Upload | Wsparcie | Staty | Staty 2 | FAQ | O nas | Forum | Pluginy | Banery | Szukaj | Moje konto
Ostatnio dodane
Filmy XviD / DivX
DVD-R
Filmy RMVB
Filmy x264
Filmy HD
Filmy 3D
Programy
Konsole
Gry
Muzyka
Teledyski
TV
Erotyka
Książki
Komiksy
Lin/Mac
Sport
Anime
dla Dzieci
GSM/PDA
Inne
info RSS

RSS

Programy

Azureus
BitComet
uTorrent
BitTornado

Linki

brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-10-23 02:31:10
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:47:43
Rozmiar: 4.96 MB
Seedów: 71
Peerów: 2

Komentarze: 11

Pobierz torrent
Komercyjna wersja programu służącego do instalacji systemu Windows na zewnętrznym dysku USB lub pendrivie. W ten sposób otrzymujemy przenośny system operacyjny, który możemy uruchomić prawie na każdym komputerze PC. Wystarczy tylko podłączyć dysk lub klucz USB i ustawić w BIOS-ie albo UEFI rozruch systemu z odpowiedniego nośnika danych.

Program pozwala na zainstalowanie systemu zgodnego z rodziną Windows NT 6.x, a więc wspierane są Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista oraz Windows Server 2008 i 2012. Proces instalacji wymaga płyty CD/DVD lub obrazu ISO z pożądaną przez nas wersją Windows. Warto dodać, że przy pomocy DVD albo ISO z systemem Windows 8/8.1 możliwe jest również stworzenie nośnika USB, z którego będzie uruchamiana mobilna przestrzeń robocza Windows To Go. Aplikacja wspiera dyski i klucze USB korzystające ze struktur danych MBR oraz GPT. Aby zainstalować Windows, nie musimy używać narzędzi WAIK (Windows Automated Installation Kit) oraz WADK (Windows Assessment and Deployment Kit).

Prosty kreator programu pozwala na wybranie źródła instalacji (CD/DVD lub obraz ISO), zdecydowanie o interesującej nas edycji Windows (np. Home Premium lub Professional), wybranie docelowego nośnika USB (musimy zgodzić się na sformatowanie dysku USB lub pendrive’a), a także ustalenie, na których jego woluminach zostaną utworzone partycje rozruchowa oraz systemowa. Po przejściu przez opcje kreatora można rozpocząć proces właściwej instalacji.

Szata graficzna narzędzia wygląda dość przestarzale, zadbano jednak o podstawowy poziom estetyki. Obsługa aplikacji jest bardzo intuicyjna, mniej doświadczeni użytkownicy raczej nie powinni mieć z nią specjalnych problemów. W razie wątpliwości co do znaczenia wybranych funkcji, można zapoznać się z samouczkiem i działem FAQ, dostępnymi online w witrynie twórców programu.

Uwaga!
Ponieważ
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-10-23 01:33:20
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:47:43
Rozmiar: 35.43 MB
Seedów: 147
Peerów: 10

Komentarze: 17

Pobierz torrent
Najlepszy produkt do emulacji napędów optycznych. Wszystkie możliwości DAEMON Tools w jednym rozwiązaniu - DAEMON Tools Pro Advanced.

- Montuj obrazy *.mdx, *.mds/*.mdf, *.iso, *.b5t, *.b6t, *.bwt, *.ccd, *.cdi, *.bin/*.cue, *.ape/*.cue, *.flac/*.cue, *.nrg, *.isz w napędzie wirtualnym
- Konwertuj obrazy z wszystkich obsługiwanych formatów do *.mdf/*.mds, *.mdx, *.iso
- Twórz obrazy .iso, *.mds/*.mdf i *.mdx z płyt CD, DVD, Blu-ray
- Twórz skompresowane obrazy płyt albo dziel je na kilka plików
- Chroń obrazy za pomocą hasła.
- Emuluj do 32 urządzeń DT i SCSI
- Wykorzystaj 4 wirtualne urządzenia IDE dla emulacji zaawansowanej
- Montuj obrazy na fizyczne urządzenia IDE/SATA poprzez funkcję podłączania
- Montuj obrazy do lokalnych folderów NTFS
- Uzyskaj szczegółowe informacji o właściwościach napędów fizycznych i wirtualnych
- Dostosuj parametry napędów wirtualnych: zmieniaj literę napędu, region DVD,
itp.

Homepage: http://www.daemon-tools.cc/pol/products/dtproAdv#compatible

OS: XP, Vista, 7, 8, 10.

Sposób 'zakupu' programu jest, jaki jest. Należy pamiętać, że nikt tu kogokolwiek do czegokolwiek nie zmusza. Jak mawiali starożytni: Szczęście sprzyja odważnym.

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-10-23 00:13:07
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:47:43
Rozmiar: 70.99 MB
Seedów: 5
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Undelete 10 Server zapewnia ochronę danych w czasie rzeczywistym na serwerach, stacjach roboczych, komputerach PC czy laptopach i zapewnia scentralizowane zarządzenie infrastrukturą lokalną i zdalną w zakresie ochrony. Pozwala na odzyskiwanie usuniętych czy skasowanych danych z dysków lokalnych i zdalnych komputera. Standardowy kosz w systemie Windows nie przechowuje wszystkich usuniętych plików. Program Undelete 10 Server podmienia standardowy kosz Windows na własny, który przechowuje wszystkie usunięte pliki niezależnie jak zostały skasowane i przez kogo. Dodatkowo dzięki ochronie wersji można przywracać nadpisane pliki MS Office oraz podglądać historię wersji.

Najważniejsze cechy programu Undelete 10 Server:

- Ochrona w czasie rzeczywistym
- Odzyskiwanie plików
- Wyszukiwanie 1 przyciskiem
- Kreator wyszukiwania dla szybkiego odzyskania danych
- Prosta funkcjonalność wyszukiwania
- Rozszerzone możliwości przeglądania plików
- Podgląd historii wersji dokumentów MS Office z możliwością przywracania konkretnej wersji
- Dynamiczne zarządzanie przestrzenią dyskową
- Odzysk plików zbyt dużych aby zmieściły się w koszu
- Odzysk plików usuniętych z poziomu wiersza poleceń

OS: XP, Vista, 7, 8, Windows Server 2003, 2008, 2012.

Homepage: http://www.condusiv.com/business/undelete/server/

virustotal: http://tnij.org/q1fgha0

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: marizz
Data dodania:
2015-10-22 21:35:39
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:47:43
Rozmiar: 3.88 GB
Seedów: 224
Peerów: 75

Komentarze: 64

Pobierz torrent
Office 2016 to najnowsza odsłona pakietu biurowego tworzonego przez firmę Microsoft. W jego skład wchodzi kompletny zestaw narzędzi przeznaczony zarówno dla użytkowników domowych jak i wymagających firm: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, narzędzia do tworzenia prezentacji, notatnik, rozbudowany klient poczty, aplikacja do obsługi baz danych, a także narzędzia dla DTP i tworzenia formularzy.

Najnowsza edycja wnosi o wiele więcej ciekawych rzeczy dla końcowego użytkownika, niż poprzednia, przygotowana głównie z myślą o korporacyjncyh administratorach i programistach. Przede wszystkim aplikacje Office 2016 mają bezpośredni dostęp do plików w chmurze OneDrive – możemy z ich poziomu tworzyć, otwierać, edytować i zapisywać dokumenty. Jednocześnie usprawnienia w Outlooku mają pomóc w załączaniu takich dokumentów Office i konfigurowaniu uprawnień dostępu do nich.

Microsoft chwali się też bystrymi narzędziami, które pozwolić mają na wyciągnięcie z Office więcej niż było to możliwe do tej pory. Pomoże w tym wyszukiwarka Tell Me, dzięki które dowiemy się jakiego polecenia użyć, pisząc co chcemy zrobić, Insights, które wyszukuje kontekstowej informacji z Sieci dla wskazanych fragmentów treści, oraz Clutter, zarządzający filtrowaniem i porządkowaniem skrzynki odbiorczej Outlooka na podstawie obserwowanych skłonności użytkownika.

Excel 2016 ma być podstawowym narzędziem analityków, za sprawą takich funkcji jak automatyczne tworzenie prognoz z dostępnych ciągów danych czy intuicyjne łączenie i kształtowanie źródeł danych (nie tylko proste tabelki, ale np. źródła z klienta SAP czy nieustrukturyzowane dane z nierelacyjnej bazy Hadoop). Ulepszone tabele przestawne pozwolą zaś na budowanie modeli danych, automatyczne grupowanie czy intuicyjną analizę na tabelach liczących nawet setki milionów wierszy. Uzyskane zaś wyniki będą mogły być wizualnie
 
brak screena

Dodał: azjatycki
Data dodania:
2015-10-22 20:22:01
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:47:43
Rozmiar: 132.94 MB
Seedów: 5
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Magic Bullet Suite 12 to najnowsza wersja zestawu 7 pluginów przeznaczonych do postprodukcji wideo w takich aplikacjach jak Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro i Apple Final Cut Pro.

W skład pakietu wchodzą takie wtyczki jak Magic Bullet Colorista III, Magic Bullet Denoiser, Magic Bullet Looks, Magic Bullet Mojo, Magic Bullet Film, Magic Bullet Cosmo oraz Magic Bullet LUT Buddy. Manipulacja kolorem pozwala wprowadzić widza w klimat superprodukcji hollywoodzkiej bez konieczności wykorzystywania skomplikowanych układów oświetleń i filtrów na obiektyw kamery. W dzisiejszych czasach to technologia color grading kształtuje końcowy wygląd filmu.

Jednym z najczęściej wykorzystywanych pluginów oferowanych przez pakiet Magic Bullet Suite 12 jest Magic Bullet Colorista III. Dostarcza on wiele zaawansowanych narzędzi umożliwiających kolorowanie wybranego obszaru, koloru czy też całego ujęcia filmu. Kolejnym interesującym pluginem oferowanym przez pakiet jest Magic Bullet Mojo. Pozwala on na tworzenie ciekawych efektów kolorystycznych za pośrednictwem jednego kliknięcia myszką. Każdym z parametrów ustawień można dowolnie manipulować.

Cena pakietu Magic Bullet Suite 12 jest dosyć wysoka, jednak należy pamiętać, że oferuje on narzędzia wykorzystywane przez najlepszych artystów motion graphics na całym świecie.

Magic Bullet Suite 12 zawiera:

- Magic Bullet Looks v3.1.1
- Magic Bullet Colorista III v1.1.1
- Magic Bullet Film v1.0.5
- Magic Bullet Mojo v2.0.4
- Magic Bullet Denoiser II v1.4.6
- Magic Bullet Cosmo v2.0.4
- Magic Bullet LUT Buddy v1.0

----------

[ENG]
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: elladajarek
Data dodania:
2015-10-22 18:00:38
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:47:43
Rozmiar: 2.21 GB
Seedów: 4
Peerów: 1

Komentarze: 19

Pobierz torrent
Microsoft Office 2016 − wersja pakietu biurowego Microsoft Office, następca Microsoft Office 2013. Office 2016 jest najnowszą wersją pakietu Microsoftu. Premiera finalnej wersji pakietu odbyła się 22 września 2015.

Pakiet obejmuje programy Word, Excel, PowerPoint, Publisher, OneNote, Outlook, Access.

Język interfejsu: angielski (Language Pack / polski)

OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Server 2008 R2 z programem .NET 3.5 lub nowszym

Aktywacja: aktywator (Portable)
VirusTotal - http://tnij.org/66zvtb0

Don`t quit after you finished the download, but keep seeding.
Thanks - elladajarek.
Wyłącznie'super seed'

Wysyłam do 5 (Udział)

Screenshot
http://someimage.com/jiVx
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-10-22 02:08:12
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:47:43
Rozmiar: 452.42 MB
Seedów: 17
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
CorelCAD to program, którym firma Corel weszła na rynek oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo. CorelCAD w pełni obsługuje popularny w branży format DWG, i znajdziemy w nim wszystkie narzędzia i funkcje potrzebne do projektowania dwu- i trójwymiarowego. Ponadto firma Corel wprowadziła kilka innowacyjnych funkcji, jak możliwość dołączenia do projektu notatek odręcznych i głosowych (dostępne tylko na Windows) oraz kompatybilność z CorelDRAW i Corel DESIGNER.

Obsługiwane formaty plików:
Podstawową zaletą programu CorelCAD jest możliwość pracy z plikami zapisanymi w formacie DWG, zawierającymi zarówno plany dwuwymiarowe jak i trójwymiarowe modele. Format DWG jest natywnym formatem programu CorelCAD, ale program obsługuje również pliki DXF i DWF używane przez AutoCAD 2010 i nowsze. Dla zapewnienia kompatybilności ze starszym oprogramowaniem CorelCAD umożliwia zapis i odczyt formatów R12 DWG i DXF. W niektórych przypadkach możliwe jest również odtworzenie uszkodzonych plików DWG i DXF w różnych wersjach. Projekty można eksportować również do przenośnych formatów PDF i SVG, a dodatkowo dla wersji dla Windows tego programu stworzone zostały wtyczki umożliwiające eksport projektów dla programów CorelDRAW (CDR) i Corel DESIGNER (CDS).

Interfejs użytkownika:
Środowisko pracy programu CorelCAD zostało przygotowane tak, aby użytkownicy innych programów do projektowania wspomaganego komputerowo mogli się w nim bez problemu odnaleźć. Znajdują się tu typowe dla tego typu programów narzędzia, linia komend obsługująca popularne aliasy poleceń, a układ pozycji menu i narzędzi na paskach sprawi, że każdy projektant poczuje się komfortowo. Ponadto pracę przyśpieszają kontekstowe menu skrótów wywoływane prawym przyciskiem myszy, oraz bardzo przydatna paleta właściwości. Paleta daje szybki dostęp do atrybutów encji, jak kolor i styl linii, o
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2015-10-21 09:04:52
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:47:43
Rozmiar: 12.84 MB
Seedów: 3
Peerów: 0

Komentarze: 10

Pobierz torrent
Auslogics Disk Defrag Pro to rozbudowana edycja popularnego narzędzia do defragmentacji, które poprzez optymalne rozmieszczenie danych na dysku twardym pozwala w znaczącym stopniu na zwiększenie ogólnej wydajności komputera.

Program oferuje aż 4 zaawansowane algorytmy inteligentnego rozmieszczania danych na dysku, których działanie daje możliwość maksymalnego zmniejszenia poziomu fragmentacji przechowywanych danych. W ten sposób obniżany jest czas dostępu do nich, a co za tym idzie wzrasta również wydajność komputera. Auslogics Disk Defrag Pro wyposażony został dodatkowo w funkcję defragmentacji w czasie bootowania środowiska operacyjnego, dzięki czemu w obszarze jego działań pozostają ważne pliki systemowe, które są normalnie blokowane przez system i niedostępne dla konkurencyjnego oprogramowania tego typu.

To jednak nie wszystko, Auslogics Disk Defrag Pro zapobiega ponownej fragmentacji przechowywanych na dysku danych. Oferuje on również opcje kasowania zbędnych plików tymczasowych, w celu odzyskania wolnej przestrzeni dyskowej oraz skanowania urządzenia w poszukiwaniu różnego rodzaju błędów. Dla początkujących użytkowników przygotowano łatwe w użyciu kreatory, pozwalające dostosować działanie programu do własnych preferencji. Z kolei czytelne wykresy wraz z szczegółowymi raportami ilustrują poziom wydajności po przeprowadzonej defragmentacji.

Nie zabrakło także mechanizmu zarządzania zasobami, tj. ich wykorzystaniem podczas defragmentacji, kiedy np. komputer wykorzystywany jest przez użytkownika. Narzędzie dysponuje specjalnymi algorytmami, które pozwalają zoptymalizować pracę napędów SSD oraz dysków obsługujących VSS. W ręce użytkownika trafia również funkcja harmonogramu, umożliwiająca planowanie automatycznie przeprowadzanych defragmentacji.


inf:
ZAPRASZAM NA filetracker.pl

Producent:
Auslog
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-10-21 01:49:00
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:47:43
Rozmiar: 23.44 MB
Seedów: 18
Peerów: 0

Komentarze: 5

Pobierz torrent
[Request]

"Garden Planner to niewielka aplikacja do projektowania ogrodów. Program pozwala użytkownikowi na tworzenie, symulowanie i planowanie wyglądu przestrzeni wokół domu. Całość wyróżnia się przyzwoitą funkcjonalnością i stabilnym, bezproblemowym działaniem.

Projektowanie ogrodów odbywa się za pośrednictwem wygodnego i uproszczonego do minimum interfejsu. Do dyspozycji mamy podstawowe funkcje edycyjne. Wśród nich znajdziemy:
- rysowanie obiektów w kilku trybach (linia, figura geometryczna, krzywa, odręczny zarys),
- zarządzanie właściwościami warstw,
- mierzenie odległości i powierzchni (wbudowana linijka ekranowa),
- cofanie i powtarzanie operacji,
- obracanie, skalowanie, kopiowanie, duplikowanie, blokowanie i przesuwanie obiektów,
- modyfikowanie wzajemnego położenia elementów,
- dodawanie etykiet tekstowych,
- edytowanie właściwości kształtów (tytuł, kolorystyka).

Jedną z największych zalet aplikacji jest rozbudowana biblioteka gotowych do wykorzystania obiektów. Zawiera ona kilkaset tekstur oraz została podzielona na kategorie tematyczne (drzewa, kwiaty, warzywa, owoce, zioła, budynki, ścieżki, sprzęty ogrodowe, ściany, płoty, podłoża, obiekty ogólnego użytku, pojazdy, postacie, symbole i inne). Użytkownik może w łatwy sposób wczytać własne kształty. Ważną funkcją programu jest także dołączony moduł planowania - wyświetla on informacje na temat wykorzystanych elementów oraz pozwala na dołączanie notatek.

Wyniki pracy możemy zapisać w postaci projektu lub pliku graficznego (formaty JPEG i PNG). Aplikacja umożliwia również wydrukowanie schematu - do dyspozycji mamy wygodny panel podglądu wynikowego obrazu. Opcje konfiguracyjne programu nie są zbyt rozbudowanie. Możemy między innymi: określić domyślną jednostkę długości, zmienić wygląd siatki ekra
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-10-21 00:36:51
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:47:43
Rozmiar: 10.01 MB
Seedów: 104
Peerów: 1

Komentarze: 3

Pobierz torrent
Najbardziej rozbudowana wersja programu do odzyskiwania danych. Oprogramowanie to rozwiązuje problem utraconych danych z kosza, z powodu uszkodzenia lub usunięcia partycji, błędnego działania aplikacji czy wirusów, niespodziewanego zamknięcia systemu lub jakichkolwiek innych przyczyn. Pozwala na odsyskiwanie danych także ze sformatowanego dysku czy uszkodzonej macierzy RAID.

Najważniejsze funkcje programu EaseUS Data Recovery Wizard Technician:

- odzysuje dane z nieodczytywalnych dysków dynamicznych,
- odzyskuje usunięte lub utracone pliki z kosza,
- odzyskuje dane po przypadkowym sformatowaniu dysku a nawet po reinstalacji systemu Windows,
- odzyskuje dane po uszkodzeniu dysku twardego,
- przywraca dane po błędzie partycjonowania,
- przywraca dokumenty, zdjęcia, filmy, muzukę, e-maile itp.,
- odzyskuje dane z dysku, napędów USB, kart pamięci, napędu ZIP, dyskietek i innych nośników danych,
- obsługuje systemy plików: FAT12, FAT16, FAT32, NTFS/NTFS5, EXT2/EXT3.

OS: Xp, Vista, 7, 8, 10, Windows Server 2012, Windows Server 2008, Windows Server 2003

Homepage: http://www.easeus.com/datarecoverywizardpro/drwpro-unlimited.htm

Screen:

http://img910.imageshack.us/img910/4540/HZbZHP.jpg
 
brak screena

Dodał: azjatycki
Data dodania:
2015-10-20 19:58:12
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:24:56
Rozmiar: 5.60 GB
Seedów: 2
Peerów: 0

Komentarze: 14

Pobierz torrent
Multilanguage.

Pinnacle Studio 19 Ultimate to zestaw zaawansowanych narzędzi przeznaczonych dla ambitnych twórców filmowych, chcących zrealizować najbardziej kreatywne pomysły.

Wśród najnowszych rozwiązań Pinnacle przełomowa okazuje się możliwość edytowania i montażu jednoczesnych nagrań z maksymalnie 6 kamer, która nadaje filmowi dynamiki i pozwala przedstawić opowiadaną historię z wielu punktów widzenia. Automatyczna synchronizacja audio umożliwia doskonałe dopasowanie klipów wraz z odpowiadającymi im dźwiękami.

Ścieżka dźwiękowa to zresztą niezbędny w profesjonalnych produkcjach element filmu, który musi być równie perfekcyjny jak obraz. Nowe narzędzie wyciszania dźwięków tła pozwala zrównoważyć głośność dialogów i odgłosów w tle oraz wyeliminować niepożądane zagłuszanie rozmów czy narracji.

Z Pinnacle Studio 19 Ultimate sprawnie stworzysz filmy HD, 4K oraz 3D. Obsługa architektury 64-bitowej, możliwości edycji każdej klatki z nieograniczonej liczby ścieżek, ponad 2000 efektów, przejść i tytułów ułatwiają pracę i przyspieszają edycję i przetwarzanie. Program obsługuje szeroką gamę formatów, w tym VFR i MXF i umożliwia dekodowanie materiałów XAVC i DVCPRO HD.

Oprócz podstawowej biblioteki gotowych do zastosowania efektów, twórcy mają również dostęp do nowych, dodatkowych efektów czołowego ich producenta - NewBlue - obejmujących kolekcję ustawień wstępnych Video Essentials IV.

Imponującymi efektami swojej pracy bez trudu podzielisz się z rodziną, przyjaciółmi i pozostałymi odbiorcami, publikując je w wybranym serwisie internetowym, udostępniając na urządzeniu lub nagrywając na dysku za pomocą Pinnacle MyDVD.

Pinnacle Studio 19 Ultimate to:

- Nowość! Edycja nagrań z 6 kamer
- Nowość! Automatyczne równoważenie dźwięków tła
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-10-20 01:51:16
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:48:13
Rozmiar: 35.82 MB
Seedów: 11
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
"RegRun Security Suite Platinum to rozbudowany pakiet narzędzi chroniący nasz komputer przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami pochodzącymi z sieci wliczając w to trojany, adware, spyware, rootkity.

Oprogramowanie zawiera również zestaw funkcji, dzięki którym łatwo przyspieszymy działanie peceta oraz zminimalizujemy ryzyko wystąpienia błędów systemowych.

Najważniejsze funkcje:
Partizan: wykrywa rootkity już podczas uruchamiania się systemu operacyjnego. Co ważne, usuwa je również z samego jądra Windows.
UnHackMe: narzędzie do diagnostyki procesów uruchamianych podczas startu. Dzięki niemu uzyskamy zestaw informacji o zawieszonych, usuniętych, zrestartowanych procesach i wiele więcej.
Registry Guard: zabezpiecza rejestr systemowy przed nieuprawnionymi modyfikacjami.
Secure Start: moduł analizujący rejestr, uruchamiane procesy i alarmujący w przypadku wykrycia jakichkolwiek podejrzanych zmian.
Clean Boot: komponent odpowiedzialny za uruchamianie systemu Windows w trybie czystego startu bez niepotrzebnych czy sprawiających problemy aplikacji."

OS: XP, Vista, 7, 8.

Homepage: http://www.greatis.com/security/

Screen:

http://img903.imageshack.us/img903/7798/8O7FOL.jpg
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-10-19 17:37:11
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:48:13
Rozmiar: 6.18 MB
Seedów: 5
Peerów: 1

Komentarze: 4

Pobierz torrent
Smarty Uninstaller to przydatne narzędzie do zarządzania zainstalowanymi aplikacjami w systemie Windows. Program skutecznie usuwa z komputera zainstalowane oprogramowanie jak również komponenty takie jak aktualizacje czy ukryte pliki.

Obsługa menadżera jest bardzo prosta, wystarczy wskazać na liście odpowiedni program, grę lub inny komponent oraz kliknąć odinstaluj i Uninstaller w kilka sekund trwale usunie aplikację z dysku. Bardzo dobrą funkcją jest wymuszona deinstalacja, która pozwala na usuwanie aplikacji trudnych i zagnieżdżonych na trwałe w systemie. W razie niepowodzenia można skorzystać z opcji przywracania danych.

Oprócz podstawowych funkcji wykonuje kopie zapasowe rejestru wraz z zainstalowanymi w systemie aplikacjami. Backup jest szczególnie przydatny, kiedy podczas odinstalowania wystąpi poważny problem z systemem operacyjnym. Program posiada też możliwość samodzielnego dodawania ścieżki do pliku wykonywalnego EXE. Ponadto podaje wszelkie informacje jak producent oprogramowania, data zainstalowania, zarządza uruchomionymi aplikacjami w auto starcie, usuwa zbędne biblioteki, wykonuje kopie zapasowe systemu oraz kataloguje zainstalowane aplikacje i przypisuje do odpowiednich kategorii.

Obsługiwane Systemy Operacyjne Windows® XP SP3, Vista, 7, 8, 10 (32-bit/64-bit)

Uwaga: Instalator programu ma już wbity klucz z numerem seryjnym i jest już zarejestrowany. Licencja działa tylko i wyłącznie z tą wersją, po zaktualizowaniu do nowszej wersji program traci ważność także nie aktualizujemy programu.
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-10-19 17:27:52
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:48:13
Rozmiar: 6.17 MB
Seedów: 13
Peerów: 0

Komentarze: 9

Pobierz torrent
WinUtilities Professional Edition to zestaw narzędzi przeznaczonych do oczyszczania i przyśpieszania działania systemu operacyjnego. Jedną z najważniejszych funkcji w programie jest czyszczenie systemu poprzez usuwanie nieużywanych danych i plików z dysku twardego oraz zbędnych i błędnych wpisów w rejestrze systemowym. Moduł ten oferuje również możliwość całkowitej deinstalacji programów, których nie można usunąć w normalny sposób.


Drugie przydatne narzędzie służy do optymalizacji systemu Windows, za pomocą którego możemy usunąć z przeglądarki internetowej Internet Explorer zbędne wtyczki oraz toolbary. Oprócz tego pozwala na monitorowanie ilości używanej pamięci operacyjnej, a także umożliwia zarządzanie programami uruchamianymi przy starcie systemu. Oferuje też możliwość defragmentacji dysku twardego, w celu zwiększenia wydajności komputera.

Kolejne narzędzie odpowiada za bezpieczeństwo systemu, w którym oczyścimy historię przeglądanych stron internetowych oraz folder zawierający wszystkie pliki tymczasowe. Ponadto monitoruje uruchomione procesy w tle i w razie potrzeby możemy je wyłączyć. Zabezpiecza wybrane pliki przed nieautoryzowanym dostępem i użyciem oraz pozwala na odzyskiwanie przypadkowo skasowanych plików.

WinUtilities oferuje również możliwość zabezpieczenia hasłem dokumentów, zdjęć lub innych ważnych danych. Wyszukuje zduplikowane pliki oraz potrafi również tworzyć kopię rejestru systemowego. Dodatkowo oprogramowanie posiada opcję, która dostarcza pełnych informacje o komputerze użytkownika. Z nich odczytamy między innymi dokładną wersję systemu operacyjnego oraz inne niezbędne informacje odnośnie pozostałych podzespołów bazowych.

Obsługiwane Systemy Operacyjne: Windows XP/Vista/7/8/10
 
brak screena

Dodał: marsuda
Data dodania:
2015-10-19 09:53:40
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:48:13
Rozmiar: 2.26 GB
Seedów: 38
Peerów: 7

Komentarze: 26

Pobierz torrent
Office 2016 to najnowsza odsłona pakietu biurowego tworzonego przez firmę Microsoft. W jego skład wchodzi kompletny zestaw narzędzi przeznaczony zarówno dla użytkowników domowych jak i wymagających firm: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, narzędzia do tworzenia prezentacji, notatnik, rozbudowany klient poczty, aplikacja do obsługi baz danych, a także narzędzia dla DTP i tworzenia formularzy.

Najnowsza edycja wnosi o wiele więcej ciekawych rzeczy dla końcowego użytkownika, niż poprzednia, przygotowana głównie z myślą o korporacyjncyh administratorach i programistach. Przede wszystkim aplikacje Office 2016 mają bezpośredni dostęp do plików w chmurze OneDrive – możemy z ich poziomu tworzyć, otwierać, edytować i zapisywać dokumenty. Jednocześnie usprawnienia w Outlooku mają pomóc w załączaniu takich dokumentów Office i konfigurowaniu uprawnień dostępu do nich.

Microsoft chwali się też bystrymi narzędziami, które pozwolić mają na wyciągnięcie z Office więcej niż było to możliwe do tej pory. Pomoże w tym wyszukiwarka Tell Me, dzięki które dowiemy się jakiego polecenia użyć, pisząc co chcemy zrobić, Insights, które wyszukuje kontekstowej informacji z Sieci dla wskazanych fragmentów treści, oraz Clutter, zarządzający filtrowaniem i porządkowaniem skrzynki odbiorczej Outlooka na podstawie obserwowanych skłonności użytkownika.

Excel 2016 ma być podstawowym narzędziem analityków, za sprawą takich funkcji jak automatyczne tworzenie prognoz z dostępnych ciągów danych czy intuicyjne łączenie i kształtowanie źródeł danych (nie tylko proste tabelki, ale np. źródła z klienta SAP czy nieustrukturyzowane dane z nierelacyjnej bazy Hadoop). Ulepszone tabele przestawne pozwolą zaś na budowanie modeli danych, automatyczne grupowanie czy intuicyjną analizę na tabelach liczących nawet setki milionów wierszy. Uzyskane zaś wyniki będą mogły być wizualnie
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-10-19 01:46:13
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:48:13
Rozmiar: 15.31 MB
Seedów: 21
Peerów: 0

Komentarze: 6

Pobierz torrent
HDClone Enterprise Edition tworzy fizyczne lub logiczne kopie obrazów dysków i innych magazynów danych. Jest to doskonałe narzędzie do tworzenia kopii zapasowych oprogramowania czy systemu operacyjnego. Specjalny tryb SafeRescue czyni ten program niezastąpionym narzędziem do ochrony dysków i innych napędów. Program jest niezależny od schematu partycji, systemu plików czy systemu operacyjnego. Współpracuje także z formatami, które standardowo nie są obsługiwane.

Najważniejsze funkcje programu HDClone Enterprise Edition:

Zaawansowane formaty - możliwość wyboru różnych rozmiarów sektorów (512, 512e, 1Kn, and 4Kn), tworzenia klonów i obrazów plików pomiędzy dyskami z różnymi formatami sektorów i automatyczna konwersja systemów plików NTFS i FAT

Wybór partycji - HDClone Enterprise Edition umożliwia wybór jednej lub więcej partycji dysku, która może być przeniesiona bez kopiowania wszystkich partycji. To zaoszczędza miejsce na dysku docelowym.

Obrazy - HDClone Enterprise Edition zamiast bezpośrednio kopiować z nośnika na nośnik umożliwia przechowywanie obrazu jako pliku. Dodatkowo obraz może być skompresowany i zabezpieczony hasłem. Obrazy mogą być przechowywane jako archiwa lub przesłane poprzez sieć.

Wirtualny dysk - program posiada wbudowany wirtualny dysk, który może być użyty do montowania plików z obrazami oraz umożliwia dostęp do plików czy folderów z obrazu bez przywracania obrazu na dysk

UEFI i GPT - HDClone Enterprise Edition może być uruchamiany na niwych komputerach z UEFI BIOS oraz partycjami GPT (z wielkością powyżej 2 TB)

Operacje na systemach plików - SmartCopy - szybkie tworzenie kopii logicznych sektorów dzięki czemu sklonowanie całego systemu może zająć mniej niż 20 sekund. AutoExpand i AutoReduce - możliwość zwiększenia lub zmniejszania rozmiaru partycji w locie podcz
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-10-18 01:27:05
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:48:13
Rozmiar: 23.91 MB
Seedów: 58
Peerów: 7

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Photomatix Pro to rozbudowany soft do tworzenia zdjęć o szerokiej rozpiętości tonalnej (HDR). Program jest jednym z najbardziej zaawansowanych technicznie w swojej kategorii - oferuje pokaźny zestaw funkcji korekcyjnych oraz popularne metody przetwarzania (Exposure Fusion, HDR Tone Mapping). Dla każdej z nich można zmienić parametry, takie jak: jasność, punkt czerni/bieli, kontrast, naświetlenie czy widoczność cieni. Dzięki temu efekty będą wysokiej jakości.

Dostępne funkcje:
- korekcja zdjęć wykonywanych "z ręki" - kilka algorytmów poprawiających tego typu fotografie,
- automatyczna redukcja aberracji chromatycznej,
- obsługa procesorów wielordzeniowych,
- możliwość korzystania z metody Drag&Drop do wczytywania plików,
- usuwanie duchów (dostępne jest narzędzie do selekcji niepoprawnych fragmentów zdjęć),
- usuwanie szumów i artefaktów,
- obsługa plików RAW oraz PSD,
- możliwość definiowania własnych zestawów ustawień (dostępnych jest kilka wbudowanych),
- wbudowana lupa,
- cofanie i powtarzanie operacji,
- podstawowe operacje na plikach graficznych (przycinanie, zmiana rozmiaru, obracanie, zmiana kontrastu, kalibracja nasycenia dla wybranych kolorów),
- możliwość dołączenia do wynikowych zdjęć tagów.

Screen:

http://img909.imageshack.us/img909/1530/FxN2kN.jpg
 
brak screena

Dodał: elladajarek
Data dodania:
2015-10-17 13:42:11
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:48:21
Rozmiar: 23.13 MB
Seedów: 2
Peerów: 0

Komentarze: 15

Pobierz torrent
Total Uninstall przejmuje kontrolę nad dodawaniem i usuwaniem programów. Dzięki temu praca komputera staje się stabilniejsza.

Instalowanie i odinstalowanie programów sprawia, że system operacyjny z czasem staje się mniej stabilny i podatny na awarie. Jeśli dodatkowo deinstalacja odbywa się za pomocą systemowego narzędzia, można mieć pewność, że jest ona niedokładna. W komputerze zostaje sporo śmieci - niepotrzebne foldery, błędne wpisy w rejestrze.

Język interfejsu: polski

System operacyjny: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows Server 2008, Windows Server 2003 (x86)

Aktywacja: crack
VirusTotal: http://tnij.org/ntmidpw

Don`t quit after you finished the download, but keep seeding.
Thanks - elladajarek.
Wyłącznie'super seed'
 
brak screena

Dodał: elladajarek
Data dodania:
2015-10-16 22:54:19
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:25:03
Rozmiar: 118.66 MB
Seedów: 2
Peerów: 0

Komentarze: 7

Pobierz torrent
Wondershare DVD Slideshow Builder daje możliwość tworzenia pokazów i prezentacji z użyciem zdjęć i plików video. Pozwala tworzyć opisy, dodawać efekty muzyczne (tło, narrację), nakładać efekty wizualne, tworzyć menu dla płyt DVD, a wyniki pracy nagrywać na płytę.

Język interfejsu: angielski, francuski

System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1

Rejestracja: Cracked (przenieś i zamień do folderu z zainstalowanym programem)

VirusTotal:
http://tnij.org/ulnkvk4
http://tnij.org/rmhlu9a

Screen po instalacji:http://i1.someimage.com/FhBI5Ru.jpg


Don`t quit after you finished the download, but keep seeding.
Thanks - elladajarek.
Wyłącznie'super seed'
 
brak screena

Dodał: @nes
Data dodania:
2015-10-16 19:15:32
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:48:51
Rozmiar: 42.04 MB
Seedów: 21
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
JetAudio to rozbudowany "kombajn" multimedialny uznawany za głównego konkurenta popularnego WinAmp'a.
JetAudio jest przede wszystkim programem do odtwarzania plików audio i video, płyt Video CD i DVD (odtwarzanie DVD wymaga instalacji zewnętrznego kodeka) ale umożliwia także zgrywanie muzyki z płyt CD (zakładka Rip CD), konwersję plików muzycznych (Conversion), nagrywanie dźwięku (Recording), wypalanie płyt CD Audio (Burn) oraz odsłuchiwanie stacji muzycznych (Broadcasting).
Pomimo mnogości oferowanych funkcji jego obsługa jest prosta i intuicyjna.
Oprócz powyższych możliwości jetAudio zawiera także korektor dźwiękowy oraz oferuje tworzenie i edycję list odtwarzania (playlists). Wśród wielu ciekawych funkcji warto wspomnieć o wbudowanym budziku oraz możliwości wyświetlania tekstów utworów dźwiękowych podczas ich odtwarzania. Program obsługuje wszystkie najważniejsze formaty plików audio i video.
Obsługiwane formaty plików
-Windows Sound Files (WAV)
-MPEG Audio files (MP1, MP2, MP3), a także mp3PRO
-MPEG Audio Playlist Files (PLS, M3U)
-MPEG Video Files (MPG, MPEG)
-Windows Media Audio files (WMA)
-Windows Media Video Files (ASF, WMV)
-Windows Video Files (AVI)
-DivX Video Files (AVI, DIVX) *
-Ogg Vorbis Sound Files (OGG)
-Apple Audio files (AIF, AIFF)
-QuickTime files (QT, MOV, MP4) **
-SUN Audio files (AU i SND)
-RealMedia Files (RA, RAM, RM, RMM)
-MIDI files (MID, RMI, KAR)
-IMS file (IMS)
-Module files (MOD, S3M, XM, MTM, STM, IT, ULT, 669, FAIR, MED, MDL, MDL, NST, OKT, WOW)
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: elladajarek
Data dodania:
2015-10-16 13:36:43
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-29 22:47:00
Rozmiar: 47.62 MB
Seedów: 1
Peerów: 0

Komentarze: 11

Pobierz torrent
Wondershare Video Converter Ultimate to godny polecenia i bardzo funkcjonalny konwerter wideo, charakteryzujący się dużą szybkością działania. Poza samą możliwością zmiany formatu naszego filmiku narzędzie oferuje również funkcje podstawowej jego edycji, authoringu DVD, wypalania projektu na nośnik optyczny oraz pobierania materiałów wideo z serwisu YouTube.

Język interfejsu: angielski

OS: Windows 2003/XP/Vista/7/8/8.1/10 (32 bit & 64 bit)

Aktywacja: serial (instrukcja załączona)

Homepage: http://www.wondershare.com/

Screen po instalacji: http://keepimg.com/images/1032b1.jpg

Don`t quit after you finished the download, but keep seeding.
Thanks - elladajarek.
Wyłącznie'super seed'
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2015-10-16 13:14:59
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:48:59
Rozmiar: 5.11 MB
Seedów: 3
Peerów: 0

Komentarze: 19

Pobierz torrent
Skuteczny i intuicyjny w obsłudze program służący do odzyskiwania danych.
Proces ratowania danych odbywa się w kilku łatwych krokach.
Wśród funkcji GetDataBack znajdziemy również opcje przeszukiwania możliwych do odzyskania danych,
ich podglądu oraz szczegółowe INFOrmacje o plikach.

GetDataBack obsługuje:
* Dyski twarde (IDE, SCSI)
* Partycje
* Dyski przenośne
* Dyski Floppy
* Obrazy dysków
* Zip/Jaz
* Karty Flash
* Karty tzw. Smart Media
* Karty Secure Digital
* USB Flash
* Dyski iPod

Producent:
Runtime Software LLC
http://runtime.org/data-recovery-products.htm
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2015-10-16 13:14:41
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:48:59
Rozmiar: 5.10 MB
Seedów: 2
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Skuteczny i intuicyjny w obsłudze program służący do odzyskiwania danych.
Proces ratowania danych odbywa się w kilku łatwych krokach.
Wśród funkcji GetDataBack znajdziemy również opcje przeszukiwania możliwych do odzyskania danych,
ich podglądu oraz szczegółowe INFOrmacje o plikach.
Aplikacja obsługuje następujące systemy plików: FAT 12 FAT 16 FAT 32.


GetDataBack obsługuje:

* Dyski twarde (IDE, SCSI)
* Partycje
* Dyski przenośne
* Dyski Floppy
* Obrazy dysków
* Zip/Jaz
* Karty Flash
* Karty tzw. Smart Media
* Karty Secure Digital
* USB Flash
* Dyski iPod

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: azjatycki
Data dodania:
2015-10-16 08:27:05
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:25:25
Rozmiar: 58.72 MB
Seedów: 25
Peerów: 2

Komentarze: 7

Pobierz torrent
Multilanguage - brak PL.

Najnowsza, najbardziej rozbudowana wersja programu R-Studio firmy R-Tools Technology Inc., służącego do odzyskiwania danych z dysku twardego.

=====

R-Studio to jedno z najlepszych narzędzi na rynku o tak szerokich możliwościach przeznaczonych do odzyskiwania skasowanych danych z takich partycji jak FAT12/16/32, NTFS, NTFS5 (Windows 2000/XP/2003/Vista/Win 7/Win 8 , HFS/HFS+ (Macintosh), Little i Big Endian variants of UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) i Ext2FS/Ext3FS (Linux). Zaawansowane możliwości czynią z R-Studio programem, z którego pomocniczo korzystają laboratoria odzyskiwania danych.

Za pomocą tego programu dane można przywrócić ze sformatowanych i usuniętych partycji, z szyfrowanych partycji NTFS5 i dysków z uszkodzonymi sektorami (bad sectors) i plików usuniętych z kosza systemowego, dysków RAID. R-Studio oferuje również narzędzie do tworzenia kopii fizycznych dysku z opcją kompresji danych, zintegrowany edytor heksadecymalny, możliwość pracy w sieci i zdalnego odzyskiwania danych oraz opcję podglądu niektórych rodzajów plików.

Działa zarówno lokalnie jak i w sieci. Ma zastosowanie we wszystkich logicznych przypadkach utraty danych, sformatowania partycji lub usunięcia plików.

Funkcje:
- Odzyskanie usuniętych plików, nawet w przypadku opróżnienia kosza Windows™,
- Odzyskanie plików z uszkodzonych systemów plików (np. na skutek awarii zasilania lub działania wirusów komputerowych),
- Odzyskanie danych ze sformatowanych dysków,
- Odzyskanie danych ze skasowanych partycji,
- Odzyskanie danych z dysków z uszkodzonymi sektorami (bad sectors),
- Odzyskanie danych z szyfrowanych partycji NTFS5 ,
- Odbudowy RAID ,
- Dump znanych plików (doc, xls, JPG, itd.) z nośników z całkowicie uszkodzonym systemem plików (np. na skutek nadpisania d
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-10-16 03:05:03
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:49:29
Rozmiar: 45.12 MB
Seedów: 25
Peerów: 1

Komentarze: 2

Pobierz torrent
"Aimersoft Video Converter to wysokiej klasy narzędzie przeznaczone do konwertowania plików wideo. Aplikacja nadaje się idealnie do przetwarzania plików HD do innych formatów w wysokiej jakości. W dodatku jest bardzo szybki i wygodny w obsłudze, a także obsługuje wszystkie najnowsze standardy i technologie (NVIDIA CUDA i procesory wielordzeniowe).

Program pozwala na wyciąganie ścieżki dźwiękowej z dowolnego filmu wideo, zapisując je do formatu MP3, OGG, WAV lub M4A. Oprócz tego optymalizuje pliki wideo, tak aby można je było odtwarzać na urządzeniach przenośnych typu iPad, iPod czy Android Phone. Aimersoft Video Converter posiada też niezbędne narzędzia do obróbki wideo, za pomocą których podzielimy film na fragmenty lub wprowadzimy znak wodny, a nawet zwiększymy jasność, kontrast i ostrość obrazu. Aplikacja działa znacznie szybciej jeśli posiadamy w komputerze kartę graficzną wyposażoną w technologię CUDA oraz procesor wielordzeniowy.

Obsługuje następujące formaty wejściowe: AVI, MP4, MPG, MPEG, DPG, VOB, 3GP, 3G2, WMV, ASF, RM, RMVB, DAT, MOV, FLV, f4v, DVR-MS, M4V, MKV, MOD, TOD, GIF, AP3, AIF, TP, TRP, TOD, HD MKV, HD WMV, HD MOD, HD MOV, HD FLV., AA, AAX, AAC, AC3, AIFF, APE, AMR, AU, CUE, FLAC, MP3, M4A, M4B, M4P, M4R, MKA, MPA, MP2, OGG, RA, RAM, WAV, WMA.

Obsługuje następujące formaty wyjściowe: MKV, FLV, MOV, , ASF, 3GP, 3GP2, DivX, WebM, HD AVI (Xvid), HD MKV (H.264, Xvid), HD WMV (WMV2), HD MOV (H.264, Xvid), HD M4V (H.264, Xvid), HD MPG (MPEG-2 VIDEO), HD F4V (H.264 for F4V), HD ASF (MSMPEGV3), HD MP4 (High Profile H.264, MP4 VIDEO, H.264, Xvid), HD DivX i wiele innych."

OS: XP, Vista, 7, 8, 10.

Info:

- Zainstaluj, nie uruchamiaj.
- Skopiuj zawartość folderu 'Crack' do katalogu instalacyjnego.

Screen:

http://img909.imageshack.us/img909/7181/BztsjQ.jpg
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-10-16 02:33:21
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:49:29
Rozmiar: 13.85 MB
Seedów: 5
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
[Request]

Bigasoft AVCHD Converter is easy to use, fast and omnipotent AVCHD video converter and AVCHD video editor software. It can convert AVCHD HD-camcorder video in MTS, M2TS, MOD, TOD to a broad video formats including convert AVCHD to QuickTime, convert AVCHD to AVI, convert AVCHD to MP4, convert AVCHD to WMV, convert AVCHD to MKV, MPG, RM, RMVB, DivX, XViD, WebM, VP8 and more, and convert AVCHD to HD videos. It fully supports HD camcorder of Canon, Hitachi, JVC, Leica Camera, Panasonic, and Sony and can performs as a Panasonic AVCHD converter, Sonny AVCHD converter and Canon AVCHD converter.

Main Functions:

1. Convert AVCHD to all general Video formats

Convert AVCHD to MP4, AVI, MOV and other popular video formats with high quality.

2. Convert AVCHD to HD Videos

Convert camcorder and HDV AVCHD videos to HD videos like HD AVI, HD MPEG4, HD WMV, HD VOB, HD ASF, H.264/MPEG-4 AVC, MKV, HD WMV, etc.

3. Convert AVCHD to portable devices

Optimizes and presets ready video for a bulk of portable devices including AVCHD to iPad, AVCHD to iPod, AVCHD to iPhone, Zune, Zune HD, Xbox, PSP, PSP 2 and more.

4. Convert AVCHD to media players

Convert AVCHD to DivX/XivD players and convert AVCHD to QuickTime Players and more with high quality video footage and sound quality.
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-10-15 21:35:26
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:49:29
Rozmiar: 27.51 MB
Seedów: 7
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Streaming Video Recorder to stosunkowo niewielki kombajn multimedialny przeznaczony do kompleksowej obsługi materiałów wideo. Umożliwia on m.in. pobieranie klipów publikowanych w Sieci, rejestrowanie naszej aktywności na komputerze oraz konwertowanie plików wideo pomiędzy najpopularniejszymi formatami.

Ten wszechstronny program wyposażony został w wiele zaawansowanych rozwiązań, mających na celu poprawę komfortu pracy z multimediami. Umożliwia on w wygodny sposób zapisywanie ulubionych filmików z Internetu na dysku komputera, obsługuje większość najpopularniejszych serwisów typu YouTube, Dailymotion, i innych, a także wspiera następujące protokoły strumieniowania: HTTP, FTP i RTMP. Apowersoft Video Download Capture z powodzeniem radzi sobie z pobieraniem pojedynczych klipów, jak również całych ich zbiorów w najwyższej jakości, dysponując przy tym wbudowanym odtwarzaczem.

Do dyspozycji użytkownika oddano również opcje nagrywania aktywności na pulpicie, konwersji wideo pomiędzy wieloma popularnymi formatami (MP4, FLV, MKV, AVI i innymi, zgodnymi z przenośnymi urządzeniami), a także użyteczny edytora wideo z funkcją kadrowania, przycinania i dodawania napisów.

Obsługiwane Systemy Operacyjne: Windows XP/Vista/7/8/10
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-10-15 19:05:54
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:49:29
Rozmiar: 39.77 MB
Seedów: 9
Peerów: 0

Komentarze: 3

Pobierz torrent
Tipard Video Converter to zaawansowany i wielofunkcyjny program do konwersji plików wideo. Aplikacja oferuje możliwość konwertowania filmów 2D i 3D, bez utraty jakości obrazu i dźwięku. W dodatku posiada nowoczesny silnik konwertujący, który sześciokrotnie szybciej przetwarza pliki multimedialne niż konkurencyjne programy konwertujące.

Aplikacja wspiera i konwertuje filmy do następujących formatów TS, MP4, AVI, WMV, MPEG, MOV, M4V, FLV, 3GP, WebM, F4V . Bez problemów radzi sobie z filmami w wysokiej jakości HD, a także materiałami trójwymiarowymi. Użytkownicy mogą podczas konwersji filmów 3D wybrać odpowiedni tryb Side-by-Side, Top and Bottom (góra i dół) oraz Anaglyph 3D.

Tipard Video Converter charakteryzuje się również czytelnym i w pełni funkcjonalnym interfejsem, w którym znajdziemy wbudowany odtwarzacz do podglądu filmów, edytor do edycji materiałów wideo i szereg pozostałych funkcji i narzędzi niezbędnych przy konwersji plików wideo na komputerze. W wyżej wspomnianym edytorze, możemy ustawiać poziom jasności, kontrastu i saturacji, przycinać i dzielić filmy na poszczególne fragmenty, a także łączyć pliki filmowe w jedną całość. Ponadto przy użyciu edytora zmienimy rozdzielczość obrazu oraz dodamy znak wodny.

W programie znajdziemy też utworzone profile przez producenta, za pomocą których przekonwertujemy filmy do dowolnych urządzeń multimedialnych i przenośnych. Oczywiście nie zabrakło w nim dodatkowych opcji, które pozwolą ręcznie ustawić i zdefiniować parametry obrazu wyjściowego. Tipard Video Converter obsługuje takie technologie jak AMD APP i NVIDIA CUDA, które aż 6-krotnie przyśpieszają proces konwersji materiału do wybranego przez użytkownika formatu.

Obsługiwane Systemy Operacyjne: Windows XP/Vista/7/8/10
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-10-15 15:26:06
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:49:29
Rozmiar: 10.57 MB
Seedów: 33
Peerów: 0

Komentarze: 4

Pobierz torrent
YouTube Downloader (YTD Video Downloader) to program do pobierania plików multimedialnych z serwisu YouTube. Jest to jedno z najpopularniejszych narzędzi w tej kategorii tematycznej, wyróżniające się nie tylko prostą i intuicyjną obsługą, ale także współpracą z większością witryn zajmujących się przechowywaniem i udostępnianiem filmów (Facebook, Vevo, Vimeo, Metacafe, DailyMotion, LiveLeak i inne). Pełną listę wspieranych usług znajdziemy na oficjalnej stronie produktu.


YTD Video Downloader posiada przyjazny interfejs, dzięki czemu przypadnie do gustu początkującym użytkownikom komputera. Proces pobierania składa się z kilku operacji: wklejenia odnośnika do filmu, wybrania jakości (HD 1080p/720p, HQ 480p/360p lub SD) oraz wskazania katalogu docelowego. Wszystkimi uruchomionymi zadaniami możemy następnie w wygodny sposób zarządzać (zatrzymywanie, wznawianie, usuwanie). Na liście znajdziemy także informacje, pozwalające nam śledzić postęp przetwarzania (szybkość, pasek procentowy, szacowany czas pozostały do końca).

Ważną funkcją aplikacji jest wbudowany konwerter, pozwalający na dostosowanie nagrań do urządzeń mobilnych, takich jak iPad, iPod, iPhone, PlayStation Portable czy też telefony komórkowe, konsole i smartfony innego typu. Użytkownik może dodatkowo wybrać jakość wynikowego pliku jak również dokonać dodatkowych optymalizacji (zmiana poziomu głośności, przycinanie długości). Co ciekawe, do dyspozycji mamy także wygodny odtwarzacz plików multimedialnych, pozwalający na przeglądnięcie ostatnio pobranych filmów.

Uwaga!
Kreator instalacyjny proponuje skopiowanie na dysk twardy dodatkowych komponentów, takich jak Ask Toolbar czy SpeedUp PC. Zaleca się pomięcie instalacji wspominanych dodatków.

Obsługiwane Systemy operacyjne: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 /
 
brak screena

Dodał: elladajarek
Data dodania:
2015-10-15 09:38:19
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 01:49:32
Rozmiar: 53.75 MB
Seedów: 1
Peerów: 0

Komentarze: 5

Pobierz torrent
Leawo Total Media Converter Ultimate to program do konwersji wideo i audio do ponad 180 formatów.
Pozwala w prosty sposób tworzyć filmy 3D z 2D (z 6 typami efektów 3D), DVD, Blu-ray.

Główne cechy programu:
- konwersja filmów z dużą prędkością (wykorzystanie technologii: NVIDIA CUDA, ATI Stream, Intel)
- podgląd wideo przeprowadzanej konwersji
- konwersja wideo do odtwarzacza iPhone 5, iPad 4, H*censored* One, Galaxy S 4, itp.
- edycja wideo: przycinanie, wycinanie, zmiana efektów obrazu (jasność, kontrast, nasycenie),
dodawanie znaków wodnych (TIFF,TIF, GIF, PNG, BMP, JPEG, JPG, ICO, EMF, WMF), przerzucenie obrazu w poziomie i pionie, obrót o 90 stopni w obie strony
- dodawanie tekstu do filmu (SRT, ASS, SSA)
- konwersja pomiędzy formatami audio
- konwersja Blu-ray/DVD do wideo w różnych formatach
- Ustawianie parametrów pliku wyjściowego (kodek wideo, rozmiar wideo, bity, proporcje, odświeżanie, kodek audio, kanał, itp.)
- konwersja z 2D do 3D

Jako profesjonalny konwerter, program może posłużyć do zgrywania oprogramowania i konwersji filmów z Blu-ray i DVD.
Podczas nagrywania program oferuje szereg gotowych szablonów menu.

Obsługiwane formaty pliku wejściowego:
* WIDEO
AVI, MP4, DAT, WEBM, RMVB, RM, MPG, MPEG, VOB, MOV, M4V, QT,FLV, F4V, NSV, NUT, MKV, MTS/M2TS/TS/TP/TRP(AVCHD, H.264, VC-1, MPEG-2 HD), MOD, TOD, DV, WMV, ASF, 3GP, 3G2, DVR-MS
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
PIERWSZA POPRZEDNIA ( strona 6 z 30 ) NASTĘPNA więcej z tej kategorii
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.