Upload | Wsparcie | Staty | Staty 2 | FAQ | O nas | Forum | Pluginy | Banery | Szukaj | Moje konto
Ostatnio dodane
Filmy XviD / DivX
DVD-R
Filmy RMVB
Filmy x264
Filmy HD
Filmy 3D
Programy
Konsole
Gry
Muzyka
Teledyski
TV
Erotyka
Książki
Komiksy
Lin/Mac
Sport
Anime
dla Dzieci
GSM/PDA
Inne
info RSS

RSS

Programy

Azureus
BitComet
uTorrent
BitTornado

Linki

brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-27 18:14:27
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:38
Rozmiar: 3.83 GB
Seedów: 7
Peerów: 3

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Contrast jest produkcją łączącą w sobie cechy gry przygodowej i platformowej. Głównymi postaciami gry są dwie dziewczyny: starsza Dawn i młodsza Didi. Pomimo tego, że wcielamy się w Dawn, główną osią fabuły jest rodzina młodszej bohaterki. Jej matka została niedawno zamordowana, a ojciec nie należy do najprzyjemniejszych typów. Dawn, która poznała Didi na dworcu kolejowym, zobowiązuje się do zmiany wydarzeń z przeszłości, co doprowadzi do naprawy nieciekawej sytuacji rodzinnej młodszej bohaterki. Dawn posiada niezwykła cechę - potrafi przeobrażać się z trójwymiarowej osoby w dwuwymiarowy cień. Właściwe wykorzystanie tej umiejętności jest konieczne do przejścia gry. Rozgrywka polega w większości przypadków na takim ustawieniu źródeł światła, żeby stworzyć cienie o odpowiednim dla danej sytuacji kształcie.

Jest to niezwykle istotne, ponieważ tylko dzięki przemianie w dwuwymiarową figurkę i wędrówce po rzucanych przez różne przedmioty cieniach jesteśmy w stanie dotrzeć do kolejnych etapów gry. Świat gry utrzymany jest w estetyce wodewilowej – gracz przemierza takie miejsca związane ze sztuką rozrywkową, jak teatry, kina, sceny kabaretowe czy gmachy opery. Oprawa graficzna z pewnością nie doprowadzi do przegrzania karty graficznej, a niektóre animacje są bardzo proste – producenci skoncentrowali się przede wszystkie na fabule i zagadkach, sferę wizualną pozostawiając na średnim poziomie.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=12200

wymagania sprzętowe
Rekomendowane: Core 2 Duo 2.3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 7900 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows XP(SP2)/Vista(SP2)/7(SP1)/8
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-27 18:11:34
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:38
Rozmiar: 13.65 GB
Seedów: 38
Peerów: 51

Komentarze: 5

Pobierz torrent
Darksiders: Wrath of War jest rozbudowaną grą akcji z elementami gatunku cRPG. Jej wykonawcą jest studio Vigil Games założone przez słynnego Joe’go Madureirę – autora tak znanych serii komiksów jak X-men, The Ultimates czy Battle Chasers. Fabuła nawiązuje do treści Apokalipsy św. Jana. Wcielamy się w Wojnę, jednego z zapowiedzianych przez ewangelistę Czterech Jeźdźców. Przybywa on na Ziemię, by dokonać jej zniszczenia, ale okazuje się, że został podstępnie zdradzony. W konsekwencji nasz bohater utracił większość swoich mocy. Jakby tego było mało, staje się celem piekielnych i niebiańskich ataków. Osamotniony Wojna wraca na Ziemię i wyrusza, by odzyskać zdolności, odnaleźć zaginionego rumaka i odkryć tajemnicę zdrady.

Akcja dzieje się wprawdzie w niedalekiej przyszłości, ale walczy się klasycznym „slasherowym” arsenałem m.in. mieczem i olbrzymią kosą. Lista jest długa, a dochodzą do niej jeszcze samochody czy jakieś większe przedmioty – heros może je chwycić i rzucić nimi w oponentów. Warto wspomnieć, że autorzy przewidzieli rozliczne ulepszenia. Oprócz standardowych rodzajów broni wraz z postępami stopniowo odzyskujemy dostęp do naszych nadnaturalnych mocy, które bardzo podgrzewają atmosferę. Rozgrywka opiera się na bieganiu po zróżnicowanych lokacjach i pokonywaniu hord przeciwników, przy czym świat ma otwartą formę i można wracać do już raz oczyszczonych terenów.

Prawie bez przerwy jesteśmy w wirze walki, ale od czasu do czasu pojawiają się zadania, przy których trzeba wysilić szare komórki. Grafika w Darksiders: Wrath of War utrzymana jest w unikalnym stylu zapewnionym przez Joe’go Madureirę. Gra w wersji na PC doczekała się kilku usprawnień – wśród nich dostępu do wyższych rozdzielczości, a także interfejsu dostosowanego do wymagań pecetów. Dodatkowo produkcję można obsługiwać zarówno przy użyciu duetu klawiatura i mysz
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-27 18:08:12
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:38
Rozmiar: 1.70 GB
Seedów: 5
Peerów: 2

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Never Alone to platformówka wzbogacona elementami zaczerpniętymi z gier logicznych. Produkcję opracowało studio Upper One Games. Fabuła oparta została na wierzeniach ludu Inuitów. Wcielamy się w młodą dziewczynę z plemienia Inupiaq, której podczas podróży przez pokryte śniegiem krainy towarzyszy biały lis. Bohaterka udaje się na niebezpieczną wyprawę z misją uratowania własnego ludu i powstrzymania nadejścia wiecznej zamieci śnieżnej.

Kampania podzielona została na osiem rozdziałów. W trakcie zabawy możemy spotkać wiele istot znanych z legend Inuitów, takich jak Ludzie Nieba, Toczące się Głowy czy Człowiek Zamieci. Aby zadbać o wierność tradycjom ludowym, studio Upper One Games zaangażowało jako konsultantów członków współczesnych starszyzn plemiennych, jak również potomków Inuitów specjalizujących się w opowiadaniu tego typu historii. Pod względem rozgrywki Never Alone jest stosunkowo tradycyjną platformówką, która testuje zarówno zręczność, jak i spryt graczy. Podczas zabawy przemierzamy rozległe poziomy, unikamy pułapek, walczymy z przeciwnikami i rozwiązujemy pomysłowe zagadki logiczne.

Kluczową rolę odgrywa przełączanie się między dziewczynką i jej lisem. Każda z tych postaci posiada unikalny zestaw umiejętności, których właściwe wykorzystywanie jest niezbędne do pokonania większości łamigłówek. Poza kampanią dla pojedynczego gracza dostępny jest także kooperacyjny tryb multiplayer, w którym jedna osoba kieruje dziewczynką, a druga wciela się w lisa. Podczas tego typu zabawy zagadki i wyzwania zostają zmodyfikowane, by zapewnić odpowiednią rozrywkę obu użytkownikom. Grafikę Never Alone wykonano w pełnym 3D, ale same mechanizmy rozgrywki pozostają dwuwymiarowe. Przygodom towarzyszy ścieżka dźwiękowa oparta na tradycyjnej muzyce Inuitów. Również narracja prowadzona jest w języku tych ludów, zaś wszystkie wypowiedzi opatrzone s
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-27 18:04:41
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:38
Rozmiar: 922.76 MB
Seedów: 149
Peerów: 6

Komentarze: 16

Pobierz torrent
Bau-Simulator 2015 to symulator budowy, umożliwiający graczowi wznoszenie różnorodnych budynków oraz konstrukcji od początkowego stadium pracy, związanego z położeniem fundamentów czy przygotowaniem terenu pod zabudowę, aż do finalnych elementów koniecznych do wykończenia obiektu. Tytuł ten to kolejna odsłona cenionej przez fanów symulatorów serii, której stworzeniem i wydaniem po raz kolejny zajęła się niemiecka firma astragon Software.

Autorzy postarali się o nawiązanie współpracy z renomowanymi twórcami sprzętu budowlanego – wśród znanych miłośnikom budownictwa marek znajdują się takie jak Liebherr, Man oraz Still. Gracz otrzymuje możliwość rozegrania aż 100 misji, podczas których staje przed zadaniem stworzenia 15 zróżnicowanych budynków, takich jak bloki mieszkalne, supermarkety czy obiekty rolnicze oraz przemysłowe. Poszczególne konstrukcje wznosimy za pomocą czternastu różnych maszyn pojawiających się na polu budowy – wśród nich znajdziemy koparkę, dźwig, betoniarkę, wózek widłowy, lawetę czy ciężarówkę z kontenerem. Wszystkie pojazdy zawarte w grze są licencjonowane, a ich realne odgłosy zostały zarejestrowane specjalnie na potrzeby tej produkcji.

Dzięki możliwości zmiany wielu ustawień sterowania oraz opcji podczas rozgrywki, a także swobodzie działania podczas procesu kreacji budynków, gra daje szansę zabawy zarówno amatorom, jak i doświadczonym graczom, znającym tematykę symulatorów. Dodatkowym udogodnieniem dla graczy jest również pełne wsparcie modów, dzięki czemu możliwe staje się dokonanie pełnej modyfikacji map wcześniej stworzonych przez twórców, jak również wykonanie własnych projektów. Rozszerzeniem modułów rozgrywki zawartych w Bau-Simulator 2015 jest również opcja zdobycia licencji dewelopera, co pozwala na wcielenie się w agenta nieruchomości i sprzedaż uprzednio stworzonych obiektów poszczególnym najemcom. Pr
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-27 18:00:59
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:38
Rozmiar: 7.65 GB
Seedów: 30
Peerów: 11

Komentarze: 3

Pobierz torrent
Escape Dead Island stanowi jeden ze spin-offów cyklu Dead Island, zapoczątkowanego jako pierwszoosobowe cRPG akcji przez wrocławskie studio Techland, a następnie przekazanego przez firmę Deep Silver innym deweloperom. W tym wypadku mamy do czynienia z przygodową grą akcji z widokiem TPP, będącą dziełem szwedzkiego studia Fatshark (zawdzięczamy mu między innymi sieciowe gry akcji w historycznych realiach, zatytułowane War of the Roses i War of the Vikings). Pod względem chronologii wydarzeń, Escape Dead Island stanowi pomost między pierwszą odsłoną serii (Dead Island z 2011 roku) a wydaną w 2015 roku częścią drugą, stawiając sobie za cel wyjaśnienie tajemnicy, jaką jest geneza wirusa zamieniającego ludzi w zombie i wprowadzenie graczy do Dead Island 2. Głównym bohaterem omawianego tytułu jest młody Cliff Calo, rozpieszczony syn magnata medialnego, który ma ambicję nakręcić dokument stulecia, objawiając światu prawdę o wirusie z wyspy Banoi.

Chłopak skrzykuje więc paczkę przyjaciół, kradnie jacht i wyrusza w stronę archipelagu opanowanego przez żywe trupy – przy czym za cel obiera sobie nie miejsce akcji „jedynki”, lecz leżącą nieopodal wyspę Narapela, ściśle tajny obiekt objęty kwarantanną. Rzecz jasna, Cliff nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczeństwa, na jakie naraża siebie i swoją paczkę, więc wyprawa badawcza szybko staje się dramatyczną walką o przetrwanie. Jednak Escape Dead Island ukazuje zmagania z zombiakami w inny sposób niż podstawowe odsłony serii – główny bohater nie jest odporny na wirus, więc bliższy kontakt z żywymi trupami zwykle kończy się dla niego fatalnie. Dlatego pomimo implementacji w grze sporego arsenału broni (zwłaszcza białej, jak topór strażacki czy katana), rozgrywka kładzie nacisk na skradanie się i ewentualnie ciche eliminowanie przeciwników.

Oprócz tego nie brakuje sekwencji zręcznościowych i przygodówkowych, pona
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-27 17:57:21
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:38
Rozmiar: 611.95 MB
Seedów: 10
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Rollers of the Realm to oryginalna produkcja, stanowiąca unikatowe połączenie mechaniki klasycznego pinballa z elementami charakterystycznymi dla gier RPG. Jej główną inspiracją była wydana w 1990 roku na konsolę NES gra Pinball Quest, łącząca w podobny sposób elementy zręcznościowe z fabułą fantasy. Za powstanie gry odpowiada ekipa Phantom Compass, złożona z byłych pracowników kanadyjskiego studia Silicon Knights, mających za sobą prace przy wielu wysokobudżetowych produkcjach na różne platformy sprzętowe. Ich debiutancka gra została wyróżniona wieloma nominacjami oraz nagrodami, m.in. tytułem Best in Play na konferencji GDC Play 2014.

Rollers of the Realm to również finalista międzynarodowego festiwalu twórców niezależnych IndieCade 2013. Gra pozwala nam dołączyć do złożonej ze średniowiecznych wyrzutków drużyny, aby wraz z nią walczyć o wyzwolenie królestwa z okowów mrocznej, starożytnej magii. Podczas zabawy werbujemy i kontrolujemy 10 grywalnych postaci, cechujących się odmiennymi zdolnościami. Nasi bohaterowie podczas rozgrywki rozwijają swe atrybuty i korzystają z różnorodnego ekwipunku. Opowiedziana przez twórców epicka historia fabularna poprowadzi nas przez 6 epizodów, w których eksplorujemy teren, rozwiązujemy zagadki, zdobywamy łupy oraz stawiamy czoła różnorodnym przeciwnikom, mini-bossom i bossom. Wszystkie te elementy, charakterystyczne raczej dla produkcji spod znaku action RPG, podporządkowane zostały jednak mechanice klasycznego pinballa.

Poszczególne lokacje gry to nic innego jak w pełni trójwymiarowe flipperowe stoły, na których rozgrywa się cała akcja opowieści. Poszczególni członkowie naszej drużyny reprezentowani są przez flipperowe bile, które dzięki swym specjalnym zdolnościom wykorzystujemy naprzemiennie do realizacji kolejnych zadań, takich jak bazujące na fizyce zagadki logiczne czy potyczki z atakującymi nas wrogami. Każ
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-27 17:54:38
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:38
Rozmiar: 2.61 GB
Seedów: 9
Peerów: 2

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Shadows: Heretic Kingdoms jest reprezentantem gatunku RPG akcji, a dzięki widokowi izometrycznemu zalicza się w poczet gier z rodzaju hack’n’slash. Omawiana produkcja stanowi kontynuację Kult: Heretic Kingdoms – tytułu stworzonego przez studio 3D People w 2004 roku (choć w wielu częściach świata, również w Polsce, zadebiutował on w roku 2005). Na przestrzeni lat piecza nad marką przewędrowała w ręce nowych właścicieli, toteż za stworzenie Shadows: Heretic Kingdoms odpowiedzialność ponoszą studio Farm Games i niemiecki wydawca bitComposer Games. Wydarzenia opowiedziane w Shadows: Heretic Kingdoms mają miejsce kilka lat po tych, jakich świadkami byliśmy w wydanym dekadę wcześniej pierwowzorze. Niemniej, sequel opowiada zupełnie nową historię, nie związaną bezpośrednio z poprzednią grą.

Tytułowe Heretyckie Królestwa pogrążają się w chaosie, a jedyną szansą na ocalenie ich przed pochłęniem przez ciemność jest wykorzystanie mocy i potencjału dusz największych herosów, jacy przed laty stąpali po ziemi. Dlatego jedyną istotą zdolną ocalić świat i zarazem głównym bohaterem produkcji jest demon znany jako Pożeracz (ang. Devourer). Jego szczególne zdolności polegają na możliwości wędrowania między dwoma wymiarami – rzeczywistym i światem cieni – oraz pożeraniem dusz martwych istot celem przejęcia nad nimi kontroli. Takie założenia koncepcyjne sprawiają, że gra daje nam złudzenie kierowania drużyną – choć protagonista jest jeden, w danej chwili możemy sterować samym demonem w czystej postaci lub przybrać formę jednej z trzech wybranych istot, spośród puli tych, które znajdują się w mocy Pożeracza. Zatem na ekranie nie oglądamy czterech postaci naraz – każda dusza dzieli ciało z demonem, toteż zmiana kierowanego herosa (mogąca nastąpić w dowolnym momencie) oznacza po prostu przeobrażenie się w kogoś innego. Każda możliwa do zawładnięcia dusza repreze
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-27 17:51:09
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:38
Rozmiar: 847.05 MB
Seedów: 8
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Cykl Obscure swymi korzeniami sięga początków XXI wieku i dwóch stworzonych przez studio Hydravision przygodowych gier akcji - Obscure: Learn about Fear oraz Obscure: The Aftermath. Wraz ze zmianą właściciela praw do marki, którym została firma Focus Home Interactive, pojawił się jednak pomysł odejścia od konwencji niezwykle mrocznego survival-horroru, na rzecz produkcji nastawionej na dynamiczną akcję oraz niewyszukany humor.

Głównymi bohaterami Obscure jest czworo nastoletnich uczniów liceum w Leafmore, którzy muszą stawić czoła hordom potworów na swej drodze. Każdy z herosów różni się wyglądem i umiejętnościami odpowiednimi dla danego archetypu postaci (np. osiłek i kujon), a także preferuje nieco inną taktykę walki. Rozgrywka utrzymana została w konwencji zręcznościowej platformówki. Akcja ukazana jest w widoku 2.5D, a postaci poruszają się po scrollowanych planszach. Zabawa polega głównie na walce z hordami potworów, przy czym duże znaczenie mają tu kombosy i rozmaite sekwencje działań, pozwalające znacząco poprawić zgromadzony wynik punktowy. Deweloperzy ze studia Mighty Rocket pokusili się również o elementy zaczerpnięte z cRPG, jak chociażby możliwość rozwoju umiejętności bohaterów wraz ze zdobywanym doświadczeniem czy opcja modyfikowania broni. Poza trybem dla jednego gracza, gra oferuje również opcję rozgrywki w kooperacji.

Tryb multiplayer dostępny jest dla maksymalnie czterech osób lokalnie lub za pośrednictwem sieci Internet. Obscure wyróżnia się kreskówkową oprawą wizualną okraszoną sporą ilością humorystycznych akcentów. Obfite rozbryzgi krwi na ekranie stanowią wyraźny pastisz filmów typu gore. Nie brakuje również nawiązań do wcześniejszych odsłon cyklu, w tym chociażby doskonale znanych fanom lokacji i bohaterów niezależnych.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=12082

wymagania sprzętowe
 
brak screena

Dodał: kaniu
Data dodania:
2015-09-27 14:36:35
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-04 15:36:46
Rozmiar: 445.14 MB
Seedów: 4
Peerów: 2

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Tytuł: Train Valley
Gatunek: Strategiczne, ekonomiczne, pociągi, indie
Producent: Alexey Davydov ,Sergey Dvoynikov , Timofey Shargorodskiy
Wydawca: Flazm
Język: English

Tryb gry: single player

OPis:

Train Valley to niezależna strategia ekonomiczna, w której zajmujemy się rozbudową i zarządzaniem siecią kolejową. Za powstanie gry odpowiada trójka zapaleńców z Litwy i Rosji, na czele z Aleksiejem Dawidowem, autorem przeglądarkowej produkcji o podobnej tematyce z roku 2008 - Railway Valley.

W grze możemy prowadzić swój kolejowy biznes w czterech różnych lokacjach, z których każda osadzona została w nieco innym okresie czasowym. Są to: Europa (w latach 1830-1980), Ameryka (1840-1960), Rosja (1880-1980) oraz Japonia (1900-2020). Zabawa koncentruje się tworzeniu sprawnie funkcjonującej sieci połączeń za pomocą torów, tuneli oraz mostów. Z pozoru proste zadanie nabiera jednak głębi ekonomicznej, kiedy stajemy w obliczu konieczności ścinania lasów, burzenia zabudowań czy usuwania innych przeszkód. Wszystko to generuje rzecz jasna spore obciążenie dla naszego budżetu i wymaga dokładnego zaplanowania oraz odpowiedniej strategii.

Podczas rozgrywki musimy bacznie obserwować wszystko to, co dzieje się na trasach przejazdu naszych pociągów i w razie potrzeby reagować na wzmożony ruch, budując przełączniki, bocznice i odnogi tak, aby wiele składów mogło bez przeszkód poruszać się po tych samych torach. Musimy też reagować w sytuacjach doraźnych, takich jak np. zagrożenie wypadkiem. Całość nie ma jednak charakteru typowo zręcznościowego, gdyż w razie potrzeby możemy skorzystać z opcji pauzy, aby spokojnie i bez pośpiechu budować nowe struktury i planować rozkłady jazdy pociągów.

Twórcy gry przygotowali trzy różniące się od siebie tryby zabawy. W podstawowym trybie kariery bierzemy udzi
 
brak screena

Dodał: xxxmonster
Data dodania:
2015-09-27 14:14:33
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-04 15:38:42
Rozmiar: 11.06 GB
Seedów: 22
Peerów: 14

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Data Releasu: 22.09.2015
Tryb gry: singleplayer
Wersja językowa: ENG/ FRA/ GER/ ITA/ SPA/ RUS/ POR-BR
Gatunek: gra przygodowa, FPP, science-fiction, survival horror
Wymagania wiekowe: 7+
Protection: Steam
Crack: RELOADED

Zalecane wymagania systemowe:
OS: Windows 7 wersja 64 bitowa
CPU: Intel Core i5 2.9 GHz
RAM: 8 GB,
GPU: karta grafiki 1 GB GeForce GTX 480 lub lepsza,
DirectX: Version 11
HDD: 25 GB

Screeny:
http://store.steampowered.com/app/282140/
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=12924


[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: iceman86
Data dodania:
2015-09-27 11:40:05
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-04 16:12:58
Rozmiar: 610.83 MB
Seedów: 4
Peerów: 1

Komentarze: 13

Pobierz torrent
The F.A. Premier League Manager 2002

Data Premiery: 14 września 2001

Opis: Kolejna edycja managera piłkarskiego firmy Electronic Arts, w którym możemy zająć się drużynami wchodzącymi w skład tytułowej Premier League oraz siedmiu innych znanych lig europejskich. Tylko od naszego wyboru zależy, czy jako wybitny manager zaistniejmy w hiszpańskiej Premiera Division, francuskiej LNF, czy niemieckiej Bundeslidze. Jako manager musimy zajmować się wszelkimi aspektami działalności klubu sportowego, począwszy od właściwego przygotowania zawodników do rozgrywek i ustalania taktyki drużyny na każde spotkanie, a skończywszy na administrowaniu stadionem i finansami klubu.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1394

PS. A tak po prostu.... KLASYKA !!!

Pozdro!

=ICE=
 
brak screena

Dodał: szametu
Data dodania:
2015-09-27 09:48:57
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:38
Rozmiar: 96.47 MB
Seedów: 6
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Half-Line Miami czyli co sie stanie jak do miksera wrzuci sie Half Life + HotLine Miami ?


Na komputerach PC zadebiutowała niecodzienna gra akcji Half-Line Miami. Tytuł stanowi połączenie Half-Life'a z Hotline Miami i udostępniany jest przez swojego twórcę za darmo.

Belgijski deweloper Thomas Kole udostępnił bardzo ciekawą grę Half-Line Miami za darmo na jej oficjalnej stronie internetowej. Tytuł jest o tyle intrygujący, że łączy w jedną całość Half-Life z Hotline Miami. Z produkcji studia Valve zaczerpnięto mapy oraz Gravity gun, a rozgrywka i styl graficzny przypomina to, z czym mieliśmy do czynienia w popularnym „indyku” autorstwa Dennaton Games. Projekt oferuje zabawę na ośmiu poziomach, a dodatkowo twórca udostępnił edytor leveli, wraz z zestawem instrukcji. Całość zajmuje zaledwie 96 MB, więc nie pozostaje nam nic innego jak zachęcić Was do spróbowania Half-Line Miami.


Strona gry ( gdzie mozesz ja pobrac za free ):

http://stabberthomas.itch.io/hlm


gej plej:

https://www.youtube.com/watch?v=0drqQFpgJQ4


Soundtrack ( ktory trzeba kupic!):

https://soundcloud.com/sung_music
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: elladajarek
Data dodania:
2015-09-27 09:05:55
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-04 17:14:25
Rozmiar: 697.58 MB
Seedów: 202
Peerów: 9

Komentarze: 2

Pobierz torrent
You’re called in to photograph a wedding, but what you really expose is a murder. In the next Dark Canvas game from Vast Studios, you play as a wedding photographer who stumbles onto a strange mystery. Be ready to shoot as you follow the clues in this family tragedy. Just watch out for skeletons in their closets! A unique photo feature allows you to capture clues when you see them.

The Collectors Edition Includes:
• Collect morphing objects and take snapshots throughout the game
• Earn special Achievements
• Get the available Strategy Guide
• Discover the former manor owner’s fate in the bonus game!
• Enjoy soundtracks, wallpaper, and concept art

System Requirements:
OS: Windows XP/Vista/Win7/Win8
CPU: 1.4 GHz
RAM: 514 MB
DirectX: 9.0
Hard Drive: 776 MB

Trailer:https://www.youtube.com/watch?v=mhA803BaDcM

Instructions:
1.Download
2.Install
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: elladajarek
Data dodania:
2015-09-27 09:00:44
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-04 17:15:46
Rozmiar: 982.70 MB
Seedów: 272
Peerów: 10

Komentarze: 4

Pobierz torrent
ERS Games asks you to bargain with Death in this compelling story in the bestselling Redemption Cemetery series! You’ve been given a test, and it’s one others in the past have failed. What happens when you have to choose between saving one little girl and a trainload of passengers? Maybe turning back time isn’t such a good idea after all… Enjoy collecting skulls in every scene and decorating your own cemetery in this macabre hidden-object puzzle adventure game!

The Collector’s Edition Includes:
Adventure awaits you in the bonus game
Create worthy monuments with your collections
Download soundtracks, wallpapers, and screensavers
Get the available Strategy Guide

System Requirements:
OS: Windows XP/Vista/Win7/Win8
CPU: 1.4 GHz
RAM: 514 MB
DirectX: 9.0
Hard Drive: 1.02 GB

Trailer:https://www.youtube.com/watch?v=GweZ3i6bedI


Instructions:
1.Download
2.Install
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-27 06:29:11
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:38
Rozmiar: 7.01 GB
Seedów: 3
Peerów: 9

Komentarze: 6

Pobierz torrent
Ride To Hell: Retribution jest trzecioosobową grą akcji, traktującą o motocyklistach. Stoi za nią studio Eutychnyx twórcy m.in. udanej serii Big Mutha Truckers. Akcja Ride to Hell toczy się w okolicach 1960 roku, czyli w czasach, kiedy swoją świetność przeżywał ruch hipisowski, a amerykańskimi drogami rządzili harley’owcy. Wcielamy się w rolę członka jednego z gangów motocyklistów, tytułowej grupy zwanej Retribution. Jest nim Jake Conway, który postanawia zemścić się na członkach gangu Devil's Hand, za śmierć swojego brata. Rozgrywka łączy ze sobą elementy wyścigówki i gry akcji. Jake, jak na harley’owca przystało, przemierza amerykańskie szosy w siodle swojego motocykla.

Maszynę da się ulepszać w warsztacie, a dostęp do lepszych części zyskujemy wykonując kolejne misje oraz eksplorując teren. Jadąc od lokacji do lokacji musimy skupiać się na omijaniu przeszkód, wykonywaniu akrobacji i bronieniu się przed atakującymi bandziorami. Okazje do walki przytrafiają się nie tylko na drogach, bowiem bohater wielokrotnie zmuszany jest obić komuś facjatę w walce w zwarciu. Jake doskonale radzi sobie nie mając na podorędziu niczego więcej prócz gołych pięści. Mimo to w grze spotykamy różne rodzaje broni białej, w tym noże, czy klucze francuskie, które często znajdujemy przy pokonanych przeciwnikach. Choć zazwyczaj starcia toczą się w tradycyjny sposób, są one w dużym stopniu oparte są na sekwencjach QTE (Quick Time Events). Prócz szeregowych członków gangu The Devil’s Hand, w grze spotykamy kilka grubych ryb, które pełnią rolę bossów, a ich pokonanie wymaga niekonwencjonalnego podejścia.

W grze mamy też niejedną okazję, aby postrzelać do wrogów – bohater nosi przy sobie pistolety i strzelbę, co jakiś czas w jego ręce wpada też karabin maszynowy, a nawet zdarza mu się zasiąść za działkiem stacjonarnym. Podczas wymiany ognia Jake potrafi robić
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-27 06:25:18
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:39
Rozmiar: 3.78 GB
Seedów: 5
Peerów: 2

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Warmachine: Tactics to rozwinięcie projektu o nazwie Warmachine, który zapowiedziano jako przygodową grę akcji w 2009 roku. Długie poszukiwanie wydawcy i częste zmienianie koncepcji zmusiło w końcu studio WhiteMoon Dreams do przeistoczenia swojego projektu w taktyczną strategię turową. Gra jest oparta na figurkowym bitewniaku o tym samym tytule, a w jej produkcji współuczestniczy firma Privateer Press Interactive, odpowiedzialna za powstanie pierwowzoru. Akcja Warmachine: Tactics toczy się w uniwersum znanym ze wspomnianego bitewniaka. Jest to steampunkowy świat, w którym zetknięcie magii i technologii doprowadziło do powstania Warjacków, potężnych mechanicznych kolosów sterowanych przez ludzi zwanych Warcasterami.

Gra opowiada o niekończącej się wojnie między czterema Żelaznymi Królestwami: Khador, Cygnar, Cryx i Protektoratem Menoth. W poszczególnych kampaniach wcielamy się w młodych, początkujących Warcasterów, prowadząc ich ku chwale. Warmachine: Tactics oferuje zarówno kampanię dla jednego gracza, jak i zabawę w trybie multi. Otrzymujemy swobodę w dostosowywaniu swojego oddziału, złożonego z Warjacków, Warcasterów i uzupełniających ich wojowników. Jednostki zdobywają doświadczenie, które służy do rozwijania ich w różnych kierunkach, a poszczególni członkowie zespołu uzupełniają się wzajemnie lub nawet łączą swoje umiejętności. Twórcy umożliwiają nam dodatkowo zapisywanie konfiguracji oddziałów i swobodne przełączanie się między nimi. Na czele każdego oddziału stajie wspomniany Warcaster, potężny bohater, który nie tylko dysponuje bronią zdolną wykonywać bardzo mocne ataki, ale zna również wiele zaklęć użytecznych na polu bitwy. Dostępna jest bogata paleta takich postaci, znacznie różniących się między sobą zdolnościami i prezentujących zarówno odmienne podejście do toczenia walk, jak i inny wpływ na pozostałe jednostki. Na pierwszy plan wysuwa si
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-27 06:20:58
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:39
Rozmiar: 964.71 MB
Seedów: 29
Peerów: 1

Komentarze: 6

Pobierz torrent
Cofnij się w czasie i doświadcz „Wspaniałych Lat 50.”, w grze, która przypomina scenariusze, pojazdy i wyścigi uliczne z legendarnych filmów lat 50.. Dostosuj swój samochód i rywalizuj w 8 różnych trybach wyścigowych, na pięciu zupełnie różnych obszarach zainspirowanych latami 50. i zostań Królem Szos.

Przez wiele lat, wyścigi uliczne były popularne w okolicy Sierra Lake, jednego z najbardziej znanych miast w Kalifornii. Jaskrawe samochody prowadzone przez zręcznych kierowców, dużo pieniędzy w stawce i najpiękniejsze dziewczyny tworzą wybuchową mieszankę, którą tylko najodważniejsi są w stanie połknąć.Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8, Procesor: Intel Core i3/AMD Athlon 64 X2 lub szybszy, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: NVidia GeForce 8800 GTS/AMD Radeon HD 3850 lub lepsza, DirectX: wersja 9.0c, Dysk twardy: 1 GB
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-27 06:13:24
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:39
Rozmiar: 0.99 GB
Seedów: 63
Peerów: 8

Komentarze: 17

Pobierz torrent
Order of Battle: Pacific to klasyczna, turowa strategia wojenna osadzona w realiach II wojny światowej. Gra jest debiutem niezależnego studia The Aristocrats, założonego przez twórców ciepło przyjętej serii Panzer Corps. Produkcja pojawiła się pierwotnie na komputerach PC, ale została także przeniesiona na popularne urządzenia mobilne. Zgodnie z tytułem gry, teatrem zmagań jest Pacyfik i działania wojenne, prowadzone na tym terenie przez wojska amerykańskie oraz japońskie.

Gra oferuje trzy kampanie, w których bierzemy udział, kontrolując dowolną ze stron konfliktu. Stając po stronie aliantów, prowadzimy ich od pamiętnej klęski pod Pearl Harbor na początku wojny, do ostatecznego zwycięstwa zwieńczonego inwazją na Japonię. Opowiadając się po stronie Cesarstwa Japońskiego możemy zmienić bieg historii i przeprowadzić m.in. fikcyjny podbój Australii. Rozgrywka toczy się w systemie turowym, na klasycznych heksagonalnych mapach. Order of Battle: Pacific łączy oldskulową, przeznaczoną dla rasowych strategów mechanikę z nowoczesną oprawą 3D, okraszoną dziesiątkami animacji i efektów specjalnych. Wielbicielom zabawy w starym stylu pozostawiono jednak możliwość przełączenia się w klasyczny, dwuwymiarowy widok gry planszowej. W grze mamy do dyspozycji ponad 300 jednostek – zarówno tych ikonicznych, dostępnych już na początku kampanii, jak i prototypów pojawiających się w późniejszej fazie zabawy.

Poczynając od piechoty, artylerii i czołgów, na samolotach i marynarce wojennej skończywszy – każda z jednostek cechuje się oryginalnym wyglądem i dedykowanymi animacjami. Zabawę urozmaica zaawansowany, lecz intuicyjny system wsparcia, 20 różnych specjalizacji oraz ponad 60 dowódców, niosących ze sobą specyficzne, ofensywne i defensywne bonusy. Do gry dołączony jest rozbudowany, lecz łatwy w obsłudze edytor scenariuszy, pozwalający znacznie przedłużyć zabawę. Pró
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-26 22:14:44
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-04 17:51:46
Rozmiar: 361.13 MB
Seedów: 30
Peerów: 1

Komentarze: 3

Pobierz torrent
Mighty No. 9 to zręcznościowa gra platformowa, czerpiąca inspiracje z serii Mega Man. Za jej produkcję odpowiedzialne jest studio Comcept, dowodzone przez legendarnego japońskiego twórcę - Keijiego Inafune, wieloletniego pracownika firmy Capcom. Historia w grze opowiada o potężnym robocie Becku, który jako jedyny zdołał się oprzeć groźnemu wirusowi, wzbudzającemu agresję wśród mechanicznych istot. Jego zadaniem jest powstrzymanie zagrożenia i ocalenie świata. Rozgrywka nawiązuje do klasycznych gier tego typu z czasów ery 8 i 16 bitowych urządzeń.

Mighty No. 9 oferuje mnóstwo elementów platformowych wymagających zręczności podczas biegania i skakania po kolejnych półkach, a także umiejętności wykorzystania mocy bohatera w walce. W czasie potyczek pomaga nam dodatkowa postać, pojawiająca się na kilka sekund w czasie największego zagrożenia. Oprócz kampanii dla jednego gracza przygotowano również tryb wyzwań i możliwość współpracy przez Internet. W obu przypadkach gracz uczestniczy w specjalnych misjach, w których poziomy skonstruowano na podstawie tych znanych z singla, jednak pierwsza opcja oferuje zabawę przeznaczoną tylko dla jednej osoby, podczas gdy w kooperacji chętni wcielają się w Becka i Call, którzy wspólnymi siłami pokonują kolejne przeszkody.

Mighty No. 9 działa w oparciu o technologię Unreal Engine, napędzającą+ tak uznane gry, jak Mass Effect, Bioshock Infinite, a także Gears of War. Dzięki temu oprawa graficzna prezentuje wysoką jakość. Jednocześnie deweloper zachował swój własny, unikalny styl. Tytuł został sfinansowany w serwisie Kickstarter, zbierając niezbędną kwotę zaledwie w kilkadziesiąt godzin od momentu rozpoczęcia akcji.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=12877

Mighty No. 9 data premiery gry na PC:

2016 ( światowa data premiery )
2016 ( gra dostępna dla Polski )

 
brak screena

Dodał: marcinc33
Data dodania:
2015-09-26 20:37:16
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-04 18:01:08
Rozmiar: 1.27 GB
Seedów: 14
Peerów: 6

Komentarze: 8

Pobierz torrent
INFO

Team Psykskallar producent
Team Psykskallar wydawca
Wydanie GTX Box Team

Cry of Fear data premiery gry na PC:

24 kwietnia 2013 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( w Polsce )
24 kwietnia 2013 ( premiera w USA )

Typ publikacji:Repack GTX Box Team
Data Wydania:26.09.2015
Platforma:PC
Jezyk Gry:ENG
Napisy:ENG
Wersja gry:1.6
Tabletka wszyta:RevEmu

OPIS
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-26 20:19:21
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:39
Rozmiar: 515.60 MB
Seedów: 34
Peerów: 2

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Lovers in a Dangerous Spacetime to dwuwymiarowa gra zręcznościowa z elementami platformowymi, w której gracze wcielają się w jednego z dwóch operatorów małej stacji kosmicznej, która musi obronić się przed atakiem kolejnych fal przeciwników. Za stworzenie tytułu odpowiada niezależne kanadyjskie studio deweloperskie Astro Base. Lovers in a Dangerous Spacetime jest debiutanckim projektem zespołu. Gra w 2013 roku, jeszcze przed premierą, została nagrodzona wieloma wyróżnieniami na branżowych eventach i konkursach.

Wcielamy się w jednego z pilotów mobilnej różowej stacji kosmicznej, przypominającej gwiazdę śmierci. Na samym początku warto zaznaczyć, że tytuł został stworzony z myślą o lokalnej rozgrywce kooperacyjnej dla dwóch graczy, twórcy nie przygotowali możliwości zabawy w internecie. Co prawda, istnieje opcja włączenia komputerowego AI dla naszego partnera, ale twórcy nie zalecają tego rozwiązania. Podczas zabawy podróżujemy przez kolejne losowo generowane lokacje, w których napotkamy dziesiątki agresywnych przeciwników oraz bossów. Gracze mogą poruszać swoją postacią i przemieszczać się po korytarzach stacji, na których znajdują się konsole komputerowe, dzięki którym kontrolujemy poszczególne wieżyczki artyleryjskie, systemy obronne oraz silniki.

Produkcja wymaga więc ścisłej współpracy pilotów i koordynacji wszystkich działań. Przed rozpoczęciem misji możemy wybrać wyposażenie stacji i rodzaj jej systemów obronnych. Dwuwymiarowa oprawa graficzna Lovers in a Dangerous Spacetime jest wyjątkowo kolorowa i abstrakcyjna. Niektóre projekty przeciwników są surrealistyczne i zaskakują swoją kreatywnością. Zabawie towarzyszy oryginalna elektroniczna ścieżka dźwiękowa.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=13645

wymagania sprzętowe
Minimalne: Intel Core 2 Duo 1.7 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB GeForce 20
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-26 20:16:11
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:39
Rozmiar: 1.58 GB
Seedów: 182
Peerów: 19

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Rugby World Cup 15 to specjalna, okolicznościowa edycja serii sportowej poświęconej rugby, przygotowana z okazji kolejnych (ósmych w historii) mistrzostw świata w tej dyscyplinie. Za powstanie gry, kontynuującej tradycje niegdysiejszej serii firmy Electronic Arts, odpowiada kanadyjskie HB Studios, które ma na swoim koncie współpracę z EA także przy takich markach jak Cricket, Madden NFL, NHL czy FIFA. Podobnie jak jej bezpośrednia poprzedniczka Rugby 15, produkcja ukazała się na szerokiej gamie platform sprzętowych, wliczając w to popularne pecety. Poszczególne wersje gry różnią się od siebie głównie pod względem oprawy wizualnej.

Jak łatwo się domyślić, głównym wyróżnikiem Rugby World Cup 15 w porównaniu do nieco wcześniejszego Rugby 15 jest skoncentrowanie się na tytułowych rozgrywkach o Puchar Świata. W grze możemy więc poprowadzić jedną z 20 czołowych reprezentacji rugby, począwszy od fazy eliminacyjnej, poprzez turniej właściwy, aż do samego finału. Jak przystało na oficjalną grę imprezy, w Rugby World Cup 15 nie zabrakło oczywiście wiernie odwzorowanych stadionów oraz licencjonowanych drużyn - z oryginalnymi nazwiskami zawodników, strojami czy hymnami. Pod względem mechaniki mamy do czynienia w zasadzie z tą samą produkcją, co Rugby 15 - powielono także sporą ilość niedociągnięć poprzedniczki. Twórcy dokonali jednak szeregu drobnych poprawek i modyfikacji, wpływających na ogólną jakość zabawy. Wśród nich wymienić należy przede wszystkim usprawnione AI zawodników, poprawioną pracę sędziów czy drobne zmiany w systemie sterowania. Całość jest nieco łatwiejsza w opanowaniu, co z pewnością ucieszy mniej doświadczonych graczy.

Rugby World Cup 2015 koncentruje się przede wszystkim na tytułowych Mistrzostwach Świata i to właśnie tryb turniejowy jest tu podstawowym wariantem rozgrywki. Poza tym możemy wziąć udział w grze treningowej bądź poj
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-26 20:10:59
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:39
Rozmiar: 1.44 GB
Seedów: 429
Peerów: 44

Komentarze: 5

Pobierz torrent
Car Mechanic Simulator 2015 to kolejna edycja rodzimego symulatora, który zadebiutował na początku 2014 roku i przebojem wdarł się na listę najchętniej kupowanych gier symulacyjnych roku. Za powstanie kontynuacji odpowiada ten sam duet: rzeszowskie studio Red Dot Games oraz wydawca PlayWay. Jednak tym razem produkcja tytułu dokończona została także dzięki wsparciu użytkowników serwisu Kickstarter. Mechanika i ogólne założenia rozgrywki pozostały praktycznie niezmienione. W grze wcielamy się we właściciela warsztatu samochodowego, który musi budować swą renomę poprzez naprawianie podstawianych przez klientów maszyn, a także zakup starych i zaniedbanych aut, by po renowacji sprzedać je z zyskiem. Celem jest rzecz jasna zarabianie pieniędzy, które pozwolą na rozwijanie własnego interesu i odniesienie sukcesu na tle konkurencji.

wymagania sprzętowe
Rekomendowane: Intel Core i5-2300 3.1 GHz/AMD Athlon X4 760K 4.1 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 670/Radeon HD 7970 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows XP(SP3)/Vista/7/8

Minimalne: Intel Core i3 3.1 GHz/AMD Phenom II X3 2.8 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560/Radeon HD 6870 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows XP(SP3)Vista/7/8
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-26 20:05:55
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:39
Rozmiar: 1.23 GB
Seedów: 65
Peerów: 5

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Tinertia to wydana na platformę PC Windows oryginalna gra platformowa, zainspirowana niezależnym hitem Super Meat Boy, w której zabrakło jednego z najbardziej charakterystycznych elementów platformówek – a mianowicie możliwości skakania. Gra jest efektem połączenia sił dwóch niewielkich amerykańskich ekip deweloperskich: debiutującego Candescent Games oraz Section Studios, znanego z kilku ciekawych projektów, takich jak Dead Realm czy Vlad the Impaler.

Bohaterem Tinertii jest Weldon – mały, lecz niezwykły robot, nie rozstający się ze swoją wyrzutnią rakiet. Z niewiadomych przyczyn został on uwięziony na opustoszałej planecie, która stała się obiektem ataku wrogich sił ARC. Ponieważ protagonista nie potrafi skakać, jedyną możliwością radzenia sobie z przeszkodami oraz przeciwnikami staje się umiejętność odpowiedniego wykorzystania wspomnianej wyrzutni. Aby uciec z niebezpiecznej planety, Weldon musi pokonać kilkadziesiąt poziomów, osadzonych w siedmiu różnych sceneriach (np. slumsy, fabryka, kanały) i stawić czoła licznym wyzwaniom oraz kilku potężnym robo-bossom.

Mechanika zabawy łączy elementy klasycznych, dynamicznych platformówek pokroju Sonica z rakietowymi skokami, dobrze znanymi wielbicielom popularnych sieciowych strzelanin typu Quake, Unreal Tournament czy Team Fortress 2. Kontrolowany przez nas robot może poruszać się po płaskich powierzchniach, jednak podczas skakania oraz walki musi wykorzystywać swą nieodłączną wyrzutnię rakiet o nieograniczonej amunicji. Element ten powiązano rzecz jasna ściśle z zaawansowanym silnikiem fizycznym, tak więc perfekcyjne opanowanie techniki poruszania się – z początku cechującej się sporą dozą przypadku – wymaga odpowiednio dużej praktyki. System kontroli zrealizowano przy tym w formie dwudrążkowej, tzn. lewą gałkę pada wykorzystujemy do poruszania się, zaś prawa służy nam do strzelania w określonym kier
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-26 19:58:23
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:39
Rozmiar: 1.63 GB
Seedów: 38
Peerów: 5

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Red Goddess: Inner World to niezależna gra zręcznościowo-przygodowa stworzona przez hiszpańskie Yanim Studio. Deweloper zatrudnia tylko kilku pracowników, którzy wcześniej pracowali przy takich produkcjach, jak Risen, Deadlight czy Wanted: Weapons of Fate. Tytuł został sfinansowany podczas zbiórki w serwisie Kickstarter w 2014 roku.

W grze wcielamy się w boginię Divine, którą coś nieznanego dręczy i niszczy od środka. W związku z tym wyrusza ona w głąb swojej własnej podświadomości, na Planetę wykreowaną przez jej umysł. Naszym zadaniem jest pomóc bohaterce znaleźć odpowiedzi na nękające ją pytania, odkryć kim jest, kim była i czym się stanie na końcu zakręconej podróży. Planeta wykreowana przez umysł Divine to bardzo niebezpieczne miejsce, które stara się zatrzymać nas przed dotarciem do kolejnych lokacji. Ta dziwna i żyjąca istota podzielona jest na dwie strefy – neutralną i mroczną. Pierwsza zlokalizowana jest na powierzchni Planety i w okolicach wejść do dungeonów, z kolei druga znajduje się w pobliżu przerażających bossów. Na szczęście bogini dysponuje specjalnymi umiejętnościami, pozwalającymi jej pozostać niezauważoną przez Planetę, a także poradzić sobie w razie wykrycia. Przede wszystkim Divine posiada specjalny czujnik, który alarmuje ją, gdy grozi jej wykrycie. Pozostanie w ukryciu jest bardzo pożądane, ponieważ gdy nasze nemezis pozna dokładną lokalizację bogini, rozgrywka staje dużo bardziej wymagająca. Lokacja, w której w danym momencie przebywa bohaterka przechodzi w stan kwarantanny, wrogowie stają się liczniejsi i bardziej agresywni, a wszystkie drzwi zamykają się. Jedynym wyjściem z sytuacji jest wówczas jak najszybsze opuszczenie strefy, co resetuje jej status. Kolejną umiejętnością Divine jest możliwość podziału na dwie inne postacie - Nar (Szał) oraz Syn (Strach).

W normalnym stanie bogini jest mistrzynią walki wręcz i
 
brak screena

Dodał: avatar123
Data dodania:
2015-09-26 09:02:12
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-04 20:19:42
Rozmiar: 305.93 MB
Seedów: ---
Peerów: ---

Komentarze: 15

Pobierz torrent
INFO

Nazwa Servera: DragonsDogma
Wersja: Seazon 2 Full
Max il. Graczy Online: 500
Godziny dzialania: 24/7
Server Dedykowany: Tak
IP: Main
Port: 44405

Strona: http://www.dragonsdogma.pl

KONFIGURACJA

Exp: 150 ExpVIP: 200
Drop: 25% DropVIP: 40
BB: Nie
HP Mobów: 100
Reset: 400 lvl
Staty kasuja sie BK,SM,ME-500pkt|MG,DL-550 za każdy reset 10crd do WebShopa

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-26 07:45:28
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:39
Rozmiar: 9.28 GB
Seedów: 193
Peerów: 95

Komentarze: 12

Pobierz torrent
Act of Aggression to gra strategiczna francuskiego zespołu deweloperskiego Eugen Systems, znanego z takich produkcji jak R.U.S.E. czy seria Wargame. Tytuł został stworzony jako duchowy następca innego RTS-a tego studia – Act of War. Podobnie jak tamta produkcja, Act of Aggression jest klasyczną strategią czasu rzeczywistego osadzoną w niedalekiej przyszłości. Act of Aggression zostało utrzymane w klimacie politycznego dreszczowca.

Akcja rozpoczyna się w 2025 roku, w świecie targanym ekonomicznym kryzysem. Na takim gruncie wyrasta organizacja przestępcza zwana The Cartel, dążąca do sobie tylko znanych celów. Frakcja ta ma na podorędziu nowoczesne technologie, wykradzione prototypy broni oraz agentów działających w ukryciu. Po przeciwnej stronie barykady stoi tajna organizacja militarna Chimere, powołana przez ONZ w celu tłumienia w zarodku otwartych konfliktów zbrojnych. Chimerę wspomaga armia amerykańska, osłabiona dwoma dekadami prowadzenia ciągłych wojen, ale za to posiadająca zaprawionych w boju weteranów. Rozgrywka opiera się na klasycznych zasadach gatunku RTS. Przed uderzeniem na wroga, gracz ma za zadanie zbudować bazę, zgromadzić surowce i zwerbować armię. W grze pojawiają się trzy surowce naturalne, w tym ropa, która jednak od razu przekształcana jest na pieniądze. Są one potrzebne do budowania infrastruktury, jednostek i ulepszania technologii (w tym budowy superbroni, np. nuklearnych pocisków balistycznych). Ważnym zadaniem grającego jest ochrona linii zaopatrzeniowych, gdyż wydobyte surowce należy przetransportować do bazy, zanim użyje się ich do produkcji. Ponadto opłaca się zajmować banki i łapać jeńców, co znacznie zwiększa nasz budżet. Budynki da się stawiać w określonych miejscach wokół kwatery głównej, ale nie ma ograniczeń co do liczby konstrukcji w jednej bazie. Jednocześnie gracz może posiadać kilka baz, w celu zmaksymalizowania ilości zdobywanych zasobów
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-26 07:41:06
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:39
Rozmiar: 677.44 MB
Seedów: 14
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Renowned Explorers: International Society to druga produkcja stworzona przez deweloperów ze studia Abbey Games, które na swoim koncie ma grę strategiczną typu god game – Reus. Tym razem pokuszono się o tytuł inspirowany filmami z Indianą Jonesem, powieściami Juliusza Verne’a oraz słynną turówką XCOM: Enemy Unknown. W grze wcielamy się w XIX wiecznych odkrywców, poszukujących legendarnych skarbów, które zaprezentują na światowej wystawie, zyskując sławą i uznanie oraz zawstydzając swoich rywali.

Jak nietrudno się domyślić, zadanie to nie jest proste, gdyż musimy przeczesywać tereny zaginionych miast i nieokiełznanych dziczy, a także mierzyć się ze stającymi na naszej drodze konkurencyjnymi odkrywcami oraz postaciami znanymi z mitów. Znalezione przedmioty przechowujemy w specjalnym muzeum, którego renoma wzrasta z każdą wyprawą i nowymi eksponatami. Podczas rozgrywki kierujemy różnymi rodzajami odkrywców. Jako głównodowodzący wyprawy poszukiwawczej, to właśnie gracz wybiera członków swojego zespołu. Wśród dostępnych postaci znalazła się m.in. Elvy Erikkson, córka słynnego odkrywcy oraz Turgut Tahir – silny i waleczny mężczyzna. Oprócz nich znajdziemy także innych herosów, posiadających własny wachlarz umiejętności, które wykorzystujemy w czasie walk opartych na klasycznym turowym systemie. Udostępniony w Renowned Explorers: International Society świat jest pełen tajemnic i nieznanych terenów. Trafiamy m.in. do takich miejsc, jak świątynia Majów położona głęboko w dżungli czy tropikalna wyspa na Karaibach.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=13796

wymagania sprzętowe
Rekomendowane: Intel Core i5 3.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 660 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows 7
Minimalne: Intel Core i3-530 2.93 GHz, 3 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 GT lub lepsza, 2 GB HDD, Windows 7

Ren
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-26 07:37:34
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:39
Rozmiar: 917.40 MB
Seedów: 0
Peerów: 80

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Armello to osadzona w realiach fantasy oryginalna produkcja, będąca połączeniem elektronicznej gry planszowej, karcianki oraz strategii turowej z elementami RPG. Tytuł ukazał się m.in. na komputerach PC, a za jego powstanie odpowiada kryjąca się pod nazwą League of Geeks grupa, stanowiąca kolektyw uznanych australijskich deweloperów oraz artystów niezależnych. Gra została częściowo sfinansowana dzięki wsparciu użytkowników serwisu Kickstarter.

Akcja Armello ma miejsce w przypominającym średniowiecze fikcyjnym, bajkowym uniwersum, zamieszkanym przez antropomorficzne zwierzaki. Kraina z wolna pogrąża się w nicości, w miarę jak władzę nad jej dotychczasowym królem przejmuje tajemnicza siła, określana mianem Zgnilizny. Aby ratować sytuację, najbardziej wpływowe klany wysyłają swoich najlepszych przedstawicieli celem odzyskania władzy i przywrócenia równowagi w upadającym królestwie. Gracze opowiadają się po stronie jednego z czterech klanów i wyruszają w morderczą misję, której esencją jest eksploracja, wykonywanie najróżniejszych questów oraz walka z potworami. Mimo, iż pozostałe trzy klany z nami rywalizują, dla dobra wspólnej sprawy możemy zakładać sojusze i wspierać się w trudniejszych bitwach. Rozgrywka toczy się na złożonej z heksagonalnych pól, proceduralnie generowanej mapie, po której poruszamy się w systemie turowym z wykorzystaniem punktów akcji. W toku eksploracji sporo czasu spędzimy na wyposażaniu naszych bohaterów oraz ich pomocników w coraz lepszy sprzęt, rekrutowaniu nowych podwładnych oraz właściwym dobieraniu talii kart.

W tej znalazły się trzy podstawowe grupy kart (przedmioty, zaklęcia i oszustwa) oraz dwa dodatkowe – niezależne od działań gracza (pomocnicy i skarby). Walka z potworami odbywa się zaś na osobnym ekranie, a istotne znaczenie dla jej przebiegu mają posiadane karty czarów i wyposażenia oraz element losowy (rzuty koś
 
brak screena

Dodał: pbobbe
Data dodania:
2015-09-26 07:34:01
Ostatnia aktualizacja:
2015-10-05 03:21:39
Rozmiar: 780.76 MB
Seedów: 73
Peerów: 5

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Satellite Reign to cyberpunkowa strategia czasu rzeczywistego, w której dowodzimy czterema agentami działającymi w dużym, otwartym mieście. Produkcja hulająca na silniku Unity, została przygotowana przez studio 5 Lives, założone między innymi przez Mike’a Disketta, jednego z autorów Syndicate Wars i paru innych gier legendarnej firmy Bullfrog. Satellite Reign jest prawdziwym duchowym spadkobiercą i nowoczesnym remake’iem wydanego w 1993 roku Syndicate, a umiejętnie wykreowany cyberpunkowy świat, w wielu miejscach nawiązuje do klasycznych przykładów, jak Matrix czy Łowca Anroidów.

Satellite Reign rozgrywa się w dalekiej przyszłości, w której światem rządzą bogate, ponadpaństwowe korporacje. To wokół nich kręci się życie i kariera każdego człowieka. W tej rzeczywistości biedni funkcjonują w slumsach mieszczących się na dnie megamiast, zaś bogaci zajmują ich wyższe rejony. Za porządek i utrzymanie władzy w rękach tych samych ludzi odpowiadają brutalne siły policji i prywatne armie. Nadszedł czas zmian – w biedniejszych rejonach miasta pojawia się tajemnicza organizacja, która zamierza wywrócić wszystko do góry nogami i uderzyć w serce najpotężniejszej korporacji. Gra jest strategią czasu rzeczywistego, w której dowodzimy oddziałem agentów wspomnianej organizacji, funkcjonujących w ramach wielkiej, futurystycznej metropolii. Autorzy zachęcają do eksperymentów i unikają typowego podziału na prostolinijne misje. Zamiast realizować z góry wyznaczone cele, można samemu zdecydować, co zrobić i jak wykonać zlecenia.

System gry pozwala między innymi napadać na banki, przekupywać inne postacie, hakować ośrodki czy porywać naukowców. Jest to możliwe dzięki symulowaniu zachowania miasta, co również oznacza, że wszystkie nasze działania spotkają się z reakcją ze strony policji i mieszkańców. Centralnym elementem Satellite Reign pozostaje walka z policją o
 
PIERWSZA POPRZEDNIA ( strona 3 z 30 ) NASTĘPNA więcej z tej kategorii
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.