty na tym, że są najszybsi w posługiwaniu się bronią. Nie, oni są żywymi trupami.
Samotna, udręczona dusza podąża ich śladami. Kierując się chęcią zemsty i zbawienia chce zakończyć klątwę ciążącą nad jego rodziną. Ci, których uratował nazwą go wybawicielem ale ci, którzy spojrzą w jego powykręcaną i przerażającą twarz nazwą go potworem.
Silas Irons jest jedyną nadzieją na zbawienie od okropności jakim stali się jego bracia i siostra. Lecz czy czystość jego serca jest w stanie zatrzymać nienaturalną wściekłość i żądzę krwi jego chorej duszy?
Mroczna klątwa zmieniła to rodzeństwo w potwory ale głęboko zakorzeniona i poskręcana historia ich rodziny uczyniła ich najgorszym rodzajem horroru.
Dead Irons -- 99 niewinnych dusz -- 6 nieumarłych potworów -- 1 strzał by uratować świat

Scenariusz: James Kuhoric
Rysunki: Jason Shawn Alexander
Okładki: Jae Lee

Tłumaczenie: szamas
Grafika: EVEREST
Korekta: BBgeld & fatal77
Beta redaktor: naumatyk
 
brak screena

Dodał: szametu
Data dodania:
2015-07-26 10:38:28
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 377.77 MB
Seedów: 8
Peerów: 3

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Jakiś buc - pewnie z Myslowic, bo wszystkie buce stamtąd pochodzą - interpretuje Wilqa jako "postać, wyrażającą tęsknotę za bohaterstwem w świecie, w którym jego klasyczne formy przestały mieć rację bytu".

Chuja tam się zna. Wilq to zajebiaszczy superbohater, który nadupia buców. Kosmitów. Pedałów. Arabów. Arabskich pedałów. I wszystkich którzy są dla niego bucami.

Jak kazdy superbohater, tak i Wilq mu lachociąga - tutaj znana w Opolu Słaby Wielbłąd aka łatwa Ola. Ma swoje wewnętrzne konflikty - czy Odra Opole wejdzie do ligi mistrzów? Czy zajebać bucowi od prawe do lewej czy od lewej do prawej ?

Ale jak przychodzi co do czego, to nie pierdoli się w tańcu; nie chowa ślimaka, nie obiera fasolki, nie poleruje bohatera; nie snobuje się cwelowsko w dziale z muzyka, by sobie poprawić wizerunek życiowy; Nie. Wilq taki nie jest. Zakłada strój z żółwiem i leci ku obronie jedynego słusznego miasta w Polsce ( wiadomo ze w Krakowie jebie jak w murzyńskiej chacie od zawietrznej; a Warszawa ma chujowe godło - pól pizdy pól pangi ) jakim jest Opole.

Rysunki - chuja tam rysunki - Bartosz i Tomasz Minkiewicz
Scenariusz ba ba ba - Bartosz i Tomasz Minkiewicz
typ pliku: .cbr


//Nie znasz ? Nie chwal się tym głośno. Pobierz i poznaj co to prawdziwy hirołs.

// 2 Nosisz koszulkę z Wilq ? A może bluzę z kapturem ? A może masz majteczki z Mikolajem ? Zapraszam na Ozimska, w 3 niedziele każdego miesiąca. Wpierdol gwarantowany. I dostaniesz autograf od braci Minkiewicz

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: marquez
Data dodania:
2015-07-25 10:06:26
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 9.39 MB
Seedów: 32
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
[18+]
Na podstawie opowiadania Leopolda von Sacher-Masoch
Rysunki :Salomon Grundig
Tłumaczenie:Thomas

Historia związku cara Rosji Piotra III, męża Cesarzowej Katarzyny, oraz młodej niewolnicy - Nardy. Piotr III znany był z równego Katarzynie upodobania do rozkoszy cielesnych. Car czyni sobie kobietę uległą, poniżając ją i używając przemocy. Nardzie te metody sprawiają rozkosz...

Narda zakochuje się w innej niewolnicy, byłej nałożnicy sułtana Sulejmana - zdobyczy cara w wojnie przeciwko Turkom. Piotr zauroczony jest dziewczyną tak bardzo, że zgadza się na perwersyjny pomysł aby zamienili się rolami pan-sługa na jedną noc...
 
brak screena

Dodał: gin1
Data dodania:
2015-07-24 16:07:29
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 210.49 MB
Seedów: 13
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
GAME OVER 9-12

cztery premierowe odcinki.

09 - Fatal bomba
10 - Watergate
11 - Yes, I can!
12 - Barbeque royalKażdy odcinek składa się z krótkich historyjek dziejących się w świecie gier wideo kończących się nieodmiennie napisem: GAME OVER. Całość wchodzi w skład znanej serii komiksowej KID PADDLE. Humor adresowany jest raczej do dorosłego odbiorcy.

Rysunki - Midam i Adam
Scenariusz - Augustin, Adam, Thiriet, Bercovici, Midam i inni.
Kolory - Angele
Przygotowanie - GEDiNAZGUL
korekta: A.
jakość: 1920x2700
typ pliku: .cbr
 
brak screena

Dodał: redEAZ_EAS
Data dodania:
2015-07-24 09:15:24
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 185.57 MB
Seedów: 13
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Seria science fiction należąca do świata CrossGen. Demetria to niezwykła planeta. Nad jej powierzchnia unoszą się latające wyspy z miastami w chmurach. W jednym z takich miast mieszka młoda Sephie. Pewnego dnia jej cale życie wywróciło się do góry nogami. Najpierw giną jej rodzice, a potem zostaje obdarowana magicznym Znakiem. Wuj Ilahn pragnie przejąć władze na Meridianem. Czy młoda dziewczyna zostanie zdeprawowana przez swego złego wuja? Zwłaszcza, że on również posiada Znak...
Seria Meridian należy do uniwersum CrossGen, inne komiksy rozgrywające się w tym świecie to Dziedzic, Wypraw, Znak.

Scenariusz: Barbara Kesel, Ron Marz
Rysunek: Claudio Castellini
Kolor: Michael Atiyeh
Szkic: Joshua Middleton
Tusz: Andrew Crossley, Caesar Rodriguez, Dexter Vines
 
brak screena

Dodał: redEAZ_EAS
Data dodania:
2015-07-23 10:09:56
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 54.05 MB
Seedów: 17
Peerów: 3

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Na odległej planecie piękna Amazonka wyrusza samotnie na poszukiwanie Źródeł Ognia, spotykając na swojej drodze bandytów, czarowników i potępione plemiona.
Początek znakomitej serii heroic fantasy, pełnego rozmachu dzieła utalentowanego twórcy.

Scenariusz: Juan Zanotto
Rysunek: Juan Zanotto

W oryginalnym wydaniu ukazały się trzy numery Falki, w Polsce papierowego wydania doczekały się dwa pierwsze. Z racji iż minęło już 12 lat od ukazania się ostatniego numeru nie mamy co się spodziewać wydania polskiego.
 
brak screena

Dodał: marquez
Data dodania:
2015-07-23 09:53:52
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 62.64 MB
Seedów: 10
Peerów: 1

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Scenariusz: Dan Abnett, Ian Edginton
Rysunki: Rahsan Ekedal
Kolory: Fellipe Martins

Tłumaczenie: SHAQER
Grafika: Cool3r
Korekta: Escalla, Yarot, BBgeld

Niepokonane hordy chaosu pustoszą ziemie Imperium. Na ich drodze stoją jedynie Łowcy Czarownic, którzy poświęcili swe życia aby chronić ludzi przed czarną magią i wszelkimi odmianami czarnoksięstwa. Łowca Czarownic Magnus Gault ściga akolitę kultu Slaanescha, który kilkakrotnie już mu się wymykał. Zadanie jednak nie będzie łatwe, gdyż świeże ślady zmywa właśnie rzęsista ulewa...
 
brak screena

Dodał: redEAZ_EAS
Data dodania:
2015-07-23 07:51:40
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 160.81 MB
Seedów: 14
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Nowa seria Neila Gaimana. 1602 to 8-częściowa mini-seria, której akcja rozgrywa się w uniwersum Marvela 500 lat temu, gdy jego podstawy dopiero zaczynały się kształtować. W tym świecie sir Nicholas Fury jest przewodniczącym inteligencji podległej Królowej, natomiast doktor Stephen Strange to nadworny fizyk (i magik) głowy państwa. Rzeczywistość kształtują tu liczne niepokoje. Trwa nagonka Inkwizycji na czarownice - wiele z nich jest więzionych w ponurym angielskim sanktuarium rządzonym przez Carlosa Javiera. Poza tym jest jeszcze tajemniczy skarb, stanowiący najprawdopodobniej bardzo potężną broń, przewieziony z Jerozolimy do Anglii przez ostatnich templariuszy. To coś może uratować świat lub go zniszczyć i właśnie dlatego skupia uwagę ludzi w rodzaju hrabiego Otto Von Doom'a (znanego jako "Przystojniak")...

Scenariusz: Neil Gaiman
Rysunek: Richard Isanove, Andy Kubert
 
brak screena

Dodał: redEAZ_EAS
Data dodania:
2015-07-23 07:43:46
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 30.94 MB
Seedów: 6
Peerów: 1

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Vasco - belgijska, historyczno-przygodowa seria komiksowa, której autorem jest rysownik i scenarzysta Gilles Chaillet. Ukazuje się nakładem wydawnictwa Le Lombard od 1983 roku. Po polsku dwa pierwsze tomy ukazały się nakładem wydawnictwa Pegasus w 1990 roku.
Seria rozpoczyna się w Rzymie w 1347 roku. Opowiada o przygodach młodego florentczyka Vasco Tolomei, członka rodziny bankierskiej, uwikłanego w intrygi, których stawką są władza i pieniądze.

Scenariusz: Gilles Chaillet
Rysunki: Gilles Chaillet
 
brak screena

Dodał: redEAZ_EAS
Data dodania:
2015-07-22 07:38:42
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 88.45 MB
Seedów: 14
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Grabarz Jonas Crow zostaje wezwany aby pochować byłego górnika. Sam pogrzeb powinien być spokojny i nie sprawiać żadnych trudności... jednak okazuje się, że nieboszczyk przed śmiercią połknął złoto aby zabrać swój majątek ze sobą.

Scenariusz: Xavier Dorison
Rysunek: Ralph Meyer
Kolor: Caroline Delabie, Ralph Meyer
 
brak screena

Dodał: marquez
Data dodania:
2015-07-19 14:40:32
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 42.81 MB
Seedów: 7
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Scenariusz: Dobbs
Rysunki: Antonio Marinetti

tłumaczenie: Venda
grafa: Tecumseh
korekta: DanY, Venda
skrypt: KT

W Europie, w dwóch różnych okresach epoki, dwóch nieodpowiedzialnych naukowców niebezpiecznie zabawia się w Boga. Victor Frankenstein, prześladowany przez życie, stwarza nadludzkiego, nienaturalnego potwora. Potwora, który wie, że jest inny. Dużo później doktor Jekyll wynajduje specyfik, który potrafi oddzielić u człowieka dobro od zła. Co zdarzy się jeśli dobry doktor Jekyll wejdzie w posiadanie ostatnich badań Frankensteina? A jeśli potwór Frankensteina tak naprawdę nie zniknął w lodach Bieguna Północnego? A jeśli...
 
brak screena

Dodał: marquez
Data dodania:
2015-07-17 13:35:05
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 63.21 MB
Seedów: 17
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
[18+]
Scenariusz : Rossano Rossi
Rysunek : Marco Delizia

Ramba jest płatną zabójczynią.Ma też inne hobby.
 
brak screena

Dodał: redEAZ_EAS
Data dodania:
2015-07-16 11:19:48
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 74.83 MB
Seedów: 3
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Zaczyna się niewinnie. Młody chłopak z blokowiska - Faza - przeżywa bliskie spotkanie trzeciego stopnia i uzyskuje supermoce. Także jego koledzy z bloku przestają być zwyczajnymi szarymi ludźmi - stają się superbohaterami i zakładają organizację - Ligę Obrońców Planety Ziemia. W jej skład wchodzą: Mister Modelina - posiadający nadzwyczaj rozciągliwe ciało, Człowiek Qra - może latać i ma nadnaturalną siłę. Do grupy należą również Manto, który zmienia się w wielkiego osiłka i Dr X, dysponujący olbrzymią inteligencją. Jak nakazuje konwencja w komiksach o herosach - każdy superbohater musi mieć swego przeciwnika. Inni młodzi mieszkańcy bloku również zyskują zdolności i podwórko zamienia się w arenę walk. No i wreszcie można się odegrać na dresach, terroryzujących do tej pory całe podwórko... Ale nie samą walką człowiek żyje. Hokus - nieśmiały młody człowiek, wstydzi się zaprosić koleżankę na szkolną imprezę. Ale jeśli on nie daje sobie rady, może Człowiek Qra ją zaprosi? Autorem komiksu jest rysownik ukrywający się pod pseudonimem KRL. Czytelnicy mogą go znać z łamów magazynu komiksowego "Produkt". Miał tam własną rubrykę: "Cichy kącik KRLa". Już na łamach "Produktu" pokazał, że świetnie potrafi parodiować komiksy z amerykańskimi bohaterami. Bo właśnie tym jest Liga Obrońców Planety Ziemia - inteligentną parodią na komiksy z postaciami w trykotach. W komiksie występują wszystkie niezbędne elementy - superbohaterowie i superzłoczyńcy, walki, intrygi oraz ukrywanie tożsamości.

Scenariusz: Karol "KRL" Kalinowski
Rysunek: Karol "KRL" Kalinowski
 
brak screena

Dodał: redEAZ_EAS
Data dodania:
2015-07-16 11:10:06
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 43.53 MB
Seedów: 13
Peerów: 0

Komentarze: 4

Pobierz torrent
Opowieści Cthulhu niczym się nie różnią od bajek opowiadanych przez dziadków przy kominku dla swoich wnuków. Ich różnorodność i często zaskakująca puenta nie raz potrafi wprawić w zachwyt. I nie jest ważne, że częstym gościem w nich jest groza i makabra. Nie jest ważne też to, że nie są bajki dla dzieci. W końcu to Cthulhu. To jego opowieści. I to jest w tym wszystkim najważniejsze.
Opowieści Cthulhu początkowo wydano jako trzy, niezależne części. Popularność sprawiła, że stały się one cyklicznym wydawnictwem, które zmniejszyło objętość, ale ciągle trzyma wysoki poziom horroru w najlepszym wydaniu. "Cthulhu Tales" to pierwsza część z tej trójki. Tak to się zaczęło...

Vol. 1
Scenariusz: Johanna Stokes, John Rogers, Andrew Cosby, Casey Grey, Keith Giffen, Michael Alan Nelson
Rysunki: Filip Sablik, Andrew Ritchie, Andy Kuhn, Lee Carter, Mark Badger

Tłumaczenie: Yarot
Grafika: gaudip & Predator[pomoc]
Korekta: myga, Wonski & Foster

Vol. 2
Scenariusz: James Anthony Kuhoric, Henry Alonso Myers, Christopher E. Long, Hans Rodionoff, Michael Alan Nelson, Kevin Church
Rysunki: Jean Działowski, Chris Lie, Andy Bennett, Tim Milton, Andrew Ritchie, Joe Abraham

Tłumaczenie: Yarot
Grafika: gaudip
Korekta: myga, marv & Foster
 
brak screena

Dodał: redEAZ_EAS
Data dodania:
2015-07-16 10:57:11
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 29.56 MB
Seedów: 2
Peerów: 4

Komentarze: 3

Pobierz torrent
Francuska, przygodowa seria komiksowa dla dzieci, której autorami są François Corteggiani (scenariusz) i Pierre Tranchand (rysunki). Opowiada o małej sierocie Marinelli, która trafia wśród piratów i marynarzy. Zainteresowani nią są dwaj mężczyźni: złowrogi Pająk, chcący odebrać dziewczynce tajemniczy talizman, i rubaszny Tafia, który obiecał zmarłemu ojcu dziewczynki, że się nią zaopiekuje po jego śmierci.

Seria ukazała się w 9 tomach w latach 1984-1992 nakładem wydawnictw Hachette i Le Lombard. Po polsku w latach 1990-1991 ukazały się dwa pierwsze tomy nakładem wydawnictwa Pegasus.

Scenariusz: Francois Corteggiani
Rysunki: Pierre Tranchand
 
brak screena

Dodał: marquez
Data dodania:
2015-07-16 09:21:47
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 88.78 MB
Seedów: 16
Peerów: 3

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Scenariusz: Daryl Gregory
Rysunek: Carlos Magno

Tłumaczenie: BBgeld
Korekta: fatal77
Grafika: fatal77
Kor. wklejki: marv
Beta: Foster

Ponad tysiąc lat temu na Planecie Małpy wylądował człowiek. Ale to było dawno temu. Od dawna małpy rządziły i dziś też niepodzielnie rządzą tym skrawkiem Świata - ale czy tak musi być zawsze ? Raczej tak- bo ludzie to margines, którego nikt nie słucha, z którym nikt się nie liczy. To się jednak wkrótce zmieni, bo małpim społeczeństwem wstrząsa okrutna zbrodnia... Ludzka zbrodnia.
 
brak screena

Dodał: redEAZ_EAS
Data dodania:
2015-07-14 15:01:27
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 26.64 MB
Seedów: 5
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Scenariusz i rysunki: Eleuteri Serpieri

Tłumaczenie: Old Mak
Grafika: j13
Korekta: j13, Marv
Koordynacja: Dudi, Gaudip
Skrypt: KT
 
brak screena

Dodał: redEAZ_EAS
Data dodania:
2015-07-14 14:58:05
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 37.58 MB
Seedów: 13
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Scenariusz i rysunki: Paolo Eleuteri Serpieri

Tłumaczenie: OldMak
Grafika: j13
Korekta: j13, Julass
Skrypt: KT
 
brak screena

Dodał: redEAZ_EAS
Data dodania:
2015-07-14 14:48:11
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 48.32 MB
Seedów: 5
Peerów: 2

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Komiks pojawił się jako część kampanii edukacyjnej "Kodeks Zdrowego Życia". Celem kampanii jest propagowanie zdrowego stylu życia, wzbudzenie zainteresowania Kodeksem wśród lekarzy, a także edukacja dziennikarzy na temat profilaktyki pierwotnej nowotworów.

Wersja dla dorosłych:
Scenariusz: Michał Lebioda
Rysunki: Rafał Bąkowicz

Wersja dla dzieci:
Scenariusz: Szarlota Pawel
Rysunki: Szarlota Pawel
 
brak screena

Dodał: redEAZ_EAS
Data dodania:
2015-07-14 14:44:58
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 3.47 MB
Seedów: 5
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Klaster to historia nastoletniej dziewczyny, która budzi się w centrum badawczym, pozbawiona pamięci i odpowiedzi na pytanie "dlaczego"? Poddana dziwnym eksperymentom, których celu i znaczenia nie rozumie aż do samego końca, znajduję przyjaciółkę i kochankę w innej dziewczynie, połączonej z nią w ramach eksperymentu. Jedyną osobą, która zdaje się znać wszystkie odpowiedzi jest Opiekun, który jednak nie śpieszy się z ich udzieleniem.

Scenariusz: Bartek Biedrzycki
Rysunek: Bartek Biedrzycki
 
brak screena

Dodał: marquez
Data dodania:
2015-07-14 11:59:49
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 20.88 MB
Seedów: 10
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Scenariusz: Frank Cho & Doug Murray
Rysunki: Homs
Cztery części w jednym tomie

Tytułową bohaterką jest żyjąca w starożytnej krainie – Hyborii – czerwonowłosa bojowniczka. Realia i kształt świata przemierzanego przez Sonję możecie kojarzyć z opowiadań Roberta Ervina Howarda, którego najsłynniejszym, literackim "dzieckiem" jest Conan barbarzyńca.
Estrogeny spływają kaskadami po ścianach w tej opowieści o krwawej walce dwóch nieugiętych kobiet. Red Sonja kontra kanibalistyczna Królowa Zamarzniętych Pustkowi !
 
brak screena

Dodał: pollitra666
Data dodania:
2015-07-13 05:28:59
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 205.44 MB
Seedów: 5
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Rozpakowywać w WinRAR 5.10+, bo na starszych wersjach jest uszkodzone archiwum.

Wielkość całości do Pobrania:205.xx MB
Gatunek:thriller fantasy,sci-fi
Rodzaj Kompresji :RAR
Zawartość Uploadu :.CBZ
Wersja Językowa : [PL]
Dane Naprawcze:0%
Hasło:Brak
Archiwum wypakujesz WinRAR 5.10+

Scenariusz: Jean-David Morvan
Rysunki: Looky & Olivier Thill
Tłumaczenie: GEDiNAZGUL
Korekta: A.
Jakość: 1920x2739

Opis:
Herkules jest Merkiem.Jednym z najpotężniejszych walczących na galaktycznym pograniczu. Nie straszna mu śmierć, ponieważ czuje się martwy. Dręczony przez zbrodnię popełnioną na swojej żonie i dziecku, Musi odpokutować, wypełniając nawet najbardziej szalone rozkazy wyższych oficerów– Axiomastikosów. Ma wykonać 12 zadań, aby uzyskać odkupienie.

Hera wysyła Herkulesa z misją na Lernę, satelitę planety Argos, gdzie umiejscowione jest tajne laboratorium naukowe zajmujące się badaniem obcych schwytanych podczas wojen na międzygwiezdnym pograniczu. Jego misja: zneutralizować więźniów, którzy uciekli i sieją terror.
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: marquez
Data dodania:
2015-07-10 09:15:27
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 95.90 MB
Seedów: 15
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
[18+]
Gisella Moretti- właścicielka firmy Moretti Elektronic,wykorzystuje nowinki technologiczne do poszukiwań osób zaginionych.Jest w tym tak dobra,że nawet rzady i służby bezpieczeństwa z całego świata płacą za jej usługi.Podobieństwo do Lary Croft pewnie przypadkowo zamierzone.

1.Gisella Moretti - Dziura
2.Gisella Moretti - Piramida rozpustnych bogów
3.Gisella Moretti - Krypto gwałty
4.Gisella Moretti - Halloweenowy psikus
5.Gisella Moretti - Po przyjęciu
6.Gisella Moretti - Sondowanie
 
brak screena

Dodał: redEAZ_EAS
Data dodania:
2015-07-09 17:40:50
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 96.98 MB
Seedów: 4
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
David Haller, syn Charlesa Xaviera i Gabrielle Haller, spędził wiele lat w śpiączce, która była spowodowana walką między Shadow Kingiem i X-Men. W trakcie snu, chłopak ma czas na przemyślenia, które prowadzą go do jednego wniosku - Magneto musi zginąć, żeby marzenie Xaviera o pokojowym współistnieniu ludzi i mutantów stało się rzeczywistością. Kiedy w końcu David się budzi, postanawia zrobić wszystko, żeby zabić Magneto.

Grupa Comics Flying Circus ma zaszczyt przedstawić Legion Quest, będący preludium do wielkiego wydarzenia Marvela pod tytułem Age of Apocalypse.

Scenariusz: Różni autorzy
Rysunki: Różni artyści

Translacja: CFC
 
brak screena

Dodał: redEAZ_EAS
Data dodania:
2015-07-09 17:38:38
Ostatnia aktualizacja:
2015-07-29 13:00:06
Rozmiar: 160.96 MB
Seedów: 6
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Pochodząca z połowy lat osiemdziesiątych opowieść wpisująca się w bardzo popularny wówczas gatunek postapo. Nieodległa przyszłość. Na skutek tajemniczej katastrofy giną wszyscy ludzie. Cóż, prawie wszyscy... Jednak stworzona przez nich technologia nadal działa i pilnuje starego porządku.

Scenariusz: Paul Gillon
Rysunki: Paul Gillon

Przekład z hiszpańskiego: -krikon-
Grafika: Tecumseh
Korekta: stary niedzwiedz
 
PIERWSZA POPRZEDNIA ( strona 1 z 30 ) NASTĘPNA więcej z tej kategorii
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.