Upload | Wsparcie | Staty | Staty 2 | FAQ | O nas | Forum | Pluginy | Banery | Szukaj | Moje konto
Ostatnio dodane
Filmy XviD / DivX
DVD-R
Filmy RMVB
Filmy x264
Filmy HD
Filmy 3D
Programy
Konsole
Gry
Muzyka
Teledyski
TV
Erotyka
Książki
Komiksy
Lin/Mac
Sport
Anime
dla Dzieci
GSM/PDA
Inne
info RSS

RSS

Programy

Azureus
BitComet
uTorrent
BitTornado

Linki

brak screena

Dodał: chore
Data dodania:
2014-06-09 15:19:13
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:03
Rozmiar: 26.88 MB
Seedów: 1
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
HandBrake to darmowe, multiplatformowe narzędzie przeznaczane do konwertowania zawartości nośników DVD do formatów (MPEG-4, H.264, Theora, MP4, MKV) kompatybilnych z urządzeniami przenośnymi.

Największą zaletą aplikacji jest obsługa wielu procesorów co w znaczący sposób przyspiesza proces konwersji danych oraz wsparcie dla systemów 64-bitowych (Mac OS i Linux). By ułatwić korzystanie z aplikacji autorzy przygotowali listę predefiniowanych ustawienia dla urządzeń mobilnych firmy Apple (iPod, iPhone oraz Apple TV). Nic nie stoi jednak na przeszkodzie by skonfigurować aplikację do własnych potrzeb.

To co się rzuca w oczy po uruchomieniu HandBrake'a to bardzo prosty, intuicyjny interfejs. Nie jest on co prawda po polsku jednakże osobie znającej chociażby podstawowe terminy w języku angielskim, obsługa nie będzie sprawiać najmniejszych problemów. Widać też, że program został przygotowany głównie z myślą o rynku USA - mamy predefiniowane ustawienia do konwersji płyt DVD na materiał wideo do iPoda, iPhone'a i innych gadżetów Apple'a.

Nie ma jednak problemu aby dokonać konwersji pod dowolne urządzenie - czy to komputer, czy smartfona o konkretnej rozdzielczości. Osobiście wykorzystuję HandBrake'a do konwersji pod Nokię N900, gdzie świetnie sprawdza się opcja przycinania obrazu aby jak najwięcej kadru widoczne było na niewielkim przecież ekraniku.

Dzięki kodekom MPEG-4/H.264 uzyskiwany obraz jest bardzo dobrej jakości. Jeżeli chcemy uzyskać plik o mniejszej wadze możemy bardzo łatwo sterować parametrami kompresji, a nawet podawać konkretną wielkość pliku wynikowego. Można także określić żądany bitrate. HandBrake oferuje ponadto sterowanie parametrami audio, zestaw przydatnych niekiedy filtrów, nakładanie napisów i sporo opcji dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Te ostatnie są jednak umieszczone na kolejnej karcie co nie komplikuje ob
 
brak screena

Dodał: kaskader_ko5
Data dodania:
2014-06-09 10:35:33
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:03
Rozmiar: 164.61 MB
Seedów: 68
Peerów: 0

Komentarze: 31

Pobierz torrent
INFO:

Skutecznie wykrywa i neutralizuje wirusy, robaki oraz złośliwe oprogramowanie
Unikalna technologia antywirusowa, dzięki której nie martwisz się zagrożeniami

Dzięki ochronie AVG koncentrujesz się na pracy lub rozrywce i nie myślisz o zagrożeniach. Dobry antywirus jest po to, by Cię chronić, ale nie przeszkadzać w korzystaniu z komputera. Dlatego skanujemy każdy plik, który zamierzasz otworzyć; sprawdzamy linki wysłane na Twoje konto Facebook lub skrzynkę e-mail zanim ich użyjesz. Weryfikujemy również strony internetowe, które odwiedzasz.

Otrzymasz:AntiVirus, Ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem (Ochrona rezydentna AVG), AVG Anti-Rootkit, AVG Email Scanner, Technologia AVG Protective Cloud, Sieć AVG Community Protection Network, AVG LinkScanner? Surf-Shield, Ochrona sieci społecznościowych AVG.
Skuteczny antywirus

Zaawansowana ochrona przed atakami wszelkiego typu wirusów, robaków, koni trojańskich oraz innych często spotykanych zagrożeń internetowych.
Kompletna ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem (Ochrona rezydentna AVG)

Chronimy Twój komputer przed infekcją, szkodliwym oprogramowaniem oraz dbamy o usunięcie z systemu zarażonych plików.
AVG Anti-Rootkit

Doby antywirus to taki, który wykrywa i usuwa niebezpieczne programy rootkit, które zawierające złośliwy kod, który może poważnie zaszkodzić stabilności Twojego systemu.
Udoskonalony skaner poczty e-mail systemu AVG

Niweluje jedno z najpoważniejszych zagrożeń internetowych jaką jest wysyłanie zakażonych wiadomości e-mail. Wykrywa zarażone lub fałszywe załączniki, chroniąc Cię przed ich nieopatrznym otwarciem. Dostosowaliśmy tę aplikację do potrzeb jak najszerszego grona klientów: filtr AVG może funkcjonować jako dodatek do poczty e-mail (w tym programu Microsoft Outlook? 2010) lub jako skaner poczty e
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2014-06-08 15:32:59
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:10
Rozmiar: 25.10 MB
Seedów: 36
Peerów: 1

Komentarze: 9

Pobierz torrent
Tweak-7 to narzędzie służące do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Windows 7. Program pozwala na zmianę podstawowych ustawień w systemie, zmianę ustawień związanych z połączeniem internetowym oraz wyświetla wszystkie informacje o systemie.
Aplikacja umożliwia użytkownikowi czyszczenie i defragmentacja rejestru systemowego, czy też pozwala na usuwanie zbędnych plików z dysku w tym starych kopii aktualizacji systemowych. Dodatkowo program posiada możliwość kontroli wszelkich raportowanych błędów przez system Windows.

Info:
- uruchomić najpierw "Loader", który jest w jednym pliku z dystrybucją
- jak pojawią się błędy zamknąć je i ponownie wł. "loder-a"
- kiedy pojawi się prośba o klucz wpisać ten z pliku txt
- w kolejnym oknie wybieramy "Activate setup" itd.
- uruchamiamy program klikając na ikonkę "Tweak-7"


S.o:Windows 7 (x32/x64)

Skanowano na virustotal:

https://www.virustotal.com/pl/file/8787c6b8244325b6937b0f7a7fd2faa76f239716a9547622196a36f2027bdb2 e/analysis/1402287393/
 
brak screena

Dodał: azjatycki
Data dodania:
2014-06-08 06:25:59
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:10
Rozmiar: 1.10 GB
Seedów: 33
Peerów: 1

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Unity to aplikacja przeznaczona do tworzenia gier 3D i 2D przeznaczonych na platformę Mac OS X, Windows, przeglądarki internetowe (Internet Explorer, Safari, Firefox), konsole Wii, Xbox 360 oraz PS3, urządzenia iPhone, iPod Touch i iPad oraz na urządzenia z systemem Android.

Program oferuje między innymi edytor graficzny, zintegrowany silnik fizyki, wsparcie dla DirectX oraz OpenGL, możliwość tworzenia własnych skryptów, system tworzenia i manipulacji cząsteczek (Particle Systems), możliwość importy modeli 3D z takich aplikacji jak Maya, 3ds Max, Cinema 4D, Cheetah3D i Blender, obsługa czcionek TrueType, wsparcie dla plików PSD (obsługa warstw), zoptymalizowany system generowania świateł, cieni i znacznie więcej.

----------

[ENG]

Unity is a multiplatform game development tool, designed from the start to ease creation. A fully integrated professional application, Unity just happens to contain the most powerful engine this side of a million dollars. Everything is done through Unity's simple user interface. Thousands of hours of thought and spit-polish have gone into it. Unity has a highly optimized graphics pipeline for both DirectX and OpenGL. All major file formats are supported, and almost any art application can be used with Unity. Unity supports a wide range of platforms when you release your work to the come alive. Unity's shader system combines ease of use, flexibility and performance. Bring your interactions to life with the built-in Ageia PhysX™ physics engine. Realtime soft-shadows and baked lightmaps, spiced up with halos and lens flares.

Features:
- Fully Integrated Editor
- Highly optimized graphics pipeline for both DirectX and OpenGL
- Support Maya, 3DS Max, Blender, Photoshop, Cinema 4D and Cheetah 3D
- Instantaneous, Automatic Importing
- TrueType Font Support
- One-Click Deployment
- Support for Old Hardwa
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2014-06-08 00:53:57
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:13
Rozmiar: 129.80 MB
Seedów: 34
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
"Jeżeli zależy nam na klasycznym wyglądzie obrazów, warto zainteresować się programami z gotowymi wzorcami ustawień. To oprogramowanie mające zaszyte wewnątrz ustawienia symulujące zachowanie się klasycznych materiałów światłoczułych. Dotyczy to tak sposobu konwersji, jak i przejść tonalnych, kontrastów, a nawet ziarnistości. Każda z tych cech przypisana jest do gotowych ustawień opisanych nazwami klasycznych filmów takich producentów, jak Ilford czy Kodak.
Ważnym elementem jest to, że już gotowe ustawienia wzorowane na klasycznych filmach można dowolnie edytować wedle własnych upodobań. Poszerza to nasze możliwości twórcze nie pozbawiając kontroli."

Info:

- Odłącz net
- Zainstaluj
- Skopiuj zawartośc stosownego folderu Crack do katalogu instalacyjnego (np: Program Files/Alien Skin/Exposure 6)
- Uruchom Ps, otwórz fotkę, przejdź do pluginu, odpal keygen, zaznacz Exposure 4 i aktywuj soft.

Screeny:

http://www.iv.pl/images/72192592116165640668.jpg

http://www.iv.pl/images/26046564248848201879.jpg

http://www.iv.pl/images/98872748240487784279.jpg
 
brak screena

Dodał: darekst66
Data dodania:
2014-06-08 00:05:46
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:13
Rozmiar: 711.23 KB
Seedów: 9
Peerów: 0

Komentarze: 21

Pobierz torrent
uTorrent (µTorrent) to obok BitTorrenta i BitCometa jeden z najpopularniejszych klientów sieci BitTorrent, charakteryzujący się małymi rozmiarami, niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe oraz bogatą funkcjonalnością.

Program pozwala na pobieranie udostępnionych przez użytkowników z całego świata różnych danych (muzyki, filmów, oprogramowania itp.), rozpowszechnianych w postaci plików z rozszerzeniem .torrent. Oferuje cały zestaw ciekawych funkcji, które nie obciążają systemu, a znacząco przyczyniają się do wygody pobierania szczególnie dużych ilości danych. Wśród nich znajdziemy m.in. opcje pobierania wielu plików jednocześnie, kolejkowania zadań, nadawanie im priorytetów, a także ustalania limitów transferu i katalogowanie ściągniętych danych.

Ponadto uTorrent dostarcza wielu szczegółowych informacji o pobieranym pliku oraz generuje statystyki transferu. Dzięki nim możemy podejrzeć tzw. seedy i peery, listę trackerów i klientów oraz wykres ilustrujący transfer plików z/do naszego komputera. Dodatkowo program wyposażony został w czytnik RSS oraz przydatną funkcję wyłączania, resetowania lub hibernacji komputera po zakończeniu pobierania lub wykonaniu wszystkich zadań.

Jedną z największych zalet uTorrent poza bogatą funkcjonalnością jest minimalne zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Program potrafi zadowolić się około 6 MB pamięci RAM, co w połączeniu z funkcją harmonogramu, który umożliwia ograniczenia transferu w wybranych godzinach każdego dnia sprawia, że użytkownicy podczas jego pracy mogą komfortowo pracować z innymi aplikacjami, nawet na starszych komputerach.

http://www.dobreprogramy.pl/uTorrent,Program,Windows,13270.html
 
brak screena

Dodał: chore
Data dodania:
2014-06-07 09:04:10
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:13
Rozmiar: 594.09 KB
Seedów: 9
Peerów: 0

Komentarze: 4

Pobierz torrent
Notepad2 jest małym i szybkim edytorem tekstu będącym doskonałym narzędziem pracy dla wszystkich programistów, a także zamiennikiem standardowego notatnika w systemie Windows.
Galeria programu

Poza milszym dla oka wyglądem program oferuje całą gamę łatwo dostępnych opcji dla bardziej zaawansowanych użytkowników - konwersję zakończeń linii pomiędzy formatami Unix/Mac/Windows, podświetlanie składni dla popularnych języków programowania, obsługę wyrażeń regularnych oraz zmiany kodowania znaków (UTF-8, ISO-8859-2, Windows-1250 oraz innych). Pomimo dodania do programu tak wielu opcji, pozostaje on nadal łatwy w obsłudze i posiada duże możliwości konfiguracji, co jest jego główną zaletą.

Ponadto Notepad2 umożliwia zastąpienie systemowego Notatnika z poziomu głównego menu programu (Ustawienia > Zastąp systemowy Notatnik). Program nie wymaga instalacji.
Główne możliwości i funkcje programu

- Kolorowanie składni: HTML, XML, CSS, JavaScript, VBScript, ASP, PHP, CSS, Perl/CGI, C/C++, C#, Java, VB, Pascal, Assembler, SQL, Python, NSIS, INI, REG, INF, BAT, DIFF
- Edycja tekstu metodą przeciągnij i upuść
- Wyszukiwanie oraz zamiana podstawowych wyrażeń regularnych
- Przydatne skróty klawiaturowe do łatwiejszej edycji tekstu
- Prostokątne zaznaczanie tekstu (Alt+Myszka)
- Dopasowywanie nawiasów, automatyczne wcięcie, linia długości wierszy, zmiana rozmiaru tekstu
- Wsparcie dla Unikodu, UTF-8 oraz plików tekstowych Unixa i Macintosha
- Otwiera skróty do plików
- Prawie w całości konfigurowalny
 
brak screena

Dodał: chore
Data dodania:
2014-06-07 09:00:43
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:13
Rozmiar: 5.63 MB
Seedów: 2
Peerów: 1

Komentarze: 3

Pobierz torrent
Notepad++ jest bardzo dobrym, darmowym edytorem kodów źródłowych. Projekt bazuje na potężnym komponencie edytora tekstu - Scintilla.

Aplikacja jest napisana w C++, czystym Win32 Api i STL dzięki czemu działa wydajniej, a wielkość pliku jest bardzo mała. Program obsługuje następujące języki: C, C++, Java, C#, XML, HTML, PHP, JavaScript, RC resource file, makefile, ASCII pliki art (rozszerzenia .nfo , screenshot1, screenshot2), doxygen, pliki INI, pliki BATCH, ASP, VB/VBS źródła plików, SQL, Objective-C, CSS, Pascal, Perl, Python, Lua, TCL, Assembler, Ruby, Lisp, Scheme, Properties, Diff, Smalltalk, Postscript i VHDL.
 
brak screena

Dodał: kaskader_ko5
Data dodania:
2014-06-07 01:34:28
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:13
Rozmiar: 151.39 MB
Seedów: 12
Peerów: 1

Komentarze: 10

Pobierz torrent
Skutecznie wykrywa i neutralizuje wirusy, robaki oraz złośliwe oprogramowanie
Unikalna technologia antywirusowa, dzięki której nie martwisz się zagrożeniami

Dzięki ochronie AVG koncentrujesz się na pracy lub rozrywce i nie myślisz o zagrożeniach. Dobry antywirus jest po to, by Cię chronić, ale nie przeszkadzać w korzystaniu z komputera. Dlatego skanujemy każdy plik, który zamierzasz otworzyć; sprawdzamy linki wysłane na Twoje konto Facebook lub skrzynkę e-mail zanim ich użyjesz. Weryfikujemy również strony internetowe, które odwiedzasz.

Otrzymasz:AntiVirus, Ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem (Ochrona rezydentna AVG), AVG Anti-Rootkit, AVG Email Scanner, Technologia AVG Protective Cloud, Sieć AVG Community Protection Network, AVG LinkScanner? Surf-Shield, Ochrona sieci społecznościowych AVG.
Skuteczny antywirus

Zaawansowana ochrona przed atakami wszelkiego typu wirusów, robaków, koni trojańskich oraz innych często spotykanych zagrożeń internetowych.
Kompletna ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem (Ochrona rezydentna AVG)

Chronimy Twój komputer przed infekcją, szkodliwym oprogramowaniem oraz dbamy o usunięcie z systemu zarażonych plików.
AVG Anti-Rootkit

Doby antywirus to taki, który wykrywa i usuwa niebezpieczne programy rootkit, które zawierające złośliwy kod, który może poważnie zaszkodzić stabilności Twojego systemu.
Udoskonalony skaner poczty e-mail systemu AVG

Niweluje jedno z najpoważniejszych zagrożeń internetowych jaką jest wysyłanie zakażonych wiadomości e-mail. Wykrywa zarażone lub fałszywe załączniki, chroniąc Cię przed ich nieopatrznym otwarciem. Dostosowaliśmy tę aplikację do potrzeb jak najszerszego grona klientów: filtr AVG może funkcjonować jako dodatek do poczty e-mail (w tym programu Microsoft Outlook? 2010) lub jako skaner poczty e-mail dla kont korzys
 
brak screena

Dodał: azjatycki
Data dodania:
2014-06-06 21:21:47
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:13
Rozmiar: 107.03 MB
Seedów: 38
Peerów: 1

Komentarze: 6

Pobierz torrent
Multilanguage.

TotalMedia Theatre to rozbudowany odtwarzacz multimedialny, obsługujący wszystkie najpopularniejsze formaty DVD, AVCHD oraz Blu-ray.

Program umożliwia odtwarzanie plików wideo przechowywanych na lokalnym komputerze, w Internecie lub na serwerze UPnP. Posiada intuicyjny i zarazem innowacyjny interfejs użytkownika i stanowi godną konkurencję dla najpopularniejszego obecnie odtwarzacza Cyberlink PowerDVD. Program odtwarza pliki multimedialne bez żadnych zakłóceń. Dotyczy to zarówno filmów SD, DVD i Blu-ray, jak i również muzyki oraz plików graficznych. Obsługuje WMA, M4A, AAC, FLAC, JPG, PNG iTF). Zawiera kompleksową obsługę wielu formatów wideo, w tym m.in.: WMV, MPEG AVI, a także wspiera najnowszą technologię SimHD, polepszającą jakość obrazu porównywalną do High Definition.

TotalMedia Theatre umożliwia konwertowanie filmów w czasie rzeczywistym z formatu 2D na 3D, a także pozwala na odtwarzanie ich w pełnym trójwymiarze, wykorzystując przy tym dodatkowe efekty ulepszające jakość obrazu podczas oglądania. Znajdziemy w nim też narzędzia do zmiany poziomu koloru, kontrastu i nasycenia oraz wygładzania i redukcji szumu wyświetlanego obrazu.

Na szczególną uwagę zasługuje funkcja pozwalająca na odtwarzanie filmów bezpośrednio z serwisu YouTube w najwyższej jakości za pośrednictwem technologii SimHD. Odtwarzacz posiada również wbudowaną usługę, za pomocą której uzyskamy niezbędne informacje o nowych aktualizacjach i dodatkach.

--------------------

[ENG]

Arcsoft TotalMedia Theatre is your all-in-one player for PCs. Whether playing back Blu-ray and DVD discs, AVCHD, or high-definition files on local machines or videos on a UPnP server and online, the program has it covered. With an intuitive and innovative user interface design, excellent playback quality and performance, and industry-leading p
 
brak screena

Dodał: chore
Data dodania:
2014-06-06 17:26:54
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:13
Rozmiar: 30.26 MB
Seedów: 12
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Movavi Video Converter to prosty i bardzo wygodny w obsłudze konwerter plików wideo. Konwertuje ponad 170 różnych formatów (AVI, MP4, MOV, FLV, MTS, MKV itd), wliczając również Flash video, DVD oraz filmy w formacie Ultrah HD 4K.

Nagrywa video na DVD, dostosowuje jakość wideo, wyodrębnia ścieżkę dźwiękową. Zoptymalizowany dla procesorów Intel multi-core oraz NVIDIA CUDA. Posiada nowoczesny mechanizm konwertowania (SuperSpeed), który umożliwia natychmiastowe przycinanie bez ponownego kodowania filmu. Posiada wbudowane profile, które pozwolą nam błyskawicznie prze konwertować materiały wideo do formatów obsługiwanych przez różne urządzenia przenośne i multimedialne – w tym konsole, iPad, iPhone, PSP czy smartfony z systemem Android.

Kolejne możliwości programu to kopiowanie niezabezpieczonych płyt DVD, wybór poziomu jakości i wielkości pliku za pomocą jednego kliknięcia myszki, prosta edycja filmów (dzielenie i łączenie scen, przycinanie i obracanie, a także dodawanie filtrów i znaków wodnych) oraz dodawanie zewnętrznych napisów do modyfikowanego materiału wideo. Movavi Video Converter pozwala też konwertować wiele plików w jednakowym czasie (w trybie masowym) i wydzielać ścieżki audio z plików wideo.
 
brak screena

Dodał: robertjapan73
Data dodania:
2014-06-06 15:35:44
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:13
Rozmiar: 3.52 GB
Seedów: 39
Peerów: 11

Komentarze: 6

Pobierz torrent
Instalacja: GG3064787 w razie pytan itp.

1.Obraz ISO nagrywamy na płytę (predkość 4x) bądz na pendrive (najlepiej programik Cdburnerxp lub Ultra ISO poradnik jak nagrać tym programem w google.
2.Odpalamy instalator systemu poprzez BIOS{trzeba mieć właczone bootwanie z napedu bądz pamieci flash)
3.Aktywujemy system Loaderem dołączonym w obrazie.

Zintegrowano:
-Internet Explorer 11 + updaty
-.Net Framework wszystkie + updaty.
- c++ redistributable wszystkie + updaty.


Usunieto bądz wyłączono:
- Windows Search
- Windows Defender
- UAC Kontrola Konta użytkownika
- Defragmentator
- Raportowanie błędów
- DVD Maker
- Microsoft Agent
- Przywracanie systemu
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: Armaros
Data dodania:
2014-06-06 00:25:24
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:13
Rozmiar: 27.91 MB
Seedów: 9
Peerów: 0

Komentarze: 10

Pobierz torrent
Zemana AntiLogger 1.9.3.525 [PL][Serial]Opis programu:


Zemana AntiLogger to oprogramowanie zabezpieczające, którego celem jest ochrona komputera przed szkodnikami wykradającymi bez wiedzy użytkownika wszelakiego rodzaju poufne dane. Stanowi ono doskonałe uzupełnienie standardowych programów antywirusowych, oferując kompleksową ochronę przed m.in. keyloggerami i innymi pochodnymi komponentami tego typu.

W skład programu wchodzi 5 modułów - Anti-KeyLogger, Anti-ScreenLogger, Anti-WebcamLogger, Anti-ClipboardLogger oraz SystemDefense. Pozwalają one odpowiednio zabezpieczyć komputer przed komponentami, wykradającymi hasła wykorzystywane podczas e-zakupów, korzystania z bankowości elektronicznej, gier online i poczty mailowej, szkodnikami przechwytującymi obraz ekranu i kamerki internetowej, schowka i wieloma innymi, atakującymi rejestr systemu Windows, pamięć fizyczną RAM itp.

Zemana AntiLogger chroni przed kradzieżą danych podawanych przez użytkownika nie tylko przy użyciu fizycznej klawiatury, ale także klawiatury ekranowej. Program działa proaktywnie i nie wymaga aktualizacji baz sygnatur wirusów, zapewniając ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem, które z różnych przyczyn dostało się do komputera.

Zemana AntiLogger jest bardzo prosty w użyciu, a jego dużą zaletą jest przyjazny i dostępny w polskiej wersji językowej interfejs graficzny. Po zainstalowaniu integruje się on ze znajdującymi się na komputerze standardowymi programami antywirusowymi, nie wymagając niemalże żadnej konfiguracji. W przypadku pojawienia się jakiegokolwiek alertu użytkownik interweniuje zezwalając lub blokując daną operację. Dostęp do Zemana AntiLoggera zabezpieczony może być przed niepowołanymi osobami hasłem.


Producent:

Zemana Ltd

System operacyjny:
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: pollitra666
Data dodania:
2014-06-05 16:15:21
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:13
Rozmiar: 2.30 MB
Seedów: 10
Peerów: 0

Komentarze: 71

Pobierz torrent
Wstawka przeterminowana. Do pobrania jest nowsza wersja (build 31633) z tego linku:
http://torrenty.org/torrent/926169

Polecam pobrać nowszą wersję. Stara jest dla archeologów informatycznych.uTorent DHT 3.4.2 (build 31515) [ENG] [PL] [.exe]

To jest uTorrent z włączonym DHT dla wszystkich nowych torrentów. Pozwala to na pobieranie z większą prędkością. Główie torrenty z kategori porno miały wyłączone DHT, to naprawi problem. Można go zainstalowac na aktualną wersję uTorrenta, nie zmieni to ustawień i torrenty zostaną. Można go też stosować do pobierania torrentów z prywatnych tracerów bez naliczania ratio. Zaczynamy pobierać, gdy pobieranie się rozkręci zatrzymujemy torrenta. Wchodzimy w właściwości i ustawiamy tracker na udp://tracker.openbittorrent.com:80 . Następnie wznawiamy ściąganie torrenta.
Jeśli instalacja się udała to w uTorrencie będziemy widzieć czerwoną ikonkę lub ikonkę z napisem DHT. Jeżeli ikonka pozostaje bez zmian to mamy zainstalowaną dalej wersję oryginalną.

Instalacja.
Zamykamy uTorrenta. Klikamy dwa razy na uTorrentDHT3.4.2(31515)/uTorrent.exe. Powinno się zainstalować, chociaż czasami zamiast tego się uruchamia. Jeśli się nie zainstaluje to podmieniamy uTorrent.exe z katalogu instalacji na uTorrentDHT3.4.2(31515)/uTorrent.exe. Może to automatycznie zrobić kopiuj_uTorentDHT.bat, tylko trzeba zamknąć uTorrenta.
Jeśli nie chcemy podmieniać to można też zrobić downgrade (instalacja starszej wersji) do uTorrentDHT3.4.1 (plik jest w archiwum), a następnie zainstalować wersję 3.4.2(31515).
 
brak screena

Dodał: wiktor32
Data dodania:
2014-06-05 15:54:32
Ostatnia aktualizacja:
2014-06-05 16:02:02
Rozmiar: 6.09 MB
Seedów: 1
Peerów: 0

Komentarze: 8

Pobierz torrent
Narzędzie integruje się z większością najpopularniejszych przeglądarek internetowych - Internet Explorer, Firefox, Opera, Google Chrome, Safari, Netscape itp. Internet Download Manager oferuje wznawianie procesu pobierania danych, technologię dynamicznej segmentacji ściąganych plików (w celu przyspieszenia pobierania), umożliwia podgląd zawartości archiwów zip, a także dysponuje funkcją harmonogramu zadań oraz pobierania materiałów z takich serwisów jak YouTube, MySpaceTV, Google Video itd. IDM dobrze radzi sobie z obsługą serwerów proxy i protokołów FTP, HTTP i HTTPS.

Zaletą programu jest dostępność polskiej wersji językowej oraz przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika.
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2014-06-05 07:14:45
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:16
Rozmiar: 296.89 MB
Seedów: 13
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
[Request]

Kanadyjski pakiet Corel Draw Graphics Suite X3 jest znakomitą kontynuacją rozpoczętej dawno temu serii programów graficznych.
Od wielu lat marka Corel Draw wyznacza kierunki w projektowaniu dostarczając swoim użytkownikom inteligentne narzędzia, które maksymalnie zwiększają wydajność pracy grafików i projektantów na całym świecie. Korzystając z tego wszechstronnego pakietu można realizować wszelkie projekty, poczynając od logo i grafiki stron internetowych, po wielostronicowe broszury marketingowe oraz przyciągające wzrok znaki.

Info:

- Odłącz internet, zainstaluj.
- Uruchom Keygen , aktywuj program.

virustotal: tnij*org/bf62o70

Screen: http://www.iv.pl/images/85849064334883493554.jpg
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2014-06-04 18:49:36
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:17
Rozmiar: 12.83 MB
Seedów: 9
Peerów: 0

Komentarze: 14

Pobierz torrent
Glary Utilities to pakiet narzędzi do konserwacji systemu Windows. Polski język oraz przejrzysty interfejs czynią ten program bardzo przydatnym również dla początkujących użytkowników którzy nie powinni mieć najmniejszych problemów z jego obsługą.

Uruchamiając program i przechodząc do zakładki "Konserwacja" mamy do dyspozycji następujące funkcje:

? Czyszczenie rejestru - naprawia nieważne lub nieprawidłowe wpisy rejestru
? Naprawa skrótów - czyści nieprawidłowe skróty
? Menadżer startowy - czyści niebezpieczne pozycje startowe
? Czyść pliki tymczasowe - czyści pliki tymczasowe i odzyskuje miejsce na dysku
? Zacieranie śladów - wymazuje Twoją historie i internetowe ślady
? Usuwanie spyware - usuwa spyware i adware.

Przechodząc do zakładki "Moduły" znajdziemy narzędzie posegregowane według następujących funkcjonalności:

? Czyszczenie
? Optymalizacja
? Prywatność
? Pliki & Foldery
? Narzędzia systemowe.


system operacyjny:
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2014-06-04 12:09:00
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:20
Rozmiar: 36.13 MB
Seedów: 7
Peerów: 0

Komentarze: 16

Pobierz torrent
Odtwarzaj swoje multimedia z komputera na TV.

http://img20.otofotki.pl/obrazki/bz293_mezzmo_home_diagram.jpg

Mezzmo to program, który umożliwia odtwarzanie filmów, muzyki, zdjęć z komputera PC na TV, wieży audio czy poprzez konsolę Xbox lub Playstation w sieci lokalnej. Zainstaluj Mezzmo na swoim komputerze i rozpocznij odtwarzanie muzyki, filmów i zdjęć na urządzeniach obsługujących DLNA w swojej domowej sieci.

Mezzmo umożliwia przesyłanie wszystkich typów muzyki, filmów, zdjęć z komputera PC do telewizora, kina domowego, konsol do gier i innych zgodnych urządzeń. Wypróbuj Mezzmo i przekonaj się, jak wygodne jest to rozwiązanie.


Skanowano na virustotal:

https://www.virustotal.com/pl/file/e49e8996d1dc986aa1d9c4c9834848260d8a2031678c84c9653b17e2be137b1 4/analysis/1401875780/
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2014-06-04 04:31:36
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:20
Rozmiar: 246.25 MB
Seedów: 17
Peerów: 1

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Średnio zaawansowany program do edycji, obróbki i zarządzania cyfrowymi fotografiami.

Program dostarcza szereg przydatnych narzędzi umożliwiających zaawansowaną edycję grafiki rastorowej - wśród których wymienić należy mechanizm warstw, obiektów, konwersji kolorów, rozbudowanych operacji na palecie kolorów, a także tzw. Express Lab, znacznie usprawniający prosty retusz dużej ilości fotografii. PaintShop Photo Pro oferuje pełną obsługę formatów RAW, w tym także najnowszych Camera RAW, a także funkcje umożliwiające pracę z materiałami wideo HD, tworzenie zintegrowanych projektów - np. książek fotograficznych, pokazów slajdów fotografii HD, kart itp. oraz łatwego przetwarzania wsadowego i Smart Carver, służącą do prostego usuwania wybranych obiektów z fotografii bez pogorszenia jej jakości.

Info:

- Odłącz internet
- Zainstaluj
- Uruchom keygen, zaznacz stosowny produkt, przeprowadź aktywację offline (Phone).

virustotal: tnij*org/ychusn9

Screeny:

http://www.iv.pl/images/78322370795311287556.jpg

http://www.iv.pl/images/66837311862475707328.jpg
 
brak screena

Dodał: elosidzej
Data dodania:
2014-06-03 16:00:54
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:21
Rozmiar: 2.74 GB
Seedów: 23
Peerów: 5

Komentarze: 5

Pobierz torrent
Podstawa org. pl obrazy z 12 maja 2011 pobrane z MSDN.
Obrazy zbudowane całkowicie od podstaw inna metodą dzięki czemu po oczyszczeniu z pozostałościach z MSDN i zbędnych kopiach otrzymaliśmy dość małe rozmiary obrazów.

OPIS


Internet Explorer 11 PL w każdej edycji systemu.

Pełen pakiet Dot NetFramework (łącznie z 4.52) oraz DirectX.

Ta wersja już bez poprawki od "Wyboru przeglądarki".

Zintegrowane wszystkie poprawki łącznie z majowymi.

Od pewnego czasu jest dostępna aktualizacja umożliwiająca usuwanie nieaktualnych aktualizacji systemu Windowsprzy użyciu nowej opcji w kreatorze narzędzia Oczyszczanie dysku w systemie Windows 7 z dodatkiem SP1.


Z ISO usuniety plik ei.cfg dzięki czemu mamy dostęp do wszystkich wersji.

Do wypalenia na pendrive polecam Rufus lub WiNToBootic

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: elosidzej
Data dodania:
2014-06-03 15:59:37
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:21
Rozmiar: 3.69 GB
Seedów: 27
Peerów: 3

Komentarze: 22

Pobierz torrent
Podstawa org. pl obrazy z 12 maja 2011 pobrane z MSDN.
Obrazy zbudowane całkowicie od podstaw inna metodą dzięki czemu po oczyszczeniu z pozostałościach z MSDN i zbędnych kopiach otrzymaliśmy dość małe rozmiary obrazów.

OPIS


Internet Explorer 11 PL w każdej edycji systemu.

Pełen pakiet Dot NetFramework (łącznie z 4.52) oraz DirectX.

Ta wersja już bez poprawki od "Wyboru przeglądarki".

Zintegrowane wszystkie poprawki łącznie z majowymi.

Od pewnego czasu jest dostępna aktualizacja umożliwiająca usuwanie nieaktualnych aktualizacji systemu Windowsprzy użyciu nowej opcji w kreatorze narzędzia Oczyszczanie dysku w systemie Windows 7 z dodatkiem SP1.


Z ISO usuniety plik ei.cfg dzięki czemu mamy dostęp do wszystkich wersji.

Do wypalenia na pendrive polecam Rufus lub WiNToBootic

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: soldadito
Data dodania:
2014-06-03 08:17:11
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:22
Rozmiar: 4.55 MB
Seedów: 2
Peerów: 0

Komentarze: 5

Pobierz torrent
PhotoInstrument 7 0 Build 702 [Multilanguage] [Serial]

PhotoInstrument to przydatne narzędzie przeznaczone do obróbki zdjęć cyfrowych. Aplikacja umożliwia wykonanie edycji i retuszu dowolnego zdjęcia w bardzo prosty sposób. Dzięki PhotoInstrument usuniemy efekt czerwonych oczu, wygładzimy zmarszczki, poprawimy kontrast, jasność i kolory zdjęcia.

Dodatkowo aplikacja została wyposażona w video-poradnik, który pomoże nam zapoznać się z technikami edycji fotografii. Aplikacja obsługuje większość popularnych formatów plików graficznych, w tym między innymi takie jak: .PNG, .JPG, .BMP, .TIF, .PCX, .ICO, .PSD.


Current version includes these instruments:

- Liquify
- Clone
- Smudge
- Skin Cleaner
- Glamour Skin
- Dodge / Burn
- Brush
- Blur
- Sharpen
- Colorize
- Scale
- Rotate
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2014-06-03 02:06:09
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:25
Rozmiar: 41.57 MB
Seedów: 7
Peerów: 0

Komentarze: 3

Pobierz torrent
EZ CD Audio Converter (wczesniej znany jako Easy CD-DA Extractor) to pakiet składający się z trzech programów:

Audio CD Ripper jeden z najlepszych ripperów plików audio. Niektóre z jego możliwości:

- bezpośrednio zrzuca ścieżki audio do formatów m4a, mpc, 3gp, aac, mp3, mp4, wav, vqf (TwinVQ), ogg (Ogg Vorbis), wma lub innych
- wyrównuje poziom sygnału dla poszczególnych ścieżek
- automatycznie pobiera nazwy utworów z Internetu (CDDB)
- usuwa ciszę z początku i końca utworu
- umożliwia skopiowanie próbek utworów (których długość ustawia użytkownik)
- obsługuje odczyt i zapis tagów ID3/ID3V2/ID3W
- umożliwia zgranie utworów z zabezpieczonych płyt audio
- pozwala na odczyt porysowanych (uszkodzonych) płyt raportując ilość napotkanych błędów


Audio Converter - programu służącego do konwersji plików audio. Program umożliwia konwersję pomiędzy formatami: MP3, WMA, Ogg Vorbis, MP4, AAC, FLAC, VQF, WAV, Monkey's Audio i innymi. Umożliwia również edycję tagów ID3, normalizację poziomu dźwięku, zastosowanie różnych efektów.

CD/DVD Creator - program umożliwiający nagranie płyt z danymi CD, DVD, DVD Video oraz Audio CD bezpośrednio z plików w formacie .mp3 oraz .wav. Program obsługuje CD-Text oraz długie nazwy plików do 127 znaków. Potrafi również wykonać kopię płyt i posiada wiele innych przydatnych opcji.

Info:

- Wypakuj do dowolnej lokalizacji. Uruchom.
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: osiedlowy
Data dodania:
2014-06-02 12:36:05
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-22 23:22:45
Rozmiar: 158.64 MB
Seedów: 34
Peerów: 0

Komentarze: 6

Pobierz torrent
Zintegrowane środowisko programistyczne do tworzenia oprogramowania dla platformy android.

Android Studio is a popular software development environment (also known as integrated development environment) that enables programmers and engenders from all around the world direct access to the tools for coding, debugging, performance optimizing, version compatibility checking, hardware compatibility checking (various android devices and screen size, including tablets), and many other tools that can help developers to better automate process of coding and enable quicker iteration and discovery. Android Studio features all of those tools, including many that can help programmers to easily create their android-based project from conception to final distribution. That includes tools for design, test, debug, compiling and profiling your app.

Installation guide :

1. Double click the Installation file and follow the instructions
2. No serial / patch / crack needed.
3. Enjoy

***
Pozdroooo torrenty.org :)
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2014-06-02 03:37:16
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:28
Rozmiar: 163.92 MB
Seedów: 14
Peerów: 0

Komentarze: 26

Pobierz torrent
Retusz zdjęć portretowych. FaceFilter 3 nie jest typowa aplikacją do retuszu nieudanych zdjęć. Zadaniem tego programu jest tuszowanie niedoskonałości cery twarzy oraz modyfikacja jej kształtu, rozstawu i wielkości oczu, karnacji skóry itp. Tak wstępnie przygotowany portret poddasz dalszym zmianom nakładając na twarz wirtualny makijaż.

Na koniec można zmodyfikować parametry ekspozycji zdjęcia, balans i nasycenie kolorów, wyostrzyć je oraz nałożyć jeden z dostępnych filtrów artystycznych.

Info:

- Zainstaluj, nie uruchamiaj programu.
- Z dowolnej lokalizacji uruchom Patch.
- Do pełnej aktywacji programu konieczne jest utworzenie konta na stronie producenta.

virustotal: tnij*org/020woc6

Screen:

http://www.iv.pl/images/84650904143802516015.jpg
 
brak screena

Dodał: azjatycki
Data dodania:
2014-06-01 08:15:59
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:28
Rozmiar: 249.38 MB
Seedów: 64
Peerów: 1

Komentarze: 7

Pobierz torrent
Acronis Disk Director to wszechstronne narzędzie, pozwalające łatwo i szybko zarządzać zainstalowanym w komputerze dyskami twardymi, odzyskiwać usunięte partycje oraz zabezpieczyć dane przed ich utratą.

Wśród dużej liczby oferowanych opcji znaleźć można zarówno te podstawowe jak tworzenie, usuwanie, dzielenie, scalanie, formatowanie, kopiowanie i zmianę oznaczenia partycji, ale również rzadziej spotykane w tego typu oprogramowaniu - konwertowanie typu partycji, wykrywanie błędów na dysku, defragmentację, rozkładanie woluminu na kilku dyskach czy też tworzenie archiwów lustrzanych. Ta ostatnia poprzez tworzenie na innym dysku kopii cennych danych zapewnia ochronę przed ich utratą.

Kolejnymi zasługującymi na uwagę funkcjami są Acronis Recovery Expert oraz Acronis OS Selector. Pozwalają one odpowiednio przywracać utracone partycje na dyskach, a także zarządzaniem wieloma systemami operacyjnymi zainstalowanymi na jednym komputerze lub nawet dysku twardym i chronić sektor startowy przez wirusami. Wbudowany generator nośnika startowego sprawia, że z programu korzystać możemy nawet jeśli system operacyjny się nie uruchamia. Acronis Disk Director wspiera systemy plików FAT 16, FAT 32, NTFS, Ext2, Ext3, Reiser FS3 oraz Linux SWAP, obsługując przy tym woluminy do 2 TB na dyskach MBR i dowolnego rozmiaru na dyskach GPT.

---------

[ENG]

Acronis® Disk Director® is an all-new version of the most feature-rich disk management product available. If you're serious about maximizing disk use and data safety, it's never been easier to create hard disk partitions or resize, move or merge partitions without data loss. Acronis Disk Director includes powerful new features like Windows® 8 support, Dynamic Disk and GPT disk support, spanning a volume across multiple disks and much more.

FEATURES:

Manipulate - Manage your data, whether you a
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2014-06-01 01:30:03
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:31
Rozmiar: 22.99 MB
Seedów: 23
Peerów: 0

Komentarze: 4

Pobierz torrent
Photomatix Pro to rozbudowany soft do tworzenia zdjęć o szerokiej rozpiętości tonalnej (HDR). Program jest jednym z najbardziej zaawansowanych technicznie w swojej kategorii - oferuje pokaźny zestaw funkcji korekcyjnych oraz popularne metody przetwarzania (Exposure Fusion, HDR Tone Mapping). Dla każdej z nich można zmienić parametry, takie jak: jasność, punkt czerni/bieli, kontrast, naświetlenie czy widoczność cieni. Dzięki temu efekty będą wysokiej jakości.

Dostępne funkcje:
- korekcja zdjęć wykonywanych "z ręki" - kilka algorytmów poprawiających tego typu fotografie,
- automatyczna redukcja aberracji chromatycznej,
- obsługa procesorów wielordzeniowych,
- możliwość korzystania z metody Drag&Drop do wczytywania plików,
- usuwanie duchów (dostępne jest narzędzie do selekcji niepoprawnych fragmentów zdjęć),
- usuwanie szumów i artefaktów,
- obsługa plików RAW oraz PSD,
- możliwość definiowania własnych zestawów ustawień (dostępnych jest kilka wbudowanych),
- wbudowana lupa,
- cofanie i powtarzanie operacji,
- podstawowe operacje na plikach graficznych (przycinanie, zmiana rozmiaru, obracanie, zmiana kontrastu, kalibracja nasycenia dla wybranych kolorów),
- możliwość dołączenia do wynikowych zdjęć tagów.

Info:

- Zainstaluj
- Zarejestruj soft korzystając z dołączonego klucza.

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2014-05-31 18:24:40
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:31
Rozmiar: 12.00 MB
Seedów: 5
Peerów: 0

Komentarze: 5

Pobierz torrent
AIDA64 Network Audit jest niezbędnym oprogramowaniem do zarządzania wszystkimi komputerami podłączonymi do tej samej sieci. Program oferuje szeroki zakres usług i wbudowanych funkcji do zarządzania i przeprowadzania analizy sprzętu i oprogramowania. Aplikacja przeznaczona jest dla małych i średnich firm.
AIDA64 Network Audit służy do przeprowadzania lokalnej diagnostyki systemów operacyjnych, monitorowania sieci i zarządzania licencjami.Program posiada zautomatyzowany audyt sieci. Dzięku temu wszelkie informacje o sprzęcie i oprogramowaniu w komputerach sieciowych mogą być błyskawicznie oraz automatycznie gromadzone przez linię poleceń. Wszystkie szczegółowe informacje można zapisać w formacie CSV, XML lub w formie bazy danych SQL.
Program AIDA64 Network Audit posiada najdokładniejszą metodę wykrywania sprzętu i oprogramowania. Podczas przeprowadzania analizy w komputerach sieciowych możemy również odczytać informacje o aktywnych procesach, włączonych usługach i plikach DLL oraz odwiedzanych stron internetowych.Producent:
FinalWire Ltd.
http://www.aida64.com/
http://www.aida64.com/product/aida64-network-audit/overview
Windows: XP/Vista/7/8
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2014-05-30 16:47:19
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:31
Rozmiar: 18.38 MB
Seedów: 18
Peerów: 0

Komentarze: 3

Pobierz torrent
AIDA 64 (następca programu EVEREST) jest potomkiem wielokrotnie nagradzanego programu AIDA 16 oraz AIDA32, a także bardzo popularnego Everesta. Nowa wersja jest skokiem do przodu, a to głównie przez wprowadzenie pełnej obsługi i testów dla 64 bitowych procesorów.


Zestaw narzędzi usprawniających diagnostykę i benchmarkowanie komputerów. Zapewnia szeroki zakres funkcji pomocny w podkręcaniu, testowanie, monitorowanie oraz diagnozowanie problemów ze sprzętem. Oferuje unikalne testy oceniające wydajność procesora, pamięci oraz dysków twardych.

W związku z stale zwiększającą się popularnością systemów 64-bitowych, główny nacisk położono na implementacje 64-bitowych benchmarków. Dostępne są testy pamięci RAM oraz pamięci podręcznej, analizujące przepustowość i opóźnienia pamięci systemu. Testy procesorów korzystają ze wszystkich dostępnych zestawów specjalnych instrukcji (MMX, 3DNow! i SSE) oraz wykorzystują do 32 rdzeni procesora. W przypadku procesorów i systemów 32-bitowych wszelkie testy dostępne są również w tej wersji. Test dysków twardych pozwoli zmierzyć prędkość transferu dysków twardych, ssd, napędów optycznych i wszelkich nośników opartych na pamięci flash.

Testy to nie wszystko - obsługa ponad 150 różnych sensorów pozwoli kontrolować temperaturę, napięcia, prędkość obrotów i pobór energii. Możliwość ustalenia własnych progów alarmowych monitorowanych parametrów pozwoli wykryć i zapobiec przegrzaniu komponentów czy awarii wentylatora. Wszystkie odczytane wartości mogą być wyświetlane jako ikony w zasobniku systemowym, panelu OSD, gadżecie czy na ekranie LCD klawiatur G15/G19 firmy Logitech. Nie zapomniano o logowaniu do pliku czy eksporcie do zewnętrznych programów takich jak RivaTuner.

To także dokładne informacje na temat poszczególnych komponentów komputera. Wyspecjalizowane moduły wyświetlą w
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2014-05-30 15:07:20
Ostatnia aktualizacja:
2014-07-24 18:40:40
Rozmiar: 20.24 MB
Seedów: 33
Peerów: 1

Komentarze: 7

Pobierz torrent
Uninstall Tool lekki i skuteczny program do odinstalowywania różnych aplikacji z systemu operacyjnego.

Uninstall Tool całkowicie usuwa zainstalowane programy na dysku twardym, a także dokładnie wyszukuje i oczyszcza wszelkie pozostałości po odinstalowanych aplikacjach w katalogu tymczasowym oraz rejestrze systemowym. Program wyświetla szczegółową listę ze wszystkimi zainstalowanymi w systemie aplikacjami, z której możemy odczytać nazwę producenta, datę instalacji oraz dokładną wersję programu.

S.O: Windows XP/Vista/7/8/8.1 (32-bit & 64-bit)
 
PIERWSZA POPRZEDNIA ( strona 6 z 30 ) NASTĘPNA więcej z tej kategorii
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.