Upload | Wsparcie | Staty | Staty 2 | FAQ | O nas | Forum | Pluginy | Banery | Szukaj | Moje konto
Ostatnio dodane
Filmy XviD / DivX
DVD-R
Filmy RMVB
Filmy x264
Filmy HD
Filmy 3D
Programy
Konsole
Gry
Muzyka
Teledyski
TV
Erotyka
Książki
Komiksy
Lin/Mac
Sport
Anime
dla Dzieci
GSM/PDA
Inne
info RSS

RSS

Programy

Azureus
BitComet
uTorrent
BitTornado

Linki

brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-23 21:28:40
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:10
Rozmiar: 8.35 GB
Seedów: 26
Peerów: 14

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Wasteland 2 to kontynuacja gry RPG wydanej pierwotnie w 1988 roku, nazywanej „matką post-apokaliptycznych rolplejów”. Stworzeniem drugiej odsłony zajęło się studio InXile Entertainment, które pieniądze potrzebne do sfinansowania procesu produkcji zebrało za pośrednictwem serwisu Kickstarter, gdzie każdy chętny mógł wesprzeć projekt. Pieczę nad procesem developingu objął Brian Fargo, oryginalny twórca pierwszej części Wasteland, a także gry The Bard’s Tale.

Tworzony w ćwierć wieku od wydania oryginału sequel rozgrywa się piętnaście lat po wydarzeniach z poprzedniczki. Ponownie wcielamy się w członka oddziału Desert Rangers, jedynych pozostałych przy życiu przedstawicieli armii Stanów Zjednoczonych po tym, jak wojna nuklearna postawiła gatunek ludzki na skraju wyginięcia. Twórcy szczególnie duży nacisk położyli na całkowicie zależny od gracza rozwój postaci i zaakcentowanie konsekwencji wyborów, jakich dokonał podczas swojej podróży poprzez post-apokaliptyczne pustkowia. Od umiejętności, jakie rozwijamy, zależy także wachlarz sposobów, w jaki można wykonywać poszczególne misje. Co ważne, gra pozwala nie tylko na personalizację bohatera, ale również broni, czy nawet interfejsu.

Wasteland 2 nie podąża za głównymi trendami obecnymi w dzisiejszych produkcjach i oferuje graczom bardzo klasyczne RPG. Walka toczy się w systemie turowym, świat oraz swoją postać obserwujemy z lotu ptaka, zaś pustkowia są bezlitosne i nie wybaczają błędów. Ponadto w grze napotykamy wiele odniesień i zapożyczeń do oryginału z 1988 roku. System dialogów w Wasteland 2 opiera się na budowaniu podczas interakcji z bohaterami niezależnymi biblioteki słów kluczowych. W trakcie rozmów ich lista rozszerza się o nowe pozycje, które po wybraniu, przenoszą nas do kolejnych wątków dialogowych, te zaś zapewniają następne wpisy do biblioteki. Autorzy gry przychyli się do prośby g
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-23 21:24:38
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-23 21:33:18
Rozmiar: 385.12 MB
Seedów: 5
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Teslagrad to oryginalna, dwuwymiarowa platformówka z elementami akcji, osadzona w steampunkowym klimacie. Główną rolę odgrywają w niej elektryczność i magnetyzm. Wcielamy się w rolę młodego chłopca, który uwikłał się w tajemniczy konflikt i zmuszony jest do rozwiązania serii zagadek, wykorzystując w tym celu prawa fizyki. Historia przedstawiona przez autorów opowiada o zapomnianym zakonie Teslamancer oraz o despotycznym królu, sprawującym od wielu lat rządy żelaznej ręki. Co warte odnotowania, Teslagrad jest całkowicie pozbawiony tekstu i jakichkolwiek dialogów.

Cała fabuła oraz wszelkiego rodzaju samouczki pozwalające poznać tajniki gry ukazane są w formie obrazów i elementów otoczenia. Celem rozgrywki w Teslagrad jest przedostanie się na sam szczyt opuszczonej Tesla Tower, a kluczem do rozwiązania czekających tam na nas zagadek jest odpowiednie manipulowanie elektrycznością i magnetyzmem. Poziom łamigłówek jest bardzo zróżnicowany: od bardzo prostych, z którymi poradzą sobie nawet najmłodsi, do wyjątkowo trudnych i skomplikowanych, które będą nie lada wyzwaniem nawet dla najbardziej wytrwałych graczy. Podczas gry, oprócz rozwiązywania zagadek logicznych, przyjdzie nam zmierzyć się z rozmaitymi wrogami, a w finale pokonać pięciu wymagających bossów. Grafika w grze jest co prawda dwuwymiarowa, ale urzeka swoim pięknem. Podczas zabawy dane nam będzie odwiedzić ponad 100 dopracowanych i ręcznie rysowanych scenerii.

Twórcy zaserwowali graczom również charakterystyczny, zapadający w pamięć soundtrack. Stanowi on połączenie klasycznej orkiestry symfonicznej z inspiracjami rosyjskimi, ale możemy w nim odnaleźć również elementy muzyki heavy metalowej i electro.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=12403

wymagania sprzętowe
Rekomendowane: Core 2 Duo 2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 460 lub lepsza), 1 GB H
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-23 21:20:27
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:10
Rozmiar: 116.79 MB
Seedów: 5
Peerów: 1

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Beast Boxing Turbo to produkcja niezależnego studia Goodhustle, stanowiąca rozwinięcie pomysłów z wydanej w 2010 roku na smartfonach gry Beast Boxing 3D. Tytuł stworzony został z myślą o komputerach PC oraz konsoli Ouya. Akcja Beast Boxing Turbo toczy się w świecie potworów, których ulubioną rozrywką są krwawe pojedynki bokserskie. Główna bohaterka to utalentowana, choć niedoświadczona bokserka, mająca odwagę rzucić wyzwanie najgroźniejszym przeciwnikom. Jej celem jest pokonanie wszystkich rywali, stojących na drodze do finałowej walki z niezwyciężonym czempionem Ultra Ligi.

Rozgrywka utrzymana jest w stylu klasycznych, zręcznościowych gier bokserskich z widokiem FPP pokroju Super Punch Out. Mechanika walki ogranicza się do wyprowadzania kombinacji ciosów i zasłaniania przed atakami przeciwnika. Duże znaczenie ma przy tym wyczucie właściwego rytmu oraz umiejętność wynajdywania słabości każdego z 12 przeciwników.

Twórcy Beast Boxing Turbo pokusili się również o zaimplementowanie elementów cRPG. Wygrane pojedynki pozwalają zdobyć wirtualne pieniądze, które następnie można wydawać na sesje treningowe i specjalny ekwipunek pięściarski (rękawice, ochraniacze, totemy itp.). Beast Boxing Turbo odznacza się estetycznie wykonaną, dwuwymiarową oprawą graficzną. Projektem postaci potwornych bokserów zajął się Khang Le ze studia Adhesive Games (producent artystyczny gry Hawken). Na uwagę zasługują również klimatyczne scenerie, w jakich toczą się pojedynki na ringu.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=13088

Beast Boxing Turbo data premiery gry na PC:

19 listopada 2013 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( w Polsce )
19 listopada 2013 ( premiera w USA )
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-23 21:16:33
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:10
Rozmiar: 5.10 GB
Seedów: 14
Peerów: 9

Komentarze: 6

Pobierz torrent
Bound by Flame to RPG akcji z rozgrywką przedstawioną z perspektywy trzeciej osoby. Grę zrealizowało studio Spiders (Faery: Legends of Avalon, Mars: War Logs). Tytuł osadzony jest w mrocznym uniwersum fantasy, gdzie trudne decyzje moralne czają się za każdym rogiem. Głównym bohaterem Bound by Flame jest najemnik opętany przez demona, władającego niszczycielską potęgą ognia. Nie ma on jednak pełnej kontroli nad swoim „gospodarzem”. To, w jakim stopniu protagonista odda się pod demoniczne wpływy, zależy od gracza.

Wielokrotnie staje on przed wyborem: ulec pokusie i zyskać potężne moce czy rozwijać w sobie cechy prawego herosa? Główny wątek podzielony został na rozdziały, których wygląd w dużej mierze kształtowany jest przez podejmowane decyzje – zarówno fabularne, jak i te dotyczące rozwoju bohatera. Przed rozpoczęciem zabawy gracz tworzy swoją postać, decydując m.in. o jej płci, wyglądzie i bazowych statystykach. Rozwijać się można w trzech dziedzinach: jako wojownik, mag ognia, bądź skrytobójca. Ulepszanie postaci oparte zostało na tradycyjnym systemie awansowania na kolejne poziomy doświadczenia i odblokowywania umiejętności z wybranego drzewka rozwoju. Nabywanie mocy magicznych wiąże się z oddawaniem części duszy bohatera pod władanie niegodziwego ducha. Wiąże się to nie tylko ze zdolnościami protagonisty, lecz również z jego aparycją – im większy wpływ wywiera na niego demon, tym bardziej odbija się to na wyglądzie bohatera.

Skuteczność bojowa postaci modyfikowana jest także przez noszony przez nią ekwipunek. Ten da się wytwarzać samodzielnie. Twórcy postarali się o system craftingu, dzięki któremu gracz sam może wykuć i ulepszyć miecze, zbroje i inne przedmioty. Bestiariusz Bound by Flame obejmuje wiele stworzeń charakterystycznych dla fantasy, m.in. smoki, licze, nieumarłych, błotne bestie, czy lodowe potwory. Dynamiczna walka wymaga od gr
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-23 21:12:36
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:10
Rozmiar: 2.32 GB
Seedów: 36
Peerów: 6

Komentarze: 4

Pobierz torrent
Takedown to taktyczna gra akcji stworzona przez firmę Serellan LLC, założoną przez Christiana Allena, projektanta gier, który w przeszłości uczestniczył w pracach nad takimi tytułami, jak Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter czy Halo: Reach. Oprócz niego w zespole znaleźli się ludzie pracujący wcześniej w studiach Bungie, Monolith i Ubisoft. Takedown nawiązuje do taktycznych symulatorów pokroju pierwszych części Rainbow Six czy serii SWAT. Akcja tytułu została osadzona w obecnych czasach.

Gracz wciela się w szefa prywatnej firmy wojskowej i wykonuje misje dla różnych pracodawców na całym świecie. Wśród dostępnych zadań jest między innymi: odbijanie zakładników, ochrona klientów oraz eliminacja wyznaczonych osób. W grze nie ma trybu kampanii, lecz szereg niepowiązanych ze sobą fabularnie misji. Autorzy postawili przede wszystkim na realizm i planowanie. Przed każdym z zadań gracz może wybrać odpowiednią broń oraz inny sprzęt. Same starcia koncentrują się głównie na potyczkach w zamkniętych pomieszczeniach. Rozgrywka jest z założenia taktyczna, lecz autorzy nie dali nam możliwości wydawania rozkazów kontrolowanym przez AI członkom oddziału – dostępne są wyłącznie komendy utrzymania pozycji oraz podążania za postacią gracza.

W produkcji zrezygnowano z wielu rozwiązań ułatwiających rozgrywkę, które weszły na stałe do gier akcji. W Takedown nie uświadczymy więc regenerującego się zdrowia, a jeśli któryś z członków oddziału zostanie ranny, schowanie się za ścianą i odczekanie kilku chwil nie odnowi jego sił witalnych i sprawności. Takedown oferuje również zabawę w trybie multiplayer, zarówno w kooperacji przeciwko wrogom sterowym przez komputerowe AI, jak i w rywalizacji, gdzie walczą ze sobą dwa zespoły graczy. Takedown jest niezależnym projektem sfinansowanym z środków przekazanych przez graczy. Do stworzenia wersji alfa autorzy ze
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-23 21:07:24
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:10
Rozmiar: 6.23 GB
Seedów: 17
Peerów: 13

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Black Talons jest przedstawicielem taktycznych strategii czasu rzeczywistego. Grę stworzyło niezależne studio Camel 101, mające w swoim dorobku RTS-a Gemini Wars oraz kilka tytułów casualowych. Black Talons osadzone jest w uniwersum science fiction znanym z Gemini Wars. Tytuł pozwala rozegrać kampanię solową, w której wcielamy się w rolę najemnego dowódcy, mającego pod rozkazami własną armię. Oprócz realizowania osobistych dążeń, chętnie podejmuje się on rozmaitych zadań, zlecanych przez różne zwaśnione ze sobą frakcje.

Wykonywanie kontraktów, prócz zarobku, zapewnia sympatię jednych, a wrogość innych ugrupowań. Jeśli zasłużymy się u danej frakcji, to otrzymamy dostęp do unikalnych jednostek. Z drugiej strony, podkopując czyjąś pozycję na arenie galaktycznej łatwo dorobić się wrogów, którzy w odwecie zaczną atakować nasze wojska w najmniej spodziewanych momentach. Sercem naszej armii jest gwiezdny krążownik. Da się go rozbudowywać o nowe rodzaje uzbrojenia i zaawansowane technologie. Tak zmodyfikowany statek-baza pozwoli rekrutować więcej jednostek, teleportować żołnierzy czy dokonywać niszczycielskich ataków bombowych. Modyfikować możemy także poszczególne oddziały. Dzielą się one na pięć klas o zróżnicowanych rolach: zwiadowcy, inżynierowie, szturmowcy, jednostki taktyczne i żołnierze wsparcia. Każda z nich posiada własne drzewko rozwoju, odmienne umiejętności oraz broń. Do dyspozycji mamy zazwyczaj tylko kilka jednostek, co dodatkowo podkreśla taktyczny charakter rozgrywki.

Ponieważ nasi podkomendni zdobywają w boju doświadczenie, warto o nich dbać. W starciach biorą też udział potężne mechy, wyposażone w sprzęt zdobyty w walce lub zakupiony za pieniądze. Bitwy toczą się w odmiennych środowiskach. Planety, na powierzchni których rozgrywają się misje, charakteryzują się specyficznymi warunkami atmosferycznymi, wpływającymi na prze
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-23 21:03:53
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-23 21:43:14
Rozmiar: 374.51 MB
Seedów: 2
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Munin to gra platformowa stworzona przez portugalskie studio Gojira. Jest to pierwsza tego typu produkcja w dorobku zespołu, zaś w pracach nad nią pomagała niemiecka firma Daedalic Entertainment (twórcy serii Deponia, The Whispered World czy Blackguards), która zajęła się również promocją tytułu.

Gra czerpie pełnymi garściami z mitologii nordyckiej, wykorzystując znane postaci i motywy. Historia opowiada o posłańcu boga Odyna, tytułowym Muninie, który stracił swoje skrzydła i został przemieniony przez Lokiego w śmiertelną dziewczynę. Zadaniem gracza jest pomóc bohaterce pokonać dziewięć światów opierających się na gałęziach jesiona świata, Yggdrasilla, w których odnajdzie skradzione piórka, odzyska swe moce i powróci do Asgardu. Munin to przedstawiciel dwuwymiarowych gier platformowych z elementami logicznych produkcji.

Zagadki wykorzystują fizykę i przy ich rozwiązywaniu należy obracać elementami otoczenia, tworząc z filarów mosty, robiąc ze ścian podłogi i nie tylko. Oprócz główkowania, podczas rozgrywki trzeba wykazać się także zręcznością. Łącznie twórcy zatroszczyli się o 77 zróżnicowanych poziomów. Oprawa graficzna produkcji charakteryzuje się ciekawym stylem, który pomimo wykorzystania prostej kreski, posiada własny, nieco mroczny klimat.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=13363

wymagania sprzętowe
Rekomendowane: Pentium IV 2.33 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP SP2/Vista/7/8

Munin data premiery gry na PC:

10 czerwca 2014 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( w Polsce )
10 czerwca 2014 ( premiera w USA )
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-23 21:00:46
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:11
Rozmiar: 443.15 MB
Seedów: 12
Peerów: 1

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Clones to produkcja skierowana do wszystkich graczy, którzy lubią wysilać swoje szare komórki. Gra oparta jest na tych samych zasadach co legendarne Lemmings. Zabawa polega na bezpiecznym przeprowadzeniu – z jednego punktu mapy do drugiego – jak najliczniejszej grupy tytułowych klonów. Wraz z postępami w grze kolejne wyzwania stają się coraz trudniejsze i na planszach pojawia się coraz więcej miejsc, w których kierowane przez gracza klony mogą zginąć (na przykład doły wypełnione wodą lub lawą). Tytułowe stworki mają unikalną zdolność pozwalającą im przybierać dowolne kształty i wykonywać przeróżne akcje (np. wiercić dziury w podłożu, czy budować schody), dzięki czemu są w stanie przebrnąć przez wszelkie przeszkody terenowe.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15976


wymagania sprzętowe
Rekomendowane: Pentium 4 1.5 GHz, 512 MB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 64 MB (GeForce 4Ti4400 lub lepsza), 500 MB HDD, Windows XP/Vista/7
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-23 20:57:29
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:11
Rozmiar: 271.88 MB
Seedów: 15
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Space Run to niezależna produkcja, łącząca w sobie elementy dynamicznej strategii RTS z mechanizmami typowymi dla gier tower defence. Gra jest swoistym hołdem dla klasycznych filmów science-fiction z lat 80-tych, a za jej powstaniem stoi debiutujące studio Passtech Games, założone przez weterana branży, Sylvaina Passota.

Akcja gry przenosi nas do roku 2525. Wcielamy się w kapitana Bucka Manna – jednego z najbardziej nieustraszonych i utalentowanych pilotów w całej galaktyce. Nasz protoplasta para się dosyć opłacalnym zajęciem, określanym jako Space Runner. Polega ono na transporcie rozmaitych cennych ładunków z jednego miejsca w galaktyce w drugie. Jak łatwo się domyślić, droga naszego bohatera do bogactwa nie jest usłana różami. W przestrzeni kosmicznej spotyka on bowiem całe rzesze kosmicznych piratów, czyhających tylko na to, by przechwycić transportowane ładunki z rąk mniej wprawnych konwojentów. Prócz nich przyjdzie nam również stanąć w szranki z wieloma ”kolegami po fachu”.

Gra sprowadza się w głównej mierze do realizowania kolejnych zleceń transportowych i inkasowania za ich wykonanie określonej ilości gotówki. Oprócz portfela, zyskuje na tym także i nasza reputacja, otwierając drzwi dla kolejnych, bardziej zamożnych klientów i coraz bardziej lukratywnych zleceń. Celem zapewnienia sobie przewagi w licznych kosmicznych potyczkach, musimy jednak zadbać przede wszystkim o odpowiednie wyposażenie i uzbrojenie naszego statku. Za zarobione pieniądze kupujemy więc kolejne moduły, które dołączane są do naszej fregaty na zasadzie konstrukcji plastra miodu. Działka laserowe, wyrzutnie pocisków, generatory tarcz, dopalacze i dodatkowe źródła energii – to tylko niektóre z szerokiego asortymentu dostępnych usprawnień. Kolejne misje wykonujemy również w duchu rywalizacji z innymi graczami. Kiedy nasz statek urośnie już w siłę, będziemy mogli powtarzać raz ju
 
brak screena

Dodał: rysiek22222
Data dodania:
2015-08-23 17:15:24
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:11
Rozmiar: 1.63 GB
Seedów: 12
Peerów: 3

Komentarze: 10

Pobierz torrent
Hatred to strzelanka, w której wydarzenia obserwujemy z rzutu izometrycznego w trójwymiarowym środowisku. Mamy tu do czynienia z debiutanckim dziełem polskiego studia Destructive Creations, założonego w Gliwicach przez Jarosława Zielińskiego.

Cechą charakterystyczną produkcji jest zawarta w niej niesamowita dawka przemocy – twórcy chcieli niejako przeciwstawić się współczesnym im trendom, robiąc grę nastawioną na czystą rozrywkę, na przekór politycznej poprawności. Nic dziwnego zatem, że omawianej produkcji towarzyszyło wiele kontrowersji już od momentu jej ujawnienia.

Wcielamy się w bezimiennego antybohatera, którego przepełnia czysta, zimna, głęboka nienawiść wobec całego świata. Rozgrywka rozpoczyna się w momencie, gdy emocje protagonisty sięgają zenitu, a on sam wychodzi na ulice amerykańskiego miasteczka z bronią w dłoni, by siać mord, uśmiercając z zimną krwią każdego, kto nawinie mu się pod lufę – bez względu na to, czy to funkcjonariusz prawa, czy niewinny cywil. Podróż psychopaty trwa kilka godzin i jest podzielona na siedem poziomów. Duża część z nich ma otwartą strukturę – oddaje nam do dyspozycji dość rozległy obszar, na którym sami decydujemy o sposobie realizacji celów głównych i możemy wypełniać zadania dodatkowe, przemieszczając się przy tym pojazdami. Odwiedzane lokacje to m.in. nadrzeczna marina, kanały, jadący pociąg i baza wojskowa. Podczas rozgrywki korzystamy z arsenału obejmującego narzędzia mordu takie jak pistolet, strzelba, różne karabiny, granaty czy ręczna wyrzutnia rakiet.

Gra powstała przy użyciu silnika Unreal Engine 4 – dzięki temu oferuje dość szczegółową oprawę graficzną, a także zaawansowaną fizykę. Ta ostatnia uwidacznia się przede wszystkim w spektakularnej destrukcji otoczenia, obejmującej burzenie ścian, rozrzucanie sprzętów etc. Twórcy postawili na ciężki klimat, potęgowany p
 
brak screena

Dodał: sonywwo
Data dodania:
2015-08-23 16:24:30
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:11
Rozmiar: 1.89 GB
Seedów: 37
Peerów: 17

Komentarze: 49

Pobierz torrent
INFO
=====================
Ta wersja ProMods to największa aktualizacja jaka była wydana. Dodaje 30 zupełnie nowych miast w 10 różnych krajach. Cała północno-zachodnich Niemczech było odbudować od podstaw z projektu ARP.

- Estonia: Tallinn, Pärnu, Tartu, Valga
- Wyspy Owcze: Klaksvík, Tórshavn
- Francja: Bayonne, Pau, Limoges
- Niemcy: całkowicie przebudowany na północny zachód, dodane miasta: Oberhausen, Bad Oeynhausen
- Islandia: Reykjavik, Reyðarfjörður, Seyðisfjörður, lotnisko Keflavik, Akureyri, Höfn, Vik, Blönduós, Borgarnes
- Włochy: Bolonia
- Łotwa: Valka
- Szwajcaria: Basel
- Słowenia: Lublana, Maribor
- Wielka Brytania: Wick, Inverness, Oban, Fort William, Hull
- Austria: Nowy Brennerautobahn & Karawankentunnel
- Holandia: Zwolle

Opis
=================================
Do uruchomienia Poland Rebuilding trzeba mieć:

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: rysiek22222
Data dodania:
2015-08-23 16:01:09
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:11
Rozmiar: 279.43 MB
Seedów: 8
Peerów: 1

Komentarze: 11

Pobierz torrent
Rollcage
producent: Psygnosis
wydawca: Activision
kategoria: wyścigi
zręcznościowe

Data Premiery:
Świat: 24 marca 1999
Polska: obecnie brak planów wydania

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet | liczba graczy: 1 - 8
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 CD
Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium II 233 MHz, 64 MB RAM, akcelerator 3D.

Gra wyścigowa osadzona w klimatach sciente fiction. Zasiadamy za sterami futurystycznych bolidów, które na 20 różnych odmiennych torach wyścigowych będą walczyć o zwycięstwo. Nasze maszyny osiągają niesamowite prędkości, co sprawia, że Rollcage jest jednym z najszybszych wyścigów w których liczy się dobry refleks. Każdy z nich wyposażony jest w różne rodzaje uzbrojenia pozwalające ostrzelać aktualnego lidera i odesłać go na dalsze miejsce. Sami również możemy znaleźć się na celowniku innych pretendentów do pierwszego miejsca. Na uwagę zasługuje niezwykle kolorowa grafika, jak również możliwość wspólnej rozgrywki w sieci lokalnej i Internecie. Całości towarzyszy bardzo dynamiczna muzyka.

Gameplay: https://www.youtube.com/watch?v=QFhunKzhKBU
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: rysiek22222
Data dodania:
2015-08-23 14:58:09
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:11
Rozmiar: 7.09 GB
Seedów: 6
Peerów: 15

Komentarze: 6

Pobierz torrent
18 sierpnia 2015 ( światowa data premiery )
18 sierpnia 2015 ( gra dostępna dla Polski )
18 sierpnia 2015 ( premiera w USA )

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=28700
http://www.youtube.com/watch?v=c4ty6xIllB4

Akcji, FPP, survival horror, zombie, postapokaliptyczne, FPS, multiplayer, reedycje, crafting

Zombi to wydana na komputerach PC pierwszoosobowa gra akcji, w której trafiamy w sam środek inwazji zombie, jakie opanowały stolicę Wielkiej Brytanii. Tytuł stanowi konwersję wydanej pod koniec 2012 roku gry ZombiU, stanowiącej dotąd jeden z tytułów ekskluzywnych konsoli Nintendo WiiU. Za powstanie gry odpowiada studio Ubisoft Montpellier, zaś inspiracją do jej stworzenia stała się klasyczna przygodówka Zombi, powstała w drugiej połowie lat 80-tych na popularnych 8-bitowcach.

Akcja Zombi rozgrywa się w całości w Londynie, a twórcy gry zdecydowali się na odtworzenie w wirtualnym świecie wielu atrakcji i charakterystycznych punktów miasta. Jego mieszkańcy przemienili się w krwiożercze zombie i przemierzają puste ulice w poszukiwaniu nielicznych ocalałych. Gracze wcielają się właśnie w jednego z tych niedobitków, ukrywających się przez niebezpieczeństwem. Naszym zadaniem będzie wyszukiwanie kryjówek oraz zapasów, pozwalających przeżyć i obronić się przed nieumarłymi.

Ciekawostkę stanowi fakt, że w przypadku śmierci naszej postaci (po której zamienia się ona w kolejnego zombie), rozgrywka nie kończy się definitywnie. Przenosząc się do kryjówki, gdzie składujemy zapasy i ulepszamy ekwipunek, rozpoczynamy zabawę jako kolejny bohater/-ka, a jeżeli będziemy mieli szczęście, możemy dotrzeć do miejsca naszego zgonu i odzyskać plecak ze wszystkim przedmiotami czy amunicją. Niewykluczone, że natkniemy się tam też na wygłodniałą wersję poprzedniej postaci, nadal dzierżącą w dłoniach broń. Innym ciekawym ele
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-23 10:26:57
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:11
Rozmiar: 583.37 MB
Seedów: 13
Peerów: 0

Komentarze: 7

Pobierz torrent
Anoxemia to rozgrywająca się w podmorskich głębinach przygodowa gra akcji, będąca debiutem rosyjskiego studia BSK Games.

W grze wcielamy się w postać badacza głębin, dr. Baileya. w towarzystwie swego drona ATMA wyrusza on na kolejną rutynową wyprawę, podczas której ma nadzieję zebrać nowe próbki do badań. Nie wszystko idzie jednak po myśli naukowca - okręt ulega on awarii tuż po opuszczeniu pokładu przez bohatera, a utracona łączność i kończące się zapasy tlenu stawiają Baileya w trudnej sytuacji, głęboko w odmętach oceanu. Jedyne co może zrobić, to wspólnie ze swym dronem zagłębić się w niebezpieczną toń, szukając rozwiązania problemu. Niestety, także i maszyna zachowuje się dość dziwnie, zupełnie jakby ktoś sabotował naukową podróż doktora. Podczas rozgrywki kontrolujemy bezpośrednio drona, za którym – jak po sznurku – podąża dr. Bailey.

Podczas eksploracji 38 podwodnych lokacji skupiamy się na poszukiwaniu próbek badawczych, ukrytych w niedostępnych głębinach oraz morskich jaskiniach. W odmętach czyha na nas wiele niebezpieczeństw, takich jak zdradliwe morskie prądy, pozostałe po wojnie miny oraz dziwne maszyny. Nierzadko przyjdzie nam też stawić czoła skomplikowanym zagadkom logicznym, wymagającym nie tylko myślenia, ale także dobrego refleksu. W trakcie zabawy znajdujemy również szereg ulepszeń do naszego drona, pozwalających aktywować nowe funkcje, przydatne w naszej niebezpiecznej podróży.

W grze nie znajdziemy spektakularnych potyczek z przeciwnikami, a specyficzny klimat rozgrywki buduje oprawa audiowizualna oraz wszechobecne poczucie osamotnienia w bezkresnej otchłani i zagrożenia wyczerpaniem zapasów tlenu. Atmosferę horroru budują także pojawiające się znienacka przebłyski świateł oraz płynące z oddali odgłosy. Oprawa gry, podobnie jak w kultowym Limbo składa się z zaciemnionych, zwykle czarno-białych lokacj
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-23 10:21:22
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:11
Rozmiar: 763.03 MB
Seedów: 2
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Soundodger+ jest wspólnym przedsięwzięciem studia deweloperskiego Bean oraz firmy Adult Swim Games. Gra stanowi komercyjne rozwinięcie udostępnianej za darmo internetowej flashówki – Soundodger. Wzorem klasycznych zręcznościówek, Soundodger+ nie posiada fabuły.

Gracz steruje niewielkim okręgiem umieszczonym w centralnej części ekranu, a jego celem jest unikanie „pocisków” (trójkątów i kwadratów) wystrzeliwanych przez koła poruszające się na zewnętrznej sferze. Trafienia powodują zaburzenie i zmianę podkładu dźwiękowego towarzyszącego zabawie. Pomimo prostoty mechaniki rozgrywki, twórcy Soundodger+ zadbali o sporą różnorodność zadań. Przykładowo, na jednym z poziomów gracz nie może pozwolić na kolizję z trójkątami, a na innym musi przez określony czas mieć aktywny jeden z power-upów.

Poziom trudności rozgrywki jest dosyć wysoki, a ukończenie każdej z 43 plansz może być sporym wyzwaniem, nawet dla doświadczonych graczy. Ponadto istnieje możliwość tworzenia dodatkowych plansz w oparciu o losowy generator oraz tło muzyczne złożone z samodzielnie wybranych kompozycji. Podobnie jak internetowy pierwowzór, Soundodger+ posiada minimalistyczną, dwuwymiarową oprawę graficzną. Do atutów gry należy natomiast ścieżka muzyczna z utworami skomponowanymi przez takich artystów jak: D. Wight, Bill Kiley, Mike Frost, Lifemorfed, Bean czy Sonic.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=12956

wymagania sprzętowe
Rekomendowane: Pentium 4 2,33 GHz, 512 MB RAM, 180 MB HDD, Windows XP/Vista/7/8

Soundodger+ data premiery gry na PC:

11 października 2013 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( w Polsce )
11 października 2013 ( premiera w USA )
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-23 10:16:59
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:11
Rozmiar: 1.07 GB
Seedów: 5
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Quantum Conundrum to gra logiczna ukazana z pierwszoosobowej perspektywy, która wykorzystuje mechanikę manipulacji wymiarami. Produkcja powstała w studiu Airtight Games, a w pracach brała udział główna projektantka gry Portal, czyli Kim Swift.

Wcielamy się w młodego chłopca, którego wujkiem jest genialny, ale jednocześnie mocno ekscentryczny wynalazca Profesor Fitz Quadwrangle. Matka dzieciaka podrzuca go pewnego ranka pod drzwi zupełnie nieprzygotowanego na tę wizytę naukowca. Fitz akurat jest w trakcie przeprowadzania nowego eksperymentu, który niestety kończy się katastrofą. Profesor zostaje wrzucony do tajemniczego miniwymiaru, a co gorsza – ostatnie kilka godzin ulatuje mu z pamięci. Obowiązek uratowania go spada oczywiście na barki chłopca. Quantum Conundrum to gra logiczna, więc większość czasu spędzamy na rozwiązywaniu zagadek. Wykorzystujemy do tego IDS, czyli specjalne urządzenie umożliwiające manipulację wymiarami. W Quantum Conundrum w sumie jest ich pięć. Poza Standardowym dostępny jest Puchaty, w którym wszystkie obiekty są dziesięć razy lżejsze.

Umożliwia to przenoszenie ręcznie ciężkich obiektów, jak również pomysłowe wykorzystywanie siły wiatru. W Ciężkim wymiarze jest z kolei odwrotnie – waga przedmiotów zwiększa się dziesięciokrotnie, ale jednocześnie stają się one twardsze, dzięki czemu nie ulegają zniszczeniu w kontakcie np. z laserami. Natomiast w Wolnym czas płynie w wyjątkowo leniwym tempie. Ostatni wymiar pozwala zaś na odwrócenie grawitacji. Włączone wymiary wpływają na większość elementów świata gry, choć jednocześnie nie dotyczą sterowanej przez nas postaci. W trakcie rozgrywki, oprócz umiejętności logicznego myślenia, gracz musi czasami wykazać się refleksem podczas sekwencji platformówkowych.

Wyzwania tego typu nigdy nie osiągają poziomu trudności znanego z gier zręcznościowych. Zamiast tego stanow
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-23 10:13:27
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:11
Rozmiar: 3.06 GB
Seedów: 1
Peerów: 8

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Karmaflow: The Rock Opera Videogame to osadzona w realiach fantasy oryginalna produkcja niezależna, łącząca mechanikę tradycyjnych trójwymiarowych platformówek z fabułą opowiadaną w formie epickiej rock opery. Za powstanie gry odpowiada ekipa Basecamp Games, założona przez byłych pracowników takich studiów jak Guerilla Games, Ronimo Games i Triumph Studios. Produkcja gry wsparta została zbiórką w serwisie Indiegogo. W trakcie zabawy wcielamy się w niemego bohatera zwanego Karmakeeperem, który jest odpowiedzialny za równowagę pomiędzy różnymi światami.

Podczas wędrówki odwiedzamy pięć odmiennych krain, strzeżonych przez Strażników, którzy na skutek złej karmy doprowadzili swoje światy do upadku. Naszym zadaniem jest walka z panującą tam dysharmonią poprzez sterowanie przepływem karmy w poszczególnych krainach. W praktyce sprowadza się to do wysysania dobrej energii z istot żyjących oraz roślin i wykorzystywania jej do eliminacji szerzącego się zła. Wydarzenia w grze obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a sama mechanika rozgrywki przypomina klasyczne platformówki 3D. Zabawa sprowadza się więc do eksploracji, skakania i prześlizgiwania się pomiędzy lokacjami, w których znajdują się przedmioty potrzebujące naszej dobrej energii. Od czasu do czasu zmuszeni jesteśmy także do konfrontacji z rozmaitymi bossami, a każda taka potyczka przebiega w nieco inny sposób. Jednym z charakterystycznych elementów rozgrywki jest brak jakiegokolwiek interfejsu.

Wszystkie niezbędne informacje, takie jak ilość energii, którą musimy dostarczyć do danego obiektu, wkomponowane zostały w plecy bohatera. Istotną rolę w zabawie odgrywa zaś muzyka, która pełni w grze nie tylko funkcję ilustracyjną - podkład zmienia się w zależności od poczynań gracza, a z partii wokalnych, śpiewanych przez napotykanych bohaterów niezależnych, nie tylko poznajemy fabułę gry, ale uzyskujemy sz
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-23 10:09:58
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:11
Rozmiar: 1.61 GB
Seedów: 11
Peerów: 1

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Citizens of Earth to humorystyczne RPG o kreskówkowej grafice. Wyprodukowało ją niezależne studio Eden Industries, czyli zespół, który ma na koncie m.in. udaną grę logiczną Waveform.

Gracz wciela się w wiceprezydenta całego świata. Opowieść rozpoczyna się, gdy nasz bohater powraca po zwycięskich wyborach do małego miasteczka, z którego się wywodzi. Na miejscu okazuje się, że ktoś zapełnił okoliczne lasy rezultatami dziwnych eksperymentów genetycznych. Wśród terroryzujących mieszkańców istot znajdują się takie dziwadła jak m.in. stworzony z miodu niedźwiedź, czy orzeł o długich blond lokach. Na gracza, jako wybranego reprezentanta narodu, spada obowiązek odkrycia sprawców i powstrzymania całego tego szaleństwa. Wiceprezydent nie zdoła jednak wypełnić tego zadania samotnie. Zamiast tego będzie musiał skorzystać z pomocy lokalnej ludności. Co ciekawe, Citizens of Earth pozwala zwerbować praktycznie każdą napotkaną postać.

W skład naszej drużyny wejdą więc m.in. piekarze, nauczyciele, bezdomni czy kelnerzy. Podczas przygód wszyscy ci bohaterowie nabywać będą punkty doświadczenia, które uczynią ich nie tylko bardziej niebezpiecznymi w trakcie starć, ale również zwiększą ich skuteczność w zwykłych zawodach. W ten sposób, gdy odłączymy kogoś od drużyny, powróci on na swoje stanowisko i pomoże w ulepszeniu całego miasteczka. Dzięki temu otrzymamy lepsze sklepy, dodatkowe dane wywiadowcze czy nowe przedmioty specjalne. Cały ten system zachęca graczy do eksperymentowania i regularnego wymieniania członków drużyny. Główny wątek fabularny jest stosunkowo krótki i wystarcza na około dziesięć godzin zabawy. Jednocześnie świat wypełniono po brzegi opcjonalnymi zadaniami pobocznymi, więc chętni wycisną z gry znacznie więcej.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=13482

wymagania sprzętowe
Rekomendowane: Du
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-23 10:06:28
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:11
Rozmiar: 1.77 GB
Seedów: 6
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Wrath of the Nagas stanowi pierwsze sporych rozmiarów rozszerzenie do Warlock 2: The Exiled – strategii turowej w realiach fantasy, stworzonej przez rosyjskie studio Ino-Co.

Motywem przewodnim dodatku jest nowa rasa – Nagi. Są to złowrogie wodne stworzenia, które przed eonami opuściły Ardanię, a teraz wracają, zdoławszy przebić barierę otaczającą tę krainę, i chcą przeistoczyć świat w swoje morskie królestwo. Wiąże się z tym nowa kampania nazwana „A clear threat”. Walczymy w niej z Nagami, mając za zadanie powstrzymanie ich, zanim dokonają pełnej transformacji Ardanii i zamienią wszystkie lądy w jeden bezkresny akwen. Nie zabrakło także możliwości pokierowania ową nową rasą. Przygotowano do tego celu dwoje reprezentujących ją bohaterów – gorgonę Sfeno i generała Rhin-gaa-rooka. Nagi charakteryzują się tym, że ich miasta i jednostki powstają i funkcjonują w środowisku wodnym, a ponadto są w stanie pozbywać się lądu z otoczenia swoich siedzib. Oprócz tego twórcy oddali do dyspozycji nowe rodzaje surowców i obszarów, a także dwóch lordów – Ace Harpy i Secret Physician – do wyboru jako początkowe perki lub do spotkania w trakcie przygody.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=13881

wymagania sprzętowe
Rekomendowane: Core i3 3.2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB (GeForce 550 Ti lub lepsza), 2 GB HDD, Windows Vista/7/8 64-bit

Warlock 2: Wrath of the Nagas data premiery gry na PC:

21 października 2014 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( w Polsce )
21 października 2014 ( premiera w USA )
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-23 10:03:23
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:11
Rozmiar: 2.99 GB
Seedów: 13
Peerów: 8

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Goodbye Deponia to ostatnia, trzecia część serii klasycznych gier przygodowych – Deponia – autorstwa niemieckiego dewelopera, firmy Daedalic Entertainment. Historia opowiada o planecie Deponia, która została skazana na zagładę przez radę stacjonującą w latającym mieście Elysium.

Główny bohater produkcji - Rufus - wraz ze swoją ukochaną podejmuje kolejną próbę dotarcia do tejże metropolii w celu uratowania Deponii. Poprzednio Goal doznała rozszczepienia osobowości, a tym razem mamy do czynienia z Rufusem w zwielokrotnionej postaci, co teoretycznie powinno ułatwić mu tę misję, ale jak wiadomo ma on spory talent do wpadania w tarapaty. Trzecia część kończy całą przygodę, jednocześnie pokazując Rufusa w nieco innym świetle. Do tej pory znany był jako cynik i niezbyt sympatyczna postać, jednak w finałowej odsłonie cyklu bohater zaczyna mieć wątpliwości odnośnie swego postępowania, dzięki czemu poznajemy go z nieco innej strony. Mechanika rozgrywki opiera się na interfejsie point-and-click.

Tytuł jest klasyczną przygodówką, w której rozwiązujemy zagadki i zagłębiamy się w przedstawiony świat. Oprawa graficzna została utrzymana w kreskówkowym, dwuwymiarowym stylu. Dodatkowo grę ubarwiają nietuzinkowe postacie i spora dawka humoru.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=11990

wymagania sprzętowe
Rekomendowane: Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8500 lub lepsza), 5 GB HDD, Windows Vista/7/8

Goodbye Deponia data premiery gry na PC:

15 października 2013 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( w Polsce )
18 października 2013 ( premiera w USA )
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-23 09:59:59
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:11
Rozmiar: 255.91 MB
Seedów: 81
Peerów: 3

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Towtruck Simulator 2015 to kolejny z serii symulatorów, w którym, zasiadając za kierownicą lawety, staramy się odholować i przewieźć źle zaparkowane pojazdy. Za produkcję oraz wydanie tego tytułu odpowiada specjalizująca się w tego typu produkcjach niemiecka firma UIG Entertainment.

W grze bierzemy udział w serii kilkudziesięciu scenariuszy, w których realizujemy zlecenia polegające na przetransportowaniu samochodów i pojazdów ciężarowych z miejsc, gdzie ich postój jest niedozwolony. Swoje działania prowadzimy w rozbudowanym mieście zawierającym dużą liczbę terenów do zatrzymywania, m.in. parkingi, parki czy boczne uliczki. Każde z zadań spowodowane jest innym wykroczeniem – wirtualni kierowcy parkują bez względu na zakazy czy też blokują ruch poprzez niewłaściwe ustawienie pojazdu. Twórcy w swojej produkcji zawarli trzy różne tryby rozgrywki. Naszym centrum działania jest park maszyn, w którym stacjonuje kilkanaście różnorodnych modeli lawet. Każdy z pojazdów charakteryzuje się odmiennymi właściwościami i osiągami – w grze znajdziemy m. in. różnorodne typy podnośników i dźwigów samochodowych, jak również zróżnicowane rozmiary ramp przeznaczonych do obsługi samochodów osobowych lub ciężarowych.

Tytuł może pochwalić się realistycznym odwzorowaniem zachowania poszczególnych elementów hydraulicznych, dzięki czemu proces załadunku samochodu jest przedstawiony z dbałością o najmniejsze szczegóły. Spory wpływ na rozgrywkę ma zastosowany w grze system ruchu ulicznego i sygnalizacji świetlnej – zwiększona ilość pojazdów i korki pojawiające się w centrum miasta znacznie utrudniają kierowanie lawetą i wymuszają sporą precyzję w operowaniu zarówno podnośnikiem, jak i pojazdem. Oprawa wizualna nie odbiega znacząco od innych produkcji reprezentujących gatunek symulatorów, zaś twórcy postarali się za to o odwzorowanie dźwięków wydawanych pr
 
brak screena

Dodał: Marius123404
Data dodania:
2015-08-23 08:57:44
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:11
Rozmiar: 584.53 MB
Seedów: 37
Peerów: 8

Komentarze: 4

Pobierz torrent
Wyobraźcie sobie perfekcyjną rozgrywkę online oraz jedną z najpopularniejszych odsłon gry Worms w historii, a później dodajcie osiągnięcia, rankingi, pełną obsługę kontrolera, jakość na poziomie 1080 pikseli / 60 klatek na sekundę, a na dokładkę udoskonalone efekty broni i poprawiony wygląd. W ten sposób otrzymacie Worms World Party Remastered.
Wyposażona w tryb gry pojedynczej oraz rozgrywki wieloosobowej dla 6 graczy dowodzących swoimi robalami w maniakalnej walce na wyniszczenie, ta unikalna, szalona, wciągająca i zabójcza (w każdym razie dla robali) została udoskonalona i jest gotowa do akcji.

1.Zainstaluj
2.Graj

Windows XP/7

Wymagania zalecane
Procesor: Dual Core 2.0 GHz
Pamięć RAM: 2 GB
Karta graficzna: 512 MB (GeForce 8600 GT lub lepsza)
Miejsce na HDD: 1 GB

Screeny:
https://www.gog.com/game/worms_world_party_remastered
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-22 22:44:07
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:11
Rozmiar: 387.46 MB
Seedów: 5
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Kontynuacja oldskulowej gry cRPG Avernum: Escape from the Pit opracowanej w 2012 roku przez niezależne amerykańskie studio Spiderweb Software, znane także z bliźniaczego cyklu Avadon. Podobnie jak jej poprzedniczka, gra stanowi uwspółcześniony remake własnej produkcji deweloperów, Avernum 2, która ukazała się pierwotnie w 2001 roku i zyskała spore uznanie w oczach graczy. Podobnie jak odświeżona wersja „jedynki”, tytuł ukazał się w pierwszej kolejności na komputerach PC.

Akcja gry przenosi nas ponownie do uniwersum fantasy, w którym władzę sprawuje wieczna potęga, znana jako Imperium. Wszyscy Ci, którzy sprzeciwią się systemowi bądź ośmielą się krytykować działania władzy, trafiają do wielkiego podziemnego więzienia – tytułowego Avernum. W poprzedniej odsłonie gry stawaliśmy na czele buntowników, którzy podnieśli rękę na Imperium i zgładzili jego despotycznego przywódcę, Hawthorne’a. Tym razem to siły samego Imperium pragną dokonać zemsty i ruszają w głąb podziemnej krainy, by odbić z rąk buntowników jaskinię po jaskini i wyeliminować wszystkich, którzy staną im na drodze. Naszym zadaniem będzie znaleźć sposób na powstrzymanie niszczycielskiej siły i uratowanie naszych kompanów od niechybnej śmierci. Mechanika rozgrywki nawiązuje do klasycznych produkcji spod znaku cRPG, w których akcja przedstawiona jest z perspektywy izometrycznej, a walka odbywa się w systemie turowym. Podczas zabawy stajemy na czele czteroosobowej drużyny, która, zdobywając punkty doświadczenia, sukcesywnie rozwija swe statystyki oraz umiejętności.

Świat gry złożony jest z ponad 100 zróżnicowanych lochów, jaskiń i podziemnych miast, których zwiedzenie powinno zająć nam minimum 40 godzin. Uniwersum to zamieszkane jest przez szereg odmiennych ras, reprezentujących zupełnie inne obyczaje i kultury. System walki jest dość rozbudowany i prócz tradycyjnego ekwipunku pozwal
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-22 22:37:54
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:11
Rozmiar: 1.52 GB
Seedów: 33
Peerów: 5

Komentarze: 8

Pobierz torrent
Epoka Lodowcowa 4 Wędrówka Kontynentów: Arktyczne Igrzyska to zręcznościowa gra familijna. Towarzyszy ona premierze czwartej części znanego i lubianego filmu: Epoka Lodowcowa 4 Wędrówka Kontynentów. Gra powstała w studiu Behaviour Interactive (znanym wcześniej pod nazwą Artificial Mind and Movement albo A2M), które dało światu m.in. takie produkcje jak Wet, Naughty Bear czy Indiana Jones and the Staff of Kings.

Rozpoczął się przełomowy okres w dziejach świata – wędrówka kontynentów. Bezwolnie dryfując po bezmiarach oceanu, Maniek, Sid i Diego wraz z przyjaciółmi spotykają bandę piratów morskich pod wodzą kapitana Flaka. Razem odnajdują prehistoryczny skarb. Nie widząc innego sposobu na jego sprawiedliwy podział, bohaterowie decydują się na rozegranie igrzysk sportowych, których zwycięzca bierze wszystko. Gracz może opowiedzieć się po stronie Mańka i przyjaciół lub bezwzględnych piratów. Sterując znanymi z filmu postaciami bierzemy udział w dziesięciu zwariowanych konkurencjach wymagających wykazania się zręcznością i refleksem. Należą do nich między innymi skoki po górach lodowych, wyścigi po ośnieżonych stokach czy też strzelanie z procy kokosami. Wygrywając w danej konkurencji gracz zostaje odznaczony brązowym, srebrnym lub złotym żołędziem. Rozgrywkę można prowadzić w trybie fabularnym lub gry swobodnej. Do zabawy możemy zaprosić przyjaciół, z którymi staniemy do rywalizacji w arktycznych igrzyskach bądź też połączymy z nimi siły w trybie współpracy.

Epoka Lodowcowa 4 Wędrówka Kontynentów: Arktyczne Igrzyska, podobnie jak kinowy pierwowzór, zawiera sporą dawką humoru. Produkcja skierowana jest raczej do młodszych odbiorców, ale bawić się przy niej mogą zarówno rodzice ze swymi pociechami jak i wszyscy ci, którzy arktycznej sagi nie mają nigdy dość.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=11491

w
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-22 22:32:34
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:11
Rozmiar: 4.58 GB
Seedów: 13
Peerów: 14

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Scourge: Outbreak to trzeciosobowa strzelanka, będąca mocno przerobioną wersją pecetowej gry Scourge Project. Jest to produkcja hiszpańskiego studia Tragnarion Games, które ma na koncie również zręcznościówkę Doodle Hex wydaną na konsolę przenośną Nintendo DS. Gra pozwala na objęcie kontroli nad drużyną najemników Oddziału Echo. Jej zadaniem jest zniszczenie korporacji Nogari. Większość kampanii osadzona jest na wyspie należącej do tego przedsiębiorstwa. Żołnierze Echo zostają tam wysłani w celu wydostania podwójnego agenta, doktora Raisbecka, oraz odzyskania fragmentu meteorytu, który korporacja wykorzystała do stworzenia niewyczerpalnego źródła energii, znanego jako Ambrozja. Na miejscu okazuje się, że wyspa pełna jest krwiożerczych bestii, zmutowanych na skutek działania tajemniczego wirusa. W grze znajdziemy cztery grywalne postaci do wyboru.

Każda z nich posiada nie tylko unikalne uzbrojenie oraz umiejętności, ale również własną historię, którą poznajemy w trakcie oddzielnych sekwencji ukazujących przeszłość bohaterów. Trwającą około sześć godzin kampanię można przejść samotnie lub w kooperacji z trójką przyjaciół. Jeśli bawimy się solo, pozostałych członków drużyny kontroluje sztuczna inteligencja, a my wydajemy im w razie potrzeby rozkazy za pomocą specjalnego menu. Autorzy nie zapomnieli również o opcji rywalizacji z innymi osobami w ramach Capture the Flag oraz tradycyjnego Deathmatchu i jego drużynowej odmiany. Zabawę dodatkowo wzbogaca system rozwoju postaci, który znajdziemy zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i w rozgrywkach wieloosobowych. Scourge: Outbreak powstał oparciu o technologię Unreal Engine 3.0, co zapewniło grze wysoki poziom detali otoczenia i postaci. Autorzy zadbali też o realistyczny silnik fizyczny.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=12534

wymagania sprzętowe
Rekomendowane: Co
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-22 22:26:04
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-22 22:32:45
Rozmiar: 1.66 GB
Seedów: 2
Peerów: 2

Komentarze: 0

Pobierz torrent
BorderZone to kolejny tytuł, którego fabułę osadzono w odległej przyszłości. Mowa tu o okolicach roku 9000. Produkt ten stanowi połączenie klasycznej gry akcji oraz prostego RPG-a. Kluczowym elementem BorderZone są pojedynki. Gracz wciela się w niejakiego Olafa, jednego z nielicznych pozostałych przy życiu ludzi zamieszkujących planetę Terra. Wszyscy pozostali zginęli w wyniku wydarzenia zwanego jako Załamanie, które miało miejsce kilka stuleci temu. Terrę w sumie zamieszkuje 10 różnych ras.


Właściwa gra rozpoczyna się w mieście zwanym Taria. Jednym z głównych zajęć gracza jest eksplorowanie ogromnego świata gry, wyszukiwanie coraz to nowszych questów oraz staczanie kolejnych walk. Pomimo tego, że głównym bohaterem BorderZone jest Olaf to w trakcie gry w sumie steruje się aż pięcioma postaciami. Każdego podległego herosa należy oczywiście rozwijać. Poza polepszaniem statystyk gracz musi się również zająć ich ekwipunkiem. Do wyboru są tradycyjne bronie oraz znacznie potężniejsze - magiczne. Wiele momentów gry zezwala na wybór jednej z kilku możliwości zachowania się przez co gra staje się nieliniowa. Postępowanie gracza doprowadzi do jednego z kilku różnych zakończeń. Na samym początku zabawy gracz musi zdecydować jaką profesję jego heros ma reprezentować. Do wyboru jest kilka standardowych, m.in. wojownik, mag, żołnierz czy złodziej. Poza wspomnianą już piątką herosów do prowadzonej przez Olafa drużyny dołączają wolni najemnicy.

W zamian za odpowiednią zapłatę wspomogą oni gracza w cięższych walkach. Nie są natomiast w żaden inny sposób kontrolowani. Atrybuty głównego bohatera mogą być rozdzielone pomiędzy kilka kategorii. Są to między innymi umiejętności obronne czy zdolności w posługiwaniu się różnymi rodzajami broni (lub magią). Występujące w grze potwory są podzielone na rasy, klasy postaci i profesje. Każdy z graczy
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-22 22:20:41
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:12
Rozmiar: 645.65 MB
Seedów: 18
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Sky Gamblers: Storm Raiders jest trzecią odsłoną udanej serii lotniczych strzelanek, a zarazem pierwszą wydaną na komputery osobiste. Produkcja została w całości wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Atypical Games. W przypadku dwóch pierwszych odsłon – Rise Of Glory (2011) oraz Air Supremacy (2012) – głównym producentem było studio Namco Networks America należące do japońskiej firmy Bandai Namco.

W Sky Gamblers: Storm Raiders zostajemy przeniesieni do czasów II wojny światowej i zasiadamy za sterami blisko 30 wiernie odwzorowanych maszyn, królujących na ówczesnym niebie (m.in. legendarny Spitfire). Produkcja pozwala wziąć udział w trzech kampaniach podzielonych na 17 misji. Biorą one na tapet historyczne wydarzenia, stanowiące część największego konfliktu zbrojnego w dziejach (m.in. Bitwa o Anglię, atak na Pearl Harbor, bitwa o Midway, operacje lotnicze w Niemczech, Francji). W porównaniu do dwóch pierwszych odsłon serii, twórcy pokusili się o dopieszczenie i większe zróżnicowanie rozgrywki, czemu przysłużył się m.in. szeroki wybór samolotów. Poza tym, pozwolono graczom dostosować poziom trudności do osobistych preferencji. Dzięki temu z gry równie dobrze można zrobić całkiem realistyczny symulator, jak i zupełnie odrealnioną, dynamiczną zręcznościówkę. Po drugie, autorzy zadbali o odpowiednią prezentację pola walki. Pożądany efekt osiągnięto, serwując realistyczne warunki pogodowe, dopieszczone areny wzorowane na autentycznych lokacjach oraz pełne szczegółów modele samolotów, z interaktywnymi kokpitami na czele.

W grze znalazł się również bogaty sieciowy multiplayer, umożliwiający toczenie zmagań zarówno w trybie kooperacji, jak i tradycyjnej rywalizacji. Lotnicze starcia graczy z całego świata mogą się odbywać w takich opcjach zabawy, jak Survival, Last Man Standing, Free Flight, Free for All, Team Match, Capture the Flag oraz zupełni
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-22 22:16:55
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:12
Rozmiar: 13.25 GB
Seedów: 10
Peerów: 5

Komentarze: 6

Pobierz torrent
The Incredible Adventures of Van Helsing II to bezpośrednia kontynuacja pierwszej części pod tym samym tytułem. Gra należy do gatunku hack’n’slash i została stworzona przez studio Neocore Games, słynące z wyprodukowania strategicznej serii Król Artur. Zespół ponadto opracował takie produkcje jak Lionheart: Wyprawy Krzyżowe czy Crusaders: Twoje królestwo. W sequelu ponownie trafiamy do krainy zwanej Borgovią. Przemierzamy mroczne lasy, w których czają się żądne krwi potwory, takie jak wilkołaki czy demony, oraz odpędzamy mroczne siły zła i ratujemy świat z opresji.

Bohaterowi, będącemu synem Van Helsinga, legendarnego łowcy potworów, towarzyszy duch Lady Katariny. Po powstrzymaniu głównego złoczyńcy w „jedynce”, w mieście Borgova, stolicy Borgovii, tworzy się chaos na ulicach, a z mroku wyłaniają się kolejne niebezpieczeństwa, którym stawić czoła może tylko młody Van Helsing. Zabawa odbywa się zarówno w singlu, jak i multiplayerze (współpraca dla 4 graczy lub PvP dla 8 osób). Rozgrywka nie odbiega w znacznym stopniu od tego, z czym mieliśmy do czynienia w „jedynce”. Już na starcie otrzymaliśmy jednak trzy grywalne klasy postaci, które wcześniej dostępne były jako dodatki DLC. Hunter posiada umiejętności strzeleckie i świetnie walczy wręcz, Thaumaturge specjalizuje się w magii, a Arcane Mechanic to mistrz śmiertelnych urządzeń i pułapek. Deweloper rozbudował także mini grę w tower defense oraz umożliwił kierowanie ruchem oporu. Do zadań gracza należy między innymi zapewnienie swoim podwładnym lepszego uzbrojenia i ekwipunku. Poza tym możliwe jest demontowanie artefaktów, rozdzielając je na mniejsze magiczne fragmenty, które da się montować w różnych przedmiotach lub tworzyć z nich zupełnie nowe. Oprócz tego, w czasie naszej przygody spotkamy Chimerę – bestię, którą przywołamy do pomocy w czasie walki albo wykorzystamy do poszukiwania skarbów.

 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-22 22:10:25
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:12
Rozmiar: 1.21 GB
Seedów: 41
Peerów: 6

Komentarze: 7

Pobierz torrent
Valiant Hearts: The Great War to osadzona w czasach I wojny światowej przygodowa gra akcji o rysunkowej, dwuwymiarowej oprawie graficznej. Za powstanie tytułu odpowiada studio Ubisoft Montpellier, mające na koncie między innymi bardzo udane dwuwymiarowe zręcznościówki Rayman Origins i Rayman Legends. Fabuła opowiada o czwórce ludzi, których losy splatają się w okopach frontu zachodniego.

Mamy tu francuskiego farmera zmuszonego do służby w wojsku, amerykańskiego ochotnika szukającego prywatnej zemsty, belgijską sanitariuszkę, próbującą odszukać zaginionego ojca oraz niemieckiego piechura, którego rozdzielono z rodziną. Czynnikiem, który łączy wszystkie te postaci jest dobrotliwy pies, mający interesującą właściwość kierowania wydarzeń w życiu ludzi na właściwe tory oraz chęć jak najszybszego powrotu do normalnego życia. Opowieść toczy się na przestrzeni lat 1914-1918, a poszczególne etapy mają miejsce w różnych okresach chronologicznych. Co ciekawe, fabułę mocno oparto na autentycznych listach żołnierzy pochodzących z czasów I wojny światowej. Charakter rozgrywki jest w dużym stopniu uzależniony od sterowanej w danej chwili postaci. Zabawa oferuje zatem zarówno elementy zręcznościowe, jak i takie, w których musimy wysilić szare komórki. Oprócz sekwencji wymagających szybkiego i sprawnego poruszania się, nie brakuje mniej lub bardziej skomplikowanych zagadek do rozwiązania, a nawet scen rodem ze skradanek, kiedy przychodzi nam przemykać niezauważenie obok przeciwników, odwracając ich uwagę rzucanymi kamieniami. Zaimplementowano również elementy eksploracyjne, ponadto często możemy liczyć na towarzystwo wspomnianego wcześniej czworonoga, który udziela nam pomocy. Tworząc omawiany tytuł, wykorzystano silnik UbiArt Framework (znany choćby ze wspomnianych gier z serii Rayman), toteż mamy tu do czynienia z bardzo estetyczną i klimatyczną oprawą wizualną, przypominającą
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-08-22 22:06:04
Ostatnia aktualizacja:
2015-08-30 19:42:12
Rozmiar: 987.63 MB
Seedów: 4
Peerów: 0

Komentarze: 4

Pobierz torrent
Kontynuacja wydanego w połowie 2001 roku „Parkan: Iron Strategy”. W przeciwieństwie do tamtej gry nie mamy jednak do czynienia ze strategią czasu rzeczywistego. Druga część serii to przede wszystkim rozbudowany kosmiczny symulator z elementami gry zręcznościowej (widok z pierwszej osoby). W trakcie zabawy gracz eksploruje kolejne rejony Wszechświata.

Autorzy zadbali o to, aby był on odpowiednio rozbudowany a zarazem zróżnicowany. Gracz odwiedza więc różnorakie planety (większość z nich jest już skolonizowana) czy ogromne stacje kosmiczne. Na swojej drodze napotyka wiele innych jednostek z czego znaczna ich część jest do niego wrogo nastawiona. Walka odgrywa kluczową rolę w trakcie gry. Równie dobrze można eliminować wrogów z ogromnych dział posiadanego statku, jak i eksplorować powierzchnie planet z karabinem w ręku. Od gracza zależy na jaki typ zabawy się zdecyduje.

Przeciwnicy są zróżnicowani, jak na futurystyczną grę przystało nie mogło zabraknąć przedstawicieli wielu kosmicznych ras. Przebieg zabawy jest w dużym stopniu nieliniowy. Gracz wybiera sobie kolejne cele, ale i ustala sam typ rozgrywki. Może się na przykład zająć handlem, kolonizacją nowych planet, polowaniem na groźnych przestępców, ale i okradaniem bezbronnych statków. Do jego dyspozycji oddano wiele typów statków, które dodatkowo może upgrade'ować. To samo tyczy się pojazdów naziemnych, których można używać w trakcie eksploracji powierzchni planet. W miarę rozwoju akcji potęga sterowanej postaci rośnie. Gracz może zbudować własną armię, przy użyciu której podbije wybraną planetę czy nawet cały system gwiezdny. Całość jest zaprezentowana w pełnym trójwymiarze.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=2055
 
PIERWSZA POPRZEDNIA ( strona 3 z 30 ) NASTĘPNA więcej z tej kategorii
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.