Upload | Wsparcie | Staty | Staty 2 | FAQ | O nas | Forum | Pluginy | Banery | Szukaj | Moje konto
Ostatnio dodane
Filmy XviD / DivX
DVD-R
Filmy RMVB
Filmy x264
Filmy HD
Filmy 3D
Programy
Konsole
Gry
Muzyka
Teledyski
TV
Erotyka
Książki
Komiksy
Lin/Mac
Sport
Anime
dla Dzieci
GSM/PDA
Inne
info RSS

RSS

Programy

Azureus
BitComet
uTorrent
BitTornado

Linki

brak screena

Dodał: GHunter
Data dodania:
2015-02-13 19:48:40
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 13:23:19
Rozmiar: 955.04 MB
Seedów: 29
Peerów: 5

Komentarze: 3

Pobierz torrent
Decay: The Mare to zrealizowana w konwencji horroru psychologicznego przygodówka point-and-click, opracowana przez niezależne szwedzkie studio Shining Gate Software. Produkcja jest kontynuacją epizodycznej gry przygodowej Decay, która zadebiutowała w 2010 roku w ramach Xbox Live Indie Games. Zgodnie z deklaracjami autorów, tytuł stanowi swoisty hołd złożony tak kultowym seriom, jak Resident Evil i Silent Hill oraz klasycznym przygodówkom - Phantasmagoria, Gabriel Knight czy The 7th Guest.

W grze wcielamy się w postać niejakiego Sama, który trafia do specyficznego ośrodka leczenia uzależnień o nazwie Reaching Dreams. Nasz bohater ma nadzieję ostatecznie uporać się ze swoim problemem z nadużywaniem narkotyków. Niestety już podczas pierwszej nocy w ośrodku coś idzie nie tak, wskutek czego Sam trafia w sam środek pozornie niekończącego się koszmaru. Aby odkryć, co tak naprawdę zdarzyło się w tym miejscu, nasz protagonista zmuszony jest do eksploracji kolejnych mrocznych pomieszczeń i rozwiązywania zagadek, które doprowadzą go do wyjścia i szczęśliwego finału całej historii.

Rozgrywka ukazana jest w perspektywie pierwszoosobowej, zaś podczas zabawy nasz bohater przemieszcza się po opuszczonych pokojach i korytarzach ośrodka Reaching Dreams, w poszukiwaniu tropów prowadzących do rozwiązania zagadki tego miejsca. Zabawa podlega klasycznym mechanizmom przygodowek point-and-click - odnajdujemy rozmaite przedmioty, łączymy je z innymi i szukamy zastosowania, które pozwoli popchnąć akcję gry do przodu. Aby ułatwić nam zadanie, gra wyznacza nam kolejne cele, za realizację których nagradzani jesteśmy określoną ilością punktów. Fabuła gry jest w pewnym stopniu nieliniowa, jednak ukończenie każdego z epizodów wymaga zrealizowania wszystkich wyznaczonych w nim zadań.

Decay: The Mare dostępne jest w dwóch różnych wersjach. Użytkownicy tabletów i komputerów z syste
 
brak screena

Dodał: GHunter
Data dodania:
2015-02-13 19:46:34
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 13:23:19
Rozmiar: 4.68 GB
Seedów: 65
Peerów: 15

Komentarze: 4

Pobierz torrent
Lucius II: The Prophecy stanowi kontynuację gry o tytule Lucius – wydanej w 2012 roku przygodówki w konwencji horroru, która w ciekawy sposób odwraca schemat znany z tradycyjnych produkcji tego rodzaju. Studio Shiver Games (odpowiadające również za produkcję sequela) przekazało nam bowiem sterowanie nad siłami zła – reprezentowanymi przez kilkuletniego chłopca będącego synem Lucyfera – dając za zadanie zamordowania w brutalny i wymyślny sposób wszystkich, którzy znajdują się w naszym otoczeniu.

Lucius II bezpośrednio kontynuuje historię opowiedzianą w poprzedniej grze. Tytułowy bohater, będąc jedynym ocalałym z rzezi w swojej rodzinnej rezydencji, zostaje zabrany do szpitala psychiatrycznego w pobliskim miasteczku Ludlow. Tam rozpoczyna kolejną masakrę, choć sprawę utrudnia mu fakt, że Lucyfer dla większego wyzwania pozbawił go wszystkich diabelskich mocy.

Jeśli chodzi o mechanizmy rozgrywki, największa nowość tkwi w tym, że deweloper nie chciał powtórzyć błędów pierwszego Luciusa i tym razem zaoferował nam bardzo dużą, iście sandboksową swobodę. Na protagonistę czeka obszerny, pięciopiętrowy szpital, a także okalający go obszar miasteczka Ludlow. Każdy poziom jest osobną „piaskownicą”, w której sami decydujemy, kogo chcemy zabić, kiedy i w jaki sposób. Korzystamy z otoczenia na różnorodne sposoby, przygotowując wymyślne pułapki, a oprócz tego ponownie mamy do dyspozycji szeroki wachlarz piekielnych mocy (choć musimy je odblokować i zgromadzić od nowa). W sumie na Luciusa czeka ponad 100 postaci będących potencjalnymi ofiarami.

Grę stworzono w oparciu o technologię Unity.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=287264
 
brak screena

Dodał: elosidzej
Data dodania:
2015-02-13 17:50:15
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 13:02:39
Rozmiar: 2.50 GB
Seedów: 4
Peerów: 0

Komentarze: 5

Pobierz torrent
Producent: Shiver Games
Wydawca: Shiver Games
Gatunek: przygodowe, TPP, sandbox, horror, indie

13 lutego 2015 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( w Polsce )
13 lutego 2015 ( premiera w USA )

Dane techniczne:
~~~~~~~~~~~~~
Wersja językowa: Angielska

OPIS

Lucius II: The Prophecy stanowi kontynuację gry o tytule Lucius - wydanej w 2012 roku przygodówki w konwencji horroru, która w ciekawy sposób odwraca schemat znany z tradycyjnych produkcji tego rodzaju. Studio Shiver Games (odpowiadające również za produkcję sequela) przekazało nam bowiem sterowanie nad siłami zła - reprezentowanymi przez kilkuletniego chłopca będącego synem Lucyfera - dając za zadanie zamordowania w brutalny i wymyślny sposób wszystkich, którzy znajdują się w naszym otoczeniu.

Lucius II bezpośrednio kontynuuje historię opowiedzianą w poprzedniej grze. Tytułowy bohater, będąc jedynym ocalałym z rzezi w swojej rodzinnej rezydencji, zostaje zabrany do szpitala psychiatrycznego w pobliskim miasteczku Ludlow. Tam rozpoczyna kolejną masakrę, choć sprawę utrudnia mu fakt, że Lucyfer dla większego wyzwania pozbawił go wszystkich diabelskich mocy.

Jeśli chodzi o mechanizmy rozgrywki, największa nowość tkwi w tym, że deweloper nie chciał powtórzyć błędów pierwszego Luciusa i tym razem zaoferował nam bardzo dużą, iście sandboksową swobodę. Na protagonistę czeka obszerny, pięciopiętrowy szpital, a także okalający go obszar miasteczka Ludlow. Każdy poziom jest osobną "piaskownicą", w której sami decydujemy, kogo chcemy zabić, kiedy i w jaki sposób. Korzystamy z otoczenia na różnorodne sposoby, przygotowując wymyślne pułapki, a oprócz tego ponownie mamy do dyspozycji szeroki wachlarz piekielnych mocy (choć musimy je odblokować i zgromadzić od nowa). W sumie na Luciusa czeka ponad 100 postac
 
brak screena

Dodał: GruByGuru
Data dodania:
2015-02-12 22:41:28
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-02 16:05:38
Rozmiar: 756.46 MB
Seedów: 230
Peerów: 3

Komentarze: 21

Pobierz torrent
Darkest Dungeon to turowa gra cRPG utrzymana w klimacie mrocznego fantasy. Produkcję opracowało studio Red Hook.
Akcja rozgrywa się w ponurym świecie fantasy, przypominającym rozwojem technologicznym ziemskie średniowiecze. Kampania toczy się głównie w ruinach starej twierdzy oraz znajdującym się pod nią olbrzymim systemie lochów. Miejsce to we władanie objęły siły ciemności w wyniku lekkomyślności ostatniego pana tych ziem. Podczas przygód odkryjemy przeszłość jego całego rodu oraz prawdę o plugastwie, które jego członkowie sprowadzili na ten świat.

W Darkest Dungeon gracze zajmują się głównie eksplorowaniem pełnych potworów i pułapek podziemi. Wyprawy te zostały jednak zrealizowane w sposób odmienny od standardów gatunku RPG. Kluczową rolę odgrywa tutaj bowiem stan emocjonalny postaci, a nie ich ekwipunek. Sercem rozgrywki jest system symulujący psychikę bohaterów. Członkowie drużyny nie są bowiem niezłomnymi herosami i przerażające doświadczenia nie pozostają bez wpływu na ich stan emocjonalny, więc podczas zabawy zmuszeni są do radzenia sobie ze stresem i fobiami. Każdy podwładny posiada odmienną osobowość i własne reakcje oraz skłonności. Przykładowo, natknięcie się na zwłoki wywoła niepokój u włóczykija, ale wzmocni wolę walki krzyżowca. Osiągnięcie sukcesu wymaga ciągłego pilnowania kondycji psychicznej drużyny, gdyż jeśli o to nie zadbamy, to jej członkowie mogą spanikować, popaść w paranoję, zostać zdeprawowani, a nawet pogrążyć się w szaleństwie. Stan psychiczny postaci wpływa też na zachowanie w trakcie przygód oraz interakcje z towarzyszami broni.

Walka w Darkest Dungeon rozgrywana jest w systemie turowym. Kluczową rolę odgrywa właściwe dobieranie formacji, a każde posunięcie trzeba dobrze przemyśleć, gdyż śmierci są ostateczne. Autorzy połączyli oldskulową taktyczną głębię z wieloma bardziej nowoczesnymi r
 
brak screena

Dodał: mikibig
Data dodania:
2015-02-12 21:59:25
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-02 16:27:29
Rozmiar: 14.18 GB
Seedów: 316
Peerów: 64

Komentarze: 13

Pobierz torrent
Left 4 Dead 2 v2.1.3.9 (2009/2015) [MULTi24-PL] [.bin] [No-Steam] [RePack]


Data Releasu: 07.02.2015 [Strogino CS Portal]
Tryb gry: singleplayer
Gatunek: strzelanki, FPP, survival horror, zombie, postapokaliptyczne, FPS,
Wersja językowa: Polish/ Brazilian/ Bulgarian/ Czech/ Danish/ Dutch/ English/ Finnish/ French/ German/ Greek/ Hungarian/ Italian/ Japanese/ Korean/ Norwegian/ Portugeuse/ Romanian/ Russian/ Spanish/ Swedish/ Chinese/ Thai/ Turkish
wymagania wiekowe: 18+
Crack: nie wymaga

Zalecane wymagania sprzętowe:
OS: Windows XP(SP3)/ Windows7(SP1) - 32/64-bit,
CPU: Intel Core 2 Duo 2.4GHz
RAM: 2(4) GB,
karta grafiki: 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza),
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX,
HDD: 22 GB

Screeny:
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=8004
http://store.steampowered.com/app/550/?l=polish
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: GHunter
Data dodania:
2015-02-12 17:58:51
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 13:23:31
Rozmiar: 8.23 GB
Seedów: 55
Peerów: 10

Komentarze: 8

Pobierz torrent
Darksiders II to kontynuacja ciepło przyjętej gry stanowiącej połączenie elementów akcji z gatunkiem RPG. Wykonawcą projektu po raz drugi jest studio Vigil Games założone przez słynnego Joego Madureirę - autora tak znanych serii komiksów jak X-men, The Ultimates czy Battle Chasers.

Fabuła gry nawiązuje bezpośrednio do części pierwszej. Ponownie mamy do czynienia z wariacją na temat Apokalipsy św. Jana, zaś całą historię dane jest nam przeżywać z perspektywy jednego z zapowiedzianych przez ewangelistę Czterech Jeźdźców - Śmierci. Nasz podopieczny zaczyna swoją przygodę w zaświatach, gdzie próbuje dowiedzieć się, jak może pomóc Wojnie, który - jak wiemy z pierwszej części - nieźle narozrabiał. Szybszemu i zwinniejszemu Śmierci w pokonywaniu świata towarzyszy wierny rumak Rozpacz oraz wrona Proch.

W stosunku do pierwszej odsłony Darksiders autorzy położyli większy nacisk na wielkość i różnorodność przemierzanych obszarów. Są to między innymi posępne ruiny pradawnych konstrukcji, tereny leśne, obszary skute lodem, siedliska aniołów oraz pieczary demonów. Mamy teraz do czynienia z czterokrotnie większym światem niż poprzednio, a każda z przemierzanych lokacji zawiera tyle podziemi ile cała pierwsza część. Śmierć, zwinny niczym bohater serii Prince of Persia, pokonuje przeszkody w iście akrobatycznym stylu. Stawiane przed nim zadania podzielono na główne i poboczne. Te pierwsze popychają fabułę do przodu, a drugie pozwalają na odkrycie ukrytych miejsc i pozyskanie szczególnie rzadkich artefaktów. Wzorem chociażby gry Castlevania: Lords of Shadow dostęp do wielu miejscówek staje się możliwy dopiero po odblokowaniu ściśle określonych umiejętności sterowanej postaci. Śmierć w trakcie swojej krucjaty pozyskuje między innymi specjalny uchwyt do łapania się interaktywnych zaczepów, czy też dowiaduje się w jaki sposób aktywować portale i dzielić sw
 
brak screena

Dodał: jibbs12
Data dodania:
2015-02-12 16:16:29
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 13:23:36
Rozmiar: 150.55 MB
Seedów: 58
Peerów: 0

Komentarze: 18

Pobierz torrent
===========INFORMACJE=============
Tytuł: Stranded Deep
Gatunek: Przygodowe, Niezależne, Wczesny dostęp
Producent: Beam Team Games
Wydawca: Beam Team Pty Ltd
Data wydania: 23 Sty, 2015
Wersja językowa: angielska=============OPIS GRY=============
W grze Stranded Deep wcielasz się w rolę rozbitka, który przeżył katastrofę samolotu i teraz znajduje się na jednej z wysp Oceanu Spokojnego. Cały świat jest generowany losowo w zależności od kierunku w jakim się udasz - każda rozgrywka jest unikalna i niepowtarzalna. Dynamiczna pogoda i zmienne cykle pory dnia pozwalają na jeszcze większą imersję ze światem gry. Musisz dbać o takie podstawowe potrzeby jak głód, pragnienie, zdrowie - co jest tym trudniejsze w starciu z bezwzględną naturą. Poluj na zwierzęta, łów ryby, aby zapewnić sobie odpowiedni poziom pożywienia, zbuduj szałas, zwiedzaj świat podwodny i wyspy, ale pamiętaj o groźnych zwierzętach - to ich środowisko, ty jesteś tutaj nieproszonym gościem.=============MINIMALNE WYMAGANIA SPRZĘTOWE=============

Minimalne:
OS: Windows Vista or higher
Processor: 1.8GHz Intel dual-core and above
Memory: 2 GB RAM
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: jibbs12
Data dodania:
2015-02-12 13:54:14
Ostatnia aktualizacja:
2015-02-16 12:21:13
Rozmiar: 3.03 GB
Seedów: 3
Peerów: 0

Komentarze: 8

Pobierz torrent
Epizod drugi!!

Gatunek: przygodowe, fantasy, point-and-click, książki, seriale, epizodyczne

Game of Thrones: A Telltale Games Series to gra przygodowa stworzona przez studio Telltale Games, znane z takich produkcji jak The Walking Dead i The Wolf Among Us. Tytuł powstał na licencji serialu telewizyjnego Gra o Tron, emitowanego w stacji HBO, a podczas prac, rolę konsultanta scenariusza objął Ty Corey Franck ? asystent George?a R. R. Martina odpowiedzialnego za książkową serię, na podstawie której stworzono kultowy serial. Całość została podzielona na sześć epizodów, opowiadających o losach członków rodu Forrester, który nie pojawił się w serialu, ale został ukazany w powieści Taniec ze smokami (A Dance with Dragons), czyli piątej części sagi Pieśń Lodu i Ognia.

Akcja, rozgrywająca się pomiędzy wydarzeniami ukazanymi w trzecim a piątym sezonie serialu, została ukazana z perspektywy pięciu osób, których działania wpływają na cały ród Forresterów, starający się przetrwać w czasie wojny pięciu królów. Naprzemiennie wcielamy się w różne postaci, odgrywając różne role oraz odwiedzając znane z serialu i kart książki lokacje. Podczas zabawy trafimy w szereg miejsc na kontynentach Westeros i Essos, w tym m.in. do Królewskiej Przystani, na Mur, a także do rodzinnego domu Forresterów - Ironrath w Wolfswood, gdzie zmonopolizowali oni handel drewnem wykorzystywanym przy budowie statków, domów i różnorodnego uzbrojenia. Obecna sytuacja nie odpowiada wielmożom z domu Whitehill, a konflikt pomiędzy obiema rodzinami odgrywa istotną rolę w kampanii.

W tle ukazanej fabuły toczą się oczywiście wydarzenia znane z serialu i książek, całość jednak skupia się na nowych i oryginalnych wątkach, tylko momentami przeplatając się ze znaną już historią. Sporadycznie na ekranie pojawiają się także postacie takie jak Tyrion Lannister czy choćby Rams
 
brak screena

Dodał: mikibig
Data dodania:
2015-02-12 10:04:29
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 13:23:59
Rozmiar: 8.33 GB
Seedów: 3
Peerów: 4

Komentarze: 3

Pobierz torrent
Darksiders II Complete (2012/2015) [MULTi9-PL] [.iso] [PROPHET]


Data Releasu: 12.02.2015
Tryb gry: singleplayer
Gatunek: gra akcji z elementami RPG
Wersje językowe: PL/EN/FR/DE/IT/ES/RU/CZ/NL
wymagania wiekowe: 18+
Protection: Steam
Crack: PROPHET

Zalecane wymagania sprzętowe:
OS: Windows7(SP1),
CPU: Intel, każdy Quad-core
RAM: 4 GB,
karta grafiki: 512 MB GeForce (GTX 260 lub lepsza), / zamiennik AMD
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX,
HDD: 15 GB

Screeny:
http://pokazywarka.pl/suabi7/
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: marcinc33
Data dodania:
2015-02-11 22:03:19
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 13:23:59
Rozmiar: 5.12 GB
Seedów: 12
Peerów: 3

Komentarze: 10

Pobierz torrent
INFO

Blue Castle Games producent
Capcom wydawca
Cenega wydawca PL
Wydanie GTX Box Team

Dead Rising 2 data premiery gry na PC:

28 września 2010 ( światowa data premiery )
28 września 2010 ( data wydania w Polsce )
28 września 2010 ( premiera w USA )

Typ publikacji:Repack GTX Box Team
Data Wydania:11.02.2015
Platforma:PC
Jezyk Gry:ENG
Napisy:PL
Wersja gry:1.0
Tabletka wszyta:SKIDROW

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: lukaszenko383
Data dodania:
2015-02-11 16:54:31
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-02 19:51:24
Rozmiar: 15.11 GB
Seedów: 23
Peerów: 14

Komentarze: 31

Pobierz torrent
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

data premiery gry na PC:

17 maja 2011 ( światowa data premiery )
17 maja 2011 ( data wydania w Polsce )
17 maja 2011 ( premiera w USA )

Tryb gry: single player


Wiedźmin 2: Zabójcy Królów to RPG akcji, będący kontynuacją wielkiego hitu opartego na twórczości polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego.

Druga odsłona Wiedźmina rozgrywa się zaraz po wydarzeniach znanych z pierwszej i kontynuuje wątek udaremnionego przez Geralta zamachu na króla Foltesta. Sprawa szybko wymyka się spod kontroli, bo na arenie wydarzeń pojawia tajemniczy mężczyzna znany jako Królobójca. Biały Wilk zostaje wciągnięty w zawiłą i pełną niebezpieczeństw polityczną intrygę, a jego decyzje zaważą o losach mieszkańców kilku królestw.

Produkcja ponownie przenosi nas do świata stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego, który postanowił spojrzeć na klimaty fantasy z nieco innej strony niż wielu innych twórców. Uniwersum Wiedźmina jest więc pełne potworów, różnorodnych ras i magicznych istot, które jednak zazwyczaj nie przepadają za ludźmi, zresztą z wzajemnością. To prowadzi do wielu poważnych konfliktów.

Twórcy wiernie odwzorowali wiele miejsc i postaci znanych z kart powieści i opowiadań, chociaż wzbogacili też świat o nowe elementy. Gracze mogą zwiedzić m.in. miasteczko Flotsam wraz z przyległym do niego lasem, krasnoludzkie Vergen, Dolinę Pontaru oraz ruiny elfiego miasta Loc Muinne.

Spotykamy takich bohaterów jak: Triss Merigold (czarodziejka), Jaskier (bard i przyjaciel Geralta), Zoltan (krasnoludzki przyjaciel Wiedźmina), Vernon Roche (członek oddziału specjalnego króla Foltesta) czy Iorweth (dowódca komanda Scoia'tael). Każde z nich posiada własne cele, przekonania, system wartości oraz osobowość, co często jest prezentowane w przerywnikach fil
 
brak screena

Dodał: mikibig
Data dodania:
2015-02-11 00:07:15
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-02 21:07:32
Rozmiar: 14.17 GB
Seedów: 23
Peerów: 9

Komentarze: 30

Pobierz torrent
Half-Life 2 Cinematic Mod 2013 (2014/2015) [MULTi24-PL] [.bin] [RePack]

============================UWAGA==============================
Jest to samodzielny Mod, zawiera grę podstawową plus dwa epizody, NIC nie trzeba dodatkowo instalować!!

===============================================================

Data Releasu: styczeń 2015
Tryb gry: singleplayer
Gatunek: strzelanki, FPP, science-fiction, FPS,
Wersja językowa: Polish/ Brazilian/ Bulgarian/ Czech/ Danish/ Dutch/ English/ Finnish/ French/ German/ Greek/ Hungarian/ Italian/ Japanese/ Korean/ Norwegian/ Portugeuse/ Romanian/ Russian/ Spanish/ Swedish/ Chinese/ Thai/ Turkish
wymagania wiekowe: 16+
Crack: Rev Steam Emulator
Autor: Tolyak26

Zalecane wymagania sprzętowe:
OS: Windows7(SP1), wersja 32/64-bit
CPU: Intel Core i5-2400S / AMD FX-8320
RAM: 8 GB,
karta grafiki: Nvidia GTX 660 / AMD Radeon R9 280
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX,
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: mikibig
Data dodania:
2015-02-10 22:13:02
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 13:23:59
Rozmiar: 9.67 GB
Seedów: 80
Peerów: 32

Komentarze: 11

Pobierz torrent
Wargame: Airland Battle (2013/2015) [MULTi10-PL] [.iso] [PROPHET]


Data Releasu: 08.02.2015
Tryb gry: singleplayer
Gatunek: strategie, RTS, Zimna Wojna
Wersje językowe: PL/EN/FR/DE/IT/ES/RU/HU/KR/CN-T
wymagania wiekowe: 16+
Protection: Steam
Crack: PROPHET

Zalecane wymagania sprzętowe:
OS: Windows XP(SP3)/ Vista(SP2)/ Windows7(SP1),
CPU: Intel Core 2 Duo 2.5 GHz,
RAM: 2(4) GB,
karta grafiki: 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza),
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX,
HDD: 10 GB

Screeny:
http://pokazywarka.pl/cg67x1/
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: marcinc33
Data dodania:
2015-02-10 21:15:11
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 13:23:59
Rozmiar: 2.48 GB
Seedów: 16
Peerów: 4

Komentarze: 20

Pobierz torrent
INFO

Codemasters Software producent
Codemasters Software wydawca
Techland wydawca PL
Wydanie GTX Box Team

DiRT Showdown data premiery gry na PC:

24 maja 2012 ( światowa data premiery )
06 czerwca 2012 ( data wydania w Polsce )
24 maja 2012 ( premiera w USA )

Typ publikacji:Repack GTX Box Team
Data Wydania:10.02.2015
Platforma:PC
Jezyk Gry:ENG
Napisy:PL
Wersja gry:1.0
Tabletka wszyta:FLT

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: patrykid95
Data dodania:
2015-02-10 17:00:06
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 13:23:59
Rozmiar: 1.49 GB
Seedów: 21
Peerów: 4

Komentarze: 38

Pobierz torrent
Platforma: PC
Gatunek: Strategiczne
Tryb gry: single player
Nośnik: 1 DVD
Wymagania wiekowe: 12+

Opis :
Stworzona pod kierownictwem Erica Chahi, autora kultowego Another World, rozbudowana strategia, w której gracze próbują okiełznać siły przyrody, by zapewnić bezpieczeństwo i rozwój plemienia ludzi.
Po siedmiu latach milczenia Eric Chahi, twórca takich hitów jak Another World i Heart of Darkness, przygotował we współpracy z Ubisoft Studios nową produkcję, tematycznie nawiązującą do serii Populuos i Black & White. W przeciwieństwie do typowej zabawy w wirtualnego boga, From Dust kładzie jednak nacisk na interakcje graczy z otoczeniem, a nie postaciami w grze.
Fabuła From Dust koncentruje się wokół plemienia, które utraciło swoją pamięć. Pozbawieni kultury, historii, tradycji i cywilizacji ludzie pozostają na łasce nieprzyjaznych sił natury. Ich jedyną szansą na przetrwanie jest ostatni zapamiętany rytuał, który pozwala przywołać Breath tajemniczą moc, potrafiącą zmieniać otoczenie. Ma ona formę czarnej kuli z jasnym, połyskującym ogonem komety i w praktyce pełni funkcję kursora.
Manipulując Breath gracze mogą dokonywać transformacji terenu usypywać ziemię, rozlewać wody, powodować wypływ lawy, sadzić drzewa itp. Siły natury w From Dust rządzą się jednak określonymi prawami. Dla przykładu, woda potrafi wymywać ziemię i zawsze szuka swego ujścia, a w kontakcie z nią lawa zastyga tworząc skały. Odpowiednie wykorzystanie tych praw stanowi klucz do zwycięstwa. Głównym zadaniem gracza jest bowiem opiekowanie się plemieniem i doprowadzenie go w miejsce, gdzie ludzie mogliby się bezpiecznie osiedlić.
W trybie kampanii głównej rozgrywka podzielona jest na szereg etapów. Każdy z nich ulokowano na innej wyspie. Warunkiem wyruszenia w dalszą podróż jest poznanie tajemnic danego miejsca. Na wyspach członkowie plemienia
 
brak screena

Dodał: kamil445
Data dodania:
2015-02-10 16:20:18
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 13:23:59
Rozmiar: 12.47 GB
Seedów: 14
Peerów: 7

Komentarze: 20

Pobierz torrent
INFO

Midway Games producent
Midway Games wydawca
Electronic Arts Polska wydawca PL

Gatunek - strzelanki, TPP, gangsterskie, TPS

18 września 2007 ( światowa data premiery )

28 września 2007 ( data wydania w Polsce )

OPIS

Stranglehold jest grą akcji, zrealizowaną pod okiem słynnego reżysera nazwiskiem John Woo. Niniejszy produkt stanowi de facto kontynuację filmu Hard Boiled (polski tytuł brzmi Dzieci Triady) z 1992 roku – było to ostatnie dzieło wspomnianego kinematograficznego twórcy, nakręcone w Hong Kongu przed przenosinami do Hollywood. Developerzy z korporacji Midway zaserwowali nam zatem dynamiczną i efektowną prezentację założeń scenariusza przy pomocy trójwymiarowej grafiki, wyświetlanej dzięki silnikowi Unreal Engine trzeciej generacji. Aby zagwarantować wysoką jakość oprawy wizualnej, autorzy omawianego produktu udostępnili go jedynie posiadaczom PeCetów oraz nowoczesnych konsol (PlayStation 3 i Xbox 360).

WYMAGANIA

Rekomendowane:
- Core 2 Duo 2.13 GHz,
- 2 GB RAM,
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: mikibig
Data dodania:
2015-02-10 13:09:14
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 13:24:00
Rozmiar: 10.04 GB
Seedów: 4
Peerów: 4

Komentarze: 14

Pobierz torrent
Wargame: Airland Battle (2013/2015) [MULTi10-PL] [.iso] [PROPHET]


Data Releasu: 08.02.2015
Tryb gry: singleplayer
Gatunek: strategie, RTS, Zimna Wojna
Wersje językowe: PL/EN/FR/DE/IT/ES/RU/HU/KR/CN-T
wymagania wiekowe: 16+
Protection: Steam
Crack: PROPHET

Zalecane wymagania sprzętowe:
OS: Windows XP(SP3)/ Vista(SP2)/ Windows7(SP1),
CPU: Intel Core 2 Duo 2.5 GHz,
RAM: 2(4) GB,
Karta grafiki: 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza),
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX,
HDD: 10 GB

Screeny:
http://pokazywarka.pl/cg67x1/
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: mikibig
Data dodania:
2015-02-10 08:51:01
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 13:24:03
Rozmiar: 2.33 GB
Seedów: 2
Peerów: 1

Komentarze: 10

Pobierz torrent
Lex Mortis (2015) [ENG] [.iso] [CODEX]


Data Releasu: 10.02.2015
Tryb gry: singleplayer
Gatunek: przygodowe, gry akcji, horror
Wersje językowe: English,
wymagania wiekowe: 18+
Protection: Steam
Crack: CODEX

Zalecane wymagania sprzętowe:
OS: Windows7(SP1), wersja 64-bit
CPU: Intel Core i5-2400S / AMD FX-8320
RAM: 4 GB,
karta grafiki: Nvidia GTX 660 / AMD Radeon R9 280
DirectX: Version 11
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX,
HDD: 4 GB

Screeny:
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: elladajarek
Data dodania:
2015-02-10 08:12:53
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 00:25:19
Rozmiar: 813.30 MB
Seedów: 18
Peerów: 1

Komentarze: 4

Pobierz torrent
Stunning game from EPIX, creators of the Amaranthine Voyage and Sea of Lies series!
Another challenge lays ahead you, the restless journalist Felicity Adams. You have arrived to the idyllic mountainous town in Austria to do an exclusive interview with the most renowned painter of her generation, Lisa Steiner. Lisa has isolated herself in order to work on the restoration of the recently discovered painting called “Leda’s Swan”. A work of the virtuoso Austrian painter, “Leda’s Swan” and its origin were a stuff of legend… until now.
As Lisa welcomes you to her suburban home, she appears to be on her wits end. Barely containing the fasade of secrecy, your readiness to help her will thrust you on the road of shocking discoveries and deadly manipulations.

Faced with the greatest challenge of your career, will you be able to untangle the web of betrayal and deception?

The Collector’s Edition includes:
Uncover another dangerous plot in the bonus game.
Collect souvenirs, letters, and achievements!
Unlock extras, including videos, wallpapers, and original music.
Access the Strategy Guide.

System Requirements:
OS: Windows XP/Vista/Win7/Win8
CPU: 1.4 GHz
RAM: 514 MB
DirectX: 9.0
Hard Drive: 808 MB

Trailer:https://www.youtube.com/watch?v=GlpSjcoqgEQ

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: mikibig
Data dodania:
2015-02-10 00:30:15
Ostatnia aktualizacja:
2015-02-26 18:06:51
Rozmiar: 26.48 GB
Seedów: 29
Peerów: 7

Komentarze: 6

Pobierz torrent
Evolve (2015) [Multi10] [.iso] [CODEX]


Data Releasu: 09.02.2015
Tryb gry: singleplayer
Gatunek: akcji, FPP, TPP, science-fiction, FPS,
Wersje językowe: English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese, Korean, Japanese, Chinese.
wymagania wiekowe: 18+
Protection: Steam
Crack: CODEX

Zalecane wymagania sprzętowe:
OS: Windows7(SP1), wersja 64-bit
CPU: Intel Core i7-920 2.66 GHz/ AMD A8-3870K 3 GHz,
RAM: 6 GB,
karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 670 / ATI Radeon R9 280
DirectX: Version 11
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX,
HDD: 30 GB

Screeny:
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: mikibig
Data dodania:
2015-02-09 22:34:39
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 00:38:13
Rozmiar: 26.48 GB
Seedów: 58
Peerów: 32

Komentarze: 15

Pobierz torrent
Evolve (2015) [Multi10] [.iso] [CODEX]


Data Releasu: 09.02.2015
Tryb gry: singleplayer
Gatunek: akcji, FPP, TPP, science-fiction, FPS,
Wersje językowe: English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese, Korean, Japanese, Chinese.
wymagania wiekowe: 18+
Protection: Steam
Crack: CODEX

Zalecane wymagania sprzętowe:
OS: Windows7(SP1), wersja 64-bit
CPU: Intel Core i7-920 2.66 GHz/ AMD A8-3870K 3 GHz,
RAM: 6 GB,
karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 670 / ATI Radeon R9 280
DirectX: Version 11
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX,
HDD: 30 GB

Screeny:
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: marcinc33
Data dodania:
2015-02-09 21:49:14
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 13:24:04
Rozmiar: 4.35 GB
Seedów: 31
Peerów: 7

Komentarze: 20

Pobierz torrent
INFO

Codemasters Software producent
Codemasters Software wydawca
Licomp Empirical Multimedia wydawca PL
Wydanie GTX Box Team

DiRT 3 data premiery gry na PC:

24 maja 2011 ( światowa data premiery )
27 maja 2011 ( data wydania w Polsce )
24 maja 2011 ( premiera w USA )

Typ publikacji:Repack GTX Box Team
Data Wydania:09.02.2015
Platforma:PC
Jezyk Gry:ENG
Napisy:PL
Wersja gry:1.0
Tabletka wszyta:SKIDROW

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: elosidzej
Data dodania:
2015-02-09 20:53:13
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 00:51:32
Rozmiar: 38.13 MB
Seedów: ---
Peerów: ---

Komentarze: 2

Pobierz torrent
CRACK DO GRY EVOLVE WERSJA ALI
 
brak screena

Dodał: bwebikg
Data dodania:
2015-02-09 18:09:55
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 01:27:38
Rozmiar: 296.96 MB
Seedów: 1
Peerów: 0

Komentarze: 8

Pobierz torrent
Chciałbym wam przedstawić zmodyfikowana wersję która nie posiada żadnych zbędnych plików które powiększałyby wagę danej instalki oraz dodaje wasz własny unikalny Steam ID i jest w 100% bezpieczna.

Teraz nie musisz się martwić że Twój cs przestanie nagle działać. Dodaliśmy nowoczesne Gui główne z nową muzyką startową.
Realna gra singleplayer z wbudowanymi botami jak i multiplayer dzięki zakładce internet gdzie znajdziesz tylko polskie serwery CS

Życzymy Miłej Gry!!! Więcej informacji znajdziesz na http://download.csadv.pl

Instalacja:

Zainstaluj grę (jeżeli masz Win 7/8/vista instaluj na inny dysk niż C)
Włącz grę ikoną z pulpitu!
Gotowe!


Wymagania sprzętowe:

- Minimalne:
Procesor: Pentium II 400 MHz
Ram: 64MB
CD-ROM: 4x lub szybszy
Karta dźwiękowa: Każda karta zgrana z systemem Windows.
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: elosidzej
Data dodania:
2015-02-09 12:20:42
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 13:24:04
Rozmiar: 26.70 GB
Seedów: 30
Peerów: 82

Komentarze: 16

Pobierz torrent
Producent: Turtle Rock Studios
Wydawca: 2K Games
Wydawca PL: Cenega

10 lutego 2015 ( światowa data premiery )
10 lutego 2015 ( data wydania w Polsce )
10 lutego 2015 ( premiera w USA )

Dane techniczne:
~~~~~~~~~~~~~
Wersje językowe: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Koreański, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński tradycyjny

Tryb gry: single / multiplayer Tryb multiplayer: Internet


OPIS

Evolve to pierwszoosobowa strzelanka sieciowa, w której połączono kooperację i rywalizację między graczami. Pomysłodawcami i twórcami gry są producenci ze studia Turtle Rock, znanego przede wszystkim z popularnej gry Left 4 Dead (przygotowanej do spółki z firmą Valve).

Evolve rozgrywa się w przyszłości i opowiada o polowaniach na potwory. Gra ma kilka trybów zabawy, ale w podstawowej postaci polega na walce czteroosobowej grupy najemników z bestią, w którą wciela się piąty gracz. Istotne jest to, że łowcy zostali opisani ściśle wyspecjalizowanymi klasami - w polowaniu biorą udział traper (lub myśliwy), szturmowiec, medyk i jednostka wsparcia. W grze znajduje się też kilku przedstawiciel danej klasy oraz istot, jakimi można zagrać - każda z nich ma unikatowy wygląd i umiejętności. Jednym z łatwiejszych do opanowania potworów jest Goliath, coś na wzór King Konga z ognistym oddechem.

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: mikibig
Data dodania:
2015-02-09 09:21:30
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 02:29:43
Rozmiar: 4.68 GB
Seedów: 57
Peerów: 17

Komentarze: 24

Pobierz torrent
Rayman Legends (2013/2015) [MULTi13-PL] [.iso] [PROPHET]


Data Releasu: 08.02.2015
Tryb gry: singleplayer
Gatunek: gra platformowa
Wersja językowa: pełna polska wersja językowa
Języki dodatkowe: EN/FR/DE/IT/ES/RU/NL/PT-BR/DK/SE/NO/FI
wymagania wiekowe: 16+
Protection: Steam + UbiDRM
Crack: PROPHET

Wymagania sprzętowe:
OS: Windows XP(SP3)/ Windows7(SP1) - 32/64-bit,
CPU: Intel Core 2 Duo E4400 2.0 GHz
RAM: 2(4) GB,
karta grafiki: 512MB VRAM Shader Model 4.0 (GeForce 9600GT lub lepsza),
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX,
HDD: 5 GB

Screeny:
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: mikibig
Data dodania:
2015-02-08 23:32:12
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 02:41:12
Rozmiar: 11.89 GB
Seedów: 34
Peerów: 3

Komentarze: 60

Pobierz torrent
Half-Life 2 Trilogy (2004-2007/2015) [MULTi24-PL] [.bin] [RePack]


Data Releasu: 05.02.2015 [Strogino CS Portal]
Tryb gry: singleplayer
Gatunek: strzelanki, FPP, science-fiction, FPS,
Wersja językowa: Polish/ Brazilian/ Bulgarian/ Czech/ Danish/ Dutch/ English/ Finnish/ French/ German/ Greek/ Hungarian/ Italian/ Japanese/ Korean/ Norwegian/ Portugeuse/ Romanian/ Russian/ Spanish/ Swedish/ Chinese/ Thai/ Turkish
wymagania wiekowe: 16+
Crack: nie wymaga

Wymagania sprzętowe:
OS: Windows XP(SP3)/ Windows7(SP1) - 32/64-bit,
CPU: Intel Pentium 4 3.0GHz,
RAM: 2(4) GB,
karta grafiki: 256 MB (GeForce 5700 lub lepsza),
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX,
HDD: 9 GB

Screeny:
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=1515
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=4378
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: marcinc33
Data dodania:
2015-02-08 20:57:50
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 13:24:04
Rozmiar: 3.88 GB
Seedów: 20
Peerów: 12

Komentarze: 15

Pobierz torrent
INFO

Codemasters Software producent
Codemasters Software wydawca
Codemasters Software wydawca PL
Wydanie GTX Box Team

Colin McRae: DiRT 2 data premiery gry na PC:

01 grudnia 2009 ( światowa data premiery )
03 grudnia 2009 ( data wydania w Polsce )
01 grudnia 2009 ( premiera w USA )

Typ publikacji:Repack GTX Box Team
Data Wydania:08.02.2015
Platforma:PC
Jezyk Gry:PILOT PL
Napisy:PL
Wersja gry:1.0
Tabletka wszyta:RELOADED

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: patrykid95
Data dodania:
2015-02-08 18:18:08
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 13:24:04
Rozmiar: 204.55 MB
Seedów: 36
Peerów: 0

Komentarze: 16

Pobierz torrent
Plague Inc Evolved

Tryb gry: single/multiplayer
Tryb multiplayer: Internet

nośnik: 1 DVD

Plague Inc: Evolved to konwersja gry Plague Inc. znanej z urządzeń mobilnych opartych na systemach iOS i Android. Mowa o specyficznej strategii, w której przychodzi nam zaprojektować własny śmiercionośny wirus, a następnie opracować strategię jego rozprzestrzenienia wśród ludzi w taki sposób, by zdołał rozwinąć się w jak największym stopniu zanim zostanie zauważony i sprowokuje reakcję ze strony służb przeciwdziałających tego rodzaju zagrożeniom. Tak jak w przypadku pierwowzoru, za powstanie portu odpowiada niezależne londyńskie studio Ndemic Creations.
Warto mieć na uwadze, że Plague Inc: Evolved jest grą znacznie rozbudowaną i zmodyfikowaną w stosunku do mobilnego oryginału. Zacznijmy od tego, że gameplay oferuje dodatkowe możliwości (na przykład bogatsze dane statystyczne na temat rozprzestrzeniania się choroby), a po zakończeniu rozgrywki generowana jest powtórka, dzięki której możemy przeanalizować ostatnie chwile zabawy i wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów. Należy również pamiętać, że w skład Evolved wchodzi cała zawartość, o którą była uzupełniana wersja na tablety i smartfony po premierze (jak chociażby dodatkowe mutacje wirusa).
Kolejne nowości wiążą się z przygotowanymi przez dewelopera usprawnieniami technologicznej warstwy produkcji, a zwłaszcza oprawy graficznej. Na pierwszy plan wysuwa się tutaj implementacja obrazów z kamer na ulicach miast (pokazujących zmagania mieszkańców z epidemią), skanów ludzkiego ciała, obrazujących mutacje wywoływane przez „zarazę”, a także trójwymiarowych modeli ewoluujących cząsteczek wirusa.
Największą nowością w wersji pecetowej jest dodanie trybu rozgrywki wieloosobowej – zarówno w kooperacji (gracze wspólnymi siłami zwiększają siłę oddziaływan
 
brak screena

Dodał: GHunter
Data dodania:
2015-02-08 12:32:28
Ostatnia aktualizacja:
2015-03-03 13:24:04
Rozmiar: 4.33 MB
Seedów: 11
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
1. Pobierz,
2. Wypakuj pliki do głównego folderu z grą,
3. Edytuj plik *.ini (zależnie od posiadanego cracka) i zmień Language=english na Language=polish,
4. Graj.

Testowane na wersji od RELOADED.
 
PIERWSZA POPRZEDNIA ( strona 6 z 30 ) NASTĘPNA więcej z tej kategorii
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.