Upload | Wsparcie | Staty | Staty 2 | FAQ | O nas | Forum | Pluginy | Banery | Szukaj | Moje konto
Ostatnio dodane
Filmy XviD / DivX
DVD-R
Filmy RMVB
Filmy x264
Filmy HD
Filmy 3D
Programy
Konsole
Gry
Muzyka
Teledyski
TV
Erotyka
Książki
Komiksy
Lin/Mac
Sport
Anime
dla Dzieci
GSM/PDA
Inne
info RSS

RSS

Programy

Azureus
BitComet
uTorrent
BitTornado

Linki

brak screena

Dodał: azjatycki
Data dodania:
2015-04-19 07:56:35
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 13:23:14
Rozmiar: 6.11 MB
Seedów: 44
Peerów: 0

Komentarze: 22

Pobierz torrent
Mając na uwadze komentarze z poprzednich wstawek tego progsa napiszę zapobiegawczo:

Program nie zwiększa transferu ( masz np. 10Mb/s - i więcej mieć nie będziesz ) - program ma za zadanie optymalizować połączenie.

======

Multilanguage.

cFosSpeed jest narzędziem optymalizującym.

Oprogramowanie zwiększa przepustowość łącza i zmniejsza czas pakietów ping, a także redukuje problemy związane z odtwarzaniem strumieni multimedialnych (audio/wideo).

Oprócz tego, optymalizuje łącze pod kątem gier online i poprawia stabilność nawiązanego połączenia internetowego podczas silnego obciążenia przy pobieraniu / wysyłaniu danych. cFosSpeed umożliwia rozszerzone zarządzanie ruchem, jest to bardzo przydatna funkcja dla administratorów sieci.

Aplikacja przyśpiesza działanie sieci i doskonale nadaje się dla osób korzystających z gier sieciowych czy programów typu P2P (eMule, Kazaa, BitTorrent, Direct Connect). Program cFosSpeed obsługuje WiFi access point i wszystkie typy połączeń – DSL, mobilne (2G, 3G), WiFi itp.

Cechy programu:

- Zmniejsza czas pakietów ping dla gier online
- Utrzymuje szybkość połączenia internetowego podczas silnie obciążającego pobierania / wysyłania danych
- Nowość: Usprawnia komórkowe połączenia internetowe
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: hirania
Data dodania:
2015-04-18 15:04:24
Ostatnia aktualizacja:
2015-04-18 15:41:52
Rozmiar: 23.41 MB
Seedów: 1
Peerów: 28

Komentarze: 19

Pobierz torrent
Malwarebytes Anti-Malware, to skuteczny skaner wykrywający i usuwający różnego rodzaju złośliwe oprogramowanie w tym wirusy, robaki, trojany, rootkity, dialery i oprogramowanie szpiegujące.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, oferuje trzy tryby skanowania (szybki, pełny i błyskawiczny). Codziennie pobiera aktualizacje, może funkcjonwać jednocześnie z innymi programami zabezpieczającymi.

Aplikacja Malwarebytes to świetne uzupełnienie podczas skanowania w poszukiwaniu wirusów. Bardzo dobrze radzi sobie ze znajdywaniem szkodników (lepiej niż profesjonalne i płatne programy ochronne). Ma regularne aktualizacje. Umożliwia on skasowanie dowolnego pliku, bez względu na to czy jest to szkodnik czy po prostu nie możemy usunąć, bo pokazują się błędy (dzięki funkcji FileASSASSIN). Umożliwia on usuwanie nawet już zagnieżdżonych, uruchomionych, czy innych wirusów (w przypadku gdy program nie potrafi usunąć będzie potrzebował restartu, na dezynsekcje).

Podsumowując - program powinniśmy stosować przy antywirusie do regularnego skanowania. Jest on doskonałym uzupełnieniem a dodatkowo regularne aktualizacje sprawiają, że aplikacja jest godna polecenia.

inf:
wylaczony z autostartu-mozna to zrobic ppm w trayu na ikonce
Oczywiście program zostal juz zawirusowany

system operacyjny: Windows 2000 / XP / Vista / 7 /8
prod:http://www.malwarebytes.org
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-04-18 08:20:46
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 12:23:18
Rozmiar: 37.91 MB
Seedów: 1
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
[Request]

"FotoStation został zaprojektowany dla osób, które profesjonalnie pracują z cyfrowymi zasobami. Sprawia, że panujesz na nimi zarówno gdy pracujesz sam jak i w większej organizacji. Wtedy, gdy zaczynasz budować swoje archiwa, jak i wówczas gdy potrzebujesz wydajnego i szybkiego rozwiązania do już istniejących dużych zbiorów. FotoStation pozwala grupować i uporządkować cyfrowe zbiory – na twój sposób. Posiada silne narzędzia do metadanych, oparte na standardzie XMP, pozwalające na łatwe podpisywanie, porządkowanie i odnajdywanie plików.


Główne funkcje
- Okno programu pozwalające na łatwe dostosowanie do potrzeb i upodobań
- Konfigurowalne panele boczne
- Pozwala na opisywanie metadanymi wszelkiego typu plików medialnych oraz wyszukiwanie w nich treści za pomocą zaawansowanych mechanizmów
- Potężne narzędzie konfiguracji pól metadanych pod kątem potrzeb użytkownika
- Bazuje na otwartych standardach przemysłowych
- Dostępne w 12 językach

Wyszukuj
- Zaawansowane wyszukiwanie z zastosowaniem operatorów boolean pozwala na precyzyjne odnalezienie poszukiwanych plików
- Wyszukiwanie metadanych XMP oraz IPTC
- Dostosowanie szablonów metadanych do własnych potrzeb
- Konfigurowanie archiwów pozwala na szybsze wyszukiwanie
- Wyszukiwanie z zastosowaniem kalendarza i listy słów
- Import plików z kamer cyfrowych lub przenośnych dysków z możliwością automatycznego dodawania opisów
- Modyfikowane podglądy i zaawansowane porządkowanie plików wg właściwości plików lub zwartości pól metadanych
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2015-04-17 11:42:59
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 13:24:14
Rozmiar: 1.82 GB
Seedów: 7
Peerów: 0

Komentarze: 6

Pobierz torrent
Jak często nie możesz rozpocząć gry lub uruchomić programu, ze względu na brak elementu systemu, czeka Cię ponowna instalacja systemu operacyjnego i wszystkich jego składników?
Oto stworzone zostało małe narzędzie, które automatyzuje proces instalacji głównych komponentów, bez których trudno wyobrazić sobie taki komputer do gier. Domyślnie wybrano komponenty, które są wymagane do instalacji.
Instalator oferuje tylko te składniki do instalacji, które są zgodne z danym systemem operacyjnym. System operacyjny jest wykrywany automatycznie i instaluje odpowiednie komponenty.Instalator zaproponuje ponowne uruchomienie systemu, jeżeli jest to niezbędne dla komponentów.Co nowego w tej wersji:
- Java Platform SE 7 do wersji U80
- Java Platform SE 8 do wersji U45
- Adobe Flash Player do wersji 17.0.0.169
- Adobe AIR do wersji 17.0.0.144
- Unity Web Player do wersji 5.0.1.0
- Social Club do wersji 1.1.5.6
- Uplay do wersji 5.2.0.3935
- Origin do wersji 9.5.12.2862
- Poprawionu instalator (działa w języku rosyjskim)

W skład zestawu wchodzi:
-DirectX (pełna wersja)
-Microsoft Visual С++ (2005-2008-2010-2012-2013 x86 i x64 + Visual Studio 2010 F# Runtime 2.0 + Visual Basic 6.0 Run-time + Visual J# 2.0 Redistributable Package)
-Microsoft Visual C++ 2005-2008-2010-2012-2013 Redistributable Package от Lisabon
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-04-17 06:52:29
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 13:24:14
Rozmiar: 33.07 MB
Seedów: 5
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
"SolveigMM Video Splitter jest niezwykłym edytorem wideo, który pracuje z plikami MPEG-2, MPEG-1, AVI, WMV, ASF, MP3, WMA. Edytor umożliwia tworzenie plików bez utraty jakości. Wyjątkowo szybko i bezkonfliktowo eliminuje niepotrzebne części pliku wideo przy pomocy zaledwie kilku kliknięć myszą. Należy podkreślić, że doskonale działa też przycinanie i łączenie poszczególnych części strumienia wideo. Atrakcyjny, intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs jest bardzo łatwy w użyciu.

Bazując na edytorze audio i wideo SolveigMM Video Editing SDK, program SolveigMM Video Splitter zapewnia doskonałą jakość i szybkość bez użycia jakichkolwiek procesów kodowania/dekodowania
W wersji 5.0 SolveigMM Video Splitter wprowadzono szczegółową edycję pojedynczych klatek w formatach MPEG-2 / MPEG-1 . Zaawansowana technologia SolveigMM zatrzymuje 99% danych i transkoduje tylko niektóre klatki na początku i na końcu plików wideo, tak, aby pliki MPEG mogły być przetwarzane szybko i bez utraty jakości.

Najważniejsze funkcje:
Bazuje na silniku edycji wideo SolveigMM
obsługa plików MPEG-2 - (.mpg, .mpeg, .vob, .ts )
strumień programu MPEG-2
strumień transportu MPEG-2 Transport Stream
podstawowy strumień wideo MPEG-2
pliki DVD VOB

Obsługa plików AVI - (.avi )
DV AVI type 1, 2; OpenDML
dowolna zawartość wideo. DivX; XviD; 3ivX, etc.
dowolna zawartość audio. MPEG-1,2 Layer I, II, III; AC3; OGG, etc.
VBR MPEG audio. Podtrzymywanie synchronizacji
duże pliki AVI. Większe niż 2 oraz 4 GB
remultiplexing plików AVI na ASF

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: ILLUMINATI
Data dodania:
2015-04-16 20:54:18
Ostatnia aktualizacja:
2015-04-16 21:41:17
Rozmiar: 12.11 MB
Seedów: 5
Peerów: 2

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Windows 8 Manager jest pakietem narzędzi, który pomaga użytkownikowi w dostosowywaniu systemu Windows 8 do indywidualnych preferencji. Dzięki niemu przeprowadzimy optymalizację środowiska operacyjnego, poprawimy wydajność, a także zniwelujemy występujące błędy i oczyścimy system ze zbędnych komponentów.

W skład programu wchodzi ponad 30 różnych narzędzi, pomocnych w przypadku dostrajania systemu Windows, jego optymalizacji, poprawy wydajności i stabilności oraz bezpieczeństwa pracy. Oferowane przez niego funkcje dostarczają szczegółowych informacji na temat samego systemu i zainstalowanego w nim oprogramowania, uruchomionych procesach i wątkach, dając przy tym możliwość niemalże automatycznego oczyszczenia komputera ze zbędnych składników i naprawy najczęściej występujących problemów.

Kolejne narzędzie służą do zmniejszania czasu potrzebnego na uruchomienie i zamykanie systemu, modyfikowania ustawień sprzętu, zarządzenie aplikacjami startującymi wraz z Windowsem, działającymi usługami i harmonogramem zadań. Funkcja oczyszczania pozwala z kolei na odzyskiwanie wolnej przestrzeni na dysku poprzez deinstalację zbędnych programów, usuwanie tymczasowych danych, wyszukiwanie duplikatów plików, kasowanie zbędnych ikon z pulpitu oraz naprawianie problematycznych wpisów w rejestrze Windows.

Nie zabrakło również opcji do dostosowywania wyglądu bazowych elementów interfejsu użytkownika (eksploratora Windows, pulpitu, menu Start, paska zadań, obszaru powiadomień), poprawy bezpieczeństwa systemu (ukrywanie i blokowanie dostępu do dysków i programów, szyfrowanie plików, przywracanie przypadkowo usuniętych danych, dbanie o prywatność użytkownika), optymalizacji połączenia sieciowego i wielu innych, niemniej przydatnych.


Instalacja czytac !!!

Instalujemy program
kopiujemy kegen tam gdzie zainstalowalismy program
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-04-16 04:17:35
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 13:12:11
Rozmiar: 37.80 MB
Seedów: 2
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
"Pano2VR Pro jest aplikacją, która konwertuje sferyczne lub cylindryczne obrazy panoram do formatów Flash, HTML5 lub QTVR. Program pozwala na zmianę skórek, tworzenie gigapikselowych panoram, hotspotów i kierunkowych dźwięków. Program wspiera wiele różnych formatów wejściowych, posiada edytor skórek, edytor dźwięku, edytor obrazów wejściowych oraz różne efekty transformacji. Najważniejsze funkcje programu Pano2VR Pro:

- Formaty obrazów - wsparcie płaskich, cylindrycznych, sferycznych obrazów oraz w kształcie litery T, krzyżowe oraz w formie siatki
- Formaty wejściowe - JPG, PNG, TIFF, BigTIGG, Photoshop PSD/PFB, OpenEXR, Radiance HDR i QuickTime VR. Pano2VR
- Narzędzie PathTool - Pano2VR Pro ma możliwość edycji obrazów wejściowych poprzez wybór obszaru na panoramie i eksportu do własnego programu graficznego
- Edytor skórek - możliwość zmiany wyglądu odtwarzacza panoramy poprzez dodawanie własnych przycisków, grafik, hotspotów oraz map wirtualnych podróży
- Edytor dźwięku - Pano2VR Pro ma możliwość dodawania własnych dźwięków do panoram - w tle, dźwięków kierunkowych w przestrzeni 3D
- Eksport do Flash - eksport całej panoramy do 1 pliku w formacie Flash 10 dzięki czemu jest łatwo dostępny i łatwo publikowalny
- Eksport do HTML5 - z użyciem transformacji WebGL i CSS3 3D umożliwia odtwarzanie panoram na dowolnych urządzeniach z obsługą tego standardu np. iPhone, iPad czy nowoczesne przeglądarki
- Eksport do QuickTime VR - do cylindrycznych i szcześciennych panoram, automatycznym obracaniem, zmianą szybkości i opóźnień, podglądem ścieżki itp."

OS: XP, Vista. 7, 8.

Info:

Teksty o wirusach proszę sobie darować. Jak ktoś nie ogarnia działania portabla, niech sobie odpuści. Statystyczny kołek jak czegoś nie rozumie to się tego boi. Nie jest to zbyt słuszne, bo dla przykła
 
brak screena

Dodał: katarzyniak
Data dodania:
2015-04-15 17:39:08
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 13:25:14
Rozmiar: 24.59 MB
Seedów: 1
Peerów: 0

Komentarze: 5

Pobierz torrent
4K YouTube to MP3 to darmowa aplikacja przeznaczona do pobierania i konwertowania ścieżki dźwiękowej z filmików publikowanych na łamach serwisów YouTube, SoundCloud, Vimeo, Flickr oraz DailyMotion.

Program charakteryzuje się szybkim działaniem i bardzo prostą obsługą. Chcąc pobrać ścieżkę dźwiękową z dowolnego klipu wystarczy, że skopiujemy z przeglądarki link do niego, a następnie wkleimy go w głównym oknie narzędzia. Z poziomu aplikacji możliwe jest pobieranie pojedynczych materiałów, jak również całych playlist czy multimediów dostępnych w obrębie wybranego kanału. 4K YouTube to MP3 posiada wbudowany odtwarzacz audio, umożliwiający słuchanie pobranych utworów. Dodatkowo oferuje on również możliwość generowania list odtwarzania w formacie M3U.

Wbrew nieco mylącej nazwy aplikacja umożliwia zapis ścieżki dźwiękowej do plików MP3, a także M4A i OGG. Użytkownik posiada także możliwość definiowania jakości wyjściowej (w zakresie 128-320 kbps).

Producent: OpenMedia, LLC.
Data aktualizacji: 11 kwietnia 2015
Strona www: https://www.4kdownload.com/pl/products/product-youtubetomp3

Screeny:
https://static.4kdownload.com/main/img/screenshots/youtubetomp3/1-windows.ba740ccb9ab4.png
http://gallery.dpcdn.pl/imgc/Tools/59037/g_-_-x-_-_s_59037x20141107124914_0.png
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2015-04-15 10:56:24
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 13:25:14
Rozmiar: 11.22 MB
Seedów: 12
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Windows 7 Manager to uniwersalne narzędzie przeznaczone do optymalizacji systemu operacyjnego Windows 7. Za pomocą tej aplikacji przyśpieszymy oraz usprawnimy działanie systemu i całego komputera. W skład programu wchodzi około 30 różnych narzędzi, które oferują między innymi możliwość wyświetlania dokładnych informacji o systemie i zainstalowanym sprzęcie. Oprócz tego wspomagają oczyszczenie całego twardego dysku oraz przyśpieszają uruchamianie i zamykanie systemu Windows.

Narzędzie Windows 7 Manager posiada też niezbędne funkcje usprawniające bezpieczeństwo w sieci i usuwające wszystkie wykryte błędy w systemie Windows. W programie dostępny jest również przydatny deinstalator, który usuwa wszelkie zainstalowane aplikacje na twardym dysku. Warto dodać, że program Windows 7 Manager potrafi dostosować ustawienia systemu do własnych wymagań. Z jego pomocą można zmienić wygląd menu startowego systemu lub zmodyfikować wygląd pulpitu i menu powiadomień. Nie zabrakło w nim też specjalnego modułu do usuwania zbędnych wpisów w rejestrze.


System:Windows 7(x86 / x64)

Info:

- Kopiujesz "keygen.exe" do katalogu z zainstalowaną aplikacją i uruchamiasz "jako administrator"
- Klikasz "patch" i kopiujesz login i serial
- Powracasz do aplikacji i wklejasz Ctrl+V -Aktywujesz:) "

Usunąć (na wszelki wypadek "patch-a").
 
brak screena

Dodał: katarzyniak
Data dodania:
2015-04-13 16:53:23
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 13:25:15
Rozmiar: 6.32 MB
Seedów: 0
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
WinUtilities Professional Edition to zestaw narzędzi przeznaczonych do oczyszczania i przyśpieszania działania systemu operacyjnego. Jedną z najważniejszych funkcji w programie jest czyszczenie systemu poprzez usuwanie nieużywanych danych i plików z dysku twardego oraz zbędnych i błędnych wpisów w rejestrze systemowym. Moduł ten oferuje również możliwość całkowitej deinstalacji programów, których nie można usunąć w normalny sposób.

Drugie przydatne narzędzie służy do optymalizacji systemu Windows, za pomocą którego możemy usunąć z przeglądarki internetowej Internet Explorer zbędne wtyczki oraz toolbary. Oprócz tego pozwala na monitorowanie ilości używanej pamięci operacyjnej, a także umożliwia zarządzanie programami uruchamianymi przy starcie systemu. Oferuje też możliwość defragmentacji dysku twardego, w celu zwiększenia wydajności komputera.

Data aktualizacji: 11.04.2015
Producent: YL Computing, Inc.
Strona www: http://www.hi.ylcomputing.com/products/winutilities-pro
 
brak screena

Dodał: katarzyniak
Data dodania:
2015-04-13 16:47:15
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 13:25:15
Rozmiar: 4.22 MB
Seedów: 1
Peerów: 0

Komentarze: 3

Pobierz torrent
Recuva to proste narzędzie przeznaczone do odzyskiwania przypadkowo skasowanych danych z dysku komputera przygotowane przez autora programu CCleaner.

Dane można odzyskać miedzy innymi z opróżnionego kosza systemowego, fotograficznych kart pamięci czy odtwarzaczy MP3. Recuva nie posiada może tak zaawansowanych opcji jak te oferowane przez konkurencyjne rozwiązania, niemniej jednak powinien sobie bez problemów poradzić z odzyskaniem plików usuniętych przed chwilą.

Producent: Piriform Ltd.
Data wydania: 8 kwietnia 2015
Strona www: https://www.piriform.com/recuva

Screeny:
http://gallery.dpcdn.pl/imgc/Tools/13044/g_-_-x-_-_s_13044x20091222204423.PNG
http://gallery.dpcdn.pl/imgc/Tools/13044/g_-_-x-_-_s_13044x20091222204527.PNG
http://gallery.dpcdn.pl/imgc/Tools/13044/g_-_-x-_-_s_13044x20091222204506.PNG
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-04-13 01:48:28
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 12:24:18
Rozmiar: 314.47 MB
Seedów: 7
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
"Helicon Filter- soft przeznaczony do obróbki zdjęć cyfrowych. Program posiada rozbudowane opcje edycji zdjęć umożliwiające całkowicie zmienić końcowy wygląd zdjęcia. Aplikacja umożliwia wykonanie następujących operacji na zdjęciu:
• Resize: przycinanie do wybranych formatów w celu wykorzystania zdjęcia do publikacji w sieci bądź wydruku na papierze.
• Jasność: ustawienie kontrastu, gammy, ekspozycji, kontrastu lokalnego, światła, cienie i wielkości stref.
• Kolory: ustawienia balansu bieli, nasycenia i czułości spektralnej.
• Szumy: ustawienia czułości światła i cienia, parametry algorytmu promienia i redukcji szumów.
• Wyostrzanie: dokładne ustawienia wyostrzenia obrazu.
• Zniekształcenia: możliwość zniekształceń zdjęcia poprzez korekcje obiektywu (beczka/poduszka, perspektywa pozioma, perspektywa pionowa ), geometrie (rozciąganie poziomo/pionowo, obracanie, przekoszenie, wygięcie poziome), winietowanie (stopień winietowania, nachylenie krzywej).
• Retusz i Frame: umożliwia retuszowanie zdjęcia i dodawanie różnego rodzaju ramek do zdjęć."

Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
MacOSX 10.7

Screen:

http://img540.imageshack.us/img540/2593/qlsodW.jpg
 
brak screena

Dodał: TheOnePL
Data dodania:
2015-04-12 18:56:29
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-25 02:30:58
Rozmiar: 53.36 KB
Seedów: 1
Peerów: 0

Komentarze: 7

Pobierz torrent
Keygen do Visual studio 2013:
- wszystkie wersje
---------------------
Hasło: unlock
 
brak screena

Dodał: ILLUMINATI
Data dodania:
2015-04-12 16:36:08
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-25 02:42:22
Rozmiar: 6.01 MB
Seedów: 1
Peerów: 0

Komentarze: 8

Pobierz torrent
WinUtilities Professional Edition to zestaw narzędzi przeznaczonych do oczyszczania i przyśpieszania działania systemu operacyjnego. Jedną z najważniejszych funkcji w programie jest czyszczenie systemu poprzez usuwanie nieużywanych danych i plików z dysku twardego oraz zbędnych i błędnych wpisów w rejestrze systemowym. Moduł ten oferuje również możliwość całkowitej deinstalacji programów, których nie można usunąć w normalny sposób.

Drugie przydatne narzędzie służy do optymalizacji systemu Windows, za pomocą którego możemy usunąć z przeglądarki internetowej Internet Explorer zbędne wtyczki oraz toolbary. Oprócz tego pozwala na monitorowanie ilości używanej pamięci operacyjnej, a także umożliwia zarządzanie programami uruchamianymi przy starcie systemu. Oferuje też możliwość defragmentacji dysku twardego, w celu zwiększenia wydajności komputera.

Kolejne narzędzie odpowiada za bezpieczeństwo systemu, w którym oczyścimy historię przeglądanych stron internetowych oraz folder zawierający wszystkie pliki tymczasowe. Ponadto monitoruje uruchomione procesy w tle i w razie potrzeby możemy je wyłączyć. Zabezpiecza wybrane pliki przed nieautoryzowanym dostępem i użyciem oraz pozwala na odzyskiwanie przypadkowo skasowanych plików.

WinUtilities oferuje również możliwość zabezpieczenia hasłem dokumentów, zdjęć lub innych ważnych danych. Wyszukuje zduplikowane pliki oraz potrafi również tworzyć kopię rejestru systemowego. Dodatkowo oprogramowanie posiada opcję, która dostarcza pełnych informacje o komputerze użytkownika. Z nich odczytamy między innymi dokładną wersję systemu operacyjnego oraz inne niezbędne informacje odnośnie pozostałych podzespołów bazowych.

Polecane systemy :

7/8/8.1 zarowno 32 jak i 64 bit

PS. Nie polecam takim uzytkownikom jak *** bo to jest nowosc a xpekowcy boja sie nowosci.
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-04-12 05:04:11
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 13:12:41
Rozmiar: 48.27 MB
Seedów: 5
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Focus Photoeditor to stosunkowo prosty w obsłudze i oferujący spore możliwości program graficzny, którego głównym przeznaczeniem jest edycja oraz obróbka zdjęć cyfrowych. Z powodzeniem wykorzystywany on może być również jako przeglądarka grafiki, a także wygodne narzędzie do budowy internetowych galerii z fotografiami.

Program stanowi doskonałe rozwiązania dla użytkowników, chcących za pośrednictwem komputera dokonywać korekty i retuszu wykonanych przez siebie fotografii. Narzędzia, pozwalające pracować na warstwach i obiektach, dają możliwość niemalże dowolnej obróbki zdjęć, zarówno przez osoby początkujące, jak również te bardziej zaawansowane. Co istotne, większość operacji wykonywane może być ręcznie lub automatycznie przez sam program. Focus Photoeditor oferuje wiele narzędzi do zaznaczania, rysowania i malowania, nanoszenia różnych kształtów, linii, strzałek itp. Dodatkowo dysponuje pokaźnym zestawem filtrów, pozwalających w łatwy i szybki sposób nanosić na zdjęcia ciekawe efekty, nie zawsze mające na celu tylko poprawę jakości obrazu. W przypadku tego ostatniego w ręce użytkownika trafiają funkcje, z pomocą których dokonamy korekty balansu bieli, ekspozycji, nasycenia barw i kontrastu.

Zaletą Focus Photoeditora jest duża liczba obsługiwanych formatów graficznych, w jakich zapisane mogą być nasze zdjęcia. Wśród nich znajdziemy m.in. TIF, TIFF, FAX, G3N, G3F, XIF, GIF, JPG, JPEG, JPE, JIF, PCX, BMP, DIB, RLE, ICO, CUR, PNG, DCM, DIC, DICOM, WMF, EMF, TGA, TARGA, VDA, ICB, CST, PIX, PXM, PPM, PGM, PBM, WBMP, JP2, J2K, JPC, J2C, DCX, IEV, LYR, ALL, a nawet AVI, MPEG, MPG, WMV i pochodzący z popularnego Photoshopa PSD. Program wspiera także większość plików RAW, tworzonych przez nowe aparaty cyfrowe - CRW, CR2, DNG, NEF, RAW, RAF, X3F, ORF, SRF, MRW, DCR, BAY, PEF, TIF, TIFF, SR2, ARW, KDC, MEF, 3FR, K25, ERF, CAM, CS1, DC2, DCS, FFF, MDC, MOS, NRW, PTX,
 
brak screena

Dodał: szametu
Data dodania:
2015-04-11 21:49:03
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 13:26:15
Rozmiar: 14.79 MB
Seedów: 2
Peerów: 0

Komentarze: 6

Pobierz torrent
Niemal każdy użytkownik komputera od czasu do czasu natrafia na potrzebę wyczyszczenia dysku z plików, czy to wskutek awarii, czy też np. przed jego sprzedażą. Najczęściej w tym celu formatuje się poszczególne woluminy, ale istnieje łatwiejszy i szybszy sposób – wystarczy pobrać i uruchomić Darik’s Boot And Nuke, znany również jako DBAN.

To mały program dostarczany w postaci obrazu ISO, którego zadaniem jest trwałe usuwanie wszelkich danych z dysku. Aplikację należy nagrać na płytę CD lub pendrive’a; można ją też uruchomić w trybie PXE (w środowisku włączającym system operacyjny bez jego instalacji). Następnie wystarczy podłączyć dany nośnik i zresetować komputer, a program, który sam się zbootuje, załatwi resztę za nas. DBAN jest w stanie wykryć i wyczyścić dyski IDE, PATA, SATA, SCSI i SAS, a także niektóre urządzenia USB i FireWire (IEEE-1394).

Przed uruchomieniem aplikacji można wejść w wiersz poleceń (wciskając klawisz F8 w trakcie rozruchu komputera) w celu przypisania odpowiedniej metody usuwania danych, a jest ich aż sześć do wyboru. Domyślnie program działa w oparciu o uproszczoną formę DoD 5220.22-M, metody zatwierdzonej i wykorzystywanej przez Departament Stanów Zjednoczonych (da się też ustawić jej nieuproszczoną, normalną wersję). Można również wybrać RCMP TSSIT OPS-II, którą zaleca m.in. Rząd Kanadyjski i która przeznaczona jest głównie do usuwania poufnych informacji. Mamy też sprawdzającą się przede wszystkim w przypadku starszych dysków metodę Gutmanna, polegającą na nadpisywaniu danych liczbami pseudolosowymi metodę strumieniowania PRNG, a także metodę szybkiego usuwania (Quick Erase).

Twórcy oprogramowania zaznaczają, że większości osobom domyślne ustawienia powinny w zupełności wystarczyć, dlatego mniej doświadczeni użytkownicy nie powinni się przerażać skomplikowaną nomenklaturą. Warto przy t
 
brak screena

Dodał: katarzyniak
Data dodania:
2015-04-11 20:29:10
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-25 03:30:28
Rozmiar: 1.02 MB
Seedów: 6
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
QTranslate to niewielki program, który jest desktopowym połączeniem wielu dostępnych w Sieci tłumaczy języków. Pozwala przeprowadzać szybką translację nie tylko pojedynczych słów, ale również całych zdań i tekstów w oparciu o jedną z usług; Google Translate, Bing Translator, Promt, Babylon, SDL FreeTranslation.com, Yandex.Translate, youdao lub Baidu.

Co najważniejsze, obsługa programu jest bardzo prosta i w dużej mierze może zostać przyśpieszona poprzez wykorzystanie skrótów klawiaturowych, których pełna lista prezentowana jest po uruchomieniu aplikacji. Niektóre z nich dotyczą na przykład zmiany dostawcy usług lub nawigacji po wprowadzanym tekście. Program oferuje możliwość tłumaczenia na bieżąco oraz (o ile dany usługodawca posiada taką opcję) rozpoznawania języka wprowadzonych słów. Podobnie jak podczas korzystania z tłumaczy internetowych, również w programie możemy odsłuchać poprawną wymowę danego wyrazu, uaktywniając lektora.
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2015-04-11 19:30:59
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 13:26:15
Rozmiar: 10.52 MB
Seedów: 12
Peerów: 0

Komentarze: 4

Pobierz torrent
BS.Player to aplikacja przeznaczona do odtwarzania filmów, muzyki, płyt DVD, strumieni radiowych, telewizyjnych, podcastów i innych materiałów multimedialnych. O jego klasie może świadczyć fakt, że jest to program, z którego korzystają dziesiątki milionów użytkowników na całym świecie. BS.Player oferuje takie funkcje jak wczytywanie napisów, wyświetlanie playlisty, przechwytywanie klatek, obsługa skórek czy wsparcie dla różnych strumieni dźwiękowych współdziałających z plikami AVI. Dodatkowym walorem odtwarzacza jest możliwość kontrolowania go zdalnie i własny silnik odtwarzania multimediów, który nie jest oparty na aplikacji Windows Media Player.

====

BS.Player - the best multimedia player (DivX, HD and AVC video, movie, audio, DVD, YouTube) in the world! Ever since the very beginning in the year 2000, the BS.Player™ has been one of the world's most popular multimedia players. It is popular for many reasons, one however should be pointed out: BS.Player™ is the first player ever to enable its users to focus on watching the movie instead of dealing with poor computer capabilities or running around looking for a proper setting and codec.

BS.Player ™ is used by more than 70 millions of multi media users throughout the world and it has been translated into more than 90 world languages. All downloaded versions of our FREE version exceed the sum of all downloads of competitive media players and payable DivX or DVD players. Because it does not use much of the CPU processing resources for multimedia playback it is suitable for all those who use slightly less capable computers.

Now, you can finally enjoy the playback of HD DVD and AVCHD movies of the highest quality with minimal system requirements. BS.Player can playback any YouTube movie directly from the internet and save it to local disk.

Most importantly, BS.Player ™, a free media movie player, is a prod
 
brak screena

Dodał: Speeder13
Data dodania:
2015-04-11 16:50:51
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 13:26:15
Rozmiar: 250.84 KB
Seedów: 101
Peerów: 0

Komentarze: 261

Pobierz torrent
Update edycji świątecznej

Program pozwala oglądać 25 kanałów telewizji Canal+ , HBO i innych za darmo i bez limitu online na ekranie Twojego PC.


1. Zainstaluj VLC Player z linku:

http://www.videolan.org/vlc/index.pl.html

(Jest on niezbędny do działania programu)

2. Wypakuj program i odpal (wersja x32 i x64 w jednym pliku exe) czyli nie ważne czy masz Windowsa 32-bitowego czy 64-bitowego.

3. Wybierz stacje numerkiem i nacisnij Enter.

4. Odwiedź naszą stronę stronę ;)
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-04-11 02:24:26
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 13:26:18
Rozmiar: 10.01 MB
Seedów: 30
Peerów: 0

Komentarze: 16

Pobierz torrent
Najbardziej rozbudowana wersja programu do odzyskiwania danych. Oprogramowanie to rozwiązuje problem utraconych danych z kosza, z powodu uszkodzenia lub usunięcia partycji, błędnego działania aplikacji czy wirusów, niespodziewanego zamknięcia systemu lub jakichkolwiek innych przyczyn. Pozwala na odsyskiwanie danych także ze sformatowanego dysku czy uszkodzonej macierzy RAID.

Najważniejsze funkcje programu EaseUS Data Recovery Wizard Unlimited:

- odzysuje dane z nieodczytywalnych dysków dynamicznych,
- odzyskuje usunięte lub utracone pliki z kosza,
- odzyskuje dane po przypadkowym sformatowaniu dysku, a nawet po reinstalacji systemu Windows,
- odzyskuje dane po uszkodzeniu dysku twardego,
- przywraca dane po błędzie partycjonowania,
- przywraca dokumenty, zdjęcia, filmy, muzukę, e-maile itp.,
- odzyskuje dane z dysku, napędów USB, kart pamięci, napędu ZIP, dyskietek i innych nośników danych,
- obsługuje systemy plików: FAT12, FAT16, FAT32, NTFS/NTFS5, EXT2/EXT3.

Soft dla zaawansowanych. Po poprawnej aktywacji pojawia się window z pytaniem: Kto napisał "Chłopów" Reymonta i sekunda na zastanowienie. Podpowiem, że Sienkiewicz i Konopnicka zostały wpisane na black listę i już nie działają.

virustotal: tnij.org/cpf6f4g

Info:

- Odłącz sieć.
- Zainstaluj.
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-04-11 01:01:07
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 12:50:12
Rozmiar: 103.68 MB
Seedów: 3
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
DesignCAD - program do tworzenia rysunkowej dokumentacji inżynierskiej. Znajduje zastosowanie praktycznie w każdej branży: od mechanicznej, przez konstrukcyjną, instalacyjną po elektryczną.

Obsługiwane formaty wektorowe:
AutoCAD® DWG , DXF, WMF, HPGL, IGES, XYZ (import), PDF (eksport).

Obsługiwane formaty rastrowe:
BMP, JPG, WMF, WPG, PCX, TIF, TGA, PSD, EPS, PNG.

OS: XP, Vista, 7, 8.

virustotal: tnij*org/l8rdpoe

Screeny:

http://img673.imageshack.us/img673/3301/lfQYc4.jpg

http://img540.imageshack.us/img540/860/hc6q6g.jpg
 
brak screena

Dodał: szametu
Data dodania:
2015-04-10 22:06:23
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 13:26:48
Rozmiar: 1.14 GB
Seedów: ---
Peerów: ---

Komentarze: 9

Pobierz torrent
Uwaga - tylko dla doswiadczonych graczy. Nie uzywac na wirtualnych bo i po co ?

U mnie dzialalo na lapku do czasu przyjscia 10. Byle o lapku - i3, 4 Gb Ram, 500Gb HDD, ATI HD 5k. Moze i szalu nie bylo, ale do codziennego uzytkowania i zabawy, dlubania i zmiany pod siebie - IDEALNY!

Czym jest Sigma OS ? To przerobiony Windows Longhorn. A czymze ten jest ? Z racji lepszego zrodla, niechaj byle wiki powie:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Longhorn


W sieci jest wiele dostepnych modyfikacji L. Ja jednak po wielu probach ( czesto konczylo sie na BSOD podczas instalacji niektorych! ) poprzestalem na tej.Spis funkcji i zmian w tej wersji:

- Usunięte spolszczenie, system jest dostępny wyłącznie w wersji angielskiej, gdyż wersja 3.0 była projektowana "na eksport"

- Usunięte praktycznie wszystkie dodatkowe programy, zostawiłem tylko 7-zipa, Operę oraz dodałem Paint .NET (o tym potem).

- Zawiera każdą poprawkę jaka kiedykolwiek została wydana na 4074, zarówno te oficjalne jak i nieoficjalne.

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-04-10 06:12:37
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 12:50:15
Rozmiar: 18.31 MB
Seedów: 10
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
10-Strike LANState Pro to program do inwentaryzacji zasobów sieci, monitorowania oprogramowania oraz tworzenia diagramów i map. Doskonałe narzędzie do zarządzania i administrowania podłączonymi do LAN-u urządzeniami. Umożliwia błyskawiczny dostęp do informacji o ich konfiguracji, działających usługach, pełnionych zadaniach. Aktualizowany w czasie rzeczywistym diagram ułatwia obserwowanie ich stanu. Zarządzanie ułatwia także wbudowana w aplikację funkcja alarmów. W razie wystąpienia określonego zdarzenia operator programu może być poinformowany o nim za pomocą wiadomości pocztowej, dźwiękiem czy komunikatem ekranowym. Korzystając z wbudowanych funkcji można wyłączyć czy zrestartować zdalny komputer, przeglądać jego rejestr, dziennik zdarzeń, działające procesy i uruchomione usługi. Monitorowany jest dostęp do dzielonych w sieci zasobów, a do użytkowników można przesyłać krótkie komunikaty. Skanowanie odbywa się za pomocą protokołu SNMP.

10-Strike LANState Pro używa podanego zakresu adresów IP lub informacji prezentowanej przez system operacyjny, bez pomocy zdalnych próbników i agentów. Wygenerowane mapy można wydrukować, zapisać w postaci plików XML, jako bitmapy albo wyeksportować je do Microsoft Visio.

Wersja 7 dodaje obsługę protokołu LLDP który jest używany do bardziej precyzyjnego odkrycia topologii oraz tworzenia mapy sieci. Ta metoda wykrywania może być używana oddzielnie lub w połączeniu z innymi metodami skanowania protokołów sieciowych obsługiwanych przez program

OS : 2000/XP/2003/Vista/2008/7/8

Screen:

http://img540.imageshack.us/img540/4425/jqOoG7.jpg
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-04-10 05:30:22
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 13:13:45
Rozmiar: 90.72 MB
Seedów: 7
Peerów: 0

Komentarze: 6

Pobierz torrent
Pop Art Studio jest bardzo łatwym w użyciu programem do edycji grafiki obsługującym takie formaty jak: BMP, JPG, GIF, PNG, TIFF oraz PSD (Photoshop). Zawiera wiele efektów w stylu Andy Warhola i Roya Lichtensteina. Pop Art Studio oferuje niewyczerpany wybór narzędzi do rysowania i pracy z tekstem, filtrów oraz możliwości dopasowywania kolorów. Dzięki warstwom możliwe jest tworzenie złożonych kompozycji.

Andy Warhol był czołową postacią pop-artu, czyli prądu artystycznego, który pojawił się w latach 50-tych w Stanach Zjednoczonych i cieszył się dużym zainteresowaniem przez kolejne dwie dekady. Fowiści używali abstrakcyjnych kolorów oraz figuratywnych kształtów celem wyrażenia fantasmagorycznych odczuć po różnego rodzaju dopingu (heroina, trawa, metaamfetamina, coca-cola et consortes).

virustotal: tnij*org/c0lnqg2

Screeny:

http://img673.imageshack.us/img673/4114/xNPuem.jpg

http://img908.imageshack.us/img908/7482/qg7UOy.jpg

http://img910.imageshack.us/img910/3219/vBQo22.jpg
 
brak screena

Dodał: Armaros:)
Data dodania:
2015-04-10 00:46:59
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 13:27:48
Rozmiar: 385.74 MB
Seedów: 32
Peerów: 1

Komentarze: 5

Pobierz torrent
Sony Vegas Pro 13 x64 Build 444 [PL] [Patch]


Opis programu:
Sony Vegas Pro jest kompletnym rozwiązaniem do edycji wideo oraz przygotowywania płyt Blu-ray i DVD. Głównym składnikiem pakietu jest Vegas 13 - uznany, profesjonalny program do cyfrowej edycji video i produkcji audio. Umożliwia zaawansowaną edycję formatów DV, AVCHD, HDV, SD/HD-SDI w tym wykrywanie i naprawę synchronizacji A/V możliwość wyciszania ścieżki audio na kasecie, przenoszenie i aranżację, edycję projektu źródłowego oraz automatyczną kwantyzację klatek.


Możliwości edycji audio w programie Vegas są tak dobre, że wielu profesjonalistów z branży używa go tylko do produkcji muzyki. Ponadto w zestawie znajdują się DVD Architect Pro - zestaw profesjonalnych narzędzi do tworzenia płyt DVD oraz Sony Dolby Digital AC-3 Encoder - koder dźwięku Dolby Digital AC-3 Encoder.

Sony Vegas Pro oferuje między innymi obsługę standardu NVIDIA 3D Vision dla monitorów komputerowych 3D, narzędzie stabilizacji obrazu, funkcję tworzenia animowanych tytułów, narzędzie do synchronizacji zdarzeń na osi czasu podczas edycji czy narzędzie filtrowania szablonów renderowania, których zadaniem jest ułatwienie wyszukiwania i filtrowania materiałów.


Producent:

Sony Creative Software

System operacyjny:
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2015-04-09 14:29:36
Ostatnia aktualizacja:
2015-04-09 14:32:05
Rozmiar: 4.37 GB
Seedów: 3
Peerów: 9

Komentarze: 2

Pobierz torrent
"DriverPack Solution to darmowe narzędzie przeznaczone do aktualizacji sterowników w systemach Windows XP/Vista/7/8. W odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu korzysta ono z bazy komponentów w trybie offline.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, oferuje przejrzysty i intuicyjny interfejs graficzny, pozwalając na szybkie oraz wygodne zarządzanie sterownikami urządzeń zainstalowanymi w środowisku Windows. Z powodzeniem wykorzystywane ono może być nie tyle do aktualizacji sterowników, co również ich instalacji na "świeżym" systemie operacyjnym.

Oferowana wraz z DriverPack Solution baza zawiera sterowniki do większości najpopularniejszych urządzeń i komponentów montowanych w komputerach stacjonarnych, laptopach czy netbookach. Znajdziemy wśród nich sterowniki do układów dźwiękowych, kart graficznych, interfejsów sieciowych, chipsetów, kontrolerów, modemów, kamerek internetowych, monitorów i wielu innych urządzeń."

Źródło opisu: dobreprogramy.pl


System Windows 8.1/8/7/Vista/XP (32-bit i 64-bit)

Producent: Artur Kuzyakov

Na prośbę maver1ck

Zestaw ze zmniejszoną liczbą pakietów sterowników 31 zamiast 44 (pod dysk DVD-5 4,7Gb).

DP_Biometric_15024.7z
DP_Bluetooth_15042.7z
DP_CardReader_15035.7z
DP_Chipset_15035.7z
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: lalootech
Data dodania:
2015-04-09 12:38:20
Ostatnia aktualizacja:
2015-04-09 13:05:13
Rozmiar: 4.37 GB
Seedów: 121
Peerów: 73

Komentarze: 5

Pobierz torrent
SamDrivers 15.4 - (Zestaw sterowników) (x86/x64) [ML/PL] [DVD.iso]

Kolekcja sterowników z SamLab.ws dla wszystkich systemów operacyjnych 32-bitowych i 64-bitowych systemu Windows od systemu Windows 2000 do systemu Windows 10, w tym platform serwerowych.
Instalator automatycznie wykrywa sprzęt i automatycznie instaluje niezbędne sterowniki wykorzystując do tego specjalistyczne oprogramowanie:DriverPack Solution 15.4 Revision 504 Plus / Drivers Installer Assistant 6.10.3 / Snappy Driver Installer 0.2.199 / DriverX 3.05 + chmura dla backup-a sterowników Drivers Backup Solution 3.9.0.21.

Na prośbę maver1ck

Zestaw ze zmniejszoną liczbą pakietów sterowników 31 zamiast 44 (pod dysk DVD-5 4,7Gb).


Obecny:


DP_Biometric_15024.7z
DP_Bluetooth_15042.7z
DP_CardReader_15035.7z
DP_Chipset_15035.7z
DP_LAN_Intel_15032.7z
DP_LAN_Others_15042.7z
DP_LAN_Realtek_15036.7z
DP_MassStorage_15041.7z
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-04-09 05:11:15
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 13:27:55
Rozmiar: 16.36 MB
Seedów: 5
Peerów: 0

Komentarze: 5

Pobierz torrent
"Konwerter MKV Apowersoft to jeden z najlepszych konwerterów plików MKV do konwersji plików MKV z napisami dialogowymi. Jeśli chcesz konwertować pliki MKV na inne formaty i odtwarzać je na urządzeniach cyfrowych takich jak Apple TV, Zune, Xbox 360, iPod, iPad, MP4, PSP, iPhone i PS3, potrzebujesz do tego oprogramowania Konwerter MKV Apowersoft.

Konwersja plików MKV z napisami
Edytuj swoje filmy MKV przed konwersją
Tryb konwersji partii wideo
Po konwersji obsługuje odtwarzanie na wszystkich popularnych odtwarzaczach cyfrowych.

Fantastyczny konwerter MKV

Jest to doskonałe narzędzie do konwersji plików MKV. Obsługuje konwersję plików MKV na niemal wszystkie popularne formaty wideo i obsługuje konwersję plików MKA do formatów audio, takich jak: MP3, WMA, AAC, OGG, M4A.

Edytuj i konwertuj pliki MKV z napisami dialogowymi

Konwerter MKV Apowersoft umożliwia konwersję napisów dialogowych w plikach wideo MKV lub import napisów dialogowych do filmów z plików zewnętrznych, takich jak: .srt, .sub, .ssa, .ass, .smi, .psb, .tex, .idx.

Po konwersji pliku MKV będzie on kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami cyfrowymi

Po konwersji plików MKV będą one całkowicie kompatybilne ze wszystkimi odtwarzaczami cyfrowymi, takimi jak: Apple TV, Zune, telefonami z systemem Android, iPad, MP4, PSP, BlackBerry, iPhone, PS3, i wieloma innymi.

Obsługuje edycję, przycinanie i kadrowanie plików MKV

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: danielo11
Data dodania:
2015-04-09 03:11:28
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 13:13:50
Rozmiar: 6.16 MB
Seedów: 17
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
"Uniwersalny program pozwalający transkodować filmy z płyt DVD i Blu-ray do formatu MKV. Aplikacja posiada też przydatne narzędzia do tworzenia kopii zapasowych całej zawartości płyt i omijania zabezpieczeń AACS, BD+. Program może również służyć jako serwer do obsługi strumieni wideo.

Proces konwersji jest niezwykle prosty i składa się z trzech kroków:

1) Wczytanie płyty - program odczytuje dane z dysków DVD i Blu-ray (także tych posiadających zabezpieczenia AACS lub BD+). Przed rozpoczęciem wczytywania informacji, możemy wybrać docelowy napęd oraz zapoznać się z podsumowaniem (nazwa urządzenia, producent, produkt, wersja, kod seryjny, typ zabezpieczenia, rozmiar zajmowany przez pliki, maksymalna prędkość odczytu, ilość warstw i inne).

2) Wybranie materiałów do konwersji - po otworzeniu zawartości płyty, wszystkie materiały multimedialne zostaną ułożone w postaci drzewiastej struktury. Użytkownik może wybrać napisy, ścieżki dźwiękowe i sceny wideo będące brane pod uwagę podczas konwersji. Dla każdego materiału dostępne są dodatkowe informacje, takie jak: rozmiar, długość, kodeki, wersja językowa.

3) Zmiana formatu - proces przetwarzania rozpoczynamy poprzez naciśnięcie przycisku "Make MKV. O postępie będziemy informowani na bieżąco przy pomocy wskaźników określających prędkość odczytu, rozmiar wynikowy czy czas pozostały do końca. Konwersja jest dosyć szybka - dla standardowego dysku DVD trwa około 10-15 minut.

MakeMKV oferuje dodatkowo kilka funkcji konfiguracyjnych, które pozwalają na dostosowanie działania mechanizmów programu do potrzeb użytkownika. W łatwy sposób zmienimy domyślny język dla materiałów audio i napisów, sposób odczytu danych, minimalną długość ścieżki, metodę usuwania zabezpieczeń (CellWalk, CellTrim), katalog danych tymczasowych czy sposób przechowywania logów. Ciekaw
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-08 22:39:07
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-26 13:28:25
Rozmiar: 1.24 GB
Seedów: 3
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Guitar Pro to program komputerowy, służący do zapisywania nut i tabulatur gitarowych. Może odgrywać zapisane pliki w formacie "MID".

Niektóre funkcje: wielościeżkowy edytor, edytor akordów, narzędzie do skal, tuner cyfrowy lub MIDI, podstrunnica i klawiatura, metronom i odliczanie.

Program Guitar Pro był pierwotnie małym narzędziem do edycji tabulatur, by z czasem stać się nieodłącznym kompanem wielu gitarzystów i basistów. Główną funkcją programu jest tworzenie i edycja tabulatur gitarowych, chociaż możliwa jest również praca z standardową notacją na pięciolinii.

Znaczącą zmianą w nowej wersji jest możliwość pracy z kilkoma utworami jednocześnie, między którymi przełączmy się za pomocą zakładek wyświetlanych w górnej części okna. Pod edytowaną tabulaturą znajdziemy pasek narzędzi, który zawiera m.in. odtwarzacz, metronom oraz regulację tempa.

Dźwięk instrumentów jest syntetyzowany za pomocą kontrolera MIDI karty dźwiękowej lub za pomocą silnika RSE (Silnik Realistycznego Dźwięku), który znacząco poprawia jakość brzmienia.


Wybrane funkcje programu:
- edytor tabulatury dla instrumentów strunowych,
- możliwość tworzenia utworów dla innych instrumentów (perkusja, fortepian),
- obsługa wszystkich standardowych symboli muzycznych,
- zmiana podstawowych informacji o utworze (tytuł, podtytuł, artysta, prawa autorskie i inne),
- pokazywanie błędów w utworze (nuty poza skalą, nieprawidłowa repetycja, nieosiągalne takty itd.),
- stroik cyfrowy,
- porządkowanie i sprawdzanie taktów,
- transpozycja zaznaczenia lub wszystkich taktów,
- możliwość edycji brzmienia i tłumienia strun,
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
PIERWSZA POPRZEDNIA ( strona 6 z 30 ) NASTĘPNA więcej z tej kategorii
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.