Upload | Wsparcie | Staty | Staty 2 | FAQ | O nas | Forum | Pluginy | Banery | Szukaj | Moje konto
Ostatnio dodane
Filmy XviD / DivX
DVD-R
Filmy RMVB
Filmy x264
Filmy HD
Filmy 3D
Programy
Konsole
Gry
Muzyka
Teledyski
TV
Erotyka
Książki
Komiksy
Lin/Mac
Sport
Anime
dla Dzieci
GSM/PDA
Inne
info RSS

RSS

Programy

Azureus
BitComet
uTorrent
BitTornado

Linki

brak screena

Dodał: Aljot
Data dodania:
2015-09-16 02:16:30
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 07:39:26
Rozmiar: 15.56 MB
Seedów: 7
Peerów: 4

Komentarze: 19

Pobierz torrent
Przedstawiam nieoficjalne spolszczenie Programu Corel PaintShop Pro X7
Działa jedynie z aktualną wersją - 17.3.0.30
Instrukcja instalacji znajduje się w archiwum Zip

Jak wygląda spolszczony program, zobacz:
https://www.youtube.com/watch?v=fUeXKR3INTM
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-09-16 01:51:01
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:38
Rozmiar: 9.10 MB
Seedów: 14
Peerów: 2

Komentarze: 5

Pobierz torrent
"Folder Lock to proste w użyciu narzędzie do zabezpieczania i ukrywania ważnych danych hasłem. Program posiada zaawansowany mechanizm szyfrujący, który pozwala zabezpieczyć pliki użytkownika 256-bitowym algorytmem. W tym wypadku osoby korzystające z programu nie muszą się o martwić o ewentualną kradzież swoich danych.

Program doskonale nadaje się również do zabezpieczania dowolnego katalogu znajdującego się na dysku twardym. W momencie dodania wybranych folderów do aplikacji, zostają one zabezpieczone i nie są już widoczne z poziomu systemu operacyjnego. W ten sposób dane nie będą dostępne dla pozostałych użytkowników korzystających z tego samego komputera.

Obsługa programu jest banalnie prosta. Użytkownik może łatwo i szybko zabezpieczyć, ukryć lub zablokować hasłem dowolne katalogi lub pliki, korzystając z wbudowanej metody „przeciągnij i upuść”, która usprawnia i znacząco przyśpiesza korzystanie z aplikacji. Warto również wspomnieć o tym, że Folder Lock umożliwia zabezpieczanie całych partycji. Dotyczy to zarówno partycji systemowych jak i logicznych.

Podczas szyfrowania danych, tworzymy nowy folder w dowolnym miejscu na dysku twardym i zabezpieczamy go dodatkowym hasłem. Następnie wybieramy odpowiedni system plików i rozmiar folderu, a po chwili program automatycznie go utworzy w formie dodatkowego napędu widocznego w Eksploratorze Windows. Katalog ten działa na zasadzie wirtualnego napędu, który chroni i zabezpiecza dane osobowe dodatkowym algorytmem szyfrującym.

Folder Lock posiada też narzędzie do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych w formie Online na serwerze producenta (wymagana bezpłatna rejestracja). Oprócz tego znajdziemy w nim inne przydatne funkcje do kopiowania zabezpieczonych danych na dowolny nośnik USB lub CD/DVD, a także do zabezpieczania prywatnych danych użytkownika (karty kredytowe itp.)."

 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-09-16 01:02:49
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:38
Rozmiar: 80.04 MB
Seedów: 14
Peerów: 1

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Najbardziej rozbudowana i kosztowna wersja programu do robienia kopii zapasowych.

"Aplikacja sprawdzi się znakomicie w zabezpieczaniu komputera przed skutkami ewentualnej awarii czy ataku szkodliwych modułów. AOMEI Data Backupper pozwala na wykonanie pełnej kopii zapasowej systemu operacyjnego, ustawień oraz zainstalowanego oprogramowania, a następnie przywrócenie danych w dowolnym momencie.

Program wyróżnia się nowoczesnym, przyjaznym dla początkujących użytkowników interfejsem. Główne okno zostało podzielone na karty, uszeregowane według różnych aktywności (tworzenie kopii, przywracanie kopii, klonowanie, dodatkowe narzędzia). Bardziej zaawansowani odbiorcy z pewnością ucieszą się z opcji konfiguracyjnych, za pomocą których można w pewnym stopniu dostosować aplikację do własnych potrzeb. Znajdziemy wśród nich przełączniki odpowiedzialne za: poziom kompresji, sposób podziału dużych backupów czy działanie mechanizmu VSS.

Główne funkcje AOMEI Backuper:
- wsparcie wszystkich rodzajów urządzeń rozpoznawanych przez Windows, w tym: IDE, SATA, SCSI, SSD, USB, RAID,
- obsługa popularnych systemów plików (FAT16, FAT32, NTFS, ReFS, Ext2/3, ExFAT),
- backup w kilku trybach (pełny, przyrostowy, różnicowy),
- tworzenie kopii zapasowych dla dysków twardych, partycji i woluminów systemowych - dane zostaną zgrane do postaci obrazu w formacie ADI,
- możliwość przywracania tylko wybranych plików i folderów z pełnego backupu,
- narzędzia służące do klonowania partycji i całych dysków twardych,
- opcjonalne kompresowanie i zabezpieczanie backupu hasłem,
- lista wykonanych kopii z opcją błyskawicznego przywracania danych do poprzedniego stanu,
- testowanie integralności struktury wykonanych kopii zapasowych,
- wygodne tworzenie ratunkowych nośników CD/DVD/USB,
- tworzenie wirtualny
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-09-15 06:44:51
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:38
Rozmiar: 25.20 MB
Seedów: 10
Peerów: 0

Komentarze: 6

Pobierz torrent
"TubeDigger to program służący do pobierania materiałów wideo z ogromnej ilości stron udostępniających ten rodzaj multimediów. Aplikacja pozwala również na nagrywanie wideo, które jest strumieniowane na żywo, np. transmisji z rozgrywek sportowych, show telewizyjnych lub obrazu z kamerki internetowej. Po pobraniu materiałów wideo, można przekonwertować je na cały szereg popularnych formatów A/V.

Narzędzie oferuje dwa tryby: D-L Mode oraz Rec Mode, służące odpowiednio - do pobierania nagrań wideo lub do nagrywania wideo ze strumieni Live. W ustawieniach programu można włączyć także udoskonalone nagrywanie Rec+, które pozwala na wstrzymywanie i wznawianie nagrywania wideo ze strumieni Live oraz jest skuteczne, gdy standardowy tryb Rec się nie sprawdza.

Program pozwala na pobieranie i nagrywanie wideo dostępnego w niemal wszystkich serwisach strumieniujących multimedia, obsługiwane są m.in. YouTube, Dailymotion, Vimeo, Vevo, Yahoo Movies i wiele innych. TubeDigger posiada moduł przeglądania stron internetowych, który wyświetla interesujące nas witryny w oknie programu (za pomocą Internet Explorer). Moduł wyposażono w pasek adresu oraz podstawowe przyciski nawigacyjne typowej przeglądarki. Po wpisaniu/wklejeniu adresu strony zawierającej dane nagranie oraz otworzeniu jej w module, aplikacja rozpocznie pobieranie materiału wideo dostępnego na tej stronie. Nie ma konieczności jednoczesnego odtwarzania nagrania, chyba że jest to strumień Live i nagrywamy go w trybie Rec Mode. Narzędzie automatycznie wykrywa tytuł, różne rozdzielczości (także HD), bitrate oraz formaty danego wideo, po czym pozwala na pobranie materiału o interesującej nas jakości. W ustawieniach programu można włączyć automatyczną konwersję plików wideo, uruchamianą zaraz po ukończeniu ich pobierania. Dostępna jest również opcja, która pozwala na odtwarzanie nagrań w domyślnym playerze wideo jeszcze w tr
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-09-15 06:08:02
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:38
Rozmiar: 33.72 MB
Seedów: 36
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
"Aurora Blu-ray Media Player - odtwarzacz multimedialny do odtwarzania płyt Blu-ray. Program odtwarza obrazy z płyt Blu-ray (także ISO) oraz inne formaty multimedialne.

Aurora Blu-ray Media Player posiada prosty i intuicyjny interfejs, przyjazny dla użytkownika. Odtwarzacz bez problemów radzi sobie z odtwarzaniem filmów w wysokiej jakości obrazu HD. Odtwarza napisy i ścieżki dźwiękowe, a także pozwala dopasować rozdzielczość i proporcje wyświetlanego obrazu. Oprócz tego wspiera nowoczesne standardy dźwięku, w tym między innymi DTS 7.1, DTS HD czy AC3/DTS 5.1.

Program odtwarza następujące formaty multimedialne: Blu-ray, DVD, VCD, CD, Video (*.3gp, *.asf, *.avi, *.divx, *.dv, *.f4v, *.flv, *.iso, *.m2ts, *.m4v, *.mkv, *.mov, *.mp4, *.mpeg, *.mpeg1/2/4, *.mpg, *.mts, *.mxf, *.nuv, *.ogg, *.rm, *.rmvb, *.tod, *.ts, *.vob, *.vro, *.webm, *.wmv, etc.) and Audio formats(*.aac, *.ac3, *.aif, *.aiff, *.amr, *.ape, *.cda, *.dts, *.flac, *.m4a, *.mka, *.m4p, *.mp3, *.oga, *.ogg, *.wav, *.wma, etc.)."

OS: XP, Vista, 7, 8, 10.

Info:

- Zainstaluj, nie uruchamiaj.
- Skopiuj zawartość folderu 'crack' do katalogu instalacyjnego.
- Zablokuj soft w zaporze.

Screen:

http://img661.imageshack.us/img661/1074/MymUsW.jpg
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-09-15 02:17:46
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:38
Rozmiar: 13.61 MB
Seedów: 14
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
"AVS Photo Editor - oprogramowanie graficzne umożliwiające selekcjonowanie, katalogowanie oraz obróbkę zdjęć cyfrowych. Oferuje ono wszystkie niezbędne funkcje, obejmujące narzędzia do edycji fotografii, a także ich wygodnego importu z różnych źródeł - w tym aparatów cyfrowych.

Aplikacja już na pierwszy rzut oka łudząco przypomina niekwestionowanego lidera wśród oprogramowania dla profesjonalnych fotografów Adobe Photoshop Lightroom. Niestety nie dorównuje mu funkcjonalnością, jednak z powodzeniem wykorzystywane może być do zaawansowanej obróbki zdjęć cyfrowych. Stworzona została z myślą o pracy z grafiką wysokiej jakości, oferując opcje, z pomocą których wygodnie wykadrujemy fotografie, obrócimy o zadany kąt czy przytniemy do żądanych rozmiarów.

Na tym oczywiście funkcjonalność AVS Photo Editor się nie kończy. Program oferuje szereg funkcji do katalogowania zaimportowanych zdjęć, a także ich zaawansowanej obróbki. Wśród tych ostatnich znajdziemy narzędzia do zarządzania kolorami, jasnością, kontrastem, saturacją, cieniami itp. Wszystkie one posłużyć mogą do edycji grafiki w wielu najpopularniejszych formatach, jednak najbardziej przydadzą się podczas modyfikowania i konwersji plików RAW, które program oczywiście obsługuje.

AVS Photo Editor obejmuje również zestaw filtrów, które mogą być przez użytkownika dowolnie stosowane na fotografiach i pozwalają dodatkowo uatrakcyjnić efekt wyjściowy. Udogodnieniem dla użytkownika jest możliwość zapisywania oraz późniejszego wykorzystania tzw. presetów, zawierających ustawienia poszczególnych atrybutów graficznych - takich jak balans bieli, korekcja tonów, jasność i kontrast, balans kolorów oraz wielu innych. Z pomocą tego narzędzia nałożymy na nasze zdjęcia znaki wodne, umożliwiające ich zabezpieczenie przed niepowołanym wykorzystaniem lub kopiowaniem przez osoby trzecie."
<
 
brak screena

Dodał: Armaros.
Data dodania:
2015-09-15 01:50:00
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:39
Rozmiar: 2.62 MB
Seedów: 9
Peerów: 1

Komentarze: 10

Pobierz torrent
Opis programu:

FM Antivirus to oprogramowanie antywirusowe stworzone przez Polaków na bazie popularnego BitDefendera. Zapewnia ono podstawową ochronę komputerów zarówno w domu, jak również w miejscu pracy, dobrze radząc sobie z typowymi zagrożeniami i charakteryzując się niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe.


Program zabezpiecza system operacyjny Windows przed groźnymi wirusami, trojanami, aplikacjami szpiegowskimi i innymi szkodliwymi oprogramowaniami. Ponadto oferuje on funkcje ochrony i automatycznego uzupełniania danych logowania we wskazanych serwisach internetowych/aplikacjach, zabezpieczania poufnych danych użytkownika (adres zamieszkania, numer konta bankowego itp.) przed kradzieżą, moduł bezpiecznych płatności przydatny podczas wykonywania przelewów bankowych i zakupów w trybie online oraz wyposażony został w dynamiczną, proaktywną technologię wykrywania zagrożeń, która monitoruje działanie aplikacji w czasie rzeczywistym i wykrywa podejrzane zachowania.

FM Antivirus dysponuje także przydatnym trybem przywracania, który umożliwia skuteczne usuwanie zagrożeń w specjalnym środowisku kiedy nie jest to możliwe do wykonana w standardowy sposób z poziomu systemu operacyjnego. Inne godne uwagi funkcje to skaner luk, sprawdzający m.in. aktualizacje środowiska Windows, opcja zabezpieczania nośników zewnętrznych przed wirusami, filtr wyników pracy wyszukiwarki, filtr antyphishingowy, moduł ochrony komunikatorów internetowych oraz wbudowana niszczarka plików. Oprogramowanie wykorzystuje ciekawą technologię PhotON, która skraca czas skanowania dysków i umożliwia samoczynną adaptację do posiadanej konfiguracji sprzętowej i systemowej.

Producent:

FileMedic Sp. z o.o

System operacyjny:

Windows XP / Vista / 7 / 8

Rejestracja by dostać kluczyk:

https://www.nazwa.pl/fmantiv
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-09-15 00:33:27
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:39
Rozmiar: 20.98 MB
Seedów: 34
Peerów: 2

Komentarze: 1

Pobierz torrent
"PhotoZoom Pro to potężne narzędzie graficzne, służące do powiększania (oraz pomniejszania) zdjęć cyfrowych bez jednoczesnej utraty ich jakości. Zawiera ono szereg bardzo złożonych mechanizmów, które pozwalają sprawnie modyfikować fotografie (nawet do rozmiaru 1x1 miliona pikseli) oraz usuwać ich różnego rodzaju niedoskonałości - szumy, artefakty itp.

Program bazuje na stworzonej i opatentowanej przez jego twórców zaawansowanej technologii S-Spline Max, która daje nam możliwość kilkuset-krotnego powiększenia obrazu zachowując jednocześnie wyrazistość krawędzi, ostrość i szczegółowość. Jak zapewniają autorzy, aplikacja doskonale radzi sobie również z zaszumionymi fotografiami, a wbudowane filtry umożliwiają usunięcie widocznych na zdjęciu zakłóceń i artefaktów.

Obsługa PhotoZoom Pro jest bardzo prosta i nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom. Narzędzie oferuje zestaw predefiniowanych profili z ustawieniami, które posłużyć mogą podczas zmiany rozmiarów fotografii. Oczywiście możliwa jest ich łatwa edycja i tworzenie własnych zestawów konfiguracji. Co istotne, program wspiera procesory wielordzeniowe i obsługuje sprzętową akcelerację GPU.

Narzędzie wykorzystywane może być jako samodzielna aplikacja lub rozszerzenie dla oprogramowania graficznego Adobe Photoshop, Adobe Photoshop Elements, Corel PHOTO-PAINT i Corel PaintShop Pro. Wśród obsługiwanych formatów graficznych znajdziemy pliki TIF, TIFF, PNG, PING, JPG, JPEG, JPE, JFIF, JIF, BMP, DIB, TGA, TARGA, TPIC, VGA, ICB, VST oraz GIF."

Jeżeli ktoś posiada starszą wersję a ma parcie na nowszą, wskazana jest aktualizacja programu. Inne rozwiązanie może udoopić powiązania softu z Adobe czy Corelem.

virustotal: tnij*org/51hqh1q

Info:

- Odłącz net.
- Zainstaluj, uruchom.
- Otwórz
 
brak screena

Dodał: elladajarek
Data dodania:
2015-09-14 22:15:03
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:39
Rozmiar: 14.55 MB
Seedów: 4
Peerów: 0

Komentarze: 3

Pobierz torrent
RadioSure to kolejna ciekawa pozycja w aplikacjach przeznaczonych do odtwarzania stacji radiowych, nadawanych poprzez internet. Baza programu posiada ponad 17 tys. rozgłośni radiowych, wśród których znajdują się również te polskojęzyczne.

Ponadto możemy dodawać kolejne pozycje do bazy, a także w dowolny sposób je segregować (według kraju, gatunku muzyki, nazwy itp.). Aplikacja jest dostępna w polskiej wersji językowej, którą musimy wybrać w ustawieniach (domyślnie jest to język angielski).

Język interfejsu: polski / multi
System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Rejestracja: serial
Strona producenta: http://www.radiosure.com/

Screen po instalacji:http://postimg.org/image/46vq2cxkr/full/

Program zainstalowałem na Win 10 Pro 64 bit

Instalacja:
1.Zainstalować / Nie uruchamiać programu.
2.Folder Stations - Plik RSD przenieść do podfolderu z zainstalowanym programem (Stations)
3.Uruchomić program i zarejestrować kluczem.
4.Zrobić Upgrade do najnowszej wersji.

Skórki wypakować do folderu z zainstalowanym programem - podfolder (Skin)
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-09-14 01:23:55
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:39
Rozmiar: 30.72 MB
Seedów: 36
Peerów: 3

Komentarze: 7

Pobierz torrent
Program do resetowania i odzyskiwania haseł dostępu w systemach Windows. Po uruchomieniu należy zgodnie ze wskazówkami przygotować stosowny nośnik bootowalny, który następnie należy odpalić na zablokowanym komputerze po ustawieniu odpowiedniej sekwencji startowej.

Instrukcja: http://www.daossoft.com/documents/how-to-use-windows-password-rescuer-personal.html

OS; XP, Vista, 7, 8, 10.

Screen:

http://img537.imageshack.us/img537/5281/EJv0iU.jpg

http://img907.imageshack.us/img907/7356/gD77Hw.jpg
 
brak screena

Dodał: yaro123456
Data dodania:
2015-09-13 21:58:35
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:39
Rozmiar: 9.16 GB
Seedów: 16
Peerów: 18

Komentarze: 12

Pobierz torrent
Rozszerzaj możliwości swoich sprawdzonych procedur z wykorzystaniem AutoCAD dzięki narzędziom ułatwiającym tworzenie, przechwytywanie, przesyłanie oraz prezentowanie swoich projektów w przekonujący sposób.

Docelowi użytkownicy:
Projektanci, architekci, inżynierowie

Pakiet Ultimate zawiera:

Autocad
Autocad Raster Design
Showcase
ReCap
3ds Max
Alias Design.

Zawiera spolszczenia jedynie do programu Autocad, zarówno do wersji 32-bit, jak i 64-bit, które wystarczy zainstalować w wybranym folderze.

Instrukcje instalacji w folderach.

Całość spakowana do pliku rar.
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-09-13 03:31:00
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:39
Rozmiar: 10.52 MB
Seedów: 64
Peerów: 2

Komentarze: 6

Pobierz torrent
YTD Video Downloader (kiedyś YouTube Downloader) to jeden z najpopularniejszych programów do pobierania z Internetu krótkich klipów wideo. Wbrew nieco mylącej nazwie pozwala ono zapisywać na dysku komputera filmiki pochodzące nie tylko z serwisu YouTube, ale również Bing Video, Blip.tv, DailyMotion, Facebook, Metacafe, Google Video i wielu innych.

Praca z programem jest bardzo prosta i ogranicza się do wklejenia w głównym jego oknie linku do wybranego klipu. Ponadto użytkownik posiada możliwość definiowania jakości pobieranego filmiku oraz lokalizacji, w której zostanie on zapisany. Domyślnie YTD Video Downloader zapisuje klipy w postaci plików FLV, jednak po zakończeniu procesu pobierania oferuje on możliwość konwersji do formatów MOV, MP4, 3GP, WMV, AVI lub MP3, kompatybilnych z iPodem, iPhonem, PSP, przenośnymi odtwarzaczami multimedialnymi oraz smartfonami. Do dyspozycji pozostają również funkcje, umożliwiające zmianę głośności dźwięku, a także wycinania z klipów wskazanych fragmentów. Narzędzie wyposażone zostało we wbudowany odtwarzacz, dający możliwość podglądu zapisanych plików FLV, bez konieczności korzystania z dodatkowego oprogramowania.

Wersja PRO nie posiada limitu pobierania oraz umożliwia automatyczną konwersję plików.

Windows XP/Vista/7/8/10

Screeny:

http://img540.imageshack.us/img540/8937/9dHwpb.jpg

http://img909.imageshack.us/img909/595/c6yHNm.jpg
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-09-13 01:43:00
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:39
Rozmiar: 41.96 MB
Seedów: 19
Peerów: 2

Komentarze: 6

Pobierz torrent
Komercyjna wersja programu do odsłuchiwania internetowych stacji radiowych z całego świata.

Aplikacja posiada prosty i czytelny interfejs użytkownika, w którym znajdziemy wiele interesujących funkcji do zarządzania i nagrywania różnych strumieni stacji internetowych. Obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty obsługiwane przez radia: WMA, AAC+, VORBIS, OGG czy MP3.

TapinRadio wyróżnia się na tle konkurencyjnych aplikacji ogromną bazą zawierającą przeszło 20 tysięcy różnych stacji radiowych z całego świata, w tym również i z Polski. Wśród nich otrzymamy dostęp do RMF FM, Radio ZET, Radio Eska czy Megastacja. Strumienie radiowe można wyszukiwać na wiele różnych sposobów. Korzystając z gotowej listy podzielonej na kontynenty, kraje i gatunki lub wpisując w odpowiednim polu nazwę poszukiwanej rozgłośni radiowej.

Program pozwala tworzyć listę ulubionych stacji radiowych, którą można w prosty sposób modyfikować. Oprócz tego wspiera skróty klawiszowe oraz umożliwia ręczne dodawanie różnych strumieni, kopiując do aplikacji odpowiedni adres URL. Podczas odtwarzania dowolnego strumienia wyświetlają się istotne informacje o stacji radiowej, z których odczytamy jakość sygnału oraz pełny tytuł aktualnie słuchanego utworu muzycznego. TapinRadio oferuje również możliwość nagrywania internetowych stacji radiowych, a także odsłuchiwanie ich w losowej kolejności.

OS: XP, Vista, 7, 8, 10.

Screeny:

http://img540.imageshack.us/img540/6454/8TB3wC.jpg

http://img673.imageshack.us/img673/4760/LQyHON.jpg
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-09-13 01:16:28
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:39
Rozmiar: 22.52 MB
Seedów: 14
Peerów: 1

Komentarze: 5

Pobierz torrent
Elcomsoft Wireless Security Auditor - audyt bezpieczeństwa sieci bezprzewodowych i odzyskiwanie haseł WPA/WPA2. Poza trybem korzystającym wyłącznie z CPU, nowy program do odzyskiwania haseł sieci bezprzewodowych jest wyposażony w opatentowaną technologię przyspieszania odzyskiwania hasła przez wykorzystanie mocy obliczeniowej GPU.
Elcomsoft Wireless Security Auditor obsługuje ataki słownikowe z zaawansowaną funkcją wariacji i akceptuje standardowe logi tcpdump obsługiwane przez programy typu sniffer Wi-Fi.

OS: XP, Vista, 7, 8.

Info:

- Zainstaluj w wersji trial, nie uruchamiaj.
- Skopiuj plik .exe z folderu 'Crack' do katalogu instalacyjnego.
- Uruchom plik.reg i dodaj informację do rejestru systemu.

Screen:

http://img661.imageshack.us/img661/5273/VbCtLK.jpg
 
brak screena

Dodał: qawert
Data dodania:
2015-09-12 08:59:57
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-08 12:56:17
Rozmiar: 10.79 GB
Seedów: 2096
Peerów: 686

Komentarze: 8

Pobierz torrent
"DriverPack Solution to darmowe narzędzie przeznaczone do aktualizacji sterowników w systemach Windows XP/Vista/7/8. W odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu korzysta ono z bazy komponentów w trybie offline.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, oferuje przejrzysty i intuicyjny interfejs graficzny, pozwalając na szybkie oraz wygodne zarządzanie sterownikami urządzeń zainstalowanymi w środowisku Windows. Z powodzeniem wykorzystywane ono może być nie tyle do aktualizacji sterowników, co również ich instalacji na "świeżym" systemie operacyjnym.

Oferowana wraz z DriverPack Solution baza zawiera sterowniki do większości najpopularniejszych urządzeń i komponentów montowanych w komputerach stacjonarnych, laptopach czy netbookach. Znajdziemy wśród nich sterowniki do układów dźwiękowych, kart graficznych, interfejsów sieciowych, chipsetów, kontrolerów, modemów, kamerek internetowych, monitorów i wielu innych urządzeń."
Żródło opisu: dobreprogramy.pl


Producent: Артур Кузяков
System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8
Licencja: bezpłatna
 
brak screena

Dodał: azjatycki
Data dodania:
2015-09-12 07:32:34
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:39
Rozmiar: 16.78 MB
Seedów: 18
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Multilanguage.

---------------------

Helium Music Manager to jeden z najlepszych programów do katalogowania zasobów muzycznych.

Program umożliwia przeszukiwanie dysków w poszukiwaniu plików, katalogowanie ich, zmianę nazw (korzystając także z bazy CDDB), tworzenie list odtwarzania (playlists) oraz odsłuchiwanie utworów. Dodatkowo oferuje funkcje wizualizacji, konwertowania muzyki pomiędzy najpopularniejszymi formatami, nagrywania audio i danych na płyty CD/DVD, a także importu plików z płyt Audio-CD. Helium Music Manager obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty muzyczne (MP3, OGG, MPEG, WMA) oraz posiada jeden z najlepszych edytorów tzw. tagów służących do opisywania plików.

Wersja bezpłatna oferuje zintegrowany odtwarzacz z obsługą funkcji cross fade i auto-DJ mode, zaawansowany edytor tagów, możliwość tworzenia nieograniczonej liczby playlist, funkcję automatycznej synchronizacji folderów zawierających muzykę z playlistą, wsparcie dla odtwarzania i streamingu muzyki w Internecie, obsługę scrobblingu dla Last.fm, a także obsługę urządzeń iPod, iPhone, Creative Zen itp. Użytkownicy korzystający z darmowej edycji liczyć się muszą również z pewnymi ograniczeniami. Dotyczą one m.in. jakości muzyki zgrywanej z płyt Audio-CD (maksymalnie 160 kbps) oraz grupowania bibliotek muzycznych.

Możliwości programu mogą być dodatkowo zwiększone za pośrednictwem rozszerzeń (plug-inów).

---------------------

[ENG]

Helium Music Manager is a music manager that can rip, tag, play, browse, search, rename, burn and synchronize your music with a portable player. You can take control of your music collection. Stop spending time looking for files on your computer or hunting through CDs, vinyl records and tapes – instead, simply enjoy and explore your music! Helium Music Manager can replace your ripper, playe
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-09-12 07:30:37
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:39
Rozmiar: 24.66 MB
Seedów: 15
Peerów: 0

Komentarze: 5

Pobierz torrent
Najbardziej zaawansowana wersja programu dla firm, wspierająca przywracanie danych z sieci. Nowa wersja jest wzbogacona o funkcje ochrony i niszczenia danych z klasycznych nośników oraz środowisk VMware. Program do odzyskiwania danych umożliwia przywracanie danych z macierzy RAID. Wyposażony jest w poszerzony zestaw narzędzi: do odzyskiwania danych z poczty elektronicznej, podgląd heksadecymalny, S.M.A.R.T., analizę i diagnostykę zapisanych oraz uszkodzonych sektorów, narzędzia do tworzenia obrazu dysku, kopiowanie i odświeżanie dysku.

OS: XP, Vista, 7, 8, 10.

virustotal: http://tnij.org/kz9kn15

Screen:

http://img910.imageshack.us/img910/8104/7dPw12.jpg
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-09-12 04:29:17
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:39
Rozmiar: 70.88 MB
Seedów: 20
Peerów: 3

Komentarze: 0

Pobierz torrent
PotPlayer to oferujący ogromne możliwości odtwarzacz multimediów, stworzony jako kontynuacja popularnego KMplayera. Pozwala on odtwarzać pliki audio i wideo w wielu popularnych formatach, płyty DVD, sygnał z tunerów TV/SAT i kamer cyfrowych, strumieni z Internetu itp., doskonale radząc sobie przy tym z materiałami w wysokich rozdzielczościach HD.

Program pomimo na pierwszy rzut oka prostego interfejsu graficznego posiada olbrzymie możliwości konfiguracji poszczególnych aspektów odtwarzanych multimediów. O jego potencjale przekonać się można wchodząc w ustawienia odtwarzacza. Znajduje się tam cały szereg funkcji pozwalających dostosować zarówno obraz, jak również dźwięk i napisy odtwarzanego filmu.

Wśród oferowanych opcji konfiguracyjnych znalazły się funkcje do ustawiania przestrzeni kolorów obrazu, zmiany jego rozmiarów, proporcji i pozycji na ekranie, wiele narzędzi i filtrów do poprawy jakości odtwarzanego obrazu itp. W przypadku dźwięku PotPlayer pozwala kierować go na różne wyjścia audio, przeprowadzać proces resamplingu i normalizacji, kontrolować głośność na każdym z kanałów, a także zmieniać jego barwę za pośrednictwem wbudowanego equalizera. Nie zabrało także ciekawych funkcji dotyczących napisów - m.in. formatowanie czcionki, rendering, pozycja na ekranie itp.

Ogromną zaletą programu PotPlayer jest możliwość łatwego konfigurowania skrótów klawiszowych, a także tworzenie profili z ustawieniami. To ostatnie ma duże znaczenie i poprawia wygodę pracy kiedy często zmieniamy urządzenie, na którym odtwarzamy multimedia (np. komputer, telewizor).

Screeny:

http://img673.imageshack.us/img673/6333/1irzI4.jpg

http://img661.imageshack.us/img661/1190/JPRtmO.jpg
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-09-12 02:26:13
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:39
Rozmiar: 24.27 MB
Seedów: 6
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
"Child Control to rozbudowany, łatwy w obsłudze program, dzięki któremu rodzic ma możliwość kontrolowania poczynań swojej pociechy przed komputerem. Dotyczy to nie tylko treści przeglądanych stron internetowych, ale również czasu użytkowania komputera a podziałem na konkretne aplikacje, dla których możliwe jest tworzenie niezależnych harmonogramów. Wbudowana w program funkcja generująca dzienne raporty wraz z ich przesyłaniem na adres mailowy rodzica, pozwala na kontrolowanie komputera dziecka nawet w przypadku nieobecności w domu, z dowolnego innego urządzenia z dostępem do Internetu.

Pierwsze uruchomienie programu wiąże się w koniecznością stworzenia hasła użytkownika aplikacji (rodzica) oraz wskazania adresu e-mail. Będzie on niezbędny w przypadku chęci odzyskania hasła oraz jest domyślnie przypisywany jako adres, na który mają być kierowane mailowe podsumowania w formie raportów. Hasło będzie potrzebne przy każdej chęci skorzystania z ustawień aplikacji.

Opcje konfiguracyjne aplikacji są bardzo rozbudowane. Pozwalają na wprowadzenie niezależnych oraz wspólnych zmian na różnych użytkowników komputera. Rodzic ma możliwość blokowania konkretnych stron internetowych lub wskazywania treści, które mają być blokowane przez program (na przykład pornografia, czaty wideo itp.). Podobnym restrykcjom mogą podlegać programy zainstalowane na komputerze, które nasza pociecha będzie mogła włączać tylko według ustalonego przez nas harmonogramu. Warto dodać, iż wszystkie statystyki dostępne są nie tylko w przesyłanych mailach w ramach podsumowania dnia, ale również bezpośrednio w programie, gdzie reprezentowane są przez czytelne wykresy aktywności dziecka."

Info:

- Na czas instalacji i aktywacji odłącz net.

Screeny:

http://img673.imageshack.us/img673/6710/sC88Fn.jpg

http://img537.imageshack.us/i
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-09-12 00:48:13
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:39
Rozmiar: 21.82 MB
Seedów: 22
Peerów: 1

Komentarze: 23

Pobierz torrent
"Splash PRO EX to wielofunkcyjny odtwarzacz plików wideo, który powstał głównie z myślą o materiałach zapisanych w rozdzielczości HD (High Definition, 720p). Picture, czyli autorska technologia zastosowana przez producenta programu sprawia, że wyświetlany na ekranie obraz jest niezwykle wyraźny i płynny.

Odtwarzacz może pochwalić się wyjątkowo szybkim i bezproblemowym działaniem – uruchomienie filmu wideo w jakości HD trwa dosłownie moment. Użytkownik nie musi się również martwić o kodeki audio i wideo - Splash PRO EX zawiera wszystko, co jest niezbędne do oglądania filmów.

Nawigacja nie sprawia żadnych kłopotów, gdyż interfejs Splash PRO EX jest niezwykle intuicyjny i czytelny. Użytkownik ma dostęp do list odtwarzania (wraz z miniaturkami) i może korzystać z programu uruchomionego na całym ekranie przy użyciu pilota lub klawiatury. Nie zabrakło ponadto tak istotnych funkcji, jak zmiana proporcji obrazu, przechwytywanie zrzutów ramek wideo, zmiana podstawowych parametrów (nasycenie, kontrast, jasność) oraz wielu innych, w tym między innymi opcji Audio Boost, która zwiększa głośność nawet do 500 proc.

Dla wielu osób ogromnym atutem Splash PRO EX będzie z pewnością możliwość odtwarzania filmów bezpośrednio z kamery AVCHD. Na potrzeby tej funkcji autorzy przygotowali również specjalne, interaktywne menu, za pomocą którego bezproblemowo obsłużymy wybrane nagranie wideo.

Program adresowany jest zarówno do osób oglądających filmy na stacjonarnych, jak i przenośnych komputerach. Druga grupa docelowa może skorzystać z opcji EcoMode, która odpowiada za zarządzanie energią laptopa, wydłużając czas pracy. Funkcja ta monitoruje również zużycie baterii i odczytuje poziom jej wydajności.

Za pomocą Splash PRO EX użytkownik ma możliwość eksportowania wideo ze wsparciem akceleracji sprzętowej NVIDIA CUDA i Intel Quick
 
brak screena

Dodał: mhzstyle
Data dodania:
2015-09-11 09:47:02
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:39
Rozmiar: 108.07 MB
Seedów: 14
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Xara Web Designer to profesjonalne narzędzie do prostego i szybkiego tworzenie stron WWW już od etapu przygotowywania grafik po proces kodowania i publikowania strony online.

Program charakteryzuje wysoka wydajność zarówno samego silnika renderującego jak również wygodnego interfejsu użytkownika, co przekłada się na szybkość działania aplikacji zwłaszcza podczas tworzenia stron internetowych. Użytkownicy mogą też korzystać z wygodnej metody „przeciągnij i upuść”, która zdecydowanie usprawni dodawanie różnych plików multimedialnych (MP3, MP4, FLV, PDF, SWF, GIF, SVG, ODP, PPTX itp.) oraz grafik (w tym przyciski, ikonki czy logotypy) do przygotowywanej aplikacji WWW.

Xara Web Designer posiada niezbędne narzędzia do manipulowania różnymi obiektami graficznymi. Rysowanie, obracanie, przesuwanie czy zmiana rozmiaru obiektu to tylko część jego możliwości. Oprócz tego w jego zasobach znajdziemy funkcje do umieszczania różnego rodzaju widżetów społecznościowych w tym Google Maps, przycisków z serwisu Facebook czy Twitter, galerii zdjęci z Picassy itp.

Strony internetowe tworzone za pomocą kreatora aplikacji są przygotowywane według wytycznych W3C i działają pod większością najpopularniejszych na rynku przeglądarek WWW (IE 6+, Firefox, Safari, Chrome). Dodatkowo strony mogą być wyświetlane również na urządzeniach przenośnych wykorzystujących m. in. takie systemy jak iOS czy Android. Dzięki wykorzystaniu technologii HTML 5 możliwe jest również osadzanie klipów wideo na tego typu stronach.

Instalacja:

Odłącz interent!

Zainstaluj xara

Przekopiuj plik exe do folderu zainstalowania xara

Dodaj do firewalla regułe blokowania programu xara

Uruchom program
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-09-11 01:18:52
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:39
Rozmiar: 21.46 MB
Seedów: 18
Peerów: 0

Komentarze: 5

Pobierz torrent
BurnAware Professional to prosty w obsłudze program do tworzenia i nagrywania płyt CD, DVD i Blu-ray. Aplikacja pozwala na nagrywanie niemal wszystkich typów plików - zdjęcia cyfrowe, dokumenty, pliki audio i wideo, a nawet zarchiwizowane dane zapisane w formacie ZIP czy RAR. BurnAware nagrywa, tworzy i kopiuje obrazy w formacie ISO.

Program oferuje takie opcje jak nagrywanie gotowych obrazów ISO, tworzenie własnych kompilacji dysków z danymi, płyt AudioCD z plików WAV, MP3, WMA oraz płyt DVD Video. BurnAware Free Edition obsługuje wszystkie sprzętowe interfejsy (IDE/SCSI/USB/1394/SATA) oferując zapis danych na takich nośnikach jak CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE, HD DVD-R/RW i DVD-RAM.

Aplikacja radzi sobie również dobrze z zapisem obrazów płyt w locie (on-the-fly), automatyczną weryfikacją nagranych plików i tworzeniem tzw. płyt multisesyjnych.

OS: XP, Vista, 7, 8, 10.

Screen:

http://img538.imageshack.us/img538/4374/XhZ3BR.jpg
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-09-11 00:45:04
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:39
Rozmiar: 22.83 MB
Seedów: 31
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Flashboot to zaawansowane oprogramowanie służące do tworzenia bootowalnych (rozruchowych) dysków przenośnych typu pendrive lub zewnętrznych dysków twardych podłączanych przez złącze USB.

Soft pozwala zainstalować na tzw. pendrivie przenośny system (Windows lub Linux). Za jego pomocą można przygotować kilka wersji dysków startowych w pamięci USB. Oferuje możliwość np. przekopiowania dyskietki rozruchowej na pendrive'a, przekonwertowania systemu Windows LiveCD czy dystrybucji LiveCD Linuxa w pamięci flash.

Program obsługuje wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne, w tym między innymi Windows XP, Vista, 7, 8 oraz różne dystrybucje Linuksa. Flashboot jest niezwykle przydatnym oprogramowaniem dla użytkowników komputerów przenośnych (na przykład netbook), które nie zostały wyposażone w napędy CD lub DVD.

Info:

- Zainstaluj, nie uruchamiaj.
- Skopiuj License Key do katalogu instalacyjnego.

Screeny:

http://img538.imageshack.us/img538/6350/tjdYoz.jpg

http://img673.imageshack.us/img673/5931/4pLVtx.jpg
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2015-09-10 19:04:43
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:40
Rozmiar: 7.77 MB
Seedów: 5
Peerów: 0

Komentarze: 3

Pobierz torrent
jv16 PowerTools daje użytkownikowi kompleksową kontrolę nad komputerem. Aplikacja posiada moduły służące do monitorowania, czyszczenia i kontrolowania rejestru, połączenia z Internetem oraz plików systemowych.

Program potrafi masowo zmieniać nazwy plików oraz nadawać im atrybuty. Kolejna interesująca funkcja to wyszukiwanie zdublowanych plików oraz szyfrowanie ich za pomocą metod: Rijndeal, Skipjack, Twofish, Blowfish, Square.

Dzięki jv16 PowerTools mamy kontrolę nad aplikacjami uruchamianymi razem ze startem systemu, możemy usuwać uszkodzone wpisy z rejestru oraz odinstalowywać programy. Przy zarządzania połączeniem internetowym mamy dostęp do zdalnego zarządzania komputerem, wysyłania wiadomości oraz wyłączania i resetowania komputera.


Producent:
Macecraft Software
http://www.macecraft.com/
Windows XP/Vista/7/8/10

Skanowano na virustotal:

https://www.virustotal.com/en/file/4fc3138e601f89506c370b03e091a5d9162c92879ad976535a7e458c914e901 8/analysis/1441904426/
 
brak screena

Dodał: azjatycki
Data dodania:
2015-09-10 07:31:28
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:40
Rozmiar: 243.49 MB
Seedów: 9
Peerów: 0

Komentarze: 14

Pobierz torrent
Multilanguage.

----------

WinDVD Pro 11.7 to najnowsza wersja znakomitego odtwarzacza filmów na płytach DVD i Blu-ray, oferującego doskonałą jakość obrazu i dźwięku.

WinDVD wspiera praktycznie wszystkie najpopularniejsze i najnowsze formaty obrazu m.in.: MPEG4-AVC (H.264), MPEG-2, VC1; umożliwia dekodowanie dźwięku w technologiach Dolby Digital Plus, Digital EX, Pro Logic IIx, TrueHD i DTS-HD, Dolby Virtual Speaker, Dolby Headphone; odtwarzanie audio wysokiej jakości (96 kHz/24-bit) oraz obsługuje wszystkie obecnie stosowane formaty nośników: Blu-ray, HD DVD, Video-DVD, VCD, SVCD czy CD. Program umożliwia też odtwarzanie pojedynczych plików wideo, również w formacie DivX. Wspiera technologie sprzętowej akceleracji odtwarzania wideo wysokiej rozdzielczości - NVIDIA PureVideo HD i ATI Avivo HD.

W 11 wersji odtwarzacza pojawiła się możliwość odtwarzania płyt w formatach Blu-ray 3D i BDXL, oraz nagranych z użyciem kamer i aparatów z obiektywami 3D firmy Fujifilm. Dzięki zastosowaniu technologii Frame Sequential i polaryzacji, oraz współpracy z polaryzacyjnymi okularami NVIDIA 3D Vision, WinDVD Pro umożliwia oglądanie trójwymiarowych filmów na wiele sposobów, a wrażenia okraszone są nowoczesnym dźwiękiem przestrzennym. Ciekawą nowością w tej wersji programu jest również możliwość konwersji ?płaskich? filmów do trójwymiarowych dla wszystkich filmów, niezależnie od tego, czy są to pliki czy płyty DVD.

Ponadto w wersji 11 WinDVD Pro i WinDVD Standard dodano obsługę nowych formatów plików (FLV, MKV i MP4). Odtwarzane materiały są jeszcze atrakcyjniejsze dla oglądającego dzięki możliwości włączenia stabilizacji obrazu, wysokiej jakości skalowaniu rozdzielczości filmu (również w górę) i zaawansowanej korekcji kolorów. Drobne zmiany wprowadzono również w interfejsie programu i współpracy ze sprzętem, co powinno pozytywnie
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2015-09-09 15:10:58
Ostatnia aktualizacja:
2015-09-09 15:39:01
Rozmiar: 10.98 GB
Seedów: 13
Peerów: 9

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Kolekcja sterowników z SamLab.ws dla wszystkich systemów operacyjnych 32-bitowych i 64-bitowych systemu Windows od systemu Windows 2000 do systemu Windows 10, w tym platform serwerowych.- (Zestaw sterowników) (x86/x64) (09.09.2015) [ML/PL][.iso]

DP_Biometric_15082.7z
DP_Bluetooth_15091.7z
DP_CardReader_15091.7z
DP_Chipset_15091.7z
DP_LAN_Intel_15084.7z
DP_LAN_Others_15091.7z
DP_LAN_Realtek-NT_15084.7z
DP_LAN_Realtek-XP_15080.7z
DP_MassStorage_15085.7z
DP_Misc_15091.7z
DP_Modem_15085.7z
DP_Monitor_15091.7z
DP_Printer_15084.7z
DP_Sound_ADI_15084.7z
DP_Sound_CMedia_15085.7z
DP_Sound_Conexant_15091.7z
DP_Sound_Creative_15085.7z
DP_Sound_IDT_15091.7z
DP_Sound_Others_15085.7z
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: TobiWUJO
Data dodania:
2015-09-08 20:28:44
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:40
Rozmiar: 1.15 GB
Seedów: 74
Peerów: 2

Komentarze: 62

Pobierz torrent
NAJLEPSZY, NAJSTABILNIEJSZY i NAJSZYBSZY system. Nie żadne wynalazki typu 7,8 czy 10. Prosty, lekki. Obsługuje do 128GB RAMU, 16 TB partycji i do 8 rdzeni procesora !!!

SZACUN DLA [SROM-otnika] za wspaniały system.

System jest bezkonkurencyjny pod względem wydajności w wieeeelu kategoriach wobec Visty i Seven.

Jest to jedyna (!) w kraju modyfikacja XP x64, praktycznie w całości spolszczona przez ręczną edycję ok. 1000 plików...

System ten ma niebywałe możliwości - obsługa pamięci do 128 gigabajtów RAM i 16 terabajtów pamięci wirtualnej...

Drugą zaletą jest jego pochodzenie - system bazuje na kodzie wspaniałego jądra NT 5.2 z Servera 2003, dzięki czemu posiada znakomitą stabilność pracy.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

- Procesor minimum 733 (MHz)
- 1 gigabajt (GB) pamięci RAM
- (minimum) 6 (GB) wolnego miejsca na dysku
 
brak screena

Dodał: Armaros
Data dodania:
2015-09-08 15:38:52
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:40
Rozmiar: 279.87 KB
Seedów: 4
Peerów: 0

Komentarze: 10

Pobierz torrent
Ashampoo AntiSpy 1.0.0.15 [ENG][Freeware ]


Opis programu:


Ashampoo AntiSpy to prosty program, którego nie trzeba nawet instalować. Od razu po uruchomieniu proponuje on stworzenie punktu przywracania systemu, do którego będzie można powrócić w przypadku jakichkolwiek problemów.

Działanie narzędzia jest proste. Za pomocą suwaków możemy dostosować wszystkie opcje Windows 10 związane z bezpieczeństwem i prywatnością. Chodzi między innymi o wysyłanie anonimowych statystyk na serwery Microsoftu, dostęp aplikacji do kamerki internetowej czy chociażby wykorzystanie mikrofonu.


Dzięki temu dostosujemy wszystkie zagadnienia według własnych preferencji i zabezpieczymy się przed niechcianą inwigilacją ze strony Microsoftu.


System:Windows 10


Producent:

ashampoo GmbH & Co. KG

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2015-09-08 09:24:41
Ostatnia aktualizacja:
2015-09-08 09:34:28
Rozmiar: 20.72 MB
Seedów: 1
Peerów: 0

Komentarze: 20

Pobierz torrent
HitmanPro to skaner przeznaczony do sprawdzania czy system nie został zainfekowany przez szkodliwe oprogramowanie w tym wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.

Program funkcjonuje w oparciu o model chmury skanując komputer w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania i analizując potencjalne zagrożenia online za pomocą silników takich aplikacji jak Bitdefender i Kaspersky. HitmanPro korzysta również z zaawansowanych technologi detekcji szkodliwego oprogramowania poprzez
nadzorowanie zachowania danego programu, a nie sprawdzanie sum kontrolnych czy sygnatur zagrożeń. Analiza zachowania pozwala na przypisanie każdemu plikowi stopnia zagrożenia dla systemu.

HitmanPro uważany jest przez wielu za jedno z najlepszych uzupełnień programu antywirusowego. Co istotne, program w przypadku braku dostępu do Internetu pozwala na identyfikację zagrożeń za pomocą wbudowanego skanera behawioralnego.

Narzędzie pozwala również na korzystanie z usługi VirusTotal, która analizuje podejrzane pliki oraz adresy URL i umożliwia identyfikację wirusów, robaków, trojanów i wielu innych rodzajów szkodliwego oprogramowania online. Aby z niej korzystać należy zarejestrować się w serwisie VirusTotal by otrzymać klucz API do usługi.S.O:Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (32-Bit and 64-Bit)


Skanowano na wirustotal:

https://www.virustotal.com/en/file/7bd48e101f5f70bc803195369e6340507a3183675548d17ea2d9d63fe47f3d7 4/analysis/1441696252/
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-09-07 02:26:00
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-10 14:24:40
Rozmiar: 4.63 MB
Seedów: 10
Peerów: 1

Komentarze: 3

Pobierz torrent
iCare Data Recovery Free to cieszące się dużą popularnością oprogramowanie służące do odzyskiwania danych. Przy jego użyciu przywrócimy pliki z dysków twardych, kart pamięci i zewnętrznych nośników danych, które zostały usunięte na wskutek błędu użytkownika, działalności wirusów czy też awarii sprzętu lub oprogramowania.

Oprogramowanie oferuje 3 tryby pracy przeznaczone do przywracania danych z sformatowanych partycji, odzyskiwania uszkodzonych partycji i skasowanych z różnych przyczyn plików. W każdym z nich zawartość zdefiniowanego nośnika danych poddawana jest szczegółowej analizie, w rezultacie której użytkownik może odzyskać utracone pliki. Narzędzie oferuje wsparcie dla przywraca danych w ponad 600 najpopularniejszych formatach (m.in. dokumenty tekstowe i PDF, skompresowane archiwa, multimedia, grafikę itp.), potrafiąc wyświetlać zawartość wybranych typów plików jeszcze przed ich odzyskaniem.

iCare Data Recovery wspiera nośniki danych SATA, SCSI, FireWire, SSD, dyski USB oraz sprzętowe macierze RAID, obsługując przy tym systemy plików EXFAT, NTFS5, NTFS, FAT32, FAT16 i FAT12. Program działa w oparciu o wbudowany kreator, dzięki czemu jego obsługa z pewnością nie przysporzy problemów nawet początkującym użytkownikom.

OS: XP, Vista, 7, 8.

Screen:

http://img907.imageshack.us/img907/9153/F9lXoS.jpg
 
PIERWSZA POPRZEDNIA ( strona 6 z 30 ) NASTĘPNA więcej z tej kategorii
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.