Upload | Wsparcie | Staty | Staty 2 | FAQ | O nas | Forum | Pluginy | Banery | Szukaj | Moje konto
Ostatnio dodane
Filmy XviD / DivX
DVD-R
Filmy RMVB
Filmy x264
Filmy HD
Filmy 3D
Programy
Konsole
Gry
Muzyka
Teledyski
TV
Erotyka
Książki
Komiksy
Lin/Mac
Sport
Anime
dla Dzieci
GSM/PDA
Inne
info RSS

RSS

Programy

Azureus
BitComet
uTorrent
BitTornado

Linki

brak screena

Dodał: kamil2288
Data dodania:
2015-11-23 21:18:27
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:50
Rozmiar: 4.35 GB
Seedów: 30
Peerów: 6

Komentarze: 7

Pobierz torrent
Tytuł: Grand Ages: Medieval Incl.DLC v1.1 (2.2.1.5)
Gatunek: Strategiczne, ekonomiczne, RTS, średniowiecze
Producent: Gaming Minds Studios
Wydawca: Kalypso Media Digital
Wydanie GOG: listopad 2015
Język: EN/FR/DE/IT/ES/PL/RU/CN-T

Zawiera DLC:
* Camelot
* Ancient Wonders

OPIS:
W trakcie zabawy gracze zostają przeniesieni do średniowiecznej Europy, zaś akcja gry rozpoczyna się w 1050 roku. Rozgrywka toczy się na ogromnej mapie przedstawiającej cały kontynent oraz północną Afrykę i Bliski Wschód. Głównym zadaniem graczy jest budowa dobrze prosperującego królestwa. Do naszej dyspozycji oddano 50 technologii związanych z gospodarką oraz armią, a także 20 towarów/surowców, które możemy samodzielnie wydobywać i produkować lub nabyć, handlując z sąsiadami. Aby zbudować silne państwo, budujemy nowe miasta, wytyczamy drogi i szlaki handlowe oraz rozwijamy infrastrukturę. Oczywiście rozwój państwa nie odbywa się jedynie w sposób pokojowy. Prowadzenie wojen umożliwiają nam różne rodzaje jednostek, od łuczników, przez piechotę, aż po kawalerię. Poza najazdem obcej armii zagrożeniem są także katastrofy, takie jak trzęsienia ziemi, susze lub zarazy.

GALERIA: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=13764

Minimalne wymagania sprzętowe:

OS: Windows Vista
Processor: Intel® Core™2 Duo Processor E8000 Series or similar
Memory: 2 GB RAM
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: pollitra666
Data dodania:
2015-11-23 07:28:38
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:50
Rozmiar: 206.23 MB
Seedów: 14
Peerów: 2

Komentarze: 15

Pobierz torrent
Wymagania windows xp, windows 7 (pewnie też inne windowsy).

Opis:
To są gry z zaszytym emulatorem Uruchamiasz emulator i grasz.

F1 - rozpoczęcie gry.
Strzałka w duł lub enter - wystrzelenie piłki
lewy alt i prawy alt - ruszanie tymi rzeczami do odbijania piłki
spacja, Windows - ruszanie stołem


Są to symulacje flipera.
Flipper (nazywany też pinballem) – automat do gry, w którym gracz za pomocą ruchomych łapek (z ang. flipper) odbija kulkę poruszającą się po nachylonej w jego kierunku planszy. Na samej planszy umieszczone są elementy, za których trafianie gracz zdobywa punkty. Gra kończy się, gdy kulka wpadnie określoną liczbę razy do otworu na dole planszy. Pierwszym flipperem był Triple Action, wyprodukowany w 1948 roku przez Steve'a Kordeka[1].


Screen:
http://thecompany.pl/gra/Pinball+Dreams
 
brak screena

Dodał: kamil2288
Data dodania:
2015-11-22 22:18:20
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:50
Rozmiar: 4.16 GB
Seedów: 6
Peerów: 3

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Tytuł: Advent Rising
Gatunek: akcji, TPP, science-fiction
Producent: GlyphX Games
Wydawca: Majesco
Wydanie GOG: listopad 2015
Język: EN/PL

Spolszczenie:
https://drive.google.com/open?id=0B8O-bfYLHQ0RR2RrQS1OU3ZPMFE

OPIS:
Wcielasz się w Gideona Wyetha, który staje przed zadaniem uratowania ludzkości oraz rasy Aurelian przed agresywnymi zakusami tzw. Seekersów. W miarę postępów gry Gideon odkrywa w sobie lub otrzymuje nadprzyrodzone umiejętności - uderzenie kinetyczne, zdolność podnoszenia obiektów siłą woli, ciskanie energią i inne. Konflikt między Seekersami a ludźmi i Auerlianami spowodowała legenda, która mówi jakoby jedna z tych dwóch ras miała połączyć cały wszechświat. Seekersom taka wizja przyszłości nie przypadła do gustu, więc chcąc uratować własną pozycję we wszechświecie, postanawiają całkowicie unicestwić potencjalnych tyranów.

GALERIA: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=1664

Minimalne wymagania sprzętowe:

OS: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Processor: Pentium III or Athlon equivalent 2.0 Ghz
Memory: 256 MB
Graphics: 128 MB 3D graphics card compatible with DirectX 9.0c
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: mike82
Data dodania:
2015-11-22 11:01:10
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 19:19:29
Rozmiar: 2.16 MB
Seedów: ---
Peerów: ---

Komentarze: 41

Pobierz torrent
Ponieważ dużo ludzi ma problem ze spolszczeniem to wstawiam je w postaci pliku rar:
1.Rozpakować plik rar.
2.otwierać kolejno foldery 1, 2, 3 i stosować się do instrukcji w plikach txt.
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-11-21 20:51:04
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:51
Rozmiar: 471.39 MB
Seedów: 8
Peerów: 0

Komentarze: 8

Pobierz torrent
Project Root to klasyczna strzelanina typu top-down, nawiązująca do legend gatunku, znanych z salonowych automatów i komputerów 16-bitowych. Za powstanie gry odpowiada niezależne studio OPQAM z Argentyny. Fabuła gry osadzona jest w świecie, w którym praktycznie cała produkcja i dystrybucja energii elektronicznej spoczywa na barkach potężnej korporacji Prometheus. Dzięki pomysłom genialnego prezesa Demetrio Wattsa, firma ta opracowała nowe technologie, pozwalające na produkcję większej ilości energii znacznie mniejszym kosztem, co dało jej praktycznie pełną kontrolę nad rynkiem. Nikt jednak nie spodziewa się tego, że charyzmatyczny szef Prometheusa kieruje się własnymi pobudkami i w tajemnicy knuje plany przejęcia pełnej kontroli nad ludzkością. Jedynymi ludźmi, którzy znają prawdziwe zamiary Wattsa jest grupa rebeliantów, określających siebie jako Arcturus. Mechanika rozgrywki dość wyraźnie nawiązuje do klasyków pokroju Desert Strike (oraz jej kontynuacji: Jungle Strike i Nuclear Strike), oferując możliwość poruszania się w promieniu 360 stopni i swobodnej eksploracji mapy. W grze zasiadamy za sterami nowoczesnych myśliwców bojowych, a naszym zadaniem jest rozprawiać się z kolejnymi zastępami przeciwników, wśród których znajdują się cele powietrzne i naziemne (np. czołgi), a także nieco bardziej wymagający bossowie. W przerwach między kolejnymi misjami mamy możliwość ulepszania naszej floty poprzez instalację rozmaitych upgrade’ów, poprawiających m.in. szybkość, siłę ognia, wytrzymałość pancerza itp. Oprawa Project Root na popularnych pecetach łączy styl graficzny nawiązujący do klasyki gatunku z nowoczesnymi efektami specjalnymi, godnymi komputerów nowej generacji. Rozgrywka toczy się w niezmiernie szybkim tempie i towarzyszy jej cała feeria wybuchów oraz nadlatujących z każdej strony rakiet i pocisków przeciwnika. Zabawa przeznaczona jest wyłącznie dla jednego gracza.
<
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-11-21 20:47:57
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:51
Rozmiar: 692.22 MB
Seedów: 4
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
MouseCraft to zabawna gra logiczna, która łączy dwa elementy: układanie klocków w stylu Tetrisa oraz konieczność przeprowadzenia przez planszę niezbyt zaradnych istot (zupełnie jak w serii Lemmings). Przygotowało ją polskie studio Crunching Koalas, mające w swoim dorobku inną pomysłową produkcję: WordTrap Dungeon (zestawienie dungeon crawlera ze Scrabble). W MouseCraft pomagamy myszom w ich nieustannym dążeniu do zdobycia kolejnych kawałków sera, przy okazji poznając historię o pewnym szalonym kocim naukowcu. Ten majaczący w tle każdego z poziomów osobnik próbuje okiełznać potencjał tajemniczej maszyny, napędzanej właśnie przez myszy. Rozgrywka z MouseCraft łączy kultowe serie Tetris i Lemmings. Na każdym z poziomów musimy układać klocki, nazwane „tetrominos”, w taki sposób, aby gryzonie bezpiecznie dotarły do celu – upragnionego kawałka sera żółtego. To łatwe nie jest, bo kolejne etapy przynoszą coraz trudniejsze zagrożenia, w tym przepaście, czy przeszkody wodne. Pomocą dla gracza są specjalne rodzaje klocków, np. wybuchowe, odbijające lub antygrawitacyjne.

Istotne jest to, że oprócz samego dotarcia do sera, można pokusić się o zebranie trzech gwiazdek. Twórcy gry przygotowali ponad 200 poziomów zawierających przeróżne konfiguracje i zagadki, jakie musi rozwikłać gracz. Atrakcje zostały podzielone na dwa tryby: Puzzle oraz Arcade. Pierwszy z nich zawiera łamigłówki, z którymi nie trzeba się spieszyć. Druga forma zabawy premiuje zręczność i szybkość działania. MouseCraft zawiera także edytor poziomów, dzięki któremu można stworzyć własne labirynty. MouseCraft stawia na kolorową, kreskówkową grafikę dzięki czemu powinien spodobać się zarówno młodszym, jak i starszym odbiorcom. Warto nadmienić, że studio Crunching Koalas udostępniło wczesną wersję swojej produkcji za darmo w ramach programu testowego. Gracze mogli przekazywać uwagi odnośnie rozgr
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-11-21 20:44:58
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:51
Rozmiar: 767.03 MB
Seedów: 14
Peerów: 1

Komentarze: 7

Pobierz torrent
Seria Crash Time nie jest uznawana za wiodącą markę gier samochodowych, ale cieszy się sporą popularnością wśród graczy, a zwłaszcza fanów serialu Kobra: Oddział Specjalny. Półtora roku po wydaniu Crash Time IV: The Syndicate ekipa deweloperska studia Synetic przygotowała kolejną odsłonę cyklu – Crash Time 5: Undercover. Bohaterami gry są doskonale znani miłośnikom serialu funkcjonariusze niemieckiej policji – Semir i Ben. Tym razem muszą oni rozpracować niebezpieczną szajkę zajmującą się przemytem luksusowych samochodów. Przestępcy są nieuchwytni, dlatego policjanci decydują się przeprowadzić ryzykowną operację pod przykryciem. Tryb kampanii głównej oferuje ponad 50 zróżnicowanych misji, których wspólny mianownik stanowi widowiskowa jazda samochodami.

W trakcie zabawy dostępnych jest ponad 50 modeli aut. Mimo braku oficjalnych licencji bez trudu można dopatrzyć się podobieństw do produktów znanych marek (m.in. Mercedes, BMW, Opel, Alfa Romeo). Do walki z przestępcami gracze mogą wykorzystać także szereg broni i usprawnień jak pulsator elektromagnetyczny (zakłóca działanie układów elektronicznych), wyrzutnia z hakiem czy taśma z kolcami do przebijania opon. Twórcy zadbali o zróżnicowane otoczenie, w jakim toczą się zmagania kierowców. Spektakularne pościgi rozgrywane są nie tylko na autostradach, ale także na krętych, alpejskich drogach, torze wyścigowym czy nabrzeżu portowym. Gracze znudzeni rywalizacją z komputerową sztuczną inteligencją mogą stanąć w szranki z żywymi przeciwnikami. W sieciowym trybie multiplayer uczestniczyć może maksymalnie osiem osób. W porównaniu z wcześniejszą odsłoną serii w Crash Time 5: Undercover znacząco poprawiono stronę wizualną, co przełożyło się m.in. na bardziej dopracowane modele samochodów, płynniejszą animację oraz widowiskowe eksplozje. Nowością jest crash-cam, czyli specjalne ujęcie kamery, z jakiego prezento
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-11-21 20:41:59
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:51
Rozmiar: 1.26 GB
Seedów: 1
Peerów: 2

Komentarze: 3

Pobierz torrent
4PM to gra przygodowa, w której nacisk położono przede wszystkim na aspekt fabularny. Projekt opracował Bojan Brbora wraz z kilkoma przyjaciółmi. Produkcja pozwala rozegrać jeden dzień z życia kobiety imieniem Caroline Wells. Bohaterka prowadzi nudną egzystencję pracownika wielkiej korporacji i w chwili rozpoczęcia kampanii budzi się w swoim mieszkaniu z potwornym kacem po imprezie poprzedniej nocy. Jest przekonana, że przez następne kilkanaście godzin nie czeka ją nic, czego nie robiłaby już tysiące razy wcześniej. W rzeczywistości jednak nadchodzący dzień jest zupełnie inny i na zawsze zmieni jej życie. 4PM zaprojektowano jako interaktywny dramat, podczas którego przeprowadzamy bohaterkę przez szereg rozmaitych lokacji. Każda z nich oferuje inne mechanizmy zabawy i jednocześnie dodaje kolejny fragment do ogólnej opowieści. W grze brakuje takich elementów, jak pasek życia czy system ekwipunku, nie jest to jednak czysta gra narracyjna - autorzy sporo pracy włożyli w to, by każda scena posiadała własne ciekawe mechanizmy rozgrywki, które służą nie tylko do zagwarantowania dobrej zabawy, ale także do rozwinięcia głównego wątku fabularnego. Wszystko to ukazane zostało za pomocą atrakcyjnej grafiki, a każdej postaci głosu udzielił profesjonalny aktor. Przejście kampanii w 4PM zajmuje kilka godzin.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=13219

wymagania sprzętowe
Rekomendowane: Core 2 Duo 2.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB (GeForce GTX 780 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows XP(SP3)/Vista/7/8
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-11-21 20:38:22
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:51
Rozmiar: 2.59 GB
Seedów: 5
Peerów: 0

Komentarze: 4

Pobierz torrent
The Rise of Caesar to kolejna część z serii wymagających strategii czasu rzeczywistego dziejących się w świecie starożytnym. Za grę odpowiedzialne jest kanadyjskie studio Lonbow Games. Podobnie jak poprzednie tytuły z serii i ta część stawia na realizm oraz wymagającą, ale prostą do ogarnięcia rozgrywkę. Rozwijamy gospodarkę, rekrutujemy armię, podpisujemy sojusze i oczywiście podbijamy wrogie prowincje. Elementem wyróżniającym grę od innych RTS-ów jest fakt, że podczas rozgrywki, w zależności od wybranej kamery, możemy oglądać zarówno całe prowincje z zaznaczonymi granicami jak i poszczególne jednostki. Do tych ostatnich możemy zaliczyć legionistów, kawalerię oraz machiny oblężnicze. W poprzedniej części Hegemony walczyliśmy głównie na obszarze Grecji kontynentalnej. Jednak tym razem, Sparta, Ateny oraz inne miasta Hellady ustąpiły miejsca Imperium Rzymskiemu i galijskim plemionom. Producent udostępnił nam obszar ciągnący się od brzegów Brytanii aż do Morza Śródziemnego, czyli teren starożytnej Galii. Wcielamy się w wodza armii rzymskiej – Juliusza Cezara. Kampania została podzielona na cztery wielkie rozdziały, dzięki którym poznajemy kolejne etapy kariery tego wybitnego stratega i polityka. Kampanię zaczynamy od 58 roku przed naszą erą, bo to właśnie wtedy Cezar rozpoczyna swoją wielką wojnę w Galii. Ostatni rozdział przybliża nam wydarzenia z roku 52 p.n.e., kiedy to Cezar przyjmuję kapitulację galijskiego wodza Wercyngetoryksa przypieczętowując tym samym swoją dominację w Galii.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=13279

wymagania sprzętowe
Rekomendowane: Core 2 Duo 2.4 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 GT lub lepsza), 1 GB HDD, Windows XP/Vista/7
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-11-21 20:34:38
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:51
Rozmiar: 300.79 MB
Seedów: 4
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Seria Robot Rescue zyskała sporo entuzjastów wśród posiadaczy przenośnej konsoli Nintendo DS. To zachęciło ekipę deweloperską studia Teyon Games do stworzenia kolejnej odsłony cyklu, przeznaczonej tym razem dla użytkowników PC. Zmiana platformy sprzętowej pozwoliła twórcom wprowadzić wiele nowych elementów, w tym zdecydowanie lepszej jakości oprawę wizualną. Akcja Robot Rescue: Revolution osadzona została we wnętrzu rozległego komputerowego labiryntu, w którym uwięzione zostały sympatyczne roboty. Gracz musi pomóc im wydostać się na wolność. Zadanie tylko pozornie wydaje się łatwe, gdyż labirynt pełen jest dziwacznych urządzeń i śmiertelnie niebezpiecznych pułapek. Na domiar złego roboty połączone zostały obwodami, a przemieszczenie jednego z nich powoduje wprawienie w ruch pozostałych. Gra oferuje ponad 100 plansz o rosnącym poziomie trudności. W trakcie zabawy gracz musi wykazać się umiejętnościami logicznego myślenia oraz dobrą orientacją przestrzenną. Dla mniej doświadczonych przygotowano prosty tutorial, pozwalający zapoznać się z systemem sterowania oraz podstawowymi mechanizmami, jakie napotkać można w labiryntach (np. maszyny do klonowania i teleportery). Robot Rescue: Revolution jest pierwszą grą z serii, w której zastosowano trójwymiarową grafikę. Nieco rozmyty obraz w połączeniu z żywą kolorystyką otoczenia oraz humorystycznymi animacjami tworzą sympatyczny, bajkowy klimat.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=13265
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-11-21 20:32:20
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:51
Rozmiar: 1.14 GB
Seedów: 1
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Wayward Manor to rozgrywająca się w gotycko-wiktoriańskej scenerii lat 20-tych minionego wieku epizodyczna gra przygodowa. Produkcja jest efektem współpracy wielokrotnie nagradzanego, niezależnego studia The Odd Gentleman z Neilem Gaimanem – scenarzystą, autorem komiksów i jednym z najbardziej uznanych współczesnych pisarzy fantasy, spod pióra którego wyszły m.in. takie bestsellery jak Gwiezdny Pył i Koralina. W grze wcielamy się w rolę ducha, który próbuje wieść ciche i stateczne życie po śmierci. Niestety jego spokój zostaje brutalnie zakłócony, kiedy w jego dawnej posiadłości pojawiają się nowi właściciele. Ekscentryczna i nieprzystosowana rodzinka doprowadza naszego bohatera do szału. Dlatego przebudzony ze swej drzemki duch postanawia zrobić wszystko, aby jak najprędzej pozbyć się nieproszonych gości. W miarę postępów w grze poznawać będzie kolejne fakty dotyczące żyjących, dowie się też mnóstwo na temat własnej przeszłości oraz natury życia po śmierci.

Wayward Manor łączy ze sobą elementy klasycznej przygodówki oraz gry logicznej. Fabuła gry jest nieliniowa i sprowadza się do wyszukiwania coraz bardziej oryginalnych i pomysłowych sposobów na odstraszenie intruzów. Zamiast typowej dla gier przygodowych serii zagadek, prowadzących graczy przez zawiłości fabuły, programiści zaserwowali nam raczej coś w rodzaju symulacji straszenia, przypominającej takie tytuły jak np. Ghost Master. Poczynaniami postaci niezależnych kieruje zaawansowana sztuczna inteligencja, a gracze mogą na wiele różnych sposobów realizować wytyczone przez twórców produkcji cele. Podobnie jak w przypadku wcześniejszej gry The Odd Gentleman, The Misadventures of P.B. Winterbottom, twórcom udało się wykreować uroczy i zabawny świat fantasy, pełen ekscentrycznych, ale sympatycznych postaci. Mocną stroną Wayward Manor jest oczywiście fabuła i ciekawa, dobrze opowiedziana historia.


 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-11-21 20:29:40
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:51
Rozmiar: 418.46 MB
Seedów: 1
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Schein to klimatyczna gra platformowa z elementami logicznymi, w której kluczem do sukcesu jest manipulowanie światłem. Tytuł opracowany został przez debiutujące austriackie studio Zeppelin, założone przez grupę studentów z Wiednia. Pomysł i wykonanie gry doceniono już na etapie produkcji, podczas kilku przeglądów i festiwali twórców niezależnych. Fabuła gry opowiada historię zdesperowanego mężczyzny, który w poszukiwaniu swojego syna trafia na mroczne i pełne niebezpieczeństw bagna. Tam po jakimś czasie gubi się, tracąc niemal całkowicie nadzieję. Na szczęście na jego drodze pojawia się tajemniczy świetlik, oferując swą pomoc oraz magiczną moc światła, które odmienia rzeczywistość. W jego towarzystwie mężczyzna kontynuuje swą podróż z nową nadzieją na odzyskanie syna i odnalezienie drogi powrotnej. Podróż przez bagna wypełniona jest jednak wieloma pułapkami, w których pokonaniu pomoże mu nietypowy towarzysz niedoli. Punktem wyjścia dla twórców były klasyczne dwuwymiarowe platformówki z lat 90-tych.

Ich prostą mechanikę urozmaicono jednak elementami logicznymi i koniecznością manipulowania światłem. Nasz bohater przemierza 12 zróżnicowanych poziomów, biegając i skacząc po rozmaitych platformach oraz mierząc się z czterema groźnymi potworami, z których każdy wymaga nieco innego podejścia. Kluczem do sukcesu jest światło. Tylko w jego sąsiedztwie nasz protoplasta może czuć się bezpieczny i tylko za jego pomocą rozwiąże czekające nań zagadki, pokona czających się w mroku przeciwników i odnajdzie wszystkie ukryte przejścia. Schein cechuje się intrygującą, zgrabnie opowiedzianą historią z ciekawymi dialogami oraz oryginalną, klimatyczną oprawą. Scenerie, jakie przemierza nasz protoplasta, są szare i ponure, niczym w kultowym Limbo. Nabierają one barw dopiero w otoczeniu różnokolorowego światła, którym obdarzy nas nasz magiczny towarzysz. Całości dop
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-11-21 20:26:43
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:51
Rozmiar: 981.38 MB
Seedów: 7
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Abyss Odyssey to platformowa gra typu beat ‘em up osadzona w realiach fantasy. Mamy tu do czynienia z kolejnym dziełem niezależnego chilijskiego studia ACE Team, które może pochwalić się takimi tytułami, jak Zeno Clash i Rock of Ages. Do wyboru mamy trzy postaci: ludzką wojowniczkę imieniem Katrien, udręczonego Widmowego Mnicha i eteryczną Pincoyę. Śmiałkowie ci ruszają na wyprawę w głąb tytułowej otchłani, by zmierzyć się z zamieszkującym ją złem i sięgnąć po nagrodę, jaką jest wieczne życie. Każdy bohater różni się cechami, preferowaną metodą walki, a także posiadanymi specjalnymi zdolnościami. Walka jest kluczowym elementem Abyss Odyssey, toteż deweloper poświęcił jej szczególnie dużo uwagi. Gracz dysponuje bardzo szerokim spektrum ruchów, ataków i umiejętności, co przekłada się na złożony system toczenia starć. Co więcej, omawiany tytuł nie jest bezmyślną rąbaniną – każdy przeciwnik jest jedyny w swoim rodzaju i stanowi poważne wyzwanie. Ponadto bohater ma możliwość przejmowania dusz niemal wszystkich wrogów celem późniejszego przeobrażenia się w nich i stanięcia do walki pod ich postacią.

Warto też zwrócić uwagę na lokacje, jakie przychodzi nam zwiedzać, gdyż są one w sporej mierze generowane losowo. Przy każdym podejściu możemy zobaczyć inny układ przemierzanych platform, a także odmiennych wrogów. W przypadkowych miejscach rozmieszczeni zostają również sprzedawcy dóbr, które służą nam nieocenioną pomocą podczas przygód, oraz przejścia między poszczególnymi poziomami (Abyss Odyssey jest grą do pewnego stopnia nieliniową). Deweloper chciał w ten sposób zachęcić do wielokrotnego przechodzenia gry, zapewniając jej wysokie „replayability”. Jak wskazuje przynależność do gatunku platformówek, omawiana produkcja ukazuje akcję z bocznej, side-scrollowanej perspektywy (2.5D). Oprawie graficznej nadano delikatny rysunkowy szlif, staraj
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-11-21 20:21:47
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:51
Rozmiar: 570.57 MB
Seedów: 18
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
The Room to niezależna gra logiczna z elementami przgodówek point-and-click i gier typu hidden object. Za tytuł odpowiada założony w 2012 roku zespół Fireproof Games, który najpierw wydał swój projekt na urządzeniach mobilnych, a dopiero po dwóch latach wypuścił pecetową wersję. Gra w wersji na tablety i smartfony działające pod kontrolą systemów operacyjnych iOS i Android sprzedała się w nakładzie przekraczającym 2 mln egzemplarzy oraz otrzymała szereg branżowych nagród i wyróżnień. Akcja produkcji rozgrywa się w tytułowym pokoju, w środku którego znajduje się tajemniczy sejf.

Zadaniem gracza jest odkrycie jego wszystkich tajemnic. Rozgrywka miesza ze sobą różne gatunki, ale opiera się głównie na rozwiązywaniu zagadek logicznych, polegających na przesuwaniu poszczególnych elementów, poszukiwaniu tajemniczych skrytek, w których schowane są specjalne przedmioty, czy też manipulowaniu główką klucza, by dopasować ją do niecodziennego zamka. Dodatkowo podczas zabawy wykorzystujemy specjalne szkiełko, ukazujące rzeczy, których nie możemy dostrzec w normalnym trybie widzenia. W porównaniu do mobilnego oryginału, The Room na komputerach osobistych może się pochwalić ładniejszą oprawą graficzną. Deweloperzy zatroszczyli się przede wszystkim o dużo bardziej szczegółowe przedmioty i ostrzejsze tekstury. Natomiast nieco mroczny styl produkcji pozostał nietknięty.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=13717

wymagania sprzętowe
Rekomendowane: Core 2 Duo 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 1 GB HDD, Windows XP(SP2)/Vista/7/8
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-11-21 20:18:39
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:51
Rozmiar: 2.81 GB
Seedów: 2
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
The Last Express Gold Edition to odświeżona edycja kultowej gry przygodowej z 1997 roku, która dzięki wielu innowacyjnym – jak na swoje czasy – elementom, uznana została za jedną z najlepszych przygodówek lat 90. Twórcą oryginalnej gry sprzed ponad 15 lat był Jordan Mechler, odpowiedzialny za stworzenie takich bestsellerów, jak Prince of Persia czy Karateka. Odświeżoną wersję tytułu przygotował zespół studia DotEmu, który od kilku lat z sukcesami wskrzesza największe pecetowe klasyki, takie jak Raiden, Another World czy seria Gobliiins.

Akcja gry toczy się w roku 1914, tuż przed wybuchem I wojny światowej, a jej bohaterem jest amerykański lekarz Robert Cath. Ścigany przez francuską policję za rzekome morderstwo irlandzkiego policjanta, otrzymuje tajemniczą wiadomość od swojego dawnego przyjaciela Tylera Whitneya. Zaprasza on naszego protagonistę na podróż tytułowym Orient Expressem, która być może stanie się ucieczką od wszystkich jego bieżących kłopotów. Na pokładzie pociągu Cath rozpoczyna poszukiwania swojego przyjaciela, wplątując się w skomplikowaną sieć kłamstw, politycznych intryg oraz prywatnych interesów pasażerów, a także miłości i morderstwa. Opowiedziana historia rozgrywa się w całości na pokładzie Orient Expressu, gdzie przyjdzie nam spotkać całą galerię zróżnicowanych postaci, pochodzących z różnych stron świata i reprezentujących stereotypowe modele charakterów z początku XX wieku. Wśród nich znaleźli się m.in. serbscy bojownicy o wolność, niemiecki handlarz bronią, rosyjski anarchista, austriacka skrzypaczka, tajemniczy kolekcjoner sztuki oraz perski eunuch wraz z całym haremem.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=310794

wymagania sprzętowe
Rekomendowane: Intel Dual Core 2.0 GHz, 2 GB RAM, 2 GB HDD, Windows Vista/7/8 Minimalne: Intel Pentium 4 2.4 GHz, 1 GB RAM, 2 GB HDD, Windows Vista/7/8
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-11-21 20:14:10
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:51
Rozmiar: 2.35 GB
Seedów: 5
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Inquisitor to stworzona przez czeski zespół Wooden Dragon gra z gatunku action RPG z grafiką 2D i miejscem akcji ukazanym w rzucie izometrycznym, inspirowana twórczością Umberto Eco („Imię róży”). Fabuła gry przenosi nas w okres średniowiecza do fikcyjnej krainy targanej konfliktami pomiędzy walczącymi ze sobą nawzajem sektami heretyków, kościołem, szlachtą i rycerstwem. Jedynym rozwiązaniem mającym zakończyć ten niekorzystny stan rzeczy wydaje się być Święta Inkwizycja. Swoją przygodę w Inquisitor rozpoczynamy od próby wykonania powierzonego nam przez nieznanego zleceniodawcę zadania rozwikłania sprawy straszliwych przestępstw dokonanych w jednym z granicznych miasteczek. Z czasem poznajemy coraz to nowe fakty, które ukazują nam ogrom konspiracji i korupcji, która ogarnęła krainę.

Pomimo, iż gra określana jest mianem action RPG, oprócz czystej akcji nie brakuje w niej innych elementów typowych dla klasycznych RPG czy też gier przygodowych z rozbudowanymi motywami detektywistycznymi. To czy uda nam się wypełnić główne zadanie gry, czyli odkryć, kto tak naprawdę pociąga za sznurki, nie zależy wyłącznie od tego jak sprawnie władamy orężem, ale również od jasności naszego umysłu, umiejętności łączenia faktów i logicznego myślenia. Trzy postacie do wyboru: kapłan, paladyn oraz łotrzyk, każda z nich posiadająca unikalne umiejętności. Fabuła inna dla każdej z dostępnych postaci, stwarzająca możliwość przeżycia za każdym razem całkowicie odmiennych przygód – na przykład osoba będąca wcześniej naszym sprzymierzeńcem może okazać się śmiertelnie niebezpiecznym przeciwnikiem.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=1429

wymagania sprzętowe Rekomendowane: Pentium 4 1.6 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 32 MB, 2 GB HDD, Windows XP/Vista
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-11-21 16:40:34
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:51
Rozmiar: 848.46 MB
Seedów: 8
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Octodad: Dadliest Catch to komercyjna kontynuacja nieszablonowej przygodówki Octodad, stworzonej przez grupę studentów z uniwersytetu DePaul, w ramach uczelnianego projektu. Produkcją sequela zajęło się niezależne studio Young Horses, założone przez twórców pierwowzoru na czele z Kevinem Zuhnem i Chrisem Stallmanem. W przeciwieństwie do pierwowzoru, który ukazał się wyłącznie na komputerach PC, druga część gry trafiła z pewnym opóźnieniem także na szereg innych platform sprzętowych, w tym na konsole i urządzenia mobilne. Tytuł oferuje ponadto bogate funkcje społecznościowe.

Fabuła gry kontynuuje wątki zapoczątkowane w Octodad. Tytułowy bohater w dalszym ciągu skrzętnie ukrywa przed rodziną fakt, że jest ośmiornicą. Niestety, jego podejrzliwa żona nalega na wycieczkę do oceanarium, aby sprawdzić reakcję męża na spotkanie z podobnymi mu stworzeniami. Ryzyko dekonspiracji rośnie z każdą chwilą, a rolą gracza jest kierowanie poczynaniami protagonisty w taki sposób, aby prawda o jego naturze nie wyszła na jaw.

Podobnie jak w pierwszej odsłonie cyklu, rozgrywka w Octodad: Dadliest Catch łączy elementy gry przygodowej, logicznej oraz zręcznościowej. Zadaniem gracza jest pomóc tytułowemu bohaterowi w wykonywaniu zadań, które dla człowieka mogą wydawać się banalnie proste, jednak dla ośmiornicy stanowią poważne wyzwanie. Zabawa polega na kontrolowaniu ruchów głowonoga, co mocno utrudnia fakt, że gracz steruje każdą z kończyn ośmiornicy oddzielnie, co w praktyce wymaga dużej koncentracji i koordynacji. W wykonywaniu poszczególnych zadań przydatne bywają również naturalne umiejętności ośmiornicy (np. wielka siła), choć posługiwanie się nimi w towarzystwie postronnych świadków zwiększa ryzyko zdemaskowania bohatera.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=12255

wymagania sprzętowe
Rekomendowane: Core i5 2.8 GHz, 4
 
brak screena

Dodał: DzokerEr
Data dodania:
2015-11-21 13:20:08
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:51
Rozmiar: 11.83 MB
Seedów: 3
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Poradnik do gry Prince of Persia: Dusza Wojownika

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=3032
 
brak screena

Dodał: Badder
Data dodania:
2015-11-21 11:38:38
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 23:30:55
Rozmiar: 12.64 GB
Seedów: ---
Peerów: ---

Komentarze: 4

Pobierz torrent
Game of Thrones: A Telltale Games Series to gra przygodowa stworzona przez studio Telltale Games, znane z takich produkcji jak The Walking Dead i The Wolf Among Us. Tytuł powstał na licencji serialu telewizyjnego Gra o Tron, emitowanego w stacji HBO, a podczas prac, rolę konsultanta scenariusza objął Ty Corey Franck – asystent George’a R. R. Martina odpowiedzialnego za książkową serię, na podstawie której stworzono kultowy serial. Całość została podzielona na sześć epizodów, opowiadających o losach członków rodu Forrester, który nie pojawił się w serialu, ale został ukazany w powieści Taniec ze smokami (A Dance with Dragons), czyli piątej części sagi Pieśń Lodu i Ognia.

Akcja, rozgrywająca się pomiędzy wydarzeniami ukazanymi w trzecim a piątym sezonie serialu, została ukazana z perspektywy pięciu osób, których działania wpływają na cały ród Forresterów, starający się przetrwać w czasie wojny pięciu królów. Naprzemiennie wcielamy się w różne postaci, odgrywając różne role oraz odwiedzając znane z serialu i kart książki lokacje. Podczas zabawy trafimy w szereg miejsc na kontynentach Westeros i Essos, w tym m.in. do Królewskiej Przystani, na Mur, a także do rodzinnego domu Forresterów - Ironrath w Wolfswood, gdzie zmonopolizowali oni handel drewnem wykorzystywanym przy budowie statków, domów i różnorodnego uzbrojenia. Obecna sytuacja nie odpowiada wielmożom z domu Whitehill, a konflikt pomiędzy obiema rodzinami odgrywa istotną rolę w kampanii.

W tle ukazanej fabuły toczą się oczywiście wydarzenia znane z serialu i książek, całość jednak skupia się na nowych i oryginalnych wątkach, tylko momentami przeplatając się ze znaną już historią. Sporadycznie na ekranie pojawiają się także postacie takie jak Tyrion Lannister czy choćby Ramsay Snow, odgrywając kluczową rolę dla rozgrywanych wydarzeń. Wszystkie znane charaktery przemawiają do gracza głos
 
brak screena

Dodał: jagal
Data dodania:
2015-11-21 11:05:51
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:51
Rozmiar: 198.11 MB
Seedów: 8
Peerów: 0

Komentarze: 3

Pobierz torrent
Full Throttle *1995* [PC]

Gatunek: Przygodowa, akcja, stare gry
Data premiery: 02 maja 1995
Wersja językowa: Angielska
Producent i wydawca: LucasArts
Platforma: PC
OS: Windows
Nośnik: 1xCD
Tryb gry: single player
Wymagania wiekowe: 12+
Emulowane Scummvm

Wymagania sprzętowe:
PC 486DX2 66MHz, 8MB RAM

Screeny:
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=126148

Zwiastun:
http://www.youtube.com/watch?v=PwJU6m0am4I
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: mikibig
Data dodania:
2015-11-20 23:48:32
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:51
Rozmiar: 17.49 GB
Seedów: 80
Peerów: 91

Komentarze: 31

Pobierz torrent
Vendetta: Curse of Raven's Cry (2015) [ENG] [.iso] [CODEX]

Data Releasu: 21.11.2015
Tryb gry: singleplayer
Gatunek: RPG, TPP, piraci, polskie, statki, RPG akcji, XVIII wiek
Wymagania wiekowe: 18+
Protection: Steam+Activation
Crack: CODEX

ZALECANE wymagania systemowe:
OS: Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
Procesor: Intel Quad Core 2.0 GHz,
RAM: 8 GB
Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 670 /Radeon R9 270 lub lepsza,
DirectX: Version 11
Miejsce na dysku: 20 GB

Screeny:
http://store.steampowered.com/app/386280/


[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-11-20 19:54:56
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-01 01:24:37
Rozmiar: 566.47 MB
Seedów: 7
Peerów: 0

Komentarze: 3

Pobierz torrent
Tytuł: Entropy Rising
Gatunek: Gry akcji, Niezależne
Producent: Autotivity Entertainment
Wydawca: Autotivity Entertainment
Data wydania: 20 Lis, 2015

http://store.steampowered.com/app/334830/
https://www.youtube.com/watch?v=PORdhrNi0Q0

Entropy Rising
Explore this first-person 3D puzzler and solve the challenges that unfold in front of your eyes! Combine the forces of electricity, fire, water and acid to clear your way. You are armed with a device that can bend gravity and later get the power to tilt the entire world.
Features
- 30+ levels with increasing complexity.
- Play at your own pace and with your preferred mix of puzzling, coordination and action. Nothing is ever lost: rewind time any time!
- Think out of the box, watching closely for hidden clues to find secret chambers.
- Challenges: play against time + find all collectibles + use minimal resources + 25 achievements
Community: Share Your Own Levels
Use the Entropy Rising editor to build your own level packs and publish them on Steamwork Workshop for other Entropy Rising players to enjoy! The editor is fully featured - in fact, this is the editor we built to make the game.

Wymagania Systemowe:

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: marcinc33
Data dodania:
2015-11-20 10:49:23
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-01 02:34:40
Rozmiar: 5.14 GB
Seedów: 31
Peerów: 9

Komentarze: 15

Pobierz torrent
INFO

2K Marin producent
2K Games wydawca
Cenega S.A. wydawca PL
Wydanie GTX Box Team

BioShock 2 data premiery gry na PC:

09 lutego 2010 ( światowa data premiery )
09 lutego 2010 ( data wydania w Polsce )
09 lutego 2010 ( premiera w USA )

Typ publikacji:Repack GTX Box Team
Data Wydania:20.11.2015
Platforma:PC
Jezyk Gry:ENG
Napisy:PL
Wersja gry:v1.5
Tabletka wszyta:RELOADED

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: kamil2288
Data dodania:
2015-11-20 04:18:29
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:51
Rozmiar: 12.74 GB
Seedów: 9
Peerów: 1

Komentarze: 7

Pobierz torrent
Tytuł: Game of Thrones - A Telltale Games Series Ep1-6
Gatunek: przygodowe, fantasy, point-and-click, książki
Producent: Telltale Games
Wydawca: Telltale Games
Wydanie GOG: listopad 2015
Język: EN/PL

Spolszczenie:
http://www.playloc.pl/encyklopedia/game-of-thrones-sezon-pierwszy/#

OPIS:
Akcja, rozgrywająca się pomiędzy wydarzeniami ukazanymi w trzecim a piątym sezonie serialu, została ukazana z perspektywy pięciu osób, których działania wpływają na cały ród Forresterów, starający się przetrwać w czasie wojny pięciu królów. Naprzemiennie wcielamy się w różne postaci, odgrywając różne role oraz odwiedzając znane z serialu i kart książki lokacje. Podczas zabawy trafimy w szereg miejsc na kontynentach Westeros i Essos, w tym m.in. do Królewskiej Przystani, na Mur, a także do rodzinnego domu Forresterów - Ironrath w Wolfswood, gdzie zmonopolizowali oni handel drewnem wykorzystywanym przy budowie statków, domów i różnorodnego uzbrojenia. Obecna sytuacja nie odpowiada wielmożom z domu Whitehill, a konflikt pomiędzy obiema rodzinami odgrywa istotną rolę w kampanii.

GALERIA: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=13945

Minimalne wymagania sprzętowe:

OS: Windows XP Service Pack 3
Processor: Core 2 Duo 2GHz or equivalent
Memory: 3 GB RAM
Graphics: ATI or NVIDIA card w/512 MB RAM
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-11-20 03:13:51
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-01 03:40:33
Rozmiar: 4.25 GB
Seedów: 65
Peerów: 8

Komentarze: 19

Pobierz torrent
Tytuł: Endless Legend™ - The Lost Tales
Gatunek: Niezależne, RPG, Strategie
Producent: AMPLITUDE Studios
Wydawca: AMPLITUDE Studios
Data wydania: 19 Lis, 2015

http://store.steampowered.com/app/415710/
https://www.youtube.com/watch?v=5rQh1ddA3GY

Note: All previously released Expansions and Addons are included!

Enrich your experience with this additional quest pack and discover new insights about Auriga's minor factions through more than 20 'Lost Tales'.

Wymagania Systemowe:

MINIMUM:
OS: Windows Vista / 7 / 8 / 8.1
Processor: 2.5Ghz Intel Core 2 Quad Q8300 or equivalent
Graphics: 1GB nVidia Geforce GT460 or equivalent, 500 MB ATI HD4850 or equivalent
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 3 GB available space
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-11-19 21:49:01
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:51
Rozmiar: 7.63 GB
Seedów: 103
Peerów: 56

Komentarze: 14

Pobierz torrent
19 listopada 2015 ( światowa data premiery )
19 listopada 2015 ( gra dostępna dla Polski )
19 listopada 2015 ( premiera w USA )

Strategiczne, fantasy, taktyczne, elementy RPG, Warhammer

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23602
https://www.youtube.com/watch?v=YpqKyhhcapM

Mordheim: City of the Damned to klasyczna taktyczna gra RPG z turowym systemem walki, rozgrywająca się w świecie fantasy opartym na licencji popularnego uniwersum Warhammera. Za produkcję gry odpowiada francuska firma Focus Home Interactive oraz studio Rogue Factor. Tytuł został oparty na klasycznej grze bitewnej Mordheim, którą opublikowano po raz pierwszy w 1999 roku. Jej akcja rozgrywała się na 500 lat przed wydarzeniami z podstawowej linii fabularnej Warhammera. W przeciwieństwie do wielu strategii figurkowych z tego uniwersum, Mordheim nie skupiał się na bitwach dużych oddziałów, ale walkach pojedynczych jednostek, z których każda posiadała własne odrębne statystki. Twórcy wirtualnej adaptacji produkcji zrobili wszystko, aby fani oryginału poczuli się jak w domu, bowiem z dbałością o detale zaadaptowali większość zasad, jakimi rządziła się gra.

Fabuła przenosi nas do tytułowego miasta Mordheim, które, po tym jak uderzyła w nie kometa, staje się areną walk wielu stronnictw i frakcji. Gracze mogą wybrać jedną z kilku grup, które pojawiły się w oryginale z 1999 roku, takich jak Skaveni czy najemnicy Imperium. Dowodzimy drużyną jednostek i przemieszczając się pomiędzy dzielnicami metropolii, wykonujemy misje oraz stajemy naprzeciw wielu niebezpieczeństwom. W nagrodę otrzymujemy nowy ekwipunek oraz doświadczenie, dzięki któremu podwładni zyskują większą siłę i nowe zdolności w walce.

Bitwy przebiegają w trybie turowym na trójwymiarowym polu gry. Powinniśmy przy tym pamiętać, że Mordheim to bezlitosne miejsce i bezpowrotnie pożegnam
 
brak screena

Dodał: kamil2288
Data dodania:
2015-11-19 15:14:07
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:51
Rozmiar: 3.04 GB
Seedów: 20
Peerów: 0

Komentarze: 7

Pobierz torrent
Tytuł: Hard West Collector's Edition
Gatunek: Strategiczne, turowe, taktyczne, western, polskie, Kickstarter, indie, XIX wiek
Producent: CreativeForge Games
Wydawca: Gambitious Digital Entertainment
Wydanie GOG: listopad 2015
Język: EN/FR/DE/PL/RU

Zawiera DLC:
Collector's Edition Content

OPIS:
Hard West to strategia turowa, która łączy eksplorację świata niczym w serii Heroes of Might & Magic z głębią taktycznych walk, utrzymana w klimacie tzw. Dziwnego Zachodu (miks westernu z fantastyką). Mamy tu do czynienia z pierwszym dużym dziełem warszawskiego studia CreativeForge Games, mającego w składzie weteranów, którzy pracowali wcześniej nad takimi hitami, jak Call of Juarez, Dead Island czy Shadow Warrior.

GALERIA: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=13834

Minimalne wymagania sprzętowe:

OS: Windows Vista/7/8/10
Processor: AMD Athlon(tm) 64 X2 2.6 GHz / Intel Core 2 Quad 2.6 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Radeon HD 4670 (512 MB) / GeForce GT 430 (1024 MB)
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: kamil2288
Data dodania:
2015-11-19 14:28:38
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-02 06:07:51
Rozmiar: 35.34 MB
Seedów: 72
Peerów: 5

Komentarze: 54

Pobierz torrent
Tytuł: Assassin's Creed: Syndicate Update1
Gatunek: akcji, TPP, science-fiction, skradanki, sandbox, historyczne, XIX wiek
Producent: Ubisoft Quebec, in collaboration with Ubisoft Annecy...
Wydawca: Ubisoft
Wydanie CODEX: listopad 2015

Changelog Update 1:

Improved Multi-GPU functionality
Improved PCSS and HBAO+ render quality
Added VRAM Meter in Video Options
Added HBAO+ Ultra parameter in Graphic Options
Fixed various window mode issues
Fixed Alt+Tab issue in Fullscreen mode
Fixed issues on switching displays in Fullscreen
Fixed various render issues
Fixed various UI issues
Fixed various online issues

INSTALACJA:
1.Zainstaluj łatkę do
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: kamil2288
Data dodania:
2015-11-19 03:34:53
Ostatnia aktualizacja:
2015-12-01 06:12:56
Rozmiar: 35.79 GB
Seedów: 47
Peerów: 154

Komentarze: 91

Pobierz torrent
Tytuł: Assassin's Creed: Syndicate
Gatunek: akcji, TPP, science-fiction, skradanki, sandbox, historyczne, XIX wiek
Producent: Ubisoft Quebec, in collaboration with Ubisoft Annecy...
Wydawca: Ubisoft
Wydanie CODEX: listopad 2015
Język: EN/FR/DE/IT/ES/PL/CZ/MX/PT-BR/NL/HU/DK/FI/NO/SE/RU

OPIS:
Akcja toczy się w Londynie w epoce wiktoriańskiej, a dokładniej w roku 1868. Motywem przewodnim w Assassin’s Creed: Syndicate uczyniono rewolucję przemysłową i związane z nią konsekwencje społeczne – wyzysk robotników ściągających tłumnie do stolicy imperium brytyjskiego w poszukiwaniu lepszej przyszłości, a kończących jako bez mała niewolnicy kapitalistów. Sytuacja zmienia się, gdy opiekę nad tym środowiskiem (a zwłaszcza formującym się w jego obrębie światkiem przestępczym) roztaczają Asasyni. Jednym z nich jest Jacob Frye – zapalczywy młodzieniec, lubiący bitki i mocne napitki, który ma za zadanie wzniecić robotnicze powstanie przeciwko uciskowi, będące zarazem formą wypowiedzenia na nowo wojny Templariuszom.

GALERIA: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=14446

Minimalne wymagania sprzętowe:

OS: Windows 7 SP1 or Windows 8.1 or Windows 10 (64bit versions)
Processor: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz / AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

Rekomendowane wymagania sprzętowe:
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: kamil2288
Data dodania:
2015-11-19 02:29:49
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-25 15:42:06
Rozmiar: 3.26 GB
Seedów: 12
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Tytuł: Hard West Collector's Edition v151118_1533_release_pc_64 (18.11.15)
Gatunek: Strategiczne, turowe, taktyczne, western, polskie, Kickstarter, indie, XIX wiek
Producent: CreativeForge Games
Wydawca: Gambitious Digital Entertainment
Wydanie RG GAMERS: listopad 2015
Język: EN/FR/DE/PL/RU

Zawiera DLC:
Collector's Edition Content

OPIS:
Hard West to strategia turowa, która łączy eksplorację świata niczym w serii Heroes of Might & Magic z głębią taktycznych walk, utrzymana w klimacie tzw. Dziwnego Zachodu (miks westernu z fantastyką). Mamy tu do czynienia z pierwszym dużym dziełem warszawskiego studia CreativeForge Games, mającego w składzie weteranów, którzy pracowali wcześniej nad takimi hitami, jak Call of Juarez, Dead Island czy Shadow Warrior.

GALERIA: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=13834

Minimalne wymagania sprzętowe:

OS: Windows Vista/7/8/10
Processor: AMD Athlon(tm) 64 X2 2.6 GHz / Intel Core 2 Quad 2.6 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Radeon HD 4670 (512 MB) / GeForce GT 430 (1024 MB)
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
PIERWSZA POPRZEDNIA ( strona 6 z 30 ) NASTĘPNA więcej z tej kategorii
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.