Upload | Wsparcie | Staty | Staty 2 | FAQ | O nas | Forum | Pluginy | Banery | Szukaj | Moje konto
Ostatnio dodane
Filmy XviD / DivX
DVD-R
Filmy RMVB
Filmy x264
Filmy HD
Filmy 3D
Programy
Konsole
Gry
Muzyka
Teledyski
TV
Erotyka
Książki
Komiksy
Lin/Mac
Sport
Anime
dla Dzieci
GSM/PDA
Inne
info RSS

RSS

Programy

Azureus
BitComet
uTorrent
BitTornado

Linki

brak screena

Dodał: marcinciesla20
Data dodania:
2014-09-27 10:57:59
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-20 10:52:17
Rozmiar: 2.54 GB
Seedów: 1
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Typ publikacji: Repack GTX BOX Team
Release Date 27.09.2014
Platforma: PC

The Vanishing of Ethan Carter to oryginalna gra przygodowa, stworzona przez zespół z warszawskiego studia The Astronauts, pod przewodnictwem zasłużonego dla polskiej branży Adriana Chmielarza. Tytuł jest pierwszym projektem dewelopera, który powstał po tym, jak Chmielarz wraz z kilkoma współpracownikami odszedł ze studia People Can Fly, należącego do amerykańskiego Epic Games.
Źródłami inspiracji dla twórców produkcji były twórczość z nurtu weird fiction, pulpowe horrory oraz opowiadania grozy z początków ubiegłego stulecia (jak chociażby utwory H. P. Lovecrafta). Osią napędową historii jest tytułowe tajemnicze zaginięcie Ethana Cartera, małego chłopca, który najprawdopodobniej został porwany przez bliżej niezidentyfikowanych sprawców. Na jego trop stara się wpaść główny bohater gry ? Paul Prospero, prywatny detektyw posiadający zdolności paranormalne. Podążając tropem dziecka, trafia on do Red Creek Valley ? pięknej górskiej doliny na środkowym zachodzie Stanów Zjednoczonych ? gdzie znajduje potwornie zmasakrowane ciała porywaczy Ethana. Przy pomocy współczesnych narzędzi detektywistycznych oraz własnych zdolności, bohater musi rozwikłać mroczną zagadkę morderstw oraz poznać los zagubionego dziecka.
The Vanishing of Ethan Carter oferuje rozległy, otwarty świat, przeznaczony do swobodnej i niespiesznej eksploracji. Jest ona ważną (choć nieobligatoryjną) częścią zabawy, nagradzającą gracza dodatkowymi wskazówkami na temat dochodzenia oraz ogólnego tła fabularnego. Gra cechuje się dużą dozą nieliniowości ? możemy iść dokąd chcemy i nie musimy angażować się w rozwikłanie wszystkich zagadek, jakie twórcy umieszczają na naszej drodze. Warto mieć na uwadze, że choć dolina Red Creek jest malownicza, mamy tu do czynienia z raczej posępnym miejscem, a przygodzie
 
brak screena

Dodał: kamil2288
Data dodania:
2014-09-26 20:28:06
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-21 07:20:22
Rozmiar: 7.58 GB
Seedów: 37
Peerów: 5

Komentarze: 11

Pobierz torrent
Tytuł: Starpoint Gemini 2
Gatunek: strategiczne, science-fiction, 4X, kosmiczne
Producent: Little Green Men Games
Wydawca: Iceberg Interactive
Wydanie FAIRLIGHT: wrzesień 2014
Język: EN/DE/RU

OPIS:

Akcja Starpoint Gemini 2 dzieje się w wykreowanym przez autorów układzie gwiezdnym o nazwie Gemini, targanym licznymi konfliktami i skrywającym masę tajemnic. Historia opowiedziana w grze jest kontynuacją wydarzeń przedstawionych w pierwszej części. Opowieść koncentruje się wokół konfliktu między rządzącym w Układzie Gemini Imperium, a walczącymi z nim rebeliantami, zrzeszonymi w Ligę Gemini.

GALERIA: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=12052

Minimalne wymagania sprzętowe:

OS: Microsoft Windows 7, 8
Processor: 2.2 GHz Dual core or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: DirectX 10 compliant graphics card with 512MB RAM
DirectX: Version 10

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: omen1
Data dodania:
2014-09-26 20:24:23
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-21 07:20:22
Rozmiar: 32.68 MB
Seedów: 7
Peerów: 1

Komentarze: 1

Pobierz torrent
..::(Info)::..

Sceny:
http://wrzucaj.net/images/2014/09/26/imagesjCluE.jpg
http://wrzucaj.net/images/2014/09/26/images_1JXPLt.jpg
http://wrzucaj.net/images/2014/09/26/images_2.jpg

..::(Wymagania Sprzętowe)::..

Windows XP, Vista, 7, 8 | 1.8 Ghz | 1 GB RAM

..::(Opis)::..

Gra Bridge Constructor Medieval cofa cię o kilka wieków, do czasu zamków i królów. Buduj wytrzymałe mosty, aby dostarczyć zapasy żywności i innych dóbr do twoich włości... lub chytrze skonstruuj most, który nie wytrzyma naporu nadchodzącej armii przeciwnika załamując się pod ich ciężarem i posyłając hordę przeciwników w głęboką otchłań. Do budowy mostów wykorzystasz średniowieczne składniki takie jak drewno, grube bale, kamień, liny. Z czasem nauczysz się stosować właściwe materiały, aby budować wytrzymałe mosty. Przez 40 rozbudowanych poziomów będziesz projektował i budował wymyślne konstrukcje. Pamiętaj - król na ciebie liczy!
 
brak screena

Dodał: Marian30
Data dodania:
2014-09-26 19:49:22
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-20 10:58:00
Rozmiar: 1.30 MB
Seedów: 3
Peerów: 0

Komentarze: 27

Pobierz torrent
Rozpakować i nadpisać pliki
 
brak screena

Dodał: FreaQ
Data dodania:
2014-09-26 16:11:54
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-20 11:06:26
Rozmiar: 9.16 GB
Seedów: 197
Peerów: 111

Komentarze: 104

Pobierz torrent
FIFA 15 stanowi dwudziestą drugą główną odsłonę legendarnego cyklu symulatorów piłkarskich. Tak jak dotychczas, za stworzenie tytułu odpowiada studio EA Sports.

Rozgrywka koncentruje się na tym samym, co zawsze - kierując wybraną drużyną piłkarską, toczymy 90-minutowe spotkania na murawie i staramy się strzelić przeciwnikowi więcej bramek, niż on wbije nam. Dostępne są różnorodne formy rozgrywki - od trybu kariery menedżera, poprzez pojedyncze spotkania i sezony, po kilka ciekawych modułów online, z platformą EA Sports Fooball Club na czele. Nie zabrakło także funkcjonującego od kilku odsłon trybu Zostań Gwiazdą, gdzie nasza kontrola ogranicza się do pojedynczego zawodnika, którego prowadzimy po szczeblach sportowej kariery.

Rzecz jasna, nie zabrakło pewnych zmian względem FIFA 14. Dołożono starań, by jeszcze bardziej zbliżyć się do ideału, jeśli chodzi o realizm spotkań piłkarskich - dodano nowe zestawy animacji odzwierciedlających reakcje zawodników na boisku, zmieniono także sposoby prezentacji pozaboiskowej oprawy spotkań. Twórcy zaserwowali nam także większą ilość opcji taktycznych, umożliwiających m.in. sławne "parkowanie autobusu" czy też przetrzymywanie piłki w narożnikach boiska. Zauważalnie poprawiono też zachowanie obrony, która jest znacznie bardziej nastawiona na wspólną grę całej formacji aniżeli indywidualne pojedynki z przeciwnikami. Wyeliminowano także pewne błędy techniczne, znane z poprzedniczki, oraz dodano szereg nowych licencji ligowych czy drużynowych.

Warto jeszcze wspomnieć, że mamy tu do czynienia z drugą częścią serii, która powstała przy użyciu zaawansowanego silnika EA Sports Ignite, stworzonego w 2013 roku z myślą o grach sportowych na konsole ósmej generacji (PlayStation 4 i Xbox One). Dzięki temu możemy obserwować murawę dynamicznie reagującą na warunki pogodowe czy też odświeżony model piłkar
 
brak screena

Dodał: kamil2288
Data dodania:
2014-09-26 15:42:19
Ostatnia aktualizacja:
2014-09-28 09:58:36
Rozmiar: 11.36 GB
Seedów: 45
Peerów: 16

Komentarze: 16

Pobierz torrent
Tytuł: Zaginięcie Ethana Cartera (alternatywny torrent_szybszy)
Gatunek: przygodowe, FPP, polskie, indie
Producent: The Astronauts
Wydawca: The Astronauts
Wydanie CODEX: wrzesień 2014
Język: EN/FR/DE/IT/ES/PL

OPIS:

Osią napędową historii jest tytułowe tajemnicze zaginięcie Ethana Cartera, małego chłopca, który najprawdopodobniej został porwany przez bliżej niezidentyfikowanych sprawców. Na jego trop stara się wpaść główny bohater gry - Paul Prospero, prywatny detektyw posiadający zdolności paranormalne. Podążając tropem dziecka, trafia on do Red Creek Valley - pięknej górskiej doliny na środkowym zachodzie Stanów Zjednoczonych - gdzie znajduje potwornie zmasakrowane ciała porywaczy Ethana. Przy pomocy współczesnych narzędzi detektywistycznych oraz własnych zdolności, bohater musi rozwikłać mroczną zagadkę morderstw oraz poznać los zagubionego dziecka.

GALERIA: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=12073

Minimalne wymagania sprzętowe:

OS: WindowsXP SP3 or higher
Processor: Intel Core2 Duo or equivalent AMD
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX9c compliant card with 512MB of VRAM
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 9 GB available space
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: broruc
Data dodania:
2014-09-26 14:31:56
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-20 11:16:19
Rozmiar: 5.05 GB
Seedów: 27
Peerów: 3

Komentarze: 7

Pobierz torrent
języki w grze: Angielski, Włoski, Niemiecki, Francuski, Polski, Rosyjski, Hiszpański

Wymagania sprzętowe:Core 2 Duo 2.4 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 9 GB HDD, Windows XP(SP3)/Vista/7/8

Galeria: http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=287881

The Vanishing of Ethan Carter to oryginalna gra przygodowa, stworzona przez zespół z warszawskiego studia The Astronauts, pod przewodnictwem zasłużonego dla polskiej branży Adriana Chmielarza. Tytuł jest pierwszym projektem dewelopera, który powstał po tym, jak Chmielarz wraz z kilkoma współpracownikami odszedł ze studia People Can Fly, należącego do amerykańskiego Epic Games.

Źródłami inspiracji dla twórców produkcji były twórczość z nurtu weird fiction, pulpowe horrory oraz opowiadania grozy z początków ubiegłego stulecia (jak chociażby utwory H. P. Lovecrafta). Osią napędową historii jest tytułowe tajemnicze zaginięcie Ethana Cartera, małego chłopca, który najprawdopodobniej został porwany przez bliżej niezidentyfikowanych sprawców. Na jego trop stara się wpaść główny bohater gry – Paul Prospero, prywatny detektyw posiadający zdolności paranormalne. Podążając tropem dziecka, trafia on do Red Creek Valley – pięknej górskiej doliny na środkowym zachodzie Stanów Zjednoczonych – gdzie znajduje potwornie zmasakrowane ciała porywaczy Ethana. Przy pomocy współczesnych narzędzi detektywistycznych oraz własnych zdolności, bohater musi rozwikłać mroczną zagadkę morderstw oraz poznać los zagubionego dziecka.

The Vanishing of Ethan Carter oferuje rozległy, otwarty świat, przeznaczony do swobodnej i niespiesznej eksploracji. Jest ona ważną (choć nieobligatoryjną) częścią zabawy, nagradzającą gracza dodatkowymi wskazówkami na temat dochodzenia oraz ogólnego tła fabularnego. Gra cechuje się dużą dozą nieliniowości – możemy iść dokąd chcemy i
 
brak screena

Dodał: mikibig
Data dodania:
2014-09-26 14:27:05
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-20 11:18:45
Rozmiar: 2.44 GB
Seedów: 6
Peerów: 4

Komentarze: 19

Pobierz torrent
Zaginięcie Ethana Cartera - The Vanishing of Ethan Carter (2014) [Multi6-PL] [.iso] [Lossless Repack by_CorePack]


Data Releasu: 26.09.2014
Tryb gry: singleplayer
Gatunek: przygodowe, FPP,
Protection: Steam
Crack: CODEX
Wymagania wiekowe: 18+

Minimalne wymagania sprzętowe:
OS: Windows XP(SP3) lub nowszy
CPU: dwurdzeniowy procesor Intel lub AMD;
RAM: 4 GB
GPU: karta graficzna z 512 MB (DirectX 9.0c);
HDD: 10 GB

Zalecane wymagania systemowe:
OS: Windows 7/8/8.1
CPU: Intel Core 2 Duo 2.8 GHz,
RAM: 6 GB,
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: darkdevilpl
Data dodania:
2014-09-26 12:06:16
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-20 11:31:04
Rozmiar: 115.44 MB
Seedów: 12
Peerów: 0

Komentarze: 10

Pobierz torrent
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂ ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Tytuł: Prison Architect ALPHA 25b (Pełna wersja gry)

Gatunek: strategiczne, ekonomiczne, RTS

Tryb gry: Single player

Wersja językowa: Polska

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=11962

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂ ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Zapraszam na FaceBook-a: https://www.facebook.com/PrisonArchitectPoland
Zapraszam na naszą oficjalną stronę: http://prisonarchitectpolska.jimdo.com/

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂ ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Prison Architect Alpha 25b

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: kamil2288
Data dodania:
2014-09-26 05:27:40
Ostatnia aktualizacja:
2014-09-26 05:30:15
Rozmiar: 11.36 GB
Seedów: 1
Peerów: 10

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Tytuł: Zaginięcie Ethana Cartera (alternatywny torrent)
Gatunek: przygodowe, FPP, polskie, indie
Producent: The Astronauts
Wydawca: The Astronauts
Wydanie CODEX: wrzesień 2014
Język: EN/FR/DE/IT/ES/PL

OPIS:

Osią napędową historii jest tytułowe tajemnicze zaginięcie Ethana Cartera, małego chłopca, który najprawdopodobniej został porwany przez bliżej niezidentyfikowanych sprawców. Na jego trop stara się wpaść główny bohater gry - Paul Prospero, prywatny detektyw posiadający zdolności paranormalne. Podążając tropem dziecka, trafia on do Red Creek Valley - pięknej górskiej doliny na środkowym zachodzie Stanów Zjednoczonych - gdzie znajduje potwornie zmasakrowane ciała porywaczy Ethana. Przy pomocy współczesnych narzędzi detektywistycznych oraz własnych zdolności, bohater musi rozwikłać mroczną zagadkę morderstw oraz poznać los zagubionego dziecka.

GALERIA: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=12073

Minimalne wymagania sprzętowe:

OS: WindowsXP SP3 or higher
Processor: Intel Core2 Duo or equivalent AMD
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX9c compliant card with 512MB of VRAM
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 9 GB available space
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: kamil2288
Data dodania:
2014-09-26 05:00:01
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-21 07:20:22
Rozmiar: 11.36 GB
Seedów: 105
Peerów: 43

Komentarze: 38

Pobierz torrent
Tytuł: Zaginięcie Ethana Cartera
Gatunek: przygodowe, FPP, polskie, indie
Producent: The Astronauts
Wydawca: The Astronauts
Wydanie CODEX: wrzesień 2014
Język: EN/FR/DE/IT/ES/PL

OPIS:

Osią napędową historii jest tytułowe tajemnicze zaginięcie Ethana Cartera, małego chłopca, który najprawdopodobniej został porwany przez bliżej niezidentyfikowanych sprawców. Na jego trop stara się wpaść główny bohater gry - Paul Prospero, prywatny detektyw posiadający zdolności paranormalne. Podążając tropem dziecka, trafia on do Red Creek Valley - pięknej górskiej doliny na środkowym zachodzie Stanów Zjednoczonych - gdzie znajduje potwornie zmasakrowane ciała porywaczy Ethana. Przy pomocy współczesnych narzędzi detektywistycznych oraz własnych zdolności, bohater musi rozwikłać mroczną zagadkę morderstw oraz poznać los zagubionego dziecka.

GALERIA: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=12073

Minimalne wymagania sprzętowe:

OS: WindowsXP SP3 or higher
Processor: Intel Core2 Duo or equivalent AMD
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX9c compliant card with 512MB of VRAM
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 9 GB available space
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: elosidzej
Data dodania:
2014-09-25 22:11:40
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-16 17:00:21
Rozmiar: 30.14 GB
Seedów: 13
Peerów: 3

Komentarze: 3

Pobierz torrent
Tytuł: Dead Rising 3 Apocalypse Edition v1.0 Update 2 - Steam-Rip (25.09.14)
Gatunek: akcji, TPP, survival horror, zombie, Kinect, sandbox, survival, TPS, crafting
Producent: Capcom Game Studio Vancouver
Wydawca: Capcom
Steam ID: 265550
Witaminka: FTS
Wydanie R.G.Gamers: wrzesień 2014
Język: EN/FR/DE/IT/ES/NL/JP/KR/RU/PT-BR/CN

Zawiera DLC:
- Untold Stories of Los Perdidos
Episode 1: Operation Broken Eagle
Episode 2: Fallen Angel
Episode 3: Chaos Rising
Episode 4: The Last Agent

OPIS

W Dead Rising 3 wcielamy się w Nicka Ramosa, który staje w obliczu inwazji zombie. Bohater przemierza miasto i wykonuje zlecenia, cały czas prowadząc walki z hordami nieumarłych. Nie zabrakło tutaj prostego systemu rozwoju głównej postaci, który pozwala na rozwinięcie jej umiejętności bojowych. W grze możemy stosować wiele gadżetów, aby np. odciągnąć uwagę przeciwników oraz modyfikować znalezione rodzaje broni. Tych jest mnóstwo, co jest charakterystyczne dla serii Dead Rising. W trzeciej części nie zabrakło też pojazdów ułatwiających eksplorację terenu - ponadto służą one także do eksterminowania nacierających hord zombie.

GALERIA: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=12453
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: kamil2288
Data dodania:
2014-09-25 20:08:44
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-21 07:20:26
Rozmiar: 9.99 GB
Seedów: 5
Peerów: 6

Komentarze: 12

Pobierz torrent
Tytuł: Testament Sherlocka Holmesa (wersja scenowa)
Gatunek: przygodowe, detektywistyczne
Producent: Frogwares
Wydawca: Focus Home Interactive
Wydanie 3DM-Prophet: wrzesień 2014
Język: EN/FR/DE/IT/ES/PL/RU/TR/JP/KR

OPIS:
Akcja tytułu toczy się w Londynie w roku 1898. Gracze ponownie wcielają się w Sherlocka Holmesa i w jego skórze prowadzą kolejne skomplikowane dochodzenie. Tym razem stawka jest jednak znacznie wyższa, w pewnym momencie bowiem wszystkie dowody wskazują na samego Sherlocka. Słynny detektyw nie potrafi dowieść własnej niewinności, zachowuje się co najmniej tajemniczo i z dnia na dzień traci zaufanie oraz szacunek londyńczyków. Gdy po wybuchu w domu sędziego Holmes salwuje się ucieczką przed oficerami Scotland Yardu, nawet sam Watson zaczyna mieć wątpliwości, co do motywów własnego przyjaciela.

GALERIA: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=10118

Minimalne wymagania sprzętowe:

OS: WINDOWS XP SP3/WINDOWS VISTA SP2/WINDOWS 7
Processor: AMD/INTEL DUAL-CORE 2 GHZ
Memory: 2048 MB RAM
Graphics: 256 MB 100% DIRECTX 9 AND SHADERS 3.0 COMPATIBLE ATI RADEON HD 2600 XT/NVIDIA GEFORCE 8600 GT OR HIGHER
DirectX: 9.0c
Hard Drive: 14 GB HD space
Sound: DIRECTX 9 COMPATIBLE
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: elladajarek
Data dodania:
2014-09-25 16:16:03
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-20 12:22:22
Rozmiar: 942.51 MB
Seedów: 137
Peerów: 13

Komentarze: 7

Pobierz torrent
From EPIX the studio that brought you Final Cut and Myths of the World, comes a thrilling mystery set deep in the heart of Paris!
Henri de Toulouse-Lautrec, famous artist and dedicated patron of the Moulin Rouge, has come to you for help! Who murdered his friend Sophie, the leading lady of the Moulin Rouge? It’s time to gather up the suspects. Was it the budtender? Was it the clumsy stagehand? Was it the bartender? Or maybe it was the jealous Baron… Explore the city of Paris as you gather and examine evidence that will point you to the true killer. But watch your step – a masked figure is watching you from around every corner! Make sure this thrilling Hidden Object Puzzle Adventure isn’t your last!

The Collector’s Editon features:
Continue exploring the nightclub in the bonus game!
Challenging achievements and replayable mini-games
Collectible music, concept art, movies, and more!
An available Strategy Guide

System Requirements:
OS: Windows XP/Vista/Win7/Win8
CPU: 1.4 GHz
RAM: 514 MB
DirectX: 9.0
Hard Drive: 1.05 GB

Trailer:https://www.youtube.com/watch?v=HhAt7smVsPk
 
brak screena

Dodał: siara84
Data dodania:
2014-09-25 15:00:04
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-21 07:20:26
Rozmiar: 370.45 MB
Seedów: 6
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
DeathMan

Sceny:
http://www.alawar.pl/game/deathman/

Wymagania:
OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/8 CPU: 1.0 GHz RAM: 1024 MB

Opis:
Młody książę poszukuje swej matki w grze DeathMan, wzruszającej i wciągającej historii z ukrytymi obiektami, która przywraca do życia królestwo rosyjskich legend. Podążaj zgodnie z rozporządzeniami cara, twojego ojca, wyruszając na wyprawę, która okaże się być mroczna i dziwaczna. Znajdź sprytnie ukryte obiekty, rozwiąż wymagające myślenia zagadki i spotkaj różne ekscentryczne postaci, poznając prawdziwą twarz złoczyńcy, który porwał carycę. Wybierz się na poszukiwanie niewiarygodnych przygód i otwórz oczy na świat czystej wyobraźni!
 
brak screena

Dodał: siara84
Data dodania:
2014-09-25 14:50:52
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-21 07:20:26
Rozmiar: 540.05 MB
Seedów: 1
Peerów: 1

Komentarze: 1

Pobierz torrent
The Big Kahuna Reef

Są to 4 części gry The Big Kahuna Reef

Sceny:
http://www.bigfishgames.com/download-games/17916/big-kahuna-reef-3/index.html

Wymagania:
OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/8
CPU: 1.0 GHz
RAM: 1024 MB
DirectX: 10.0
Hard Drive: 486 MB

Opis:
ALOHA!! Are you dreaming of a Hawaiian vacation? Then pack your bags and dive into the latest installment of one of the most popular Match-3 games ever: Big Kahuna Reef 3. Addictive features like the untimed “Relaxed Mode,” “Mouse Party” multiplayer mode and “My Reef” where you can create your very own aquarium are combined with all-new mini-games to play. Big Kahuna Reef 3 also introduces Talismans and Charms, all new power-ups that give you an extra boost to take your play to the next level!
Hundreds of levels
All new power-ups and mini-games
Multiplayer fun in Mouse Party
Play the original Big Kahuna Reef
 
brak screena

Dodał: kamil2288
Data dodania:
2014-09-25 02:01:07
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-16 17:00:42
Rozmiar: 2.42 GB
Seedów: 36
Peerów: 0

Komentarze: 9

Pobierz torrent
Tytuł: Gauntlet (2014) (alternatywny torrent)
Gatunek: zręcznościowe, science-fiction, RTS
Producent: Arrowhead Game Studios
Wydawca: WB Games
Wydanie CODEX: wrzesień 2014
Język: EN/FR/DE/IT/ES/PL/PT-BR/RU

Zawiera 12-DLC:
By odblokować dodatkową zawartość należny dopisać "DLCUnlockall=1" w codex.ini.

OPIS:
W grze wcielamy się w śmiałków przemierzających lochy zamieszkiwane przez niebezpieczne stwory i duchy. Gracz przejmuje kontrolę nad jednym z wojowników, należącym do wybranej klasy postaci (Warrior, Valkyrie, Elf oraz Wizard). Każdy z nich charakteryzuje się różnymi mocami i umiejętnościami, np. Wojownik świetnie radzi sobie w walce wręcz, a Magik doskonale włada magią. Herosi muszą stawić czoła rozmaitym przeciwnikom - od duchów i demonów, aż po wielkie pająki i żywe szkielety. Jednym z najważniejszych elementów Gauntlet są zmagania w ramach kooperacji maksymalnie czterech graczy. Twórcy zatroszczyli się o możliwość zabawy przez Internet lub w ramach lokalnej współpracy.

GALERIA: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=13404

Minimalne wymagania sprzętowe:

OS: Windows Vista / Windows 7
Processor: 2.4 GHz Dual Core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 512 MB NVIDIA GeForce 9800 / ATI Radeon HD 2600 XT
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: kamil2288
Data dodania:
2014-09-24 16:44:47
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-21 07:20:26
Rozmiar: 2.42 GB
Seedów: 46
Peerów: 5

Komentarze: 23

Pobierz torrent
Tytuł: Gauntlet (2014)
Gatunek: zręcznościowe, science-fiction, RTS
Producent: Arrowhead Game Studios
Wydawca: WB Games
Wydanie CODEX: wrzesień 2014
Język: EN/FR/DE/IT/ES/PL/PT-BR/RU

Zawiera 12-DLC:
By odblokować dodatkową zawartość należny dopisać "DLCUnlockall=1" w codex.ini.

OPIS:
W grze wcielamy się w śmiałków przemierzających lochy zamieszkiwane przez niebezpieczne stwory i duchy. Gracz przejmuje kontrolę nad jednym z wojowników, należącym do wybranej klasy postaci (Warrior, Valkyrie, Elf oraz Wizard). Każdy z nich charakteryzuje się różnymi mocami i umiejętnościami, np. Wojownik świetnie radzi sobie w walce wręcz, a Magik doskonale włada magią. Herosi muszą stawić czoła rozmaitym przeciwnikom - od duchów i demonów, aż po wielkie pająki i żywe szkielety. Jednym z najważniejszych elementów Gauntlet są zmagania w ramach kooperacji maksymalnie czterech graczy. Twórcy zatroszczyli się o możliwość zabawy przez Internet lub w ramach lokalnej współpracy.

GALERIA: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=13404

Minimalne wymagania sprzętowe:

OS: Windows Vista / Windows 7
Processor: 2.4 GHz Dual Core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 512 MB NVIDIA GeForce 9800 / ATI Radeon HD 2600 XT
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: mikibig
Data dodania:
2014-09-24 10:36:37
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-20 13:20:45
Rozmiar: 3.15 GB
Seedów: 85
Peerów: 11

Komentarze: 99

Pobierz torrent
Twierdza: Krzyżowiec II - Stronghold: Crusader II (2014) [Multi8/PL] [.iso] [CODEX]


Data Releasu: 23.09.2014
Tryb gry: singleplayer
Gatunek: strategiczne, ekonomiczne, RTS,
Protection: Steam
Crack: CODEX

Zalecane wymagania systemowe:
OS: Windows XP/7/8/8.1
CPU: Intel Core 2 Duo 2.6 GHz,
RAM: 2(4) GB,
GPU: karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza),
HDD: 4 GB

Screeny:
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=12474

Stronghold: Crusader 2 to strategia czasu rzeczywistego, będąca kontynuacją tytułu z 2002 roku autorstwa brytyjskiego studia FireFly, które zapoczątkowało serię Stronghold (w Polsce znaną jako Twierdza).

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: kamil2288
Data dodania:
2014-09-24 01:32:00
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-21 07:20:26
Rozmiar: 4.35 GB
Seedów: 94
Peerów: 19

Komentarze: 21

Pobierz torrent
Tytuł: TransOcean: The Shipping Company
Gatunek: strategiczne, ekonomiczne, transport, statki
Producent: Deck 13 Hamburg
Wydawca: astragon Software GmbH
Wydanie Reloaded: wrzesień 2014
Język: EN/FR/DE/IT/ES/HU

OPIS:
TransOcean: The Shipping Company to strategiczna gra ekonomiczna stworzona przez niemiecką firmę astragon. W produkcji obejmujemy stanowisko prezesa firmy transportowej, przewożącej różnorodne towary drogą morską i staramy się wypełniać jak najbardziej lukratywne kontrakty, pozwalające na ustawiczny rozwój firmy. Swoje działania prowadzimy w 55 portach zlokalizowanych na terenie całego globu - każdy z nich charakteryzuje się odmienną specjalizacją oraz możliwościami w zakresie przyjęcia statków o różnych gabarytach.

GALERIA: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=13488

Minimalne wymagania sprzętowe:

OS: Windows Vista/7/8
Processor: Dual Core 2 GHz (AMD or Intel)
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia Geforce 7600 Series/ATI Radeon X1600 or better (min. 256 MB VRAM)
DirectX: Version 9.0
Hard Drive: 7 GB available space

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: gawroniasty
Data dodania:
2014-09-23 21:44:38
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-21 07:20:26
Rozmiar: 2.39 GB
Seedów: 15
Peerów: 3

Komentarze: 43

Pobierz torrent
[INFO]

Platforma: PC
Producent: FireFly Studios
Wydawca: FireFly Studios
Wydawca PL: Licomp Empirical Multimedia

Gatunek: strategiczne, ekonomiczne, RTS, średniowiecze, multiplayer

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Wersja językowa: polska i angielska

[OPIS]

Stronghold: Crusader II. Druga odsłona popularnej strategii w konwencji RTS z rozbudowanymi elementami ekonomicznymi studia FireFly. Tytuł ponownie zabiera nas na pola bitewne Bliskiego Wschodu w epoce krucjat, oferując zarazem ulepszoną oprawę graficzną oraz szeroki wachlarz nowych jednostek, map i planów zamków.


Stronghold: Crusader 2 to strategia czasu rzeczywistego, będąca kontynuacją tytułu z 2002 roku autorstwa brytyjskiego studia FireFly, które zapoczątkowało serię Stronghold (w Polsce znaną jako Twierdza).
W Stronghold: Crusader 2 po raz kolejny wcielamy się w dowódcę wojsk na Bliskim Wschodzie w epoce krucjat. Stając po stronie zachodniego rycerstwa bądź sił arabskich, zarządzamy zamkami, odpieramy ataki i przeprowadzamy działania wojenne zakrojone na dużą skalę. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie serii, musimy opanować wiele elementów zarządzania tytułową twierdzą. Jest to związane, na przykład, z koniecznością wyżywienia ludności i rycerzy, odpowiedniego ich wyposażenia itp.

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: kamil2288
Data dodania:
2014-09-23 18:57:12
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-21 07:20:26
Rozmiar: 3.76 GB
Seedów: 40
Peerów: 5

Komentarze: 12

Pobierz torrent
Tytuł: Ancient Space
Gatunek: strategiczne, science-fiction, RTS, kosmiczne, polskie, indie
Producent: CreativeForge Games
Wydawca: Paradox Interactive
Wydanie CODEX: wrzesień 2014
Język: EN/FR/DE/PL/RU

OPIS:
Ancient Space posiada kompleksową i wciągającą warstwę fabularną, która sprawia, że z przyjemnością przechodzimy kolejne misje kampanii. Historia jest nie tylko pełną akcji space operą - porusza także ważkie filozoficzne kwestie, związane z naszą postawą wobec nieznanego oraz potencjałem i przyszłością ludzkości. W trakcie przygody wcielamy się w dowódcę niewielkiej grupy statków badawczych, wysłanych z zadaniem zbadania tajemniczego fragmentu przestrzeni kosmicznej, zwanego potocznie Czarną Strefą. Flota wkrótce odkrywa, że znajduje się w pełnym niebezpieczeństw rejonie, kryjącym liczne niespodzianki, wystawiające na próbę uczestników wyprawy, którzy muszą walczyć o przetrwanie. Głosu poszczególnym bohaterom gry udzielili aktorzy znani z popularnych telewizyjnych seriali science-fiction. Wśród obsady znaleźli się: Dina Meyer (Starship Troopers), John Billingsley (Star Trek: Enterprise), Aaron Douglas (Battlestar Galactica), Ron Glass (Firefly), Richard Gunn (Dark Angel) i Dwight Schultz (Star Trek: The Next Generation, Star Trek: Voyager, Star Trek: First Contact).

GALERIA: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=13797

Minimalne wymagania sprzętowe:

OS: Vista 64 bit/Win 7/Win 8
Processor: 3.10GHz Intel Core i3-2100
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia Geforce GTX 460 or AMD equivalent
Hard Drive: 20 GB available space

Rekomendowane wymagania sprzętowe:
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: kamil2288
Data dodania:
2014-09-23 18:54:02
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-21 07:20:26
Rozmiar: 2.04 GB
Seedów: 40
Peerów: 3

Komentarze: 10

Pobierz torrent
Tytuł: Defense Grid 2
Gatunek: strategiczne, science-fiction, RTS, tower defence
Producent: Hidden Path Entertainment
Wydawca: 505 Games
Wydanie CODEX: wrzesień 2014
Język: EN/FR/DE/IT/ES/JP/KR/PT/RU

OPIS:
Defense Grid: The Awakening był pierwszym tytułem tego typu, który wprowadził do gatunku rozbudowany wątek fabularny. Część druga kontynuuje tradycje pierwowzoru. Gra opowiada o dalszych losach dowódcy, w którego wcieliliśmy się w pierwowzorze. Okazuje się, że pokonane przez niego siły obcych były jedynie niewielką częścią potężnej armii. W kampanii powraca Fletcher, czyli sztuczna inteligencja, która komentowała nasze poczynania w pierwszej części.

GALERIA: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=13721

Minimalne wymagania sprzętowe:

OS: Windows Vista, Windows 7, Windows 8.0, Windows 8.1
Processor: Dual core CPU 2.0Ghz or faster
Memory: 3 GB RAM
Graphics: DirectX 10 video card with shader 4 support and Passmark Video Benchmark of 160 or above

INSTALACJA:

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: kamil2288
Data dodania:
2014-09-23 17:36:02
Ostatnia aktualizacja:
2014-09-23 18:08:00
Rozmiar: 3.40 GB
Seedów: 18
Peerów: 35

Komentarze: 39

Pobierz torrent
Tytuł: Stronghold: Crusader II
Gatunek: strategiczne, ekonomiczne, RTS, średniowiecze
Producent: FireFly Studios
Wydawca: FireFly Studios
Witaminka: CODEX
Wydanie Steam-Rip: wrzesień 2014
Język: EN/FR/DE/IT/ES/PL/PT-BR/RU

Notka:
Wersja CODEX nie ma języka polskiego.

OPIS:
W Stronghold: Crusader 2 po raz kolejny wcielamy się w dowódcę wojsk na Bliskim Wschodzie w epoce krucjat. Stając po stronie zachodniego rycerstwa bądź sił arabskich, zarządzamy zamkami, odpieramy ataki i przeprowadzamy działania wojenne zakrojone na dużą skalę. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie serii, musimy opanować wiele elementów zarządzania tytułową twierdzą. Jest to związane, na przykład, z koniecznością wyżywienia ludności i rycerzy, odpowiedniego ich wyposażenia itp.

GALERIA: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=12474

Minimalne wymagania sprzętowe:

OS: Windows XP/Vista/7/8
Processor: Intel Core2 Duo 2Ghz lub podobny
Memory: 2 GB RAM
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: Daro1991
Data dodania:
2014-09-23 15:22:13
Ostatnia aktualizacja:
2014-09-23 15:40:06
Rozmiar: 3.15 GB
Seedów: 144
Peerów: 418

Komentarze: 39

Pobierz torrent
Twierdza: Krzyżowiec II [CODEX] [Multi8-PL]


FireFly Studios producent
FireFly Studios wydawca
Licomp Empirical Multimedia wydawca PL

23 września 2014 ( światowa data premiery )
23 września 2014 ( data wydania w Polsce )
23 września 2014 ( premiera w USA )

Gatunek: strategia
Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet

Wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.6 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 6 GB HDD, Windows XP/Vista/7/8


Galeria: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=12474

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: marcinciesla20
Data dodania:
2014-09-23 14:32:43
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-21 07:20:26
Rozmiar: 8.75 GB
Seedów: 9
Peerów: 4

Komentarze: 13

Pobierz torrent
INFO

Spark Unlimited producent
Capcom wydawca
Cenega Poland sp. z o.o. wydawca PL

Pemiera:
====================
27 sierpnia 2013 ( światowa data premiery )
27 września 2013 ( data wydania w Polsce )
27 sierpnia 2013 ( premiera w USA )

Gatunek:akcji, science-fiction

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet

Typ publikacji: Repack GTX BOX Team
Release Date 23.09.2014
Platforma: PC
Język:ENG
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: Engin
Data dodania:
2014-09-23 11:49:55
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-20 13:56:51
Rozmiar: 3.15 GB
Seedów: 950
Peerów: 109

Komentarze: 55

Pobierz torrent
FireFly Studios producent
FireFly Studios wydawca
Licomp Empirical Multimedia wydawca PL

23 września 2014 ( światowa data premiery )
23 września 2014 ( data wydania w Polsce )
23 września 2014 ( premiera w USA )

Gatunek: strategia
Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet

Galeria: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=12474

Opis:

Stronghold: Crusader 2 to strategia czasu rzeczywistego, będąca kontynuacją tytułu z 2002 roku autorstwa brytyjskiego studia FireFly, które zapoczątkowało serię Stronghold (w Polsce znaną jako Twierdza).

W Stronghold: Crusader 2 po raz kolejny wcielamy się w dowódcę wojsk na Bliskim Wschodzie w epoce krucjat. Stając po stronie zachodniego rycerstwa bądź sił arabskich, zarządzamy zamkami, odpieramy ataki i przeprowadzamy działania wojenne zakrojone na dużą skalę. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie serii, musimy opanować wiele elementów zarządzania tytułową twierdzą. Jest to związane, na przykład, z koniecznością wyżywienia ludności i rycerzy, odpowiedniego ich wyposażenia itp.

Tytuł rozbudowuje wiele elementów znanych z pierwszej części. I tak stawiamy czoło inteligentniejszym przeciwnikom, walczymy na nowych mapach, korzystając przy tym z wprowadzonych przez studio FireFly dodatkowych pułapek, jednostek i planów zamków. Te ostatnie zostały wykonane na bardzo dużą skalę, przez co oblężenia nabrały monumentalnych rozmiarów.
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: pollitra666
Data dodania:
2014-09-23 04:47:25
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-21 07:20:26
Rozmiar: 76.02 MB
Seedów: 1
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Format: PDF
Rozmiar: 76MB


Jest to poradnik do gry... zapomniałem nazwy.
 
brak screena

Dodał: pollitra666
Data dodania:
2014-09-23 04:44:55
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-21 07:20:26
Rozmiar: 71.78 MB
Seedów: 13
Peerów: 2

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Poradnik do gry Wiedźmin 2 - Oficjalny poradnik z GRY-ONLINE

Format: PDF
Rozmiar: 70MB , 4.6MB
Stron: 406
Ilustracji: 528
 
brak screena

Dodał: bartello430
Data dodania:
2014-09-22 15:01:45
Ostatnia aktualizacja:
2014-10-21 07:20:27
Rozmiar: 235.09 MB
Seedów: 1
Peerów: 0

Komentarze: 4

Pobierz torrent
### INFORMACJE ###

Szukasz klasycznej wersji CS-a, bez błędów i zbędnych ozdobników? Ten cs jest dla Ciebie!

Counter Strike 1.6 to znana wszystkim gra FPS. Numer jeden wśród gier multiplayer. Na tej stronie znajdziesz do pobrania instalkę podstawowej wersji CS 1.6 Non Steam. Instalka posiada:

* Ma wbudowane RevEmu - generuje własne STEAM ID!
* Posiada standardowe modele broni oraz postaci!
* Wyszukuje tylko Polskie serwery CS 1.6
* Posiada standardowe boty CS od Valve oraz możliwość gry LAN!
* Ustawienia w confingu gracza nie cofają się tak, jak w przypadku innych wersji
* Ma klasyczną tabelę wyników [TAB] (taką jak na STEAM)
* Prawidłowo dodaje serwery do ulubionych
* Jest zabezpieczony przed wirusami i podmianami plików przez serwery

### Screeny z gry ###

http://boost-master.pl/img/v43/1.PNG

### Instrukcja instalacji ###

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
PIERWSZA POPRZEDNIA ( strona 6 z 30 ) NASTĘPNA więcej z tej kategorii
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.