Upload | Wsparcie | Staty | Staty 2 | FAQ | O nas | Forum | Pluginy | Banery | Szukaj | Moje konto
Ostatnio dodane
Filmy XviD / DivX
DVD-R
Filmy RMVB
Filmy x264
Filmy HD
Filmy 3D
Programy
Konsole
Gry
Muzyka
Teledyski
TV
Erotyka
Książki
Komiksy
Lin/Mac
Sport
Anime
dla Dzieci
GSM/PDA
Inne
info RSS

RSS

Programy

Azureus
BitComet
uTorrent
BitTornado

Linki

brak screena

Dodał: TheOnePL
Data dodania:
2014-09-26 16:19:16
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 18:11:53
Rozmiar: 56.59 MB
Seedów: ---
Peerów: ---

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Program przeznaczony jest głównie dla doświadczonych użytkowników lub programistów, którzy poszukują funkcjonalnego narzędzia do tworzenia niezawodnych i profesjonalnych pakietów MSI. Korzystając z Advanced Installer, można stworzyć w pełni funkcjonalne instalatory dla dowolnych aplikacji wyposażonych w nowoczesną szatę graficzną.

Advanced Installer posiada bardzo czytelny i intuicyjny interfejs użytkownika, w którym znajdziemy wbudowane kreatory konfiguracyjne wspomagające tworzenie prostych, złożonych i bardziej funkcjonalnych pakietów MSI. Poza tym oferuje dostęp do gotowych szablonów wspomagających tworzenie instalatorów dla aplikacji .NET Framework, ASP.NET czy pakietów Visual Studio oraz XNA Game.

Użytkownicy mogą tworzyć instalatory nie tylko dla samych aplikacji, ale również dla różnych aktualizacji czy innych dodatków do programów (dodatki do pakietu biurowego Microsoft Office, Visual Studio czy Adobe). Podczas tworzenia prostego instalatora podajemy jego pełną nazwę i dane producenta, ustawiamy poszczególne opcje i funkcje instalatora, a także dodajemy wszystkie pliki powiązane aplikacją i wpisy do rejestru systemowego. Następnie wybieramy odpowiedni rodzaj paczki MSI i wypełniamy pozostałe opcje związane z interfejsem użytkownika i systemem operacyjnym.
-----
1.Zainstaluj.
2.Po instalacji wylacz program w procesach.
3.Zpatchuj.
4.Gotowe.
---------------
virustotal:
www*virustotal.com/pl/file/7a71796bd1c679723602c99874abb33b6fbe4650614a12bbadecb6034ce77b83/analys is/1411740701/
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2014-09-26 16:14:09
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:59:43
Rozmiar: 19.39 MB
Seedów: 7
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
AIDA 64 (następca programu EVEREST) jest potomkiem wielokrotnie nagradzanego programu AIDA 16 oraz AIDA32, a także bardzo popularnego Everesta. Nowa wersja jest skokiem do przodu, a to głównie przez wprowadzenie pełnej obsługi i testów dla 64 bitowych procesorów.


Zestaw narzędzi usprawniających diagnostykę i benchmarkowanie komputerów. Zapewnia szeroki zakres funkcji pomocny w podkręcaniu, testowanie, monitorowanie oraz diagnozowanie problemów ze sprzętem. Oferuje unikalne testy oceniające wydajność procesora, pamięci oraz dysków twardych.

W związku z stale zwiększającą się popularnością systemów 64-bitowych, główny nacisk położono na implementacje 64-bitowych benchmarków. Dostępne są testy pamięci RAM oraz pamięci podręcznej, analizujące przepustowość i opóźnienia pamięci systemu. Testy procesorów korzystają ze wszystkich dostępnych zestawów specjalnych instrukcji (MMX, 3DNow! i SSE) oraz wykorzystują do 32 rdzeni procesora. W przypadku procesorów i systemów 32-bitowych wszelkie testy dostępne są również w tej wersji. Test dysków twardych pozwoli zmierzyć prędkość transferu dysków twardych, ssd, napędów optycznych i wszelkich nośników opartych na pamięci flash.

Testy to nie wszystko - obsługa ponad 150 różnych sensorów pozwoli kontrolować temperaturę, napięcia, prędkość obrotów i pobór energii. Możliwość ustalenia własnych progów alarmowych monitorowanych parametrów pozwoli wykryć i zapobiec przegrzaniu komponentów czy awarii wentylatora. Wszystkie odczytane wartości mogą być wyświetlane jako ikony w zasobniku systemowym, panelu OSD, gadżecie czy na ekranie LCD klawiatur G15/G19 firmy Logitech. Nie zapomniano o logowaniu do pliku czy eksporcie do zewnętrznych programów takich jak RivaTuner.

To także dokładne informacje na temat poszczególnych komponentów komputera. Wyspecjalizowane moduły wyświetlą w
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2014-09-26 15:48:30
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:59:43
Rozmiar: 6.17 MB
Seedów: 9
Peerów: 0

Komentarze: 9

Pobierz torrent
CCleaner umożliwia, za pomocą jednego kliknięcia, czyszczenie pozostałości po surfowaniu w Internecie tj. list odwiedzanych stron internetowych i pobieranych plików, ciasteczek (cookies), tymczasowych plików internetowych. Ponadto, pozwala na opróżnienie zawartości kosza, systemowego schowka, listy ostatnio uruchamianych programów, listy ostatnio otwieranych dokumentów (także w poszczególnych aplikacjach) oraz wielu innych... CCleaner umożliwia też na kontrolę nad programami uruchamianymi wraz ze startem systemu oraz optymalizowanie jego pracy dzięki usuwaniu tymczasowych plików i wyszukiwaniu potencjalnych problemów w rejestrze.


inf.
trzy w jednym

URUCHOM INSTALATOR I WYBIERZ WERSJE JAKĄ CHCESZ -BUSINESS,TECHNICIAN LUB PRO.

Dostępne menu ppm na koszu z ikonka

jak zawsze z wirusem :)Systemy operacyjne:
Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/2003/7/8

strona:Piriform Ltd.
http://www.piriform.com/ccleaner
 
brak screena

Dodał: TheOnePL
Data dodania:
2014-09-26 15:03:14
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 18:20:24
Rozmiar: 2.82 GB
Seedów: 0
Peerów: 2

Komentarze: 13

Pobierz torrent
Nie pobierać z tej strony pliku torrent.
---------------------------------------------------------------
TUTAJ LINK DO POBRANIA Z MAKSYMALNA MOZLIWA DLA WAS PREDKOSCIA ;D
tnij*org/visualstudio2013
------------------------------------------------
link do keygena:
tnij*org/keygenvisualstudio2013

==============================================

Twórz oprogramowanie na wszystkie urządzenia Windows

Od tradycyjnych aplikacji na komputery po aplikacje Windows Store na tablety i aplikacje na telefony Windows Phone – aplikacje utworzone przy użyciu Visual Studio Ultimate 2013 w pełni integrują się z platformą, na której są uruchamiane, umożliwiając korzystanie z funkcji, które wyróżniają je spośród reszty.

Zintegrowane rozwiązania, krótsze cykle

Sale do współpracy grupowej umożliwiają wydajniejszą współpracę z zespołem, udostępniając miejsce do omawiania problemów, udostępniania stanu prac i śledzenia podejmowanych decyzji. Bądź na bieżąco z obecnymi i przyszłymi potrzebami swoich projektów dzięki dynamicznemu zarządzaniu portfelem, zarządzaniu zaległościami, planowaniu wydajności i tablicom zadań.

Twórz nowoczesne usługi i aplikacje sieci Web

Używaj nowych wzorców projektowych dla sieci Web w jednym rozwiązaniu ASP.NET, które umożliwi Ci opracowywanie aplikacji korzystających z różnych technologii bez konieczności zarządzania osobnymi projektami WebForms, MVC i Web API.
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2014-09-26 14:11:19
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:59:43
Rozmiar: 1.86 MB
Seedów: 4
Peerów: 0

Komentarze: 5

Pobierz torrent
D7 to narzędzie przeznaczone do świadczenia pomocy technicznej, pozwalające na dokonywanie analiz systemu i dokonywanie niezbędnych napraw. Program skierowany jest przede wszystkim do osób zajmujących się zawodowo świadczeniem tego typu usług. Aplikacja posiada wiele różnych możliwości, dzięki którym obsługa klienta zawsze będzie kompleksowa i skuteczna. Należą do nich:
• usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania, zarówno przy użyciu wbudowanych narzędzi, jak i zewnętrznych komponentów,
• generowanie szczegółowych raportów o stanie systemu i podzespołów komputera, a także o zainstalowanych programach, historii internetowej i aktywności użytkownika,
• odzyskiwanie haseł zapisanych w przeglądarkach internetowych,
• testowanie podzespołów komputera oraz połączeń sieciowych pod dużym obciążeniem i pod kątem otwierania dokumentów PDF, odtwarzania plików audio/wideo, sprawności działania komponentów internetowych etc.,
• weryfikowanie aktualności i poprawności działania sterowników,
• tworzenie raportów na temat wybranych zagadnień i zapisywanie ich do późniejszego wglądu,
• zaawansowane funkcje konserwacji systemu: czyszczenie logów i rejestru, usuwanie zbędnych programów, plików tymczasowych i innych plików śmieciowych oraz wiele innych działań poprawiających ogólną sprawność systemu,
• naprawa i aktualizacja systemu Windows, a także dodawanie do niego różnych ulepszeń,
• tworzenie kopii zapasowych wszystkich danych znajdujących się na dysku twardym (konieczny jest komponent zewnętrzny).
• tworzenie notatek, dostępnych innym technikom,
• automatyczne pobieranie i wypakowywanie brakujących narzędzi i komponentów, pochodzących od stron trzecich (innych dostawców, takich jak ESET czy McAfee),
oraz wiele, wiele innych funkcji, dzięki którym rozwiążemy nawet najpoważniejsze prob
 
brak screena

Dodał: sempronik
Data dodania:
2014-09-26 04:14:12
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-21 19:03:27
Rozmiar: 85.02 MB
Seedów: 10
Peerów: 1

Komentarze: 7

Pobierz torrent
Wondershare PDF Converter Pro 4.0.5.1
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Aplikacja pozwalająca na tworzenie dokumentów .PDF oraz na konwersję plików tego typu do różnych, edytowalnych formatów.


Format .PDF jest bardzo popularny między innymi dzięki temu, że układ w dokumentach tego typu pozostaje niezmienny, bez względu na to, czy będą one drukowane, czy odczytywane na różnych komputerach. Wiąże się z tym, niestety, brak możliwości ich edycji. Ta aplikacja rozwiązuje ten problem, umożliwiając przekształcenie dokumentów .PDF do takiej postaci, w której ich zawartość może być edytowana.

Do aplikacji można dodawać pliki zarówno w sposób tradycyjny, jak i za pomocą metody „drag and drop” (z ang. przeciągnij i upuść). Po wybraniu dokumentów .PDF do konwersji pozostaje jedynie określić lokalizację zapisu pliku wynikowego oraz format wyjściowy - dostępne to dokument Microsoft Word, arkusz Microsoft Excel, prezentacja Microsoft PowerPoint, pliki obrazów, plik HTML oraz e-book w formacie .EPUB.

Jeśli chcemy, możemy skorzystać z kilku zaawansowanych opcji, takich jak np. użycie mechanizmu OCR (optycznego rozpoznawania pisma) dla formatu Word, określenie typu pliku graficznego dla obrazów (mogą one być zapisane jako .JPG, .BMP, .TIFF, .GIF i .PNG), ignorowanie obrazków i hiperłącz dla HTML czy dodanie okładki dla pliku .EPUB.

Dodatkową funkcjonalnością aplikacji jest konwersja plików dowolnych typów do formatu .PDF. Możemy połączyć kilka elementów w jeden duży dokument lub zapisać każdy z nich osobno.

Platforma systemowa:

• MS Windows XP / Vista / Seven / 8

Test kompatybilności:

• Aplikacja została przetestowana na platformie MS Windows XP PRO SP3 32b.
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2014-09-26 01:54:49
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:59:47
Rozmiar: 9.82 MB
Seedów: 101
Peerów: 2

Komentarze: 7

Pobierz torrent
Najbardziej rozbudowana wersja programu do odzyskiwania danych. Oprogramowanie to rozwiązuje problem utraconych danych z kosza, z powodu uszkodzenia lub usunięcia partycji, błędnego działania aplikacji czy wirusów, niespodziewanego zamknięcia systemu lub jakichkolwiek innych przyczyn. Pozwala na odsyskiwanie danych także ze sformatowanego dysku czy uszkodzonej macierzy RAID.

Najważniejsze funkcje programu EaseUS Data Recovery Wizard Unlimited:

- odzysuje dane z nieodczytywalnych dysków dynamicznych,
- odzyskuje usunięte lub utracone pliki z kosza,
- odzyskuje dane po przypadkowym sformatowaniu dysku, a nawet po reinstalacji systemu Windows,
- odzyskuje dane po uszkodzeniu dysku twardego,
- przywraca dane po błędzie partycjonowania,
- przywraca dokumenty, zdjęcia, filmy, muzukę, e-maile itp.,
- odzyskuje dane z dysku, napędów USB, kart pamięci, napędu ZIP, dyskietek i innych nośników danych,
- obsługuje systemy plików: FAT12, FAT16, FAT32, NTFS/NTFS5, EXT2/EXT3.

virustotal: tnij*org/1mbev95

Info:

- Odłącz net
- Zainstaluj
- Przy pomocy Keygena aktywuj soft.

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: Armaros
Data dodania:
2014-09-25 19:17:08
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:59:47
Rozmiar: 1.19 GB
Seedów: 77
Peerów: 7

Komentarze: 15

Pobierz torrent
Adobe Photoshop CC 2014 15.2 x64 [PL][Patch]Opis programu:


Program Adobe Photoshop CC oferuje nowoczesne mechanizmy obróbki grafiki, nowe opcje twórcze oraz ponadprzeciętną wydajność opartą na mechanizmie graficznym Adobe Mercury. Nowe narzędzia pracy pozwalają retuszować obrazy z uwzględnieniem zawartości, a także udostępniają intuicyjny interfejs do edycji i produkcji filmów.

Komponowanie wspaniałych obrazów w oprogramowaniu Adobe Photoshop CC przebiega łatwo i dokładnie. Przełomowe narzędzia uwzględniające zawartość ułatwiają retuszowanie obrazów oraz zaznaczanie i maskowanie złożonych elementów. Program oferuje też inne inteligentne funkcje edycji. Funkcje uwzględniające zawartość oferują niezrównaną jakość retuszowania i łatwą obsługę. Można między innymi uzyskać idealny wygląd obrazu przez kadrowanie, poprawić skrzywienia spowodowane przez obiektyw panoramiczny oraz automatycznie naprawić obraz.

Mechanizm graficzny Adobe Mercury zapewnia wyjątkową szybkość edycji.Produktywność zwiększają również nowe ustawienia predefiniowane migracji i udostępniania, opcje automatycznego odzyskiwania i zapisywania w tle oraz nowoczesny interfejs użytkownika.

Najnowszą wersję programu Photoshop CC zintegrowano ze specjalną usługą Creative Cloud, za pomocą której pobieramy oprogramowania i wszelkie aktualizacje bezpośrednio z serwera firmy Adobe. Dodatkowo oznacza to dostęp do wszystkich najnowszych aktualizacji oraz przyszłych wydań natychmiast po ich opublikowaniu. Funkcja zapisywania w chmurze ułatwia porządkowanie plików znajdujących się na wielu komputerach.

Photoshop CC przynosi zupełnie nowy filtr “Inteligentne wyostrzanie”, zapewniający zaawansowaną z dostępnych obecnie technologii wyostrzania. Mechanizm analizy obrazu zapewnia maksymalizację szczegółów przy minimali
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2014-09-25 16:25:33
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:59:47
Rozmiar: 19.57 MB
Seedów: 4
Peerów: 0

Komentarze: 8

Pobierz torrent
Wise Care 365 to zaawansowany pakiet narzędzi przeznaczony do ochrony prywatności użytkownika i optymalizacji systemu operacyjnego. Sprawdza ono cały komputer w poszukiwaniu różnych elementów, które wymagają optymalizacji lub sprawiają potencjalne problemy z bezpieczeństwem podczas korzystania z komputera.

Wise Care 365 czyści, defragmentuje i optymalizuje rejestr systemowy, a także całkowicie usuwa prywatne dane użytkownika, aby uniemożliwić ich późniejsze odzyskanie przez inne wyspecjalizowane narzędzia. Poza tym zwiększa stabilność i przyśpiesza uruchamianie systemu operacyjnego.

Znajdziemy w nim również specjalne moduły do oczyszczania dysku twardego z nieużywanych i niepotrzebnych plików oraz z wszelkich śladów aktywności użytkownika (historia przeglądanych witryn internetowych, ostatnio otwierane dokumenty itp.). Wise Care 365 defragmentuje wszystkie utworzone partycje systemowe i zarządza pamięcią operacyjną.

Oprócz tego program został wyposażony w niezwykle przydatne narzędzie do zarządzania i kontrolowania wszystkich aplikacji i usług uruchamianych wraz z systemem operacyjnym. Każdy niepotrzebny proces możemy w prosty sposób dezaktywować, dzięki temu przyśpieszymy uruchamianie całego komputera.

inf.
Wyłączone sprawdzanie nowosci
Wyłaczone aktualizacje
Program od razu w jezyku polskim i zarejestrowanyProducent
WiseCleaner.com
http://wisecleaner.com/wisecare365.html

Systemy operacyjne
Windows XP / 2003 / Vista / 7 / 8
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2014-09-25 15:47:52
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:59:48
Rozmiar: 72.57 MB
Seedów: 9
Peerów: 1

Komentarze: 13

Pobierz torrent
1-EASEUS Partition Master 10.1pl-full

OPIS:
EaseUS Partition Master to narzędzie do zarządzania partycjami dysku twardego. Doskonale nadaje się do podstawowych operacji na partycjach: kopiowanie, usuwanie, zmiana wielości, itd.

Narzędzie przeznaczone jest dla systemów Windows 2000/XP/Vista/Windows7/8 w wersji 32- i 64-bitowej. Wśród ważniejszych funkcji oprogramowania EaseUS Partition Master warto wymienić możliwość łączenia wolnych, sąsiadujących ze sobą partycji w jedną bez obawy o utratę danych.
Za pomocą modułu Wipe można trwale usuwać dane z dysków twardych tak aby ich przywrócenie nie było możliwe. Dodatkowo przy pomocy darmowego narzędzia EaseUS można sprawdzić powierzchnię dysku i znaleźć uszkodzone sektory.

Program umożliwia przeprowadzanie migracji danych i systemu na dyskach HDD i SSD. Oprócz tego, jest w pełni kompatybilny z nowoczesnymi dyskamy SSD oraz z technologią UEFI.

Producent:
CHENGDU YIWO Tech Development Co.
Windows XP/Vista/7/8

2-AOMEI Dynamic Disk Manager Server Edition 1.2 eng-full

OPIS:
Aomei Dynamic Disk Manager to profesjonalny program przeznaczony do zarządzania dyskami twardymi i partycjami. Kluczowe funkcje aplikacji to konwersja dysku dynamicznego na podstawowy, tworzenie i przenoszenie woluminów oraz rozszerzenie ich z nieprzydzielonego obszaru. Oprócz tego umożliwia przeprowadzenie konwersji dysku GPT na MBR i na odwrót, a także zmieniać rozmiar w celu reorganizacji struktury całego dysku twardego.

Program Aomei Dynamic Disk Manager posiada też szereg innych funkcji, za pomocą których dodamy dysk twardy do technologii RAID, która zwiększy ich niezawodność i wydajność podczas pracy. Możemy tworzyć, usuwać i modyfikować partycje, a nawet je w prosty sposób formatować. Nie zabrakło w nim narzędzi do tworzenia wszystkich rodzajów wo
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2014-09-25 01:14:15
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:59:48
Rozmiar: 207.78 MB
Seedów: 6
Peerów: 0

Komentarze: 9

Pobierz torrent
Przyzwoity odpowiednik zamulonego ostatnimi czasy AutoCAD'a.

CorelCAD w pełni obsługuje popularny w branży format DWG, i posiada wszystkie narzędzia i funkcje potrzebne do projektowania dwu- i trójwymiarowego. Ponadto firma Corel wprowadziła kilka innowacyjnych funkcji, jak możliwość dołączenia do projektu notatek odręcznych i głosowych oraz kompatybilność z CorelDRAW i Corel DESIGNER.
Podstawową zaletą programu jest możliwość pracy z plikami zapisanymi w formacie DWG, zawierającymi zarówno plany dwuwymiarowe jak i trójwymiarowe modele. Format DWG jest natywnym formatem programu CorelCAD, ale obsługuje on również pliki DXF i DWF używane przez AutoCAD 2010 i nowsze. Dla zapewnienia kompatybilności ze starszym oprogramowaniem CorelCAD umożliwia zapis i odczyt formatów R12 DWG i DXF. W niektórych przypadkach możliwe jest również odtworzenie uszkodzonych plików DWG i DXF w różnych wersjach. Projekty można eksportować również do przenośnych formatów PDF i SVG, a dodatkowo dla wersji dla Windows tego programu stworzone zostały wtyczki umożliwiające eksport projektów dla programów CorelDRAW (CDR) i Corel DESIGNER (CDS).

virustotal: tnij*org/wqvrvb5

Info:

- Zainstaluj, nie uruchamiaj programu.
- Skopiuj zawartość folderu Crack do C:/Program Files/Corel/CorelCAD 2014/BIN
- Uruchom Patch i "napraw" plik CorelCAD.exe
- Usuń Patch
- Dla świętego spokoju zablokuj soft w Firewallu.

Screen:

http://www.iv.pl/images/26416900026221703525.jpg
 
brak screena

Dodał: TheOnePL
Data dodania:
2014-09-23 21:01:25
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 20:39:38
Rozmiar: 41.94 MB
Seedów: ---
Peerów: ---

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Wondershare PDF Editor to profesjonalne narzędzie do kompleksowej obsługi plików w formacie PDF, umożliwiające wygodne tworzenie, edycję i konwersję dokumentów oraz formularzy.
Program skupia w sobie bogatą funkcjonalność, przy użyciu której każdy, nawet początkujący użytkownik stworzy szybko i sprawnie profesjonalnie prezentujący się dokument. Potrafi on generować pliki PDF na podstawie ponad 300 formatów plików, łączyć w jeden dokument wielu plików różnego typu (np. dokumentów tekstowych i grafiki) czy też dodawać do już istniejących różnego rodzaju elementy. Wondershare PDF Editor oferuje także narzędzia, pozwalające edytować wcześniej utworzone pliki PDF. Możliwe jest wykonywanie takich operacji jak edycja tekstu, wstawianie lub usuwanie grafiki i poszczególnych stron, a nawet modyfikowanie znaków wodnych.

W ręce użytkownika trafiają ponadto funkcje konwersji dokumentów PDF do formatów kompatybilnych z aplikacjami Microsoft Word czy Excel oraz plików graficznych JPG, PNG, TIFF, GIF i BMP. Nie zabrakło także zestawu opcji do recenzji, dodawania adnotacji i uwag, formatowania tekstu czy też przekształcania OCR (dostępne jako osobne rozszerzenie). Przy użyciu Wondershare PDF Editor podpiszemy cyfrowo nasze dokumenty, zabezpieczymy hasłem, jak również dostosujemy uprawnienia dla przyszłych czytelników.
-------------
Aktywacja:
-----------
1.Odłącz komputer od internetu.
2.zainstaluj.
Zablokuj w firewallu plik:
W folderze(domyślna ścieżka dla 64-o bit system) C:/Program Files (x86)/Common Files/Wondershare/Wondershare Helper Compact
- WSHelper.exe
 
brak screena

Dodał: TheOnePL
Data dodania:
2014-09-23 20:52:31
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 20:40:18
Rozmiar: 27.53 MB
Seedów: ---
Peerów: ---

Komentarze: 9

Pobierz torrent
Czysta instalka + serial ;)

Product features

Performance increases of up to 100%
Automatic background defragmentation
Prevents new fragmentation from occurring
Easy-to-Use: Ideal for Beginners and Professionals
Extends the life of your hardware
Defrags multiple drives simultaneously
Increases chances for recovering lost data and faster backup
Power Management for Notebooks
Assistant for scheduling defragmentation
TRIM for SSDs of any make

--------------------------------
1.Odlacz internet (Zeby bylo jasniej - wyjmij kabel internetowy z komputera albo wylacz sterwonik sieci:
menedżer urządzeń karty sieciowe... klikasz na swoja karte sieciowa i opcja wylacz).
2.Zainstaluj i kliknij register now.
3.Wybierz Enter Registration Code.
4.Wpisz dane z key.txt.
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: TheOnePL
Data dodania:
2014-09-23 20:42:22
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 20:41:39
Rozmiar: 83.47 MB
Seedów: ---
Peerów: ---

Komentarze: 17

Pobierz torrent
Wstawka od hiranii zawiera keylogerra ;) Przeskanujcie virustotalem.

Tutaj macie czystą instalke i kluczyk do nowej wersji. Co prawda w wygladzie nic sie nie zmienilo, ale poprawili jakies bledy.

---------------------------------------------------------
Program stworzony został przez firmę AVG Technologies, znaną z produkcji popularnego oprogramowania antywirusowego. Oferuje całkiem sporą liczbę prostych w obsłudze narzędzi, umożliwiających konserwację dysku twardego (oczyszczanie ze zbędnych plików, defragmentowanie oraz naprawianie wykrytych błędów) i rejestru systemowego (usuwanie zbędnych wpisów, defragmentowanie), usuwanie duplikatów plików i folderów, zarządzanie aplikacjami uruchamianymi z systemem, zainstalowanym oprogramowaniem oraz optymalizację systemu i usług.

Na uwagę zasługuje moduł odpowiedzialny za optymalizację systemu i usług. Z jego pomocą dostosujemy ustawienia Windows Aero, zmienimy ustawienia efektów wizualnych, poprawimy wydajność komputera poprzez wyłączenie systemowych efektów animacji, dostosujemy do własnych upodobań ustawienia menu Start, paska zadań, Windows Explorera, przeglądarki Internet Explorer, pakietu Microsoft Office i wielu innych.

AVG PC TuneUp w wersji pełnej, która wymaga zakupu licencji, wyposażony został dodatkowo w narzędzia do przywracania przypadkowo usuniętych danych, ochrony prywatności użytkownika oraz optymalizacji połączenia internetowego.
------------------
Koniecznie wylacz internet.
Zablokuj w firewallu.
--------------------

Pozdrawiam.
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2014-09-23 18:07:19
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:59:48
Rozmiar: 18.04 MB
Seedów: 4
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
AusLogics BoostSpeed to kompleksowe oprogramowanie do optymalizacji i naprawy systemu operacyjnego.

Przy użyciu programu BoostSpeed zwiększymy wolną przestrzeń na dysku twardym i poprawimy stabilność systemy operacyjnego. Oczyścimy rejestr systemowy, zdefragmentujemy i usuniemy śmieci z zamontowanego dysku twardego, zoptymalizujemy pamięć operacyjną, a także przyśpieszymy uruchamianie zainstalowanych usług i aplikacji.

Oprócz tego, zoptymalizujemy połączenie internetowe, zabezpieczymy komputer podczas przeglądania stron internetowych (zablokujemy reklamy, bannery i wszelkie wyskakujące okna typu pop-ups). Istnieje też możliwość doinstalowania niewielkiej aplikacji - Kaspersky Security Scan, która wykryje i usunie złośliwe oprogramowania (malware).

BoostSpeed oferuje też dostęp specjalnego narzędzia – Auslogics Uninstall Manager, za pomocą którego wyłączymy / włączymy usługi systemowe oraz usuniemy zainstalowane aplikacje i aktualizacje systemowe.

===============
Auslogics BoostSpeed - the ideal solution to speed up your computer and Internet connection. This powerful Windows optimizer will boost Internet connections, tweak Windows to its peak performance, clean and defrag disks and the registry. It's a great way to speed up your PC and keep it clean and optimized. Start programs faster. Speed up computer start time. Increase Internet speed, optimize your Internet Explorer, Firefox and E-mail programs. Boost Speed will clean up disks and the Registry to speed up your computer and tweak Windows to its peak performance.

Speed Up PC With BoostSpeed
Modify Windows settings, file system and services to greatly increase system performance. Increase startup and shutdown speed, disable annoying CD autorun and error reporting features. BoostSpeed will keep monitoring your system for possible optimizations and let you know if such optimizations are
 
brak screena

Dodał: siara84
Data dodania:
2014-09-22 21:15:45
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:59:48
Rozmiar: 919.01 MB
Seedów: 6
Peerów: 0

Komentarze: 19

Pobierz torrent
FaceRig

Wymagania:
Windows; 7 or later
Processor: Intel® Core™ i3-3220 or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GT220 or equivalent
DirectX: Version 9.0

Opis:
Wyobraź sobie, że dzwonisz do znajomego przez Skype, a on zamiast normalnego obrazu z kamerki widzi głowę szopa, ruszającą się jak Ty i mówiącą zmodyfikowanym głosem. Prosty i fajny pomysł właśnie podbija jeden z portali crowdfundingowych.
To trochę jak wirtualny cosplay. Wybierasz fantastycznego avatara, a następnie odpalasz Skype'a, Twitch'a czy jakikolwiek inny program do wideokonferencji, a FaceRig przekazuje Twojemu odbiorcy zmodyfikowany obraz. Każdy Twój ruch, cała mimika twarzy wpływa na animowaną postać w czasie rzeczywistym. Dodatkowo możemy także wybrać, czy nasz głos ma pozostać niezmieniony czy ma być przekształcany w sposób pasujący do wybranego bohatera.
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2014-09-22 12:46:57
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:59:48
Rozmiar: 7.93 MB
Seedów: 1
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Wygaszacz ekranu ukazuje zdjęcia i odtwarza głosy dzikich kotów. Zobaczymy: Lwa, Tygrysa, Panterę, rysia, lamparta ...

==

This screensaver shows beautiful images and reproduces voices of wild cats. Easy to see animals ‘felines’: lion, tiger, panther, lynx, leopard, cougar, cheeta, bobcat. Beasts at rest and in action… A life of greater and wild cats on your screen!

This screen saver contains 50 amazing images. Saver is set automatically to fit them to your own screen size.
Sound background includes 5 nature wild sounds.

ScreenSaver Control has such functions:
* select of close events (any key, mouse move, mouse button)
* control over 100 beautiful smooth transition effects
* click “F2″ to set the active image as wallpaper

What’s new in version 5.0:
* full version includes 50 images
* over 100 beautiful smooth transition effects
* display clock or calendar on images
* multi-monitor support
* key F2 – set the active image as wallpaper

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: marsuda
Data dodania:
2014-09-21 20:30:37
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:59:57
Rozmiar: 0.99 GB
Seedów: 24
Peerów: 2

Komentarze: 28

Pobierz torrent
Nero to wszechstronny pakiet oprogramowania, w skład którego oprócz popularnych narzędzi do wypalania płyt CD/DVD/BD wchodzą także inne aplikacje do zarządzania i obsługi multimediów, odtwarzania filmów oraz archiwizacji danych. Program Nero uznawany jest powszechnie za jeden z najlepszych pakietów do nagrywania płyt CD/DVD/DVD. W najnowszej odsłonie pakietu producent oddaje w ręce użytkownika programy Nero Burning ROM i Nero Express, a także narzędzia do zarządzania i odtwarzania multimediów Nero MediaHome, Nero MediaBrowser, Nero Blu-Ray Player, edycji i konwersji materiałów audio/wideo Nero Video oraz Nero Recode, a także aplikację do tworzenia kopii zapasowych Nero BackItUp. Nie mogło w nim również zabraknąć rozwiązania Nero RescueAgent do odzyskiwania danych z uszkodzonych nośników.

Wymagania:

Windows vista/7/8/8.1
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2014-09-21 16:48:59
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:59:57
Rozmiar: 31.57 MB
Seedów: 6
Peerów: 0

Komentarze: 35

Pobierz torrent
Obit Malware Fighter (kiedyś IObit Security 360) to program, pozwalający kompleksowo zabezpieczać komputer przed oprogramowaniem szpiegującym, komponentami reklamowymi, trojanami, keyloggerami, botami oraz różnego rodzaju robakami i wirusami.

Program ce*censored*e się dużo większą wykrywalnością i skutecznością w walce z szkodliwym oprogramowaniem, rozpowszechnianym w głównej mierze za pośrednictwem Internetu. Wyposażony został w ulepszony, dwurdzeniowy silnik skanujący i mechanizm ochrony heurystycznej, pozwalający chronić komputer przed nowymi, jeszcze nieznanymi zagrożeniami. W przypadku tego ostatniego IObit Malware Fighter oferuje nowy algorytm heurystyczny o nazwie DOG (Digital Original Gene), oceniający główne atrybuty związane z tworzeniem oprogramowania, jego dystrybucją i reklamą.

IObit Malware Fighter pozwala na skanowanie zawartości komputera w aż 3 trybach: Szybkim (najważniejszych części systemu), Pełnym (cała przestrzeń wszystkich dysków twardych w komputerze) oraz Użytkownika (jedynie lokalizacje wskazane przez użytkownika). Program daje również możliwość przeprowadzania tzw. autoskanowania w zaplanowanym czasie lub w momencie kiedy system jest bezczynny.

Wbudowany moduł ochrony w czasie rzeczywistym obejmuje swoim działaniem takie elementy jak start systemu, przeglądarka, sieć, pliki oraz tzw. ciasteczka. Wersja płatna Pro dodatkowo chroni aktywne procesy, używane dyski USB oraz wykrywa zagrożenia poprzez analizę szkodliwych działań. Nowością w stosunku do poprzednika jest możliwość badania podejrzanych plików w chmurze, na zewnętrznych serwerach producenta.

inf;
LICENCJA DO 2015.04.03
ODINSTALOWAĆ STARĄ WERSJE -RESTART
ZAINSTALUJ NOWĄ
URUCHOM
POZDRAWIAM

Producent
IObit.com
http://www.iobit.com/

System operacyjny:
Windows 2000 / XP / Vista
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2014-09-20 11:36:38
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:47:02
Rozmiar: 9.01 MB
Seedów: 4
Peerów: 0

Komentarze: 17

Pobierz torrent
BurnAware Professional to rozbudowane narzędzie, służące do tworzenia płyt CD, DVD, Blu-Ray oraz HD-DVD. Aplikacja umożliwia nagrywanie różnego typu nośników, między innymi: CD-RW, CD-R, DVD-RW, DVD-R, BD-R/RE, HD-DVD-R/RW, czy DVD-RAM.
BurnAware Professional pozwala na wypalanie danych, obrazów płyt, nośników z muzyką oraz nośników bootowalnych.

Program oferuje takie opcje jak nagrywanie gotowych obrazów ISO, tworzenie własnych kompilacji dysków z danymi, płyt AudioCD z plików WAV, MP3, WMA oraz płyt DVD Video. BurnAware Free Edition obsługuje wszystkie sprzętowe interfejsy (IDE/SCSI/USB/1394/SATA) oferując zapis danych na takich nośnikach jak CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE, HD DVD-R/RW i DVD-RAM.

Aplikacja radzi sobie również dobrze z zapisem obrazów płyt w locie (on-the-fly), automatyczną weryfikacją nagranych plików i tworzeniem tzw. multisesji zapisu.strona producenta: http://www.burnaware.com/
system operacyjny: Windows 2000/XP/2003/Vista/Seven/8
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2014-09-20 10:00:18
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:47:02
Rozmiar: 15.16 MB
Seedów: 2
Peerów: 0

Komentarze: 11

Pobierz torrent
Wise Care 365 to zaawansowany pakiet narzędzi przeznaczony do ochrony prywatności użytkownika i optymalizacji systemu operacyjnego. Sprawdza ono cały komputer w poszukiwaniu różnych elementów, które wymagają optymalizacji lub sprawiają potencjalne problemy z bezpieczeństwem podczas korzystania z komputera.

Wise Care 365 czyści, defragmentuje i optymalizuje rejestr systemowy, a także całkowicie usuwa prywatne dane użytkownika, aby uniemożliwić ich późniejsze odzyskanie przez inne wyspecjalizowane narzędzia. Poza tym zwiększa stabilność i przyśpiesza uruchamianie systemu operacyjnego.

Znajdziemy w nim również specjalne moduły do oczyszczania dysku twardego z nieużywanych i niepotrzebnych plików oraz z wszelkich śladów aktywności użytkownika (historia przeglądanych witryn internetowych, ostatnio otwierane dokumenty itp.). Wise Care 365 defragmentuje wszystkie utworzone partycje systemowe i zarządza pamięcią operacyjną.

Oprócz tego program został wyposażony w niezwykle przydatne narzędzie do zarządzania i kontrolowania wszystkich aplikacji i usług uruchamianych wraz z systemem operacyjnym. Każdy niepotrzebny proces możemy w prosty sposób dezaktywować, dzięki temu przyśpieszymy uruchamianie całego komputera.

inf.
Wyłączone sprawdzanie nowosci
Wyłaczone aktualizacje
Program od razu w jezyku polskim i zarejestrowanyProducent
WiseCleaner.com
http://wisecleaner.com/wisecare365.html

Systemy operacyjne
Windows XP / 2003 / Vista / 7 / 8
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2014-09-19 10:25:49
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:47:02
Rozmiar: 34.63 MB
Seedów: 13
Peerów: 0

Komentarze: 31

Pobierz torrent
O&O Defrag Professional to uważany przez wielu użytkowników za jedno z najlepszych narzędzi przeznaczonych do defragmentacji dysków twardych pracujących w oparciu o system Windows 7, Vista, XP i 2000.

Do najważniejszych cech programu zaliczyć należy funkcję automatycznej i samoregulującej defragmentacji systemu w tle, obsługę profili defragmentacji przeznaczonych dla stacji roboczych i serwerów, zaawansowany menadżer planowania optymalizacji systemu, monitor aktualnych prac widoczny w zasobniku systemowym czy zaawansowany system oszczędzania energii dla laptopów. O&O Defrag Professional oferuje także pięć różnych algorytmów defragmentacji systemu oraz możliwość aktywacji specjalnego wygaszacza ekranu. Narzędzie obsługuje wszystkie formaty plików obsługiwane przez system Windows w każdej konfiguracji i wielkości.

O&O Defrag Professional został wyposażony w proste kreatory defragmentacji, które szybko przeprowadzą użytkownika przez pełen proces konfiguracji i optymalizacji dysków twardych zainstalowanych w komputerze.

inf.
Program spolszczony i zarejestrowany
jak zawsze jeden plik exe dla 32x64 bit (X64 NIE TESTUJE)
1-ODINSTALUJ STARĄ WERSJE i RESTART
2-ZAINSTALUJ NOWĄ
3-gotowe

NIE ODPISUJE NA GŁUPOTY -BO PROGRAM W PEŁNI DZIAŁAJĄCY
ANTYWIRUSY ZROBIĄ SWOJE -STRACHLIWYM ODRADZAM


[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2014-09-18 06:41:49
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:47:02
Rozmiar: 470.22 MB
Seedów: 108
Peerów: 4

Komentarze: 12

Pobierz torrent
Bootowalna płyta startowa pozwalająca na przywrócenie systemu do stanu używalności, bez konieczności ponownej instalacji.

Info:

- Plik ISo można nagrać na płytę lub utworzyć bootowalnego pendrive'a.

Screeny:

http://www.iv.pl/images/50452479338104035330.jpg

http://www.iv.pl/images/67021307143188390680.jpg
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2014-09-18 04:46:19
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:47:06
Rozmiar: 14.00 MB
Seedów: 26
Peerów: 1

Komentarze: 2

Pobierz torrent
MiniTool Partition Wizard Professional Edition to zaawansowane narzędzie do zarządzania partycjami w systemie operacyjnym. Za pomocą tego programu można tworzyć, usuwać, dzielić, kopiować lub łączyć partycje na dysku twardym. Oprócz tego soft umożliwia zmianę rozmiaru lub formatu plików dowolnej partycji, jak również sprawdzenie całego dysku w poszukiwaniu błędów. Program MiniTool Partition Wizard Professional Edition współpracuje z dyskami o pojemności powyżej 2 TB.

Screen:

http://www.iv.pl/images/93273848809632382318.jpg
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2014-09-18 04:14:26
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:47:06
Rozmiar: 285.59 MB
Seedów: 18
Peerów: 0

Komentarze: 9

Pobierz torrent
"Acronis True Image 2015 to profesjonalne, kompleksowe narzędzie do tworzenia kopii zapasowych. Program oferuje dwa rodzaje kreowania obrazów. Standardowy, umożliwia tworzenie obrazów całych dysków twardych, wraz z systemami operacyjnymi, aplikacjami, ustawieniami użytkownika i wszystkimi danymi. W przypadku utraty całości lub części danych możliwe jest przywracanie stanu komputera bez konieczności ponownej instalacji systemu operacyjnego."

Info:

- Odłącz net.
- Zainstaluj, nie uruchamiaj programu.
- W katalogu C:/Program Files/Common Files/Acronis/Home zmień nazwę pliku libcrypto10.dll na libcrypto10.bak
- Skopiuj zawartość folderu Crack do katalogu C:/Program Files/Common Files/Acronis/Home
- Uruchom program, skopiuj serial, aktywuj.
- Zablokuj w Firewall'u "license_activator.exe" i "TrueImageLauncher".

Screen:

http://www.iv.pl/images/60010296882168137695.jpg
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2014-09-17 02:27:03
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:47:06
Rozmiar: 162.20 MB
Seedów: 23
Peerów: 0

Komentarze: 9

Pobierz torrent
"W programie Photoshop CC wprowadzono wiele nowych funkcji. Inteligentne wyostrzenie pozwala podkreślić szczegóły. Zdjęcia o niskiej rozdzielczości można przekształcić w duże obrazy o wysokiej rozdzielczości. Ponadto dostępne są wszystkie zaawansowane narzędzia do edytowania i analizowania obrazów 3D, które wcześniej były zawarte tylko w programie Adobe® Photoshop Extended. To tylko niektóre funkcje oprogramowania.

Każdy obraz może być ostry i czytelny. Filtr Inteligentne wyostrzenie umożliwia zaakcentowanie tekstury i szczegółów, stłumienie szumów i efektu otoczki wokół krawędzi obiektów oraz odpowiednie dostosowanie wyglądu obrazu. Tak właśnie powinno wyglądać kompleksowe wyostrzanie obrazów."

!! Ze względu na potencjalny konflikt interesów nie powinno się wersji Portable używać na komputerach z pełnymi instalkami produktów firmy Adobe.

Info:

- Torrent nie został zwertyfikowany przez myzię, więc każdy pobierający popełnia takowy błąd na własną odpowiedzialność. Pozostaje mieć nadzieję, że domorosły moderator, strażnik torrentów i we własnym mniemaniu nieomal boski znawca tematu oderwie się na chwilę od fotek hożych efebów i temat klepnie.

Screeny:

http://www.iv.pl/images/27205245905368341884.jpg

http://www.iv.pl/images/10887609257670775767.jpg
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2014-09-16 00:44:26
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:47:06
Rozmiar: 175.68 MB
Seedów: 9
Peerów: 0

Komentarze: 10

Pobierz torrent
Corel PaintShop Pro X6 to zaawansowany program do obróbki i edycji zdjęć. Został wyposażony w zestaw narzędzi umożliwiających edycję zdjęć oraz dopracowaną technologię HDR. Program pozwala na szybkie i łatwe tworzenie efektownych zdjęć i grafik. Zastosowane narzędzia pozwalają na łączenie obrazów ze zdjęciami, a także projektowanie i tworzenie wysokiej jakości grafik na potrzeby materiałów wideo, druku oraz publikacji w Internecie.

Funkcje:
- przyjazny i przejrzysty interfejs ułatwiający pracę z poszczególnymi narzędziami,
- szybkie i łatwe zaznaczanie obiektów,
- wbudowany zestaw poradników wideo dla łatwiejszej obsługi programu,
- ulepszona obsługa plików RAW,
- prostsze tworzenie i zarządzanie warstwami,
- wbudowany zestaw filtrów pozwalających w prosty sposób uzyskiwać różne efekty graficzne,
- narzędzia do rysowania i malowania,
- zestaw narzędzi do tworzenia grafiki internetowej,
- system PerfectlyClear umożliwiający inteligentną korekcję zdjęć,
- zestaw Reallusion FaceFilter3 zawierający zaawansowane narzędzia do retuszu, np. zdjęć portretowych,
- pakiet dodatkowych filtrów, tekstur i grafik tła.

Info:

Zdecydowanie nie należy tego pobierać, albowiem:

- Soft jest w language'u, co oczywiście czyni go niezdatnym do użycia, bo nie komunikuje w jedynym zrozumiałym dla przeciętnego Janusha języku.
- Jest to wersja Portable, więc nie da się tego cuda zainstalować. iks De.
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: elosidzej
Data dodania:
2014-09-15 23:41:21
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:47:06
Rozmiar: 7.15 GB
Seedów: 55
Peerów: 33

Komentarze: 36

Pobierz torrent
Informacja

Podstawa org. pl obrazy z 12 maja 2011 pobrane z MSDN.

Obrazy zbudowane całkowicie od podstaw inna metodą dzięki czemu po oczyszczeniu z pozostałościach z MSDN
i zbędnych kopiach otrzymaliśmy dość małe rozmiary obrazów.

Dodane:

Internet Explorer 11 PL w każdej edycji systemu.
Pełen pakiet Dot NetFramework oraz DirectX.Zintegrowane wszystkie poprawki łącznie z wrześniowymi.

Od pewnego czasu jest dostępna aktualizacja umożliwiająca usuwanie nieaktualnych aktualizacji systemu Windows

przy użyciu nowej opcji w kreatorze narzędzia Oczyszczanie dysku w systemie Windows 7 z dodatkiem SP1.

Z ISO usuniety plik ei.cfg dzięki czemu mamy dostęp do wszystkich wersji.
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2014-09-15 14:15:45
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:23:24
Rozmiar: 14.42 MB
Seedów: 2
Peerów: 0

Komentarze: 11

Pobierz torrent
WinUtilities Professional Edition to narzędzie przeznaczone do szybkiej optymalizacji Windows oraz usuwania niepotrzebnych plików i śladów obecności w Internecie. Program pozwala na znalezienie błędnych wpisów w rejestrze systemowym, odinstalować wybraną aplikacją, czy zarządzać plikami cookies. Dzięki WinUtilities mamy możliwość łatwego dostępu do uruchamianych wraz z systemem procesów/programów oraz selektywnego wybrania tych, których używamy. Więcej, program zawiera funkcje wyszukujące duplikaty plików, naprawiające/usuwające błędne skróty, dzielące i łączące pliki, narzędzia do tworzenia kopii rejestru itd.

info:
Dodane cztery skiny ktore sa dostepne w ustawieniach

Producent:
YL Computing, Inc.
http://www.ylcomputing.com/

System operacyjny:
Windows 2000 / XP / Vista / 2003 / 7 / 8
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2014-09-15 03:36:54
Ostatnia aktualizacja:
2014-11-25 23:47:30
Rozmiar: 55.25 MB
Seedów: 6
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Samodzielna wersja pluginu do Adobe Photoshop służącego do wyodrębniania obiektów z tła. Szczególne przydatna w trakcie przygotowywania wszelkiego rodzaju kolaży i fotomontaży.

Separowanie obiektów z tła przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich szczegółów, to czynność wywołująca u niektórych mnóstwo dzikich emocji i jednocześnie wymagająca dużej precyzji. To jednak dzięki separacji obiektów można tworzyć efektowne fotomontaże.

Nowością jest analiza zdjęcia, która dzieli go na obszary o tym samym kolorze. Łatwo więć zaznaczać poszczególne elementy. Co dla niektórych niezmiernie ważne (pojęcia nie mam dlaczego), program bardzo dobrze radzi sobie z włosami i np. dmuchawcami.

Screen:

http://www.iv.pl/images/62123625259116145833.jpg
 
PIERWSZA POPRZEDNIA ( strona 6 z 30 ) NASTĘPNA więcej z tej kategorii
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.